Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
népszerűt0gaFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1461. hozzászólás - 2009.08.16. 20:30:57
Azt igazán elmagyarázhatná már valaki (ha egyáltalán létezik anyaszülte személy, aki ezt tudja) hogy Miklós miért bánik olyan szűkmarkúan a virtuális javakkal, mintha a szájától kellene megvonnia a falatot miatta, holott talán lehetne ebből a játékból egészen élvezhetőt és játszhatót csinálni (mint ahogyan az elején az volt!) ha egy picit kipróbálná néha a saját játékát és nem hasra ütve adna tippeket (amik nagy részéről ordít a szánalmas dilettantizmus)! Egyszerűen képtelen bármilyen jó ötletet iszonyatos lebutítás és átalakítás nélkül betenni a játékba! Már amit a gyorsítással művelt az is ordas nagy bunkóság volt, de ez a legutóbbi húzása, hogy toljátok csak befele az erőforrásaitokat számolatlanul, addig sem kell fejleszteni, hát ez tényleg hab a tortán! És akkor még van pofája úgy feltálalni, hogy "megszakadok a sok fejlesztésbe, csak hogy NEKTEK jó legyen!" PFFFF
Nick Aragua - Azúr Légió
Pontszám: 6.82
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1462. hozzászólás - 2009.08.16. 20:31:30
egész egyszerűen nem számítottak ilyen szintű aktivitásra,és mivel hamar kifekettük a manókat afféle pót-pót feladatot raktak sebtiben elénk.szerintem a vehemenciával nem arányos a jutalom úgyhogy amíg újragondolják ezt az egészet addig csak az időt húzzák.még három évig kell tölteni ezt-azt amíg kiötlik hogy kárpótolják ezt a sok palimadarat(engem is)
A hozzászólást Paulkaresz módosította 2009.08.16. 20:31:51-kor
Pontszám: 8
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1463. hozzászólás - 2009.08.16. 20:37:39 (Válasz Paulkaresz #1462 hozzászólására.)
Ömm, dehogynem számítottak.
Miklós korábban leírta, hogy a többlépcsős event-et tervezték 6 hetesnek.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 6.50
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1464. hozzászólás - 2009.08.16. 20:40:39 (Válasz Ezüstszél #1463 hozzászólására.)
Sőt az is le volt írva, hogy már kész az egész event.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.25
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1465. hozzászólás - 2009.08.16. 20:42:04
Öhm, azért szerintem ilyen élesen ne bírálgassunk, legfeljebb nem játszunk tovább a fejlesztéssel, és akkor ráér ott porosodni, míg a napi egyekkel fel nem töltődik.
Bár kút szempontjából ez erősen kitolás a kisebb szövikkel.

Szerintem meg úgy volt a terv, hegy eddigre már rég kifektetjük az első fázist, elvégre olyan nagyon vártuk.
Csak valószínűleg az maradt ki a számításból, hogy ilyen homályos infókkal, és ekkora bekerülési költséggel óvatosabb duhaj lesz a többség.
Persze ez közel sem biztos, hogy így történt.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1466. hozzászólás - 2009.08.16. 20:42:33 (Válasz BlackSheep77HUN #1464 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.08.16. 20:40:39
Sőt az is le volt írva, hogy már kész az egész event.


Nem lehetett nehéz... Copy paste az első lépcső....
Pontszám: 8.75
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1467. hozzászólás - 2009.08.16. 20:42:42
A pilon aktiválására eddig elköltött LE:
Rubin 193381
Smaragd 153595
Zafír 296528
Gyémánt 130178
még szükséges: 426.318 LE

(a statisztika félóránként frissül)

Itt a bug, hol a bud?
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2.33
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1468. hozzászólás - 2009.08.16. 20:45:34 (Válasz BlackSheep77HUN #1467 hozzászólására.)
Itt.

A pilon aktiválására eddig elköltött LE:
rubin 305620
smaragd 246852
zafír 726952
gyémánt 273333
még szükséges: 5.447.243 LE
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1469. hozzászólás - 2009.08.16. 20:50:57
V3 se maradjon ki a sorból

A pilon aktiválására eddig elköltött LE:
Rubin 214196
Smaragd 125726
Zafír 370386
Gyémánt 95552
még szükséges: 2.394.140 LE

(a statisztika félóránként frissül)
Pontszám: 8
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1470. hozzászólás - 2009.08.16. 20:57:55 (Válasz Darah #1465 hozzászólására.)
Nem hiszem, hogy a játékosokkal van a gond. Vagyis nem az aktivitással. Az event összességében 6 hétre lett tervezve. Vagyis fázisonként 2 hét, átlagosan. Arra lehetett számítani, hogy az első fázis az nem fogja kihúzni 14 napig. Gondolom, a második fázisra nem 2 hetet terveztek. már csak duplázás miatt sem. Szerintem kb. 3 hetet szántak neki plusz és az utolsó fázisra 1 hét lett számolva.

A véleményem szerint ez módosul a játékosok kedvének lohadásával. A második fázis 6-8 hétre fog kitolódni míg a 3 rész az eseménytől függően 1 hét és a végtelenség között mozog.

Bár ez csak egy erős találgatás és semmi valóság alapja nincs csak az utolsó 10 oldal hsz.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.25
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1471. hozzászólás - 2009.08.16. 21:05:23 (Válasz BlackSheep77HUN #1470 hozzászólására.)
Szerintem azért V1-en kihúzza a két hetet.
Mármint...ha bug miatt ikresedtünk V3-al, és majd hétfőn visszaállítanak bennünket.

A többi részét megtippelni sem tudom.
Fórum alapján igazad lehet, de a játékosok nagy hányada hálisten, vagy sajna nem fórumozik.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1472. hozzászólás - 2009.08.16. 21:06:07


Bazi unalmas volt végigolvasni ezt a rengeteg síros hsz-t! Igaza van Winnie-nek (ritka pillanat), aki törölni akar töröljön, köszönjük a részvételét, viszlát!

Miklós elárulta, hogy többlépcsős lesz az esemény, várható volt, hogy a második fázis ugyanez lesz nagyobb töltéssel! Ki lehetett számolni az elején, hogy aki csinálja, az nagyot kockáztat és semmi sem biztos, hogy visszajön belőle! 12. szintű pókként nincs esélyem sehogy se a TOP-ba bekerülni + lekéstem az elejét 2-3 nappal, nem is csinálom!

Minden tiszteletem azoké, akik keményen kiveszik belőle a részüket és nem nyüszögnek a fórumon! Azt reméltem, hogy a második fázisnál visszaáll nullára a toplista, akkor beszálltam volna, de hát ez most így alakult sajna. Sok sikert, a töltőknek!
A hozzászólást Hype módosította 2009.08.16. 21:08:23-kor
Hype, v1
Pontszám: 4.04
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1473. hozzászólás - 2009.08.16. 21:09:40 (Válasz Hype #1472 hozzászólására.)
Bazi unalmas volt végigolvasni ezt a rengeteg síros hsz-t! Igaza van Winnie-nek (ritka pillanat), aki törölni akar töröljön, köszönjük a részvételét, viszlát!

nem kért rá senki...
Pontszám: 4.10
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1474. hozzászólás - 2009.08.16. 21:11:53
Annyit tennék hozzá, hogy a 2. (és 3.) fázis töltésének mértékét egy algoritmus számolta, az előzetes becslések alapján. A töltés az elején sokkal gyorsabban haladt, mint később, ezért jött ki egy irreálisan magas szám, amit a holnapi napon korrigálni fogunk. A 2. fázis töltése nagyobb egy kicsit, mint az elsőé, de nem ennyivel.
Pontszám: 2.07
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1475. hozzászólás - 2009.08.16. 21:20:15 (Válasz Miklós #1474 hozzászólására.)
még a 3. fázisban is tölteni kell??? Na nee...
Miklós, ez nagyon durva, már így is 670000Le-t töltöttem, ami összesen csak 8500Le-t olvasztott
nem lehetne javítani a szorzókon? az sokat dobna a résztvevők számán!
A hozzászólást Yasmina módosította 2009.08.16. 21:56:08-kor
Pontszám: 4
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1476. hozzászólás - 2009.08.16. 21:20:24 (Válasz Miklós #1474 hozzászólására.)
Öhömm, ezen kicsit mosolyogtam.
Miért kellett algoritmust írni arra, hogy mennyi legyen a második fázis?
Sőt, azt sem igen értem, hogy miért több a 2. fázis mint az első, ha egyszer az elsőben a felgyűlt csp legnagyobb része elfogyott. Itt már nem lesznek eget verő tartalékok.
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2009.08.16. 21:23:55-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.71
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1477. hozzászólás - 2009.08.16. 21:20:58 (Válasz Hype #1472 hozzászólására.)
Hype, a hiba az ön rendszerében van.

Toplistásként az hiszem jogot formálhatok a reagálásra.
Ha tényleg végigolvastad a hsz-eket és esetleg meg is értetted őket akkor arra is rájöhettél, hogy a játékosoknak a fantázia teljes hiányával van a bajuk és nem az eventtel. Nagyon sok jó ötlet elhangzott a második fázisra (Pl giga epikus össznépi verése, stb.) és erre iderakták ezt a förmedvényt.

Mivel még 1x végig kell csinálni ugyanazt ráadásul több LE kell az aktiváláshoz az emberek jogosan háborodnak fel és teszik fel a kérdést, hogy folytassák-e és rombolják tovább az elmúlt 10 napban rohamosan gyengülő karaktereiket. Azt hiszem a kérdés és a válasz is egy kicsit összetettebb attól, hogy ezt most itt kifejtsük neked.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 6.58
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1478. hozzászólás - 2009.08.16. 21:27:31 (Válasz Miklós #1474 hozzászólására.)
Gratulálok. Azt hiszem itt írtátok alá a Végzetúr játék halálos ítéletét.

Ettől még a legszarabb Uwe Boll film is szórakoztatóbb.

Csak azt áruld már el légyszíves, hogy ebben a dögunalom 6 vagy több hétig tartó töltögetésben mi a szórakoztató?
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.88
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1479. hozzászólás - 2009.08.16. 21:30:37 (Válasz BlackSheep77HUN #1477 hozzászólására.)
teljesen egyetértek BlackSheep77HUN-el.ha ez a fránya"algoritmus "megjavul ,a problémát az okozza hogy mindeni visszavesz a tempóból.így a következő harmadik szint töltéséért járó relikviát(az elsőért járó a hármason eleve semmit sem ér)majd a télapó hozza el nekünk
A hozzászólást Paulkaresz módosította 2009.08.16. 21:31:58-kor
Pontszám: 4.17
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1480. hozzászólás - 2009.08.16. 21:32:24
Figyelem! A következő sorok hangulatkeltésre alkalmasak lehetnek. Gyenge idegzetűek ne olvassák el. Köszönöm.
________________________________________________________________________________ ___________

Régebben szerepjátszottam, - mint gondolom itt sokan mások is - s volt egy kedvenc mesélőnk. Rohadt nagy random volt mindig h mi történik s hogyan, s igazán soha nem lehetett kiszámolni azt h mi lesz a végeredmény. Akárcsak az életben. Imádtuk. A legjobbaknak több esélye volt a sikerre, de elég volt egy apró hiba, s annyi. Akárcsak az életben. Neki volt egy kevésbé kedves szokása még a panaszkezelés terén az h ha ostoba módon, avagy kesés infó birtokában nyirvogtál neki, akkor büntetett. Egymás közt lehetett anyázni, s szídni a mesélőt (még a jelenlétében is), de ha hozzá fordultál feleslegesen ienekkel, akkor nem volt jó vége. Megtanultuk pikk-pakk.
Rátok is rátok férne.
A döntés a tiétek volt, s most is az. Az a pénz, amit becsengecc nem azért van, mert a feneketek fényesre nyalása a cél.
Nem ti vagytok a játékmesterek.

Ugyan mondja már meg nekem valaki, h melyik az a történet, eposz, mítosz vagy bármilyen elbeszélő költemény, írás, amelyben a szereplők előre tudtak mindent, s aképpen cselekedtek, ahogy épp a legtöbbet tudták kihozni az ismeretekből? Ez egy szerepjáték forma "valami". Ha nem tudod elfogadni, nyirvogj, de szarul néz ki mocsokmód. Nincs infó? Találgass, beszélgess, hőbörögj, csapkodd a fejed a falba, röhögd szembe a melletted állót vagy ami most talán a legjobb: igyál egy kellemesre hűtött sört/limonádét. Csak egy a lényeg, gondolkozz úgy, mint aki egy játékot játszik, s nem pedig egy sírós kis kurvaként kattog az Excel táblájának bugyraiban, könnyesre áztatva billentyűzetét az optimalizáció pislákoló fényében. És tedd amit jónak látsz. Fantáziátlan? Lehet. A nagy események utókorra maradt történeteiben is elhalványodik lassan a beteljesülés felé vezető út, illetve annak minden nehézsége.
Ha emiatt törölni akarsz, akkor neked nem is volt itt a helyed, már korábban meg kellett volna tenned. Bajnoki esélyeid elszállnak? Ugyan, te is nagyon jól tudod, mi az a "bajnoki". Itt az idő: törölj. Kétszer! Mutasd meg nekik!
Beleöltél ezen eseménybe többszázezret? Légy büszke magadra karakterszinten, mert jobb vagy, több vagy, mint a töketlen, semmittevők lusta bandája, akik várják, h az a bizonyos közhelyes sültgalamb (lehetőleg megrágva) beépüljön a szervezetébe. Lehet, hogy nem jön be, de te megcsináltad, s mégha gyengén is szállsz ki, a világ aktív résztvevője vagy.
Csak a napi manaregen miatt teszed a manógyilokot reggelente? Légy büszke magadra, h az a sok hataloméhes barom tologatja befele a LE milliókat, pedig te tudod, h igazából semmi értelme sincs. S örvendj, h ha nem jön be nekik, mert akkor fel tudtál kicsit zárkózni. Meg ugye a káröröm. :/ Ha viszont bejön nekik, akkor szavad ne legyen! Légy a világ résztvevője.

S még valami. Baromira nem tudom mi sül ki belőle, de nem vagyok optimista. Ebben sem hiszek, mint ahogy a fertőzésben sem. Miért? Mert így döntöttem. Ez az egész egy kitaláció, bizonyos körök érdekét szolgálja, h pazarolj. Hülyeség? Lehet, viszont gondolatmenetem illeszkedik a világba, bár összeesküvés-elméletgyártásban nem vagyok jó.

Ronon, D.E., Mort, Tseby, Vassfanni és a többek: bármi lesz ennek a vége, ti maradtok a hősei ennek a világnak, s nem a szájtépő optimalizátorok.

Jah és még valami. Tudom, tisztában vagyok vele, h ezzel az eseménnyel mi a gond. Megértem a felháborodásokat is, nekem is van véleményem (nem túl jó ), csupán egy újabb szemszöget szerettem volna behozni a beszélgetésbe. Legfeljebb lepontozok
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 7.60
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője