Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
901. hozzászólás - 2009.08.08. 11:30:01 (Válasz Gort #884 hozzászólására.)
Senki sem kötelez rá, hogy olyan sokat költs.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
902. hozzászólás - 2009.08.08. 11:31:38
Most már én is remélem, hogy komolyan el lesznek ismerve akik hősiesen küzdöttek, mert én eddig 150000Le-t öltem bele a dologba 63 manót öltem, de úgy néz ki, hogy ez el fog tartani egy darabig!!! Jelenlegi töltésem 2000Le ez kicsit aránytalan a beleölt 150000Le-vel szemben

Ezek a szorzók igen bénán vannak meghatározva, nagyon sajnálom, hogy tíz körömmel küzdök, de szinte semmit nem haladok a töltéssel:(
Pontszám: 5.67
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
903. hozzászólás - 2009.08.08. 11:32:47
azért egy dolog miatt jó hogy nem tudjuk mi a jutalom, mégpedig azért mert ha übernagy táp akkor a pókkarik akik közül többen akiket ismerek 800 csp-vel portyázgatnak mert ugye csp-t nem költenek de 200-ért megvették a duplázást hátha alapon, tehát ha tudnánk hogy a győztes a toplistán kap 1 milla LE-t és minden tulra +2-t akkor az ilyen pókok ellen senkinek se lenne esélye, így meg aki mer az nyer vagy hoppon marad, de ilyen az élet.
Személy szerint örülök hogy nem tudom mi a tét mert így van esélyem nekem is és akármilyen középszerű karakternek aki odateszi magát.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.20
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
904. hozzászólás - 2009.08.08. 11:33:00 (Válasz Yasmina #902 hozzászólására.)
De miért töltesz bele ennyit? Magyarázd már meg légy szíves, mielőtt a jutalomért tartod a markod.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
905. hozzászólás - 2009.08.08. 11:36:15
a szorzóról meg annyit hogy akárhogy fintorog mindenki így a legigazságosabb mert ugye csak azokat vették figyelembe akik az utóbbi 1 hétben beléptek vagyis nem számít a sok inaktív mintahogy azt sok nem zafír szajkozza, és a 3-ason nem is nekünk zafíroknak a legjobb a szorzónk

EGÉSZ EGYSZERŰEN KRISTÁLYTISZTÁN LÁTSZIK MELYIK HORDA A LEGJOBB

NYASGEM A MÁSKÉNT GONDOLKODOKNAK
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 3
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
906. hozzászólás - 2009.08.08. 11:37:41 (Válasz Mortimer #904 hozzászólására.)
azért mert ez egy verseny és elöl szeretne végezni ilyen egyszerű mortimer


a nem v3-asokat meg ha érdekli az állás:

A pilon aktiválására eddig elköltött LE:
Rubin 75491
Smaragd 57056
Zafír 112426
Gyémánt 43122
még szükséges: 511.905 LE

Legyőzött manók szerint
Karakter neve Horda Szint Töltés Győzelem
Prince of Peace 40 5.4k LE 86 s
Merlina 37 8.2k LE 85 z
Malacka 32 7.4k LE 75 z
Vassfanni 35 9.1k LE 74 z
Tseby'dr akula 40 7.3k LE 69 z
D.E. 41 6.5k LE 67 z
Yasmina 44 2k LE 63 gy
Chera 42 5.7k LE 58 z
Woky 38 5.2k LE 53 z
Sátánfajzat 47 4.9k LE 50 z
Betöltött lélekenergia szerint
Karakter neve Horda Szint Effektív töltés
(elköltött LE/szint) Győzelem
Prince of Peace 40 5k LE 86 r
Vassfanni 35 4.6k LE 74 z
Merlina 37 4.2k LE 85 z
Ronon 45 3.9k LE 15 r
Malacka 32 3.8k LE 75 z
Tseby'dr akula 40 3.7k LE 69 z
D.E. 41 3.4k LE 67 z
Yasmina 44 3.2k LE 63 gy
Billy Pilgrim 47 3.1k LE 25 r
Sam Winchester 39 3k LE 11 gy
A hozzászólást Tseby'dr akula módosította 2009.08.08. 11:42:16-kor
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
907. hozzászólás - 2009.08.08. 11:39:03
az a poén hogy nemtudom megmagyarázni de ha nekm lett volna dögivel raktáron tartalékom én is nyomattam volna gőzerővel...kajak nemtom hogy mé de a kihívás az ember hiúsága hogy ott lássa magát ez képes arra hogy meggyőzze...

mivel azonban szarul kaptam eél a kezdést így azóta csak vakarászom a tökömet és azon töprengek hogy vajh induljake én is neki...mostmár van 100 cspm...tehát bírnám a kalandot napi többször is ám időközben eléggé megszaladtak a számok...de lassan kifognak merülni azok akik eddig gőzerővel pörgettek és jöhet a tartalékos hadosztály...

tehát meglássuk majd mi lesz...én a magamrészéről napi 1-2re auzé beugrok(hátha lesz nekm is relikviám) egyébkéntmeg töprengek és figyelek...sokallom az árát a játéknak de mégis van bennem egy iylen kis késztetés hogy nahmég 1 manót meg még1et...

azt tudja valaki hányféle manó van összesen?
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
908. hozzászólás - 2009.08.08. 11:39:22
Szerintem ordíts hangosabban, akkor nagyobb igazad lesz.

Az utolsó mondatodra külön büszkék lesznek a zafírok, ebben biztos vagyok.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
909. hozzászólás - 2009.08.08. 11:41:51 (Válasz Mortimer #901 hozzászólására.)
Elsősorban nem magamról beszéltem. Ha megnézed a toplistákat, akkor rá fogsz döbbenni, hogy sokan sokat költenek rá. És még csak az elején járunk.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
910. hozzászólás - 2009.08.08. 11:45:46 (Válasz Dr_Faktor #907 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.08.08. 11:39:03


azt tudja valaki hányféle manó van összesen?


Én ennyivel találkoztam:

Legyőzött manók:
Látondi Zan 9 db
Alzanni Mátka 9 db
Rabi Vastitán 8 db
Táncos Vozálk 12 db
Zanti Rumivác 11 db
Viskóti Dán 9 db
Moróki Thils 11 db
Összesen 69 db
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.50
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
911. hozzászólás - 2009.08.08. 11:45:54 (Válasz Dr_Faktor #907 hozzászólására.)
7-féle manó van:

Látondi Zan
Alzanni Mátka
Rabi Vastitán
Táncos Vozálk
Zanti Rumivác
Viskóti Dán
Moróki Thils

nyah, megelőztek. Akkor kis kiegészítés.

Látondi Zan - Dani Zoltán
Alzanni Mátka - Mazán Katalin
Rabi Vastitán - Barati István
Táncos Vozálk - Kovács Zoltán
Zanti Rumivác - Maturicz Iván
Viskóti Dán - Dikó István
Moróki Thils - Tihor Miklós
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2009.08.08. 11:47:08-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
912. hozzászólás - 2009.08.08. 11:46:55 (Válasz Tseby'dr akula #903 hozzászólására.)
A toplistások plusz jutalma szerintem is legyen meglepetés, de ne csak ők legyenek jutalmazva, hanem mindenki aki részt vesz az eseményben. Az alap jutalmazást pedig meg lehetne mondani. Pl. mindenki visszakapja a felhasznált LE-t vagy az elhasznált Csp-t. Mert akkor tudják a játékosok, mit várhatnak és talán nagyobb lenne az aktívitás a hordabónuszért.hogy Sőt azok akik részt vesznek küzdelemben azok ramdom kapnak egy felszerelést a lélekkufártól mondjuk +10 szintig max. Máris vonzóbb lenne az alsóbb szinteken is a játék, ha tudná a 10. szintű játékos hogy kaphat egy 20. szintű fegyvet is.

Nem kell megmondani konkrétan hogy ezt kapod. Azt kell megmondani hogy ezt kaphatod. és ez nem mindegy.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.25
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
913. hozzászólás - 2009.08.08. 11:48:14
Miklós berakott a játékba valamit, egy új dolgot, amiben lehet versenyezni egymással. Már nem csak a szint, a tulajdonságösszeg, vagy az eddigi több hónapos karakterfejlesztés számít, hanem mindenki tiszta lappal indul. A pár hetesnek szánt miniverseny végén lesz valami jutalom a részt vevőknek, illetve a hordákat is jutalmazzák valami minimális dologgal (utóbbi jelentős ugye nem lehet, hiszen attól még hogy a hordába tartozik valaki, nem biztos hogy kivette a részét belőle. Továbbá nem lehet hatalmas előnyt adni egy egész hordának a többivel szemben, mert az elégedetlenséget szül.)

A miniversenyen való részvétel LE-be kerül. (TP vesztés mint Kocos levezette, ugye nincs. Szerintem Miklósban az komolyan fel sem ötlött, hogy ez bárkinek is probléma lehet. Maximum a VF-ezőket érintheti, de mivel az erre is hat, ezért az ő érveik sem jogosak.) Motiválás végett, hogy megnézd mi is ez, és ne tudd teljesen ignorálni, van egy minimális hátrány, a varázspont töltödés felezése. Ez nem jelentős, túl lehet élni, de mégis kicsit arrafelé hat, hogy ölj le naponta egy manót. A hordák közötti számbeli egyensúlyt logikusan egy szorzóval kompenzálja, így egyenlíti ki a különbségeket, hogy a lehetőségek keretei között mindenkinek ugyanolyan esélye legyen.

Ezek után elolvassa a fórumot, és azt látja, hogy sírtok a TP miatt, sírtok a jutalom miatt (amiről fogalmatok sincs), sírtok a hordaszorzó miatt, és panaszkodtok, hogy milyen sok erőforrást elpazaroltatok már, és mégsem kaptatok még semmit, pedig már KÉT TELJES NAPJA zajlik a hat hetesre tervezett küzdelem.

Hát ezek után fejlesszen nektek az öregapám.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.33
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
914. hozzászólás - 2009.08.08. 11:49:32 (Válasz BlackSheep77HUN #912 hozzászólására.)
És akkor sajnos beigazolódik, hogy a 800 CSP-s pókok learatnak minden babért, mivel nincs vesztenivalójuk.
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2009.08.08. 11:51:45-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
915. hozzászólás - 2009.08.08. 11:51:32
Én speciel elértem amit számomra nyújtani tudott ez a kitérő. Első sikeres küzdelmemben, hogy egy rozzant manapájlonhoz jussak, összeakadtam egy mixelt Tihor Miklós gonosz manóval. Ennek annyira megörültem, hogy majdnem elfelejtettem feltölteni azt a lerobbant pájlont. De ha már elgyalogoltam ide az Istenek háta mögé egyhez a számtalan őrzött pájlon közül, csak beletöltöttem a magammal hozott lét, ugyan mire is használhatnám másra?

Ezen túl az olcsó pszichiátriákon megismerhető mosollyal az arcomon fogom olvasni Miklósunk nevét, bárhol forduljon is elő, szellemi alsóbbrendűségem bizonytalan tudatlanságában!
A hozzászólást Seligen módosította 2009.08.08. 11:52:24-kor
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
916. hozzászólás - 2009.08.08. 11:52:49 (Válasz Mortimer #904 hozzászólására.)
Nem tudom miért?
Talán azért, mert volt 314Csp-m amikor elkezdődött ez az egész, de most, hogy beleöltem ennyit már nem hagyom abba!
Egy előnye van a lépj 4 szintet küldetésből már két szint meg is van , de remélem nem ennyi lesz az össz jutalmazás, mert akkor törölhetem a karimat, mert ha mind a 300csp-t beleölöm, akkor az a sajtolásokkal és a betöltéssel együtt az már több mint 800000Le bukás lesz nekem

Na ez lesz a kihívás, ha nem kapok semmit és utána a karaktert talpra kell állítani!!!!!
Pontszám: 6.17
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
917. hozzászólás - 2009.08.08. 11:53:27 (Válasz Mortimer #913 hozzászólására.)
Mortimer, ezt te sem gondolod komolyan.

Hogy nem fordult meg a fejükben, hogy elveszik háromnegyed LE-det, és az neked csak úgy jó lesz, mert játék, és nem fognak tiltakozni a népek.

A VF külön nem jogosan tiltakozik szerinted, hiszen ők azért fejleszettek ki egy szakit maxosra, hogy négyszeres TP-t kapjanak egy adag LE-re.

Hát tudodám, inkább az öregisten, de te tényleg ne fejlessz.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5.80
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
918. hozzászólás - 2009.08.08. 11:58:26
Egyszerűen elejét lehetne venni az egész találgatásrendszernek, elmondani ez lesz, és ez jár érte.

De ahogy azt szintén Kocos idézte Jerikotól, itt ez valamiért nem megy, és ez folyamatos elégedetlenséget szül.

Nem tudom miért, sokszor olyan érzésem van (majdmindig) hogy a készítőknek sincs lila fogalmuk mi legyen bizonyos dolgok jutalma, büntetése, és várnak egy isteni szikrára, esetleg játékosötletre, amin elindulhatnak.
Csakhát ez így sose nem jól jön ki.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.20
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
919. hozzászólás - 2009.08.08. 11:58:28 (Válasz Darah #917 hozzászólására.)
MINDEN versenynek van nevezési díja, és minden verseny igényel valamilyen erőforrást a részt vevőktől. Ha nem kerülne LE-be, akkor csinálhatnánk egy olyan versenyt is, hogy ki tud 6 héten belül többször az egyéb menüpontban lévő "klikk" ikonra kattintani. (Megjegyzem, van ilyen verseny is...)

NEM KÖTELEZŐ részt venni, NE panaszkodjatok, hogy ez nektek milyen sok LE-be kerül! Ha ez szerinted sok, és tönkreteszi a karakteredet, akkor NE CSINÁLD!
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
920. hozzászólás - 2009.08.08. 11:58:30 (Válasz Tseby'dr akula #905 hozzászólására.)
Na figyelj! Azt senki nem mondta, hogy a szorzók nincsenek jól beállítva. Viszont jelen állás szerint az egész esemény kezd az érdektelenségbe fulladni és csak azok aktiválják akiknek esélyük van a toplista elérésére.
Ahhoz hogy a játékosoknak vonzó legyen az ébresztés változtatni kell. Világonként a legerősebb szorzóval rendelkezőkhöz képest a többiekét minimálisan de növelni kell, hogy növekedjen a játékosok aktivitása. Később az idő és az aktivitás előlrehaladtával a szorzót vissza lehet finomítani az eredetire.

A kulturált fórumozásról most nem tartok kiselőadást, mert nem szeretnék off-olni!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.88
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője