Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1281. hozzászólás - 2009.08.15. 18:11:32 (Válasz Darah #1278 hozzászólására.)
Az aktív karakterek arányából, a szorzók úgy lettek kialakítva, hogy ha minden karakter naponta egyszer betenné a minimumot, akkor a hordák fej-fej mellett haladnának töltésben.
Az, hogy most ekkora különbség van a hordák eredményei között, nem a szorzó hibája. Hanem azoké, akik ahelyett, hogy tennék a dolgukat, azzal vannak elfoglalva, hogy kinek a micsodája mekkora, és az övé miért nem akkora, és egyébként is brühühü.
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 7
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1282. hozzászólás - 2009.08.15. 18:14:21 (Válasz MIvan #1281 hozzászólására.)
Ezt elcímezted brühühü, nem kicsit.
121-szer aktiváltam a kicsi micsodámmal az izékét.

Egyszerűen ezt nem lehet hordaszinten játszani, erről van szó.
Nem tehetek róla hányan vannak a hordámban.
És ennyi.
A hozzászólást Darah módosította 2009.08.15. 18:16:16-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.50
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1283. hozzászólás - 2009.08.15. 18:16:43 (Válasz Darah #1278 hozzászólására.)
Hogy a te hasonlatoddal éljek.
Te tekintettél minden gyémántot, és minden zafírt almának azzal, hogy mindet 48-as szintűnek vetted. Nem vetted figyelembe, hogy nem csak almák vannak.
Amit te kiszámoltál az akkor jön ki, ha csak 48-as szintű zafírok és gyémántok töltötték be az összes LE-t, holott ez nem így van.
Honnan tudod, hogy van 48-as szintű zafír, aki töltött? Mert ha nincs, akkor miért a 48-as zafírok szorzóját használod?

Lehet, hogy mindent zafír 40-es szinten töltött, és minden gyémánt 48-as szinten. A 40-es szintű zafírok szorzója 0,05. Ebben benne van a hordaszorzó, és a szintszorzó is. Visszaszámolva tehát a gyémántoknál a 48-as szint szorzójával kell számolni, zafíroknál pedig a 40-esekével, mert külön-külön mindenkinek a !saját! szorzójával lett beszorozva a beadott LE. Így aztán a saját szorzójával is kell leosztani. Ha te a 48-as szorzót alkalmazod a zafírokra, holott azok nem töltöttek 48-as szinten, csak 40-esen, akkor fals eredményt kapsz.
Ha egy számnak veszed az ötödét, egy másiknak pedig a hatodát, majd felszorzod 6-tal mindkettőt, csak azért, mert a másiknak a hatodát vetted, akkor az első számnak a 6/5-ét kapod vissza, nem az eredeti számot.
Te ugyanezt csináltad, amikor feltételezted, hogy az összes zafír átlagosan ugyanolyan szinten töltött, mint a gyémántok, hiszen a teljes fókuszálásokat vetted figyelembe.
Egy 48-as zafír, és egy 48-as gyémánt karakter eredményét összehasonlíthatnád így, de a hordákét nem. Ahhoz átlag kell.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1284. hozzászólás - 2009.08.15. 18:20:27
Azért van ekkora küldönbség mert darabra azok a játékosok, akik foglalkoznak a játékkal, eredményesek, az erős karakterek darabra ugyanannyian vannak kb. a hordákban. Ez így van. A szorzók igy ahogy vannak obijektivek, számszerűen stimmelnek. Ennél igazságosabbat nem lehet.

V3 ra meg már mindenki tudta, hogy a zafir fog a legtöbb célpontot látni, ezért az lesz a legerősebb, és a jó játékosok, akik tudnak ilyenre erőforrást fodítani, egyáltalán észrevették hogy van esemény, azok igy a zafirban vannak többségben. Rubin végül kevesebb lett összdarabra, de a pilon töltés azt hiszem az én teóriámat igazolja.

Nem mintha érdekes lenne ki mivel magyarázza az állást...
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1285. hozzászólás - 2009.08.15. 18:21:30 (Válasz Ezüstszél #1283 hozzászólására.)
Ez is egy átlag.
És azt hiszem jobban összevethető, mintha olyannal számolnál, amiben sehol nincs közös pont, sem szintben sem hordában.

Csak az arányt akartam megmutatni, hogy mekkora töltés mibe került.
És természetesen a "ülnek a babérjaikon és nem csinálnak semmit, hát akkor mit óbégatnak" felhangokra válaszoltam volna ezzel, hogy nézzük már meg azt a babérülést közelebbről, nem épp mindegy, hogy ugyanannyi LE-ből (szint) mi megy be a pilonba (töltés).

És azt hiszem ezt el is értem.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1286. hozzászólás - 2009.08.15. 18:27:42 (Válasz Darah #1285 hozzászólására.)
De mitől lenne pont a 48 az átlag? És miért lenne két hordánál egyenlő ez az átlag?
Számoltál átlagot? Hogyan? Hiszen ahhoz tudnod kellene melyik karakterek töltöttek.

Minden hordának a saját átlagát kell nézni, és azzal visszaszámolni a fókuszált LE-jét, mert ha nem azzal osztasz el egy számot, amivel felszoroztad, akkor nem kapod vissza az eredeti értéket.
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2009.08.15. 18:30:09-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1287. hozzászólás - 2009.08.15. 18:41:17 (Válasz Ezüstszél #1286 hozzászólására.)
Te most halálpontos számokat vársz tőlem.

Már hatszázadjára írom le, ez egy aránypár.

Mitől ne lenne pont a 48 jó aránypár?

Fentebb és lentebb pontosan ugyanannyi a minimál belépőLE minden horda minden azonos szintű karakterének, ami változó, az a hordaszorzó, de az is egymáshoz viszonyítva a két hordát, azonos szinten ugyanakkora.

Ugyanezen arány jönne ki, esetleg más számokkal ha két 10-es játékos szorzójával számoltam volna, vagy két 70-esével.
Lényeg az egymáshoz viszonyítottan valósan elköltött LE aránya.

Masterv-nek van egyébként igaza, ha számolok 7000 aktív gyémánttal, és egynegyede aktív zafírral, azaz 1750-el, és 10 %-os "assetommirőlvanszó" játékossal mindkét hordában, az a gyémántnál már 700 játékos, a zafírnál meg 175.

Nem beszélek se rá, se ellene senkit, de erőn felül semmiképp nem fogja megérni, főleg annak nem, akinek a hordája nem nyer.
Úgyhogy ami nem sűrűn fordul elő, egyet kell értsek Mortimerrel, csak ésszel, mert Zarknod elmúlik egyszer, és nehogy aztán majd nézegethesse az illető a szintekre leamortizált karakterét.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1288. hozzászólás - 2009.08.15. 19:09:36 (Válasz Darah #1287 hozzászólására.)
Sóhaj.
Nyilván hajszálpontos értékeket kérek, ha egyszer egy fontos adatról van szó. Viszont te azzal, hogy nem törekszel erre, és a hasadra csapva kinevezel egy átlagértéket, sőt ezt használod minden hordára, megengedsz igen jelentős torzító hatásokat a számításodban.
Oké, leírom mit csináltál egy egyszerűsített példán keresztül (az értékek fiktívek):

Zafír horda, töltött belőle 4 tag.
30-as szintű, 0,06-os szorzóval befektetett 100.000 LE-t. -> Fókuszált 6000 LE-t.
40-es szintű, 0,05-ös szorzóval befektetett 100.000 LE-t. -> Fókuszált 5000 LE-t.
40-es szintű, 0,05-ös szorzóval befektetett 200.000 LE-t. -> Fókuszált 10000 LE-t.
50-es szintű, 0,04-es szorzóval befektetett 100.000 LE-t. -> Fókuszált 4000 LE-t.

Összes eredménye a zafír hordának: 25.000 LE
Befektetett: 500.000 LE-t

Gyémánt horda, töltött belőle 4 tag.
50-es szintű, 0,001-es szorzóval befektetett 200.000 LE-t. -> Fókuszált 2000 LE-t.
50-es szintű, 0,001-es szorzóval befektetett 200.000 LE-t. -> Fókuszált 2000 LE-t.
50-es szintű, 0,001-es szorzóval befektetett 200.000 LE-t. -> Fókuszált 2000 LE-t.
50-es szintű, 0,001-es szorzóval befektetett 200.000 LE-t. -> Fókuszált 2000 LE-t.

Összes eredménye a zafír hordának: 8000 LE.
Befektetett: 800.000 LE-t.

Ezután te fogod az 50-es szint szorzóját mindkét hordára, és kimutatod, hogy
Gyémánt befektetett 8.000/0,001= 800.000 LE-t.
Zafír befektetett 25.000/0,04= 625.000 LE-t.

Ha az átlagszint szorzóját használnád a zafírra (40 a szintátlag, 0,05 a szorzó), akkor kapnád vissza a helyes értéket, az 500.000 LE-t, amit tényleg befektettek.
Azzal, hogy aránypárt használsz teljesen hibásan következtetsz. Nem lehet aránypárt használni. Rossz eredményt ad. Átlagot kell használni, különben kihajíthatod az eredményedet a kukába.

Edit: Én számokban beszélek, te pedig hasraütéses alapon. Nem azért nem értek egyet veled, mert nyerő a hordám, hanem azért mert rosszul számolsz.
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2009.08.15. 19:14:14-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1289. hozzászólás - 2009.08.15. 19:09:48
V3 jelenlegi állás: még szükséges: 56.557 LE
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1290. hozzászólás - 2009.08.15. 19:30:56 (Válasz Ezüstszél #1288 hozzászólására.)

Hát ez kész.
Áruld már el, miért csak az egyikét számoltad változó szorzóval?
A másiké is változik.
A szintjei is.
A gyémánt sem csak 50-en tölt, erre te számolsz négy különböző szintű zafírból zafírátlagot, és négy azonos szintű gyémántból egy átlagot.

Hát egyáltalán nem ezt csináltam.

Mindkettőt azonos szinttel számoltam.

A példád értelmezhetetlen, sorry.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1291. hozzászólás - 2009.08.15. 19:41:26 (Válasz Darah #1290 hozzászólására.)
Megmutattam, hogy miért nem lehet aránypárt használni.
Kreáltam egy fiktív helyzetet, amin egyértelműen látszik, hogy nem működik az aránypáros számolási módszered, azaz nem lehet ugynazt a szorzót alkalmazni, ha két horda valódi befektetett LE-jére akarsz becslést adni. Nem adja vissza a tényleges értéket.
Ha egy számítási módszer nem működik megbízhatóan minden esetben, akkor az nem ér semmit.

Ha ezt nem látod át, sőt nem is tudod értelmezni a példámat, akkor sajnos nem tudsz számolni, és nem is értesz a számoláshoz. Sajnálom. Nem bántani akarlak. Ez az igazság.
Ne lépj olyan pályára, amihez matematikai alapok kellenek.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 3
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1292. hozzászólás - 2009.08.15. 19:48:10 (Válasz Ezüstszél #1291 hozzászólására.)
Kedves a pályaválasztási törődésed.

Neked viszont erősen ajánlom a politikusi pályát, remekül be tudod bizonyítani ugyanis, hogy én vagyok a hülye, ha nem csökkent a fizetésem, viszont nem futja kenyérre, és nem az árak tehetnek róla.

Ha nem fogod fel, hogy egynegyedet sem ér a gyémánt pilontöltése a zafíréhoz képest, ugyanakkora betöltésnél, és nem négyszerannyit töltött be, hogy lustadisznózhassa egyik a másik hordát, akkor így jártunk.

Részemről vége.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
irritálóMeistnerFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1293. hozzászólás - 2009.08.15. 19:48:32 (Válasz winnie #1271 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.08.15. 15:06:22
Idézet: Meistner - 2009.08.15. 14:51:14
Fantasztikusan „jó” az ötlet, hogy nem lehet semmit tudni arról, hogy mit és miért kéne csinálni, tényleg haláli izgalmas lett tőle a játék... [/quote

mit: fel kell ébreszteni Zarknodot. "Szerte a világon megtalálhatóak az ősi tleikan civilizáció manapilonjai. E mágikus szerkezetek segítségével energiát lehet koncentrálni elképzelhetetlen távolságokra. A pilonokat lélekenergia segítségével tudod aktiválni, minél több lélekenergiát használsz fel, annál nagyobb energiát fogsz koncentrálni."

miért: "Ha a lényt nem ébresztitek fel hamarosan, akkor a dolgok rosszabbra fordulhatnak..."

olvasd el a történetet.

kéjes mosollyal olvasom az ilyen kommenteket, hogy valakinek attól megy el a kedve, hogy nem lehet világosan eldönteni, hogy melyik út az optimálisabb, hanem végre egyszer lehet szerepjátszani vagy úgy dönteni, ahogy az életben, hogy nem tudod, hogy melyik a jobb választás.

gondolom neked az lenne az ideális, ha le lenne írva, hogy ha pilonozol, akkor, ha vége az eseménynek, az elköltött LE kétszeresét visszakapod. ha nem teszed, nem történik semmi. akkor tudnál dönteni. de így, hogy nem tudod, hogy melyik a JOBB út, már fájdalmak gyötörnek, hogy "jajj, oda az optimalizáció".

ez egy játék meglehetősen szabott korlátokkal, pár lehetőséggel. végre jön egy kisírt plusz lehetőség, neked meg elmegy a kedved azért, mert nem árulják el, hogy jó lesz-e neked? ejha.


Nagyon kedves tőled, hogy értékes szabad idődet arra áldoztad, hogy ide copyzd ezt rizsát.. A magam részéről kikapcsolódást, szórakozást, sikerélményeket kerestem ebben a játékban, csak sajnos nem találom. Értelmes ember lévén, soványnak találom ezt a magyarázatot, hogy hamar, hamar, mindenki és juj mi lesz ha nem...
" már fájdalmak gyötörnek, hogy "jajj, oda az optimalizáció"." nem tudom, hogy mi az az optimalizáció és nem emlékszem , hogy közös sörözések alkalmával a válladon sírtam volna el lelkem bánatát, fájdalmait...
"kéjes mosollyal olvasom.." tényleg? Fordulj szakorvoshoz, beteg vagy!
Pontszám: 5.40
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1294. hozzászólás - 2009.08.15. 20:58:11
nah hogy áll a v3? elvileg már lassan ott rákanyarodás van a finisre...huhu...én szurkolok minden 3as világosnak hogy megbütyküöljék még ma a dolgokat és hátha megtudunk valamit majd...bár az is lehet hogy valóban csak ha mind a 3 világ túlvan a dolgokon akkor tudja meg mindenki mi merre hogyan tovább...nahde hátha nem szal ébresszétek fel azt a krampuszt még ma...

egyébkéntmeg mitmondjak? erősen úgynézki hogy totális Zafir diadal lesz...minden világban az a horda az első...dúúrvás...

számomra a lényeg hogy megvan a relikvia(én már ennyivel is elégedett vok)..ez bizonyítja hogy ittvoltam láttam hallottam mindent...és résztvettem...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1295. hozzászólás - 2009.08.15. 21:02:43 (Válasz Dr_Faktor #1294 hozzászólására.)
V3: még szükséges: 54.820 LE
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1296. hozzászólás - 2009.08.15. 21:26:57
Szervusztok!

Darah: Akkor megpróbálom én elmagyarázni.

Legyen egyszerű a helyzet, mindenki, aki tölt, töltsön 1000 LE-t. Tekintsük adottnak, hogy tízszer annyi gyémánt van, mint zafír. A számítás könnyebben nyomon követhető, mint a háromszoros aránnyal.

A zafírnál töltsön:
0,01 szorzóval két 60. szintű karakter, effektíve ketten összesen 40 LE-t
0,02 szorzóval három 40. szintű karakter, effektíve 60 LE-t összesen,
0,05 szorzóval tíz 10. szintű karakter, effektíve 500 LE-t.

Ekkor beleöltek összesen 15000 LE-t, effektíven pedig 600 LE-t.

A gyémántnál töltsön:
0,001 szorzóval négy 60. szintű, effektíve 4 LE-t
0,002 szorzóval huszonegy 40. szintű, effektíve 42 LE-t
0,005 szorzóval százhuszonöt 10. szintű karakter, effektíve 625 LE-t.

Ekkor a gyémánt beleölt 150000 LE-t, effektíve 671 LE-t.

Nem mondhatod azt, hogy veszed a megadott szintek valamelyikét, hogy aránypárokat alkoss, mert az torzít. Ha ezt a két adatsort össze akarod hasonlítani, akkor összehasonlítási alapnak csakis a szintátlagot veheted, mert sem a darabszám, sem az eloszlás nem azonos.

A szintátlagok: Zafír: (2*60+3*40+10*10)/15=340/15=22,6667, azaz vegyük 23-nak.
A gyémántnál: (4*60+21*40+125*10)/150=2330/150=15,53333, azaz már felfele kerekítünk, 16. szintre.

Azt az arányt hasonlíthatjuk össze, amit úgy kapunk, hogy Zafír LE/Zafír szintátlag, és Gyémánt LE/gyémánt szintátlag. Ezek összehasonlítható mennyiségek, mert így egy közös nevezőre hoztuk az adatokat. Ez a két szám, amit összehasonlítunk, már számításba vesz mindent: az építést, a létszámot, és a szintösszetételből adódó váltószámot is. Ekkor tudsz összehasonlítani almát almával.

A te számításod szerint viszont egy almából, körtéből és ribizliből álló gyümölcskosarat akartál összehasonlítani egy narancsból, ananászból és kiviből álló kosárral. Így már érthető?

Mindenkitől elnézést a matekért, és a kifejtésért, nem lenézni akarom a társaságot, hanem tudom, hogy a statisztika az egyik legnehezebben megfogható területe a matematikának.
A hozzászólást Awenhai módosította 2009.08.15. 21:28:39-kor
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.33
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1297. hozzászólás - 2009.08.15. 21:48:10 (Válasz Awenhai #1296 hozzászólására.)
Te jóságos úristen.
Mi olyan iszonynehéz azon, hogy az én saját szemszögemet vetettem össze az ugyanakkora szintű zafíréval, lassan már akadémiai székfoglalót varázsoltok ide belőle.

Van még hetvennyolcezer dolog, amit bele lehet kavarni, nem mindenki minimállal megy, és satöbbi.

Egyszerűen nem motiváló az, hogy én megteszem, amit kell, és számítsak arra, hogy hiába teszem meg, csak annyira múlik rajtam, mintha egy másik horda egy tagjának negyede lennék.
És számítsak arra is, hogy ha én erőn felül teljesítek, de az én kis egynegyedem még mindig kevés lesz, akkor nem a másik háromnegyed fog rosszul kijönni a dologból, hanem én.


Egy negyedével tudjuk tölteni a zafírhoz képest a pilont, és nem vagyunk egynegyedre lemaradva, az meg semmiképpen nem állja meg a helyét, hogy a smaragd, meg a gyémánt összesen nem töltött annyit, mint a zafír maga.

És itt már tényleg befejeztem.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.50
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1298. hozzászólás - 2009.08.15. 22:06:42
Szervusztok!

Darah: Általánosítottál. Ha azt mondod, hogy Darah karaktert hasonlítod össze Awenhai karakterrel, akkor kapsz ugye két értéket, értelmes ember le tud vonni belőle következtetéseket a két karakter erőviszonyaira, vagy eseménnyel kapcsolatos elkötelezettségére vonatkozólag, de nem mondhatod azt, hogy a gyémánt horda hátrányban van.

Nézd meg a példámban az effektív LE-értéket: pont a gyémánt jött ki jobban, bár nem annyival, mint amennyivel többen vannak.

A fix értékkel kapcsolatban: csak azért használtam ilyent, hogy ne kelljen hatszáz soros táblázatban számolni. A kezem letört volna, mire megcsinálom, ha a minimális építést beveszem, és a többszörösöket is. (Bár pont a darabszám lényegtelen karakterenként, ha az összes beépített LE-t tekinted alapadatnak.)

Én egyébként korrektnek érzem az egészet, noha V3-on smaragd vagyok, és ott is tolom, amennyire tudom (porrá törnek néha, és akkor pisloghatok).
Ha pedig azon vakarod a fejed, hogy nem éri meg egy nagyobb hordába tartozni, ahol arányaiban többen fütyülnek az eseményre az aktív karik közül, ezt úgy hívják, hogy pech. Három döntésed lehet: Annyit ütöd a manókat, amennyit tudod, minimális LE-vel, és minél több manót ölsz; egyszerre betolsz hegynyi mennyiségű LE-ket, és az összes töltés toplistára hajtasz; illetve fütyülsz az egészre, akár a fele varázspont-regenerálódást is bevállalva.
A hozzászólást Awenhai módosította 2009.08.15. 22:07:05-kor
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 6.50
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1299. hozzászólás - 2009.08.15. 22:14:28 (Válasz Awenhai #1298 hozzászólására.)
Általánosítok.
Hehe.
Hordaversenyben.

Korrekt.
Hordára bontva tényleg.
Nem korrekt, játékosra bontva.
És a horda nem játszik, mivelhogy olyan, hogy hordajáték nincs.
Csak játékosok.

Nyer egy horda, meg 20 játékos, amiből még a nyertes hordában is lesznek.

A legtöbben ezt választják, nem játszanak, tiszteltetik a fejlesztést, ami már sokadszorra a hordájuk miatt szívatja őket.

Köszönöm szépen a kimerítő magyarázatot, inkább minden világos, teneked van igazad, elmentem hamut szórni.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1300. hozzászólás - 2009.08.15. 23:10:32
Nem értem, Még nem történt semmiféle "jutalom" osztás. Előre panaszkodni? (Én is részt vettem a "manókalandban". Nagyjából 1,5M LE-m bánja.) Talán csak akkor essen neki a nép a szervezőknek, ha már bebizonyosodott, hogy rosszul járt. Addig nincs semmi értelme.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!