Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1481. hozzászólás - 2009.08.16. 21:34:22 (Válasz BlackSheep77HUN #1477 hozzászólására.)
törölve....
A hozzászólást Hype módosította 2009.08.16. 21:48:53-kor
Hype, v1
Pontszám: 2.83
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1482. hozzászólás - 2009.08.16. 21:34:38
Csak a V3 toplistáját látom.
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 5
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1483. hozzászólás - 2009.08.16. 21:41:41
az embereknek megvan és meglehet a vélemény erről a dologról és ha nem tudnád ez a fórum arra való hogy mindeni kifejthesse a véleményét.Ddyy hozzászólása legalább érdekes,de az hogy ne szemetelj meg ilyesmi nem is értelemzhető hiszen a rossz vélemény is vélemény
Pontszám: 5
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1484. hozzászólás - 2009.08.16. 21:42:23 (Válasz Ddyy #1482 hozzászólására.)
Írta: Ddyy
Ma, 21:34:38 [Idézet ebből]
Csak a V3 toplistáját látom.



Akkor láthatsz engem is mindkettő listán és komolyan aggódok, hogy ez a dolog megéri-e a további erőfeszítést?
A hozzászólást Yasmina módosította 2009.08.16. 21:43:39-kor
Pontszám: 4.25
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1485. hozzászólás - 2009.08.16. 21:45:16 (Válasz Hype #1481 hozzászólására.)
Én erre a "majd csinálja más"-ra lennék kíváncsi. Kifejtenéd egy kicsit bővebben kikre gondoltál? Esetleg magadra? Mert, ha igen akkor itt az esély hogy utol érj és megelőzz ha tudsz. Ha másra gondoltál akkor Te mit is tettél le eddig az asztalra?
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.60
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1486. hozzászólás - 2009.08.16. 21:46:59 (Válasz Ddyy #1480 hozzászólására.)
Eddig én eléggé lelkes voltam.
Nyomtam az optimista szöveget, ma délután első voltam a LE töltés toplistáján. Ha kicsist visszaolvastad volna a korábbi hsz-eimet, láthattad volna.
Reményeim szerint hét közepére véget ért volna ez a töltögetés, és van jutalom, megvolt a színesítő esemény stb.
Ehelyett szembesülnöm kellett azzal, hogy még 2 fázis van, amiben ugyanazt kell csinálni, mint eddig. (Miért nem lett akkor egyberakva az egész?)
A te példádban volt egy nagyon jó kalandmester. Itt viszont volt egy színesítőnek beígért dolog, amiről kiderült, hogy van még kettő ugyanolyan fázisa, és ez valami rettenetesen hervasztó. Gályázás lett az egészből, húzzuk az evezőt még hosszú hetekig, és a végén annyira el fogunk fáradni/fásulni, hogy nem leljük majd örömönket a 10 fogásos luxuslakomában sem.

Továbbra is kíváncsi vagyok mi lesz a vége. Az sem nagyon lomboz le, ha vesztek erőforrásokat. Az viszont irgalmatlanul elveszi a kedvemet, hogy gályáznom kell még legalább 4 hétig (hiszen kb 6 hetes az előrejelzés). Semmi változatosság, csak ugyanaz, ugyanaz és megint csak ugyanaz.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 6.17
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1487. hozzászólás - 2009.08.16. 21:50:55 (Válasz Ezüstszél #1486 hozzászólására.)
Miből gondolod, h nem olvastam végig az egészet? Maradj lelkes.

"A nagy események utókorra maradt történeteiben is elhalványodik lassan a beteljesülés felé vezető út, illetve annak minden nehézsége."
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1488. hozzászólás - 2009.08.16. 21:52:08 (Válasz Ezüstszél #1486 hozzászólására.)
Az erőforrásokat nem nehéz visszaadni. Például ha a következő X csp dupla LE-t ad majd. Ahol X a leölt manók duplája. Emellé persze jöhet a jutalom is
Inkább az a gond, hogy a fázisok végén nincs jutalom. Ha már most láthatnánk belőle valamit, akkor nem lenne ilyen demoralizáló 2 újabb töltögetős hét, és akik eddig nem csinálták, azok is eldönthetik, hogy beszállnak-e vagy sem.

Mindenesetre én továbbra is folytatom:

Fókuszálsz a manapilonon keresztül 1335 lélekenergiát (-50000 LE). Egy pillanatra egy távoli kép jelenik meg előtted, egy gyengülő energiaburokról.
A hozzászólást Ariel módosította 2009.08.16. 21:53:14-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1489. hozzászólás - 2009.08.16. 21:52:36 (Válasz Yasmina #1484 hozzászólására.)
Látlak, csak nem írtam végig az összes listás személyt.
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1490. hozzászólás - 2009.08.16. 21:56:12 (Válasz Ddyy #1480 hozzászólására.)
Én is és szerintem a hozzászólok többsége szívesen vetette bele magát az eventbe. Ha nem is busás jutalom reményében de talán a szórakozás reményében. Szerepjátékosként gondolom, Te is untad azokat a történeteket amik arról szóltak, hogy - folyosó a végén ajtó, tovább mész, igen, az ajtó mögött egy újabb folyosó csak hosszabb, tovább mész, igen, ok, az ajtó végén még egy folyosó tovább mész, igen, ok.

Nem tartom magam optimalizátornak, vagy póknak ettől nagyon messze vagyok. De engedtessék meg hogy sírjak azért mert a szórakoztatónak beharangozott event dögunalmas lehúzásba és karakter rombolásba csapott át.

A többségnek ezzel van a baja és nem a jutalommal. A baj az hogy a behonál fantáziaország becsukta kapuit.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5.11
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1491. hozzászólás - 2009.08.16. 21:56:33
Szervusztok!

Így majd jöhetek én szépen lassan, és felmászhatok a toplistára, mert aki fenn van, aggódik, hogy nem lesz kioptimalizálva a jutalom is.

Őszintén: Fütyülök a jutalomra, jelenleg a játékban valaki beleszórt két marék hajszálat a levesbe. Ezt először ki kell halászni (pilontöltögetés valahány alkalommal), majd utána megkeresni, aki ezt tette, és kirúgni a bőréből. Időigényes, LE, CsP, Életerő, és türelemigényes, igen. Nem érdekel. Karakterszinten vissza akarom kapni a nyugodt, megszokott világomat, ezért hajlandó is vagyok a szükséges erőforrásokat beleölni, ami azonban nem egyenlő az összes bevételemmel, az saccra annak a negyede, vagy ötöde.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 7.50
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1492. hozzászólás - 2009.08.16. 21:56:34 (Válasz Ddyy #1487 hozzászólására.)
Hm. Továbbra sem mondtad ki, hogy elolvastad, csak visszakérdeztél.
Viszont nehéz lelkesnek maradni, ha monoton dolgot kell csinálnod. Nincs gondom azzal, hogy van több fázis. Jó lett volna a második fázis, ha más mint az első. Más erőforrást igényel, mást kell csinálni, nem megint manókat ölni.
Valami más, amitől történet szaga van a dolognak nem pedig az a rajzfilmes fogás, amikor a farkas kinyitja az ajtót, aztán van mögötte még egy ajtó, aztán még egy ajtó...
Valami mást csinálni jó lett volna. Változatos. De ez így csak gályázás.
Csinálni fogom továbbra is, de már nem igazán élvezem.

Edit: helyesírás
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2009.08.16. 22:21:47-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 8.33
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1493. hozzászólás - 2009.08.16. 21:57:58 (Válasz Ddyy #1480 hozzászólására.)
Kösz Ddyy, hogy megosztottad velünk ezt az érdekes, és egyben hasznos nézőpontot! Eddig vacilláltam, hogy folytassam-e a töltögetést, de ezzel az írásoddal meggyőztél róla, hogy folytatni kell! Remélem ezzel nem maradok egyedül!
Pontszám: 5.44
népszerűt0gaFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1494. hozzászólás - 2009.08.16. 22:17:39
Kedves Ddyy!

Értem én, hogy neked az tűnt jónak amikor egy (leírásod alapján zsarnok) kalandmester kénye-kedve szerint bánt veletek, nekem ezek szerint szerencsém volt, mivel a játékok minden egyes percét élveztük a barátaimmal közösen!
Nekem is rettentően hosszú szerepjátékos múltam van, sokféle kalandmesterrel (mesélővel) játszottam együtt, de sosem volt olyan érzésem, hogy minden egyes alkalommal csak nagyobb szopatást készít elő nekünk! Voltak persze rossz döntéseink és nem tudtuk melyek azok, de esélyünk volt legalább dönteni! Nyilván ebben a böngészős játékban ez nem könnyen megoldható, de ha csak a próbálkozás szikráját is látnám, nem lenne ilyen rossz érzésem! Plusz azért azt se felejtsd el, hogy itt nagyon sokan keményen fizetnek a játékért, amiért azt hiszem joggal várnának el némi szórakozást, nem pedig az izzadtságszagú monoton munkát! Mert egy idő után bizony már munkának (abból is a rossz fajta, lélekölő) érzik és nem játéknak!
Nick Aragua - Azúr Légió
Pontszám: 8.25
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1495. hozzászólás - 2009.08.16. 22:17:39 (Válasz Awenhai #1491 hozzászólására.)
Idézet: Awenhai - 2009.08.16. 21:56:33

Őszintén: Fütyülök a jutalomra, jelenleg a játékban valaki beleszórt két marék hajszálat a levesbe. Ezt először ki kell halászni (pilontöltögetés valahány alkalommal), majd utána megkeresni, aki ezt tette, és kirúgni a bőréből. Időigényes, LE, CsP, Életerő, és türelemigényes, igen. Nem érdekel. Karakterszinten vissza akarom kapni a nyugodt, megszokott világomat


ejj, de jó ilyeneket olvasni. igen. van, akinek még egyértelmű, hogy ez játék. aki itt akar kompenzálni, akinek csak az elsőség számít, azt le kell lomboznom. kompenzálni sokan akarnak, de első csak egy lehet.

nem tudom, de nekem még sosem jutott eszembe az ezen esemény során, hogy ha nem pilonozok, akkor most lenne 4-gyel nagyobb tulajdonságom vagy 10-zel nagyobb szakértelemmel. úgyis lesz majd. vagy nem. nem a számok bűvöletében kell élni:)
Pontszám: 2.76
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1496. hozzászólás - 2009.08.16. 22:37:35 (Válasz Miklós #1474 hozzászólására.)
Miklós szavai magyarra fordítva:

Sajnos igazatok van, ennek valszeg az az oka, hogy messze nem vesznek részt annyian az eventben, mint eredetileg mertük feltételezni. Valamint azt se kalkuláltuk be, hogy sok felgyűlt csp-jű játékos miatt a drasztikus tendencia rohamosan elfogy amint a csp tartalékok is. Figyelembe véve vásárlóink, azaz a ti jelzéseiteket a holnapi nappal újra gondoljuk az event lefutását, és az igényeknek jobban megfelelő kvótákat állapítunk majd meg.
Pontszám: 6.80
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1497. hozzászólás - 2009.08.16. 22:38:30 (Válasz t0ga #1494 hozzászólására.)
Kedves t0ga!

A zsarnokság sarkítás, messzemenően nem erről volt szó. Tudom egy negatív mondat száz pozitívat tehet semmissé, s én valóban nem ecseteltem eléggé a jó dolgokat a történetemben, de attól még vannak, s felejthetetlenek.

Igen, ez egy böngészős játék, s a lehetőségek itt szűkek. Ennek ára van, s dönthetsz: csinálod/nem csinálod. Szinte az egész VU erről a két dologról szól. Egyszerű? Az. Van aki ezt máshol máshogy oldja meg, de mi most még itt vagyunk, s ide fizettünk be pénzt. Én is.
Ám amit mondani szerettem volna mindezzel, az az, h még nincs vége az eseménynek sem. Fogalmunk sincs mi vár ránk, s tényleg dögunalom lesz-e, mégis az egekbe csapnak a felháborodás hullámai.
Én kiváncsi leszek mi lesz ennek a vége. A tanulságtól már kicsit tartok.
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 6.75
népszerűt0gaFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1498. hozzászólás - 2009.08.16. 22:41:13
Úgy látom mégsem evezünk 2 hajóban, mint először gondoltam!
Nick Aragua - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1499. hozzászólás - 2009.08.16. 22:44:40 (Válasz Ezüstszél #1486 hozzászólására.)
Szólok, a legelső pillanatban lehetett tudni, hogy nem 1 fázisú a dolog!
Valamint mivel Beholder játék, így azt is tudhattad, hogy NEM lesz köztes dijjazás, max valami csekély drop, ami extrém dolgot csinál...
Semmi átverés nem volt Miklós részéről, 6 hét az 6 hét, arról meg nem tehet, hogy van aki all-int tolt rá, ezzel vállalva, hogy 5 héten át autómatikusan ki lesz írva a homlokára, hogy FARM vagyok, üssetek!
Innen csak reménykedni lehet, hogy a befektetett energia minimum 75%-át visszakapja az eventező, mert az is elhangzott, hogy nem táp-nak indul az event!

Nem tudom min vagytok ledöbbenve...
Pontszám: 6.44
népszerűt0gaFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1500. hozzászólás - 2009.08.16. 23:08:42
Egy dolgot azért le kell szögeznem, ha nem is így tűnik ki a hozzászólásaimból : nagyon messze magasan ez a legjobb böngészős játék, amivel valaha játszottam, pedig nem keveset próbáltam már ki! De (mert de általában jönni szokott) mivel ennyire jól sikerült az eleje és nagyon magasra tette saját magának a mércét, szomorú látni, ahogy egyre mélyebbre süllyed! Nem hinném, hogy erről mi, játékosok tehetnénk, hihetetlen mennyiségű jobbnál-jobb ötlet merült fel, sajnos azonban a játékvezetés számomra érthetetlen oknál fogva vagy szóra se méltatta vagy olyan kifacsart módon valósította meg, hogy szinte rá sem lehetett ismerni! Én elhiszem, hogy kellemetlen dolog pár "top" karakter miatt fejleszteni, akik alól minduntalan elfogy a játék, de nem hinném, hogy az a jó módszer, hogy elvonják az erőforrásokat és egysíkú, értelmetlen fejlesztéseket dobnak a játékosok elé! Szóval szerintem sokan, akik azokat bírálják, akik bírálnak, nem ártana esetleg azon is elgondolkodniuk, ez-e a legjobb irány a játéknak? Történjen valami de minden áron? Szerintem ne! Azt hiszem elég sok felnőtt játékos van itt, aki megértené azt is, ha kapnának egy előrejelzést, hogy ennyi meg ennyi ideig tart amíg megint tudunk alátok rakni új dolgokat, de azok tényleg frankók lesznek, csak pici türelmet kérünk! Pillanatnyilag azonban párbeszéd csak nyomokban fedezhető fel, így pedig szerintem érthető, ha sokan nincsenek megelégedve azzal, amit kapnak!
Nick Aragua - Azúr Légió
Pontszám: 8.22
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!