Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
661. hozzászólás - 2009.08.07. 00:23:24 (Válasz Ezüstszél #656 hozzászólására.)
Hááát nem tudom. Én egy játékban azt szeretem, ha kihívás van benne és nem azt, hogy büntetnek valamivel, és ha nem küzdök ellene, mert maga a küzdés is büntetés, akkor megint csak megbüntetnek. De lehet én látom rosszul a dolgokat.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 6.17
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
662. hozzászólás - 2009.08.07. 00:30:32 (Válasz Darah #659 hozzászólására.)
A rubin:

(Aktiváláskor az elköltött LE 0.0414-szorosa kerül felhasználásra, ez a szorzó a szintedtől és a hordádtól függ)

Nem tudom, hogy változik a szorzó a szinttől, mert V1 és V2 között van 7 szint de ugyan ezt a szorzót írta
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2009.08.07. 00:40:49-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.25
kedvelt tagSmckillFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
663. hozzászólás - 2009.08.07. 00:33:21
45 tszn 0,0267, gondolom ez a szint növekedésével csökken.

A v1 en.
A hozzászólást Smckill módosította 2009.08.07. 00:34:12-kor
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
664. hozzászólás - 2009.08.07. 00:33:52 (Válasz BlackSheep77HUN #662 hozzászólására.)
Hanyas szintű vagy V1-en?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
665. hozzászólás - 2009.08.07. 00:39:24 (Válasz Darah #664 hozzászólására.)
V1 29. szint 0.0414

A V1-en még nem aktiváltam, úgyhogy a 29. szintre biztos ez a szorzó!
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2009.08.07. 00:42:30-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.25
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
666. hozzászólás - 2009.08.07. 00:48:51 (Válasz BlackSheep77HUN #665 hozzászólására.)
Ha jól rémlik a smaragdé 0.0146-ról 0.0143-ra változott 49-re lépve.
Node gondolom ez is hordafüggően változik.
Nah, hátha elárulja majd egy 48-as rubin is.

Bár végülis annyira nem életbevágó, három adatból is látszik nagyjából a megoszlás.
A hozzászólást Darah módosította 2009.08.07. 00:52:35-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
667. hozzászólás - 2009.08.07. 01:11:23 (Válasz BlackSheep77HUN #657 hozzászólására.)
nem az a lényeg hogy a listán májerkedj. minden támadásnál komoly mennyiségű CSP-t és közvetve LE-t buksz. jobb elvadászni a CSP-t amit rászánsz aztán 1 összegben betenni a vadászatod eredményét. kevesebb CSP pazarlás, kevesebb ingyen TP, viszont a hordádat jobban segíted ezzel. az a lista nem győzelmeket kéne mutasson hanem tényleges töltést, sőt, az alap szorzó nélkül befektetett LE-t, ott derülne ki hogy ki a legény a gáton...
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.75
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
668. hozzászólás - 2009.08.07. 03:28:14 (Válasz S0laris #667 hozzászólására.)
A szint szorzót kellene csak beszámítani, a hordaszorzót nem, hogy az alacsonyszintűek is labdába rúghassanak. Persze lehet, hogy be kellene vezetni "pók-szorzót" is, mert ugyebár nem fair, hogy ők sok LE-t tudnak szerezni portyázással is.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
669. hozzászólás - 2009.08.07. 06:20:28 (Válasz S0laris #667 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.08.07. 01:11:23
kevesebb CSP pazarlás, kevesebb ingyen TP, viszont a hordádat jobban segíted ezzel.


A kollega ugy erti, hogy ugyanannyi TP, ugynannyi CSP, de a toltodes merteke nagyobb.

Viszont egyet kel ertsek azzal a korabbi felszolaloval, hogy aruljak mar el a kedves illetekesek, mi a is a lenyeg. Feltoleni a pilont, vagy lenyomni minel tobb manot. Mert ebbol a ket lehetosegbol nyilvan csak az egyik lesz jutalmazva, de jelenl pilanatban csak hasrautesszeruen lhet valasztani, es tippelni, hogy melyiket erdemes csinalni. Ez pedig igy nem jo, mert ha valaki odateszi magat es dolgozik, akor legalabb ne foloslegesen tegye, csupan azert mert jatektechnikailag a legalpvetobb informaciomorzsa sem all rendelkezesre.
Pontszám: 9.17
népszerűWocsokFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
670. hozzászólás - 2009.08.07. 07:24:03 (Válasz Kocos #669 hozzászólására.)
Egyébként ezt kell előre tudni egy nem várt eseménynél, hogy pontosan miért is jár a jutalom, mikor az csak annyi is lehetne, hogy nem törölnek el a "föld" színéről?
V1 - Black Panther - Moroflex
V2 - Wöcsök - Moroflex
V3 -
Pontszám: 5
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
671. hozzászólás - 2009.08.07. 07:36:02
Remélem a fejlesztők olvassák ezeket a hozzászólásokat - íme egy visszacsatolás a legújabb fejlesztésről:

Úgy volt beharangozva ez az esemény, hogy nem táp, hanem szerepjátékos szórakozás. Ezzel szemben, aki részt vesz benne, az veszít egy csomó LE-t, cserébe kap egy csomó TP-t. Ez definíciószerűen a legrosszabb dolog, ami egy karakterrel történhet. A szerepjátékos szórakozás nem azt jelenti, hogy a lehető legnagyobb kárt okozzuk a karaktereknek, hogy gyengüljenek.

Ha tényleg csak a szórakoztatás volt a cél, akkor miért van egyáltalán bármilyen befolyással a LE-re, és TP-re? Az epikus lény nagyságrendekkel jobban teljesíti a szerepjátékos szórakoztatás direktívát: nincsen hatással LE-re, TP-re, az érte kapott jutalom pedig elhanyagolható, ugyanakkor összefogást kíván a szövetség tagjaitól.

A legrosszabb az egészben, hogy az is szénné lett szopatva, aki nagy ívben elkerülné az egészet, mert ugye az egyéni VP regen is felezve lett. Az egyéni VP regen felezése semmi más, mint arrogáns, és ellenszenves kényszerítése a játékosoknak, hogy foglalkozzanak ezzel az egésszel. Az epikus lény ebben is sokkal jobb, azt akár teljesen ignorálhatja, akit nem érdekel, és számottevő hátránya sem származik belőle.

Összefoglalva: a jelen fejlesztés botrányosan rossz, felfoghatatlan, hogy az eddigi színvonal után hogyan lehetett ezt összehozni. A Kristály horda is kissé felemásra sikerült, de ez messze alulmúlja. A következő fejlesztést már el sem merem képzelni...
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.33
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
672. hozzászólás - 2009.08.07. 07:45:14
Had fejtsem ki nagyon röviden a véleményemet immár én is, bár munka miatt eleddig csak érintőlegesen tudtam kivenni a részemet a dologból.
Tehát:
Végre van újdonság, ami látszólag nagyon nem éri meg, de egy egyszeri, rövid ideig tartó esemény. Nem gondolnám, hogy erre nem lehet bevállalni némi antitápot mindazoknak, akik hetek óta újdonságért sírnak. Szerintem nagy élmény a Behos főnökség ellen küzdeni (bár Kati folyamatosan laposra tapos , de a többit azért verem ).
Nem tudjuk mi a fontosabb manót verni/LE-t költeni. Versenyezni! Mind a kettőben! Gyerünk, harcra fel! Ébresszük fel a moncát! Mellesleg szerencsétlen karaktereink se tudnak elvileg többet, nekünk miért kéne?
Úgyis a zafírok nyernek, ez zafír esemény, stb. Szokványos sírás. Ha megmozdulna ugyanolyan aktivítással a többi horda mint a zafír, nagy számukból adódóan ellensúlyoznák. De nem... Á! Miért is! Inkább vadásszuk a verseny top10-ét kamrába. Akik ennyit látnak az egészből... Azok kaptak egy biztos tápot pár hétre, be lehet fogni, kritikai jogosultság megszűnt!
És utoljára. Akiknek ez csak egy optimalizáló játék és CSAK AZ, azok szépen kérem hagyják abba a sírást. Elég sokrétű a játék küzdjenek a többi optimalizátorral. Akiknek ez mást is jelent, azok ne mindig a TÁPot keressék. Élvezzék, hogy részt vesznek valami egyszeri és megismétlésre (állítólag) nem kerülő dologban!

Hajrá srácok, hajrá csajok! Kürtöljünk Zarki fülébe bele!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9.38
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
673. hozzászólás - 2009.08.07. 07:47:46
Lehet, hogy nem egyedüli leszek ezzel a véleményemmel, de akkor is leírom, hogy mit gondolok erről az eseményről:

1. Bármennyire is szerepjátékos esemény ez, illő lenne legalább az megmondani, hogy milyen téren kellene leginkább helytállni. (pl: a legjobban teljesítő horda az elismerés mellett előnyt is fog kapni, vagy aki a legtöbbször aktivált, az lesz ilyen szerencsés). Még a mértéke sem érdekel, de legalább valami iránymutatás lenne jó.
2. Az esemény "játékélmény fokozása" szerintem a portyába bedobott plusz LE. Gondoljatok arra, hogy össze kell szedni elég jelentős mennyiséget, amivel be kell menned, és még nyerned is kell. Ebből a dologból azok profitálnak igazán, akik vadásznak a pilontöltögetőkre.
3. Nem szeretnék nagyon negatív lenni, de számomra úgy tűnik, hogy a CSP elvonás egyben játék lassítást is jelent. Nagyon szomorú, hogy sok dologgal (például gyorsítás) Miklós lassítani akarja a játékot.
4. Nagyon szomorú az is, hogy az eseményen nem az van jutalmazva, aki erős karakterrel rendelkezik, (akár szintjén is erős, nem magam felé beszélek) hanem aki tud és akar áldozni a saját fejlődéséből.

Ennek ellenére kellett valami újdonság, mert azt látom, hogy az álmom a legjobbak közé jutásról nem azért fog megvalósulni, mert ügyesen játszok, hanem mert mindenki abbahagyja, és sajnos ez erősen egy egyirányú út.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5.14
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
674. hozzászólás - 2009.08.07. 08:03:35
Asszem PÓK létemre én is részt veszek benne, ha más nem csak a TOP 10 be szeretnék bejutni...
Igaz smaragd vagyok, de ha én elkezdtem akkor más smaragdok se maradjanak ki a buliból! Apa...kezdődik...
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 3
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
675. hozzászólás - 2009.08.07. 08:07:25 (Válasz Yuurei #674 hozzászólására.)
Én is smaragd vagyok Yuurei! És csinálom. Ha a nagy smaragdok kimaradnak... Túrós a fülükbe, mi nem adjuk fel!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvencZimiFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
676. hozzászólás - 2009.08.07. 08:07:46
Én a vállalható áldozatot valahogy úgy képzeltem volna, hogy 1 CSP ÉS 1 PP - mondjuk megkeresed a pilont és megküzdesz a manóval - cserébe 0.5 vadászatnyi LE-ért és TP-ért - a manó fele (vagy több) lélekenergiáját koncentrálod az megy a szorzóval, a másik fele (vagy kevesebb, de TP is arányosan kevesebb) meg megmarad neked. Meg persze megfűszerezve a szokásos randommal, hogy a LE az e körüli, a TP az fix. Szerintem ez mindenkinek áldozat lenne, de nem olyan mértékű és "egyensúlyborító", mint a mostani.
A hozzászólást Zimi módosította 2009.08.08. 10:18:24-kor
V1 Mordred
Pontszám: 8.75
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
677. hozzászólás - 2009.08.07. 08:08:58
Nekem nagyon tetszett eleinte ez a fejlesztés. Beleraktam minden le-met. A toplistán a 4. és az 1. hely között ingadoztam. 8 órahosszáig. Akkor a tisztelt Behó változtatott a szabályokon. Onnantól nem a betöltött le számít, hanem a leölt manók. Természetesen ennek a kis módosításnak köszönhetően eltűntem a toplistárol. Mit mondjak jól esett. Legalább annyira, mint egy orrba vágás. Ha már az elején a manók szerint van a toplista, akkor csak a minimum le-vel aktiválok, nem pedig sokkal többel. Egy kicsit úgy érzem magam, mint a maratoni távfutó, akit egy kicsit megviccelt a bíró, és a rajtnál rossz irányba indított, majd egy nap múlva szólt, hogy emerre kellene menni. Persze így is versenyezhetnék tovább, de csak jókora hátránnyal. Így nem látom értelmét a versenynek. Ezzel gyakorlatilag kizártak, bár a nevezési díjat, egy napi össz le bevételem megtartották. Nem sajnálnám a le-t, akár szinteken keresztül sem, ha tudnám, hogy van értelme. Nem haszna, csak értelme. De azzal, hogy 8 óra játék után a manókat kezdték számolni elvették a le töltés értelmét. Az aki csak este 6 után csatlakozott az ébresztéshez az akkori szabályok szerint, jót játszhat ezzel a fejlesztéssel, sajnos tőlem elvették ezt a lehetőséget, mert én még az este 6 órai szabálymódosítás előtt kezdtem hozzá az ébresztéshez.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.42
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
678. hozzászólás - 2009.08.07. 08:09:52 (Válasz Wocsok #670 hozzászólására.)
Idézet: Wocsok - 2009.08.07. 07:24:03
Egyébként ezt kell előre tudni egy nem várt eseménynél, hogy pontosan miért is jár a jutalom, mikor az csak annyi is lehetne, hogy nem törölnek el a "föld" színéről?


Egeszen rovid leszek: Igen.

Na jo hosszabb: A "nem torolnek el a fold szinerol" is egy lehetoseg, akkor a jutalmat a töltésért kapod (nyilvan nem a csatak szama miat nem torolnek el, hanem mert feltoltod a pilont).
Pontszám: 4.25
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
679. hozzászólás - 2009.08.07. 08:18:40 (Válasz Kocos #678 hozzászólására.)
Egészen rövid voltál és nem magyaráztál meg vele semmit... Ez így nem érvelés. Ez egy "mert csak" vélemény így...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
680. hozzászólás - 2009.08.07. 08:25:02 (Válasz Kocos #678 hozzászólására.)
ÁÁÁ nemm már ne mond, hogy a csaták száma nem számít bele, én csak arra hajtanék rá...mivel 4. szinten nem tudok, több 10 K-kat töltögetni...

Bár ha csak a töltés nagysága számít (sztem is ez lenne a mérvadó...hogy erre nem gondoltam) ,akkor még most kiszállok, sry...
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 3
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!