Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
irritálóPrinyoFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
301. hozzászólás - 2009.08.06. 13:08:55 (Válasz Dr_Faktor #279 hozzászólására.)
Érdekes módon nekem sincs sok csp-m mégsem kiabálok, mint egy hígvelejű.
ma elmegy 50 csp, de holnapra lesz megint annyi kb. Mint már mondta más is, hagyd abba légyszi ezt a hülye mérgelődést. Nem veszed észre, hogy ez az egész csak téged piszkál ennyire? Menjél el a gépedtől kb 100 méterre, és aludj el kb 10000 évre. Aztán majd utána téged ébresztünk fel, ha lenyugodtál. Vagy nem.
Ez nem normális dolog, hogy 3 órája csak rinyálsz itt, mint egy kis pisis kislány.
V2: Psychoid
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
302. hozzászólás - 2009.08.06. 13:09:13
Factor már megint balhét akarsz mint régen? Mostanában csomó értelmes hsz-d volt, és most ezekkel elrontod...attól hogy neked nem tetszik, akkor ne figyelj "erra a szarra"...meg amugyis, hallod, ne vedd már ilyen komolyan, mintha összeesküvés lenne ellened...nekem mondhatod hogy fogd be a pofád, attól még szánalmas maradsz ebben a stílusban:)
A hozzászólást Szabinho módosította 2009.08.06. 13:09:56-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
303. hozzászólás - 2009.08.06. 13:09:39
Engem meg az érdekelne, mi is az a létszámelőny.
Kétezer döglött egyes szintű kari, avagy az utóbbi két hétben aktív játékosok száma?
Mert ez viszont nagyon nem mindegy.

Edit:
Shaki, lobos a szemed, borogasd kicsit.
A hozzászólást Darah módosította 2009.08.06. 13:10:31-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.33
fórumozóVidámhalál
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
304. hozzászólás - 2009.08.06. 13:10:06 (Válasz Andaxin #264 hozzászólására.)
Idézet: Andaxin - 2009.08.06. 12:42:32
Lehet, hogy lemaradtam valami hírről, de amint megjelent Zarknod az állataim megvadultak a kennelben. Az eddigi szokásos "tornasor" helyett, most már szépen, az elfogásuk időpontjának megfelelő sorrendben sorakoznak. Semmiféle rendszerre nem tudtam őket rávenni korábban, de úgy látszik ekkora mértékű fenyegetéstől egyből összekapták magukat


Szia!

Bug volt, tegnap javított Baraty. Azért tudom, mert én szóltam neki

'halál
Pontszám: 5
népszerűNogeFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
305. hozzászólás - 2009.08.06. 13:11:13 (Válasz NeonFlux #300 hozzászólására.)
Tényleg van sok dolog amin lehetne javítani, de végülis nem lehet több ezer ember minden kis igényét kielégíteni egyszerre. Hozzá kell szokni, tényleg csak egy játék, felesleges aggódni vagy hasonlók.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagRoger1984Férfi
Végzetúr tehetség
228 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
306. hozzászólás - 2009.08.06. 13:13:06
A csatában összesen 1206 sebzést okoztál, és 628 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 798 lélekenergia és 34 TP!
Fókuszálsz a manapilonon keresztül 184 lélekenergiát (-20500 LE). Egy pillanatra egy távoli kép jelenik meg előtted, egy olvadozó jéghegyről.

tényleg megéri
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
307. hozzászólás - 2009.08.06. 13:14:01 (Válasz Darah #303 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.06. 13:09:39
Engem meg az érdekelne, mi is az a létszámelőny.
Kétezer döglött egyes szintű kari, avagy az utóbbi két hétben aktív játékosok száma?
Mert ez viszont nagyon nem mindegy.

Edit:
Shaki, lobos a szemed, borogasd kicsit.


Baraty azt írta nekem, hogy az aktív embereket számolja! És mi rubinok 17% alatt vagyunk, ezért van nekünk a legnagyobb szorzó V3on!

A hozzászólást Nari77 módosította 2009.08.06. 13:15:33-kor
Pontszám: 5
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
308. hozzászólás - 2009.08.06. 13:14:23 (Válasz Darah #303 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.06. 13:09:39
Engem meg az érdekelne, mi is az a létszámelőny.
Kétezer döglött egyes szintű kari, avagy az utóbbi két hétben aktív játékosok száma?
Mert ez viszont nagyon nem mindegy.


Na erre én is kíváncsi lennék. Remélem nem számolták bele a sok inaktív karit. Az én ajánlásommal is regisztrált 2 kari, akiknek szürke a neve az ajánlásoknál. Gondolom nem erősítették meg az e-mail címüket. Jó lenne erről valamit hallani a JV-től.


Edit.: még nem láttam Nari hsz-ét. Így teljesen ok.
A hozzászólást Pietrus módosította 2009.08.06. 13:15:34-kor
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 5
népszerűNogeFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
309. hozzászólás - 2009.08.06. 13:14:41 (Válasz Darah #303 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.06. 13:09:39
Engem meg az érdekelne, mi is az a létszámelőny.
Kétezer döglött egyes szintű kari, avagy az utóbbi két hétben aktív játékosok száma?
Mert ez viszont nagyon nem mindegy.

Edit:
Shaki, lobos a szemed, borogasd kicsit.


Na ebben bezony nagyon igazad van. Ez eddig fel sem merült pedig nagyon lényeges dolog.
Pontszám: 5.33
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
310. hozzászólás - 2009.08.06. 13:17:06 (Válasz NeonFlux #300 hozzászólására.)
Így van. Rühellem a kötelező eventeket.
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
311. hozzászólás - 2009.08.06. 13:17:56
jóvan jóvan...(elszámoltam 10ig)

de mondom tegnap este alig tudtam elaludni annyira kiváncsi voltam(lehet túl sokat vártam) és ma amikor kiderült mi is ez plussz az elmúlt órák tapsztalati belőlem ezt hozták ki...

kiszaladt belőlem nahh...

akit megsértettem attol Sorry...de ettöl még nem teccik jobban ez az egész...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.18
utáltDaedalusFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
312. hozzászólás - 2009.08.06. 13:18:57
Térkapu szerintem jobban megéri..ott csak térkapupontot visz el,és nem cselekvéspontot!!de azért kipróbálom újra több LÉÉRT!!
1.Világ:Őrszem

60.szint fölött.
Pontszám: 3
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
313. hozzászólás - 2009.08.06. 13:19:51
A szorzók kialakításánál a legalább 3. szintű, egy hétnél nem régebben belépett karakterek arányát vettük figyelembe, világonként külön-külön.

Pietrus: Az ajánlásnál azok vannak szürkével, akik másik világba regisztráltak.
Pontszám: 9.38
fórumozóNeonFluxFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
314. hozzászólás - 2009.08.06. 13:20:43 (Válasz Dr_Faktor #311 hozzászólására.)
Ez is olyan mint az új Akadémia szintek voltak ...1 nappal előtte felcsigáztak kb , hogy 5 új szint...erre kapunk 2 defektes szakit.... amit utólag megpróbálnak feljavítani...ugyan az a helyzet...

Amúgy igen egy Event vagy esemény vagy akármi az ne legyen már kötelező (mondhat bárki bármit mert az ..(csak azért mert nemrég írta valaki, ha nem tetszik ne vegyél benne részt...ez nem így megy))
Pontszám: 3
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
315. hozzászólás - 2009.08.06. 13:21:24 (Válasz Baraty #313 hozzászólására.)
Idézet: Baraty - 2009.08.06. 13:19:51
Pietrus: Az ajánlásnál azok vannak szürkével, akik másik világba regisztráltak.


Köszönöm szépen az infót!
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
316. hozzászólás - 2009.08.06. 13:21:26 (Válasz Dr_Faktor #311 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.08.06. 13:17:56
jóvan jóvan...(elszámoltam 10ig)

de mondom tegnap este alig tudtam elaludni annyira kiváncsi voltam(lehet túl sokat vártam) és ma amikor kiderült mi is ez plussz az elmúlt órák tapsztalati belőlem ezt hozták ki...

kiszaladt belőlem nahh...

akit megsértettem attol Sorry...de ettöl még nem teccik jobban ez az egész...


Egyébként engem KIVÉTELESEN teljesen pozitívan ért a dolog! Sokkal jobb, mint amire számítottam! A relikva amit meg találtam nem valami hasznos (sőt valószínűleg semmilyen hasznát nem veszem), de mégis sokkal jobban örültem neki, mint a tegnapi bajnoki győzelmemnek! Ezt a színt vártam én a játéktól, meg is kaptam, 100%ig elégedett vagyok! Főleg miután a VF-et is hozzácsatolták!

A gyógyitalok és a varázsitalok találása pedig a legjobb ötlet amit eddig láttam! Arról nem is beszélve, hogy az állatok is fejlődnek!
A hozzászólást Nari77 módosította 2009.08.06. 13:21:40-kor
Pontszám: 8
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
317. hozzászólás - 2009.08.06. 13:25:43
igen valszeg én is tapsolnék ha lenne annyi cspm hogy érdemlegesen tudnám jáccani és nem így hogy itt totyorgok alig többel mint a semmi...

és ha valki szólt volna elötte pár nappal hogy "fiygeljetek hülyék Zarkondhoz kell amjd a csp szal úgykészüljetek" én is elégedetebb lennék...

de hidd el amikor reggel 300 léével és 20 cspvel megláttam hogy egy egy akcióhoz kell 2400 léé és 2 csp eléggé megzuhant a morálom mertmár akkor tudtam hogy ez bizony most nekem nem alegjobb...

azmeg hogy akis akrik elvannak az érthető alacsony szinten még inkább a portya dominál magsabb szinten azonban már a vadászat és 2 csp csak akkor tünik jobbára mellékesnek ha van még mellette másik 100 is legalább...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
318. hozzászólás - 2009.08.06. 13:28:05
V1

A pilon aktiválására eddig elköltött LE:
rubin: 25760
smaragd: 19799
zafír: 57284
gyémánt: 19816


Jelenleg úgy tűnik számszerűen is több zafír kari aktiválja (ill. az aktiválók többször) a pilonokat mint a többi horda tagjai. Szóval eszerint ha egyénileg nem tud jól szerepelni az ember akkor a horda érdek is mehet a kukába... Akkor fogok jót röhögni, ha kiderül, hogy a horda versenyért komolyabb jutalom jár mint az egyéniért és szívja majd a sok gyémánt meg smaragd a fogát, hogy itt volt a lehetőség hogy egyénenként nézve harmad/negyed annyi befektetéssel nyerhettek volna, ehelyett az önös érdek miatt hagytak másokat nyerni. A toplistán 10 embernél semmi képpen nem lesz több, zafír előny ide vagy oda, ha 500 ember azért nem pilonozik mert nem kerülhet a top 10-be az azért nálam kimeríti a hiszti fogalmát, és csak okot keres arra, hogy ne kelljen csp-t LE-t költenie, hogy a végén mikor kiderülnek a dolgok minél hangosabban lehessen sírni.

Könnyen lehet, hogy a jelenlegi bónusz csak annyiban merül ki, hogy a következő fázisban aki többet töltött ill. a győztes horda tagjainak kicsit könnyebb dolga lesz, ha Miklósék 6 hétre terveztek akkor teljesen kizárt, hogy pusztán ezzel a töltögetéssel akarták kitölteni az a 6 hetet összességében még mindíg simán lehetne jól szerepelni, csak úgy látszik egyesek segge tulságosan ki van nyalva és egyszerűbb az elején feladni aztán a végén sírni és a markukat tartani.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.33
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
319. hozzászólás - 2009.08.06. 13:28:31 (Válasz Dr_Faktor #317 hozzászólására.)
Továbbra sem értem a gondod, hisz holnap is lesz nap EZ nem egy napos fesztivál

Én tegnap nem mertem semmiből sem költeni, mert sejtettem, hogy vagy LE-t vagy CSP-t kell majd költeni! És igazam is volt
Pontszám: 5
fórumozóLinducFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
320. hozzászólás - 2009.08.06. 13:30:19
Hát szerintem ez egy x***r fejlesztés volt. elköltök 2 csp-t meg min 2300-at és kapok 500 LE-t. és ha nem darálom le a csp-t, akkor meg a mannám jön lassabban:(
Megint a gyengébbeket húzzák le, hogy véletlenül se legyen jó.

Legyen olyan lehetőség, amivel ki tudom vonni magamat ezalól, mert szerintem ez elrontja ajátékélményt és ha egyszer befizetek 100 Őskövet pár napja, akkor már ne kötelezzenek rengeteg Le elköltésére feleslegesen. Akik elöbb kezdték nem voltak lehúzva ezen a szinten ilyen hülyeséggel, akkor mi se legyünk. Aki akar menjen, de ne kényszerítsünk rá mindenkire hogy szóra az LE-t feleslegesen, hiszen nekem nem 30000 Le be kerül 1 fejlesztés még, hogy legyen pár 10.000 Le-t elszórni, mert az úgyis csak egy Tő/szakértelem.
Sör&SEX&Rock&Roll
Pontszám: 3.60
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!