Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1921. hozzászólás - 2009.08.19. 21:13:49 (Válasz Lordmeffisto #1920 hozzászólására.)
Idézet: Lordmeffisto - 2009.08.19. 20:33:06
Érdekes most 100% mentem neki egynek.És 46 szinten jött.Holott 38.szintü a karim.


Úgy működik, mint az összes térkapus lény: 10 szinttel magasabb mindig!
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1922. hozzászólás - 2009.08.19. 21:24:11 (Válasz Nari77 #1921 hozzászólására.)
Akkor nekem miért 18 szinttel erősebbek jönnek?

Ellenfeled:
Látondi Zan - 93. szintű torzszülött
Ellenfeled:
Viskóti Dán - 93. szintű torzszülött
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1923. hozzászólás - 2009.08.19. 22:04:36 (Válasz Ariel #1922 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.08.19. 21:24:11
Akkor nekem miért 18 szinttel erősebbek jönnek?

Ellenfeled:
Látondi Zan - 93. szintű torzszülött
Ellenfeled:
Viskóti Dán - 93. szintű torzszülött


Hm érdekes most látom, hogy nekem csak 7 szinttel magasabbak! Szerintem ez lehet, hogy hiba!
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1924. hozzászólás - 2009.08.19. 22:11:05
Nekem meg 51.szinten 63.szintüek. Akkor minél magasabb szintű vagy annál jobban nyílik az olló?
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1925. hozzászólás - 2009.08.19. 22:14:24
Nem teljesen úgy működik, mint a térkapunál. Minél magasabb szintű vagy, annál magasabb a szintkülönbség - ezzel "emuláljuk" a kereskedelem szakértelmet. A szörnyek szintje csak annyira számit, hogy milyen szintü varázslatuk és fegyverük lesz (a tulajdonságaikat nem befolyásolja). Ezen egyébként egy picit változtattunk a mai napon, a képlet játékos szint + 2 + szint /5 volt. Viszont nagyon alacsony szinten az embereknek még nincs kereskedelem szakértelme, itt a fórumon panaszkodtak is páran, hogy alacsony szintü karival nehezen tudja a manókat ölni. ezért a képlet megváltozot szint + szint/5 + szint /20-ra. Igy alacsony szinten gyengébb manók jönnek, de magas szinten nagyjából ugyanaz maradt.
Pontszám: 8.33
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1926. hozzászólás - 2009.08.19. 22:14:41
42-es szinten 52-es manók jönnek.

Edit: közben kiderült.
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2009.08.19. 22:16:01-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1927. hozzászólás - 2009.08.19. 22:25:31 (Válasz Miklós #1925 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.08.19. 22:14:24
Nem teljesen úgy működik, mint a térkapunál. Minél magasabb szintű vagy, annál magasabb a szintkülönbség - ezzel "emuláljuk" a kereskedelem szakértelmet. A szörnyek szintje csak annyira számit, hogy milyen szintü varázslatuk és fegyverük lesz (a tulajdonságaikat nem befolyásolja). Ezen egyébként egy picit változtattunk a mai napon, a képlet játékos szint + 2 + szint /5 volt. Viszont nagyon alacsony szinten az embereknek még nincs kereskedelem szakértelme, itt a fórumon panaszkodtak is páran, hogy alacsony szintü karival nehezen tudja a manókat ölni. ezért a képlet megváltozot szint + szint/5 + szint /20-ra. Igy alacsony szinten gyengébb manók jönnek, de magas szinten nagyjából ugyanaz maradt.


Ez jó ötlet volt.
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1928. hozzászólás - 2009.08.20. 01:24:56 (Válasz Miklós #1925 hozzászólására.)
Ezzel magas szinten erősödtek a lények. Eddig 75+2+15=92 volt a manók szintje, most pedig 75+15+3,75=93 lett.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1929. hozzászólás - 2009.08.20. 02:39:01 (Válasz Ariel #1928 hozzászólására.)
Ujjgyakorlat így is.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1930. hozzászólás - 2009.08.20. 08:08:24 (Válasz Mortimer #1929 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.08.20. 02:39:01
Ujjgyakorlat így is.


Neked. Nekem Kati most zuzott 500-at az allataimba ujjgyakorlat gyanant.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1931. hozzászólás - 2009.08.20. 09:13:31
http://kepfeltoltes.hu/090820/manoszint_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.08.20. 09:14:27-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.67
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1932. hozzászólás - 2009.08.20. 09:56:46
Én viszont azt nem értem, a mágianyelő bónusza miért nem számít bele a karakterlapon feltüntetett varázslat elnyelés összegbe? Minek van kiírva bármi is, ha ahhoz még hozzá kell kombinálni magadnak ezt-azt, hogy a tényleges értéket láthasd?

Vagy csak azért, nehogy a mananyelő megduplázza? Annak ugyanúgy nincs értelme, mert az a pár ember, akinek mananyelője van (bevallomm köztük én is), nem borítaná fel a játékot, ráadásul a megszerzéshez így is rengeteget kellett áldozni (CSP, térkapus tárgyak, LE), talán egy kicsivel hamarabb térülne meg a befektetés.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1933. hozzászólás - 2009.08.20. 10:18:59 (Válasz Leanthil #1932 hozzászólására.)
Idézet: Leanthil - 2009.08.20. 09:56:46
Én viszont azt nem értem, a mágianyelő bónusza miért nem számít bele a karakterlapon feltüntetett varázslat elnyelés összegbe? Minek van kiírva bármi is, ha ahhoz még hozzá kell kombinálni magadnak ezt-azt, hogy a tényleges értéket láthasd?

Vagy csak azért, nehogy a mananyelő megduplázza? Annak ugyanúgy nincs értelme, mert az a pár ember, akinek mananyelője van (bevallomm köztük én is), nem borítaná fel a játékot, ráadásul a megszerzéshez így is rengeteget kellett áldozni (CSP, térkapus tárgyak, LE), talán egy kicsivel hamarabb térülne meg a befektetés.


Nem csak az, hanem mivel ezt a tárgyat mindenki megszerezheti, így a mananyelőnk (nekem is van) totál háttérbe szorul, pedig költöttem rá rendesen és majdnem bajnokit is váltottam érte! Így legalább tudnám kompenzálni a sok mágianyelőt...

Egyébként kérdeztem Baratyt és szándékosan van így csinálva, hogy nekünk ne duplázódjon (bár nem értem miért, pedig szerverenként csak 1 embernek van ilyen)
Pontszám: 5
kedvelt tagKabokaFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1934. hozzászólás - 2009.08.20. 13:26:19 (Válasz Miklós #1693 hozzászólására.)
Csak azt ne mond nekem, hogy ahogy irtad, "20 ev jatektervezes utan" TF esatobbi, nem gondoltatok, hogy itt versenyhelyzet, sot ekkora versenyhelyzet alakulhat ki. Konyorgom, a vegzetur maga egy PvP jatek es igen erosen verseny orientalt. Amikor pedig bevezetietek ezt az eventet (ami maga nem hujeseg, csak teljesen mashogy kellett volna megtervezni, meghirdetni es lebonyolitani) es 2 toplistat is kiirtok es egy jovobeni titokzatos jutalomrol beszeltek, ezek utan meg sem fordult a fejetekben, hogy itt igen durva verseny fog kialakulni???? Ez egyszeruen nevetseges es gyenge magyarazkodasnak tunik nekem. Mi a franc mas egyeb alakulhatott volna ki mint versenges a toplistakert? Hm? Hogy majd szepen mindenki vagy ha nem is mindenki a jatekosok nagy resze szepen elkezdi dobalni bele az LE-t avagy boszen szaz szamra oli a manokat? Ez meg meg is tortent volna esetleg ha nem ilyen irtozatos mennyisegu TP-t kapnank erte. Es a 2. fazis valami mas lett volna. A 3. meg ujfent mas. Tessen megnezni, hogy megcsappant az erdeklodes a rendkivul erdekes, uj jatekelmenyt ado es valtozatos 2. fazis elindulasa ota. A toredeke.

A masik dolog, amit tenyleg nembirok felfogni, hogy ilyen sok fantasy jatek tervezese utan, kozben, hogy nem lehetett egy alaposan atgondolt, fantazia dus es erdekes eventet megalkotni?
Az alapotlet jo, de miert nem lehett volna mondjuk az, hogy az elso fazis vegen amikor leomlik a pajzs akkor mondjuk (persze egy ugyes keret tortenet kozepette) a manok megideznek valamifele elementalt amit szinten kozosen osszefogva le kell verni. Aminek borzasztoi nagy a vedelme es a sebzesek toredeket kapja csak. De mivel egy ismeretlen dimenzio szulotte, energiat zabal es addig minden portya es vadaszat mittomen 25%-al kevesebb LE-t ad(csak hasra utes szeru szam). Ha ezis megvan, a 3. fazisban pedig a felebredt Zarknodot kellene tamadni mivel a hosszu alom vagy bezartsag vagy mittudomen miatt elborult az agya, nem emlexik semmire es mondjuk az eleterejet lekellene verni 15% ala, hogy amig nincs maganal a gyogyitok es varazstudok ujra rendbehozzak. Persze szinten lenne valami negativ hatasa amig ellene harcolunk.

Avagy az egeszet meglehetett volna csinalni ugy hogy 6 vagy 12 fazisu es minden fazist egy havonta tudunk le es fokozatosan verjuk le azt a rohadt pajzsot. Persze igy siman lehetett volna havonta toplista gyozteseket hirdetni valamifele jutalommal stb.

Mindezzel azt akarom mondani, hogy egyaltalan nem kellene elkapkodni az evetek es minden mas egyeb ujitas bevezetset mert piszkosul felemas eredmenyek szuletnek mint szinte minden korabbi alkalommal. Tessen tudatni a joneppel, hogy keszulgetnek, tesztelodnek de nem kapkodunk el semmit, amint biztosak vagyunk benne be lesz vezetve. Ennyi. Nem lenne ennyi sirankozas es nyavajgas es karamokodas, hozzateszem nagyresze szerintem jogos is.
Ennyi mert kisregeny lesz belole
A hozzászólást Kaboka módosította 2009.08.20. 14:09:02-kor
Pontszám: 7.60
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1935. hozzászólás - 2009.08.20. 21:53:36 (Válasz Endyr #1886 hozzászólására.)
Lehet, túl erőltetett ötlet, de nem lehet, hogy Ruzsinszki Zsolt (R) ?

(a karikában R karaktert nem tudom hogyan kell berakni)
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1936. hozzászólás - 2009.08.20. 23:42:12
Van még olyan akinek 47 manó után nem esett semmi? Vagy csak én vagyok ilyen "szerencsés"?
Pontszám: 4.67
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1937. hozzászólás - 2009.08.20. 23:52:06 (Válasz Rodriguez #1936 hozzászólására.)
nekem 100 körül esett az első relikvia és 300.-ra a második
Szóval nem Te vagy az egyetlen
Pontszám: 3
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1938. hozzászólás - 2009.08.21. 00:11:25 (Válasz Yasmina #1937 hozzászólására.)
Nem nyugtattál meg
Pontszám: 4.14
kedvelt tagMartin93Férfi
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1939. hozzászólás - 2009.08.21. 00:49:38
Nekem tetszik az event alap ötlete csak így 3 fázisra osztani na mind1

a relikviákat jó dolognak a találom benne csak nehéz megszerezni ,de kinek hogy ugyebár
Pontszám: 6.50
irritálóDmatyasFérfi
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1940. hozzászólás - 2009.08.21. 10:31:42
Sajnos mivel közgázra jártam a matektól nehezen tudok szabadulni.

Gyakorlatilag ezt az egész ébredési marhaságot nem versenyszemléletűnek

írja le az én változóm, hanem nyereségszemléletűnek. Eljön minden karakter

idejében, akár kőműves akár portya karit nevel, az a pont amikor lefogy a csp.

Ha végiggondolod nem csak az építőknek kell a csp, hiszen ha portyázol vagy

térkapuzol vagy sajtolsz vagy akár transzolantot használsz gyakorian roham-

léptekben fog fogyni. Fogy a LE is ezért nem LE-ből veszed az italt hanem

sok sok őskőből. Talán többször sütöd ki a kutat, vagy életedben először

fogod azt megtenni.

Jelenleg 40. szinten állok és ölöm őket. Na azért nem durván de hát a juti.

Az első reliket kb ha fejlesztem a transzcend proj-ót a fléből kihozom.

A második még nincs meg de már 200kLE bement. Ez nem gáz, csak gyengül

a kari. Lehet itt is jó lett volna előtte egy szaki, ami Zarknodra lett volna kihegyezve

és aki akarja hát tolja. De a matek. Gyakorlatilag a manareg miatt mindenki bele

van kényszerítve.

És hogy mit akarok mondani ezzel az egésszel? A lehető legkevesebb energiával

elérhető legnagyobb haszon elve érvényesült most is. Ami annyit tesz, hogy a top

az méginkább a topon lesz, a többi meg, legalábbis aki résztvesz az kb 2szintet gyengül

a 2. burok végére.
Pontszám: 3.14
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!