Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1401. hozzászólás - 2009.08.16. 17:39:18 (Válasz winnie #1392 hozzászólására.)
Winnie a TOP 10 innentol atalakul rabszolga TOP10-e.. Eddig is volt jopar benne, de voltak normal karik is.. Ok nem fogjak csinalni, mert mar masfel het kiesett az onfejlesztesukbol, szep lassan minden arra jaro osszeveri oket.. Ezt nem lehet csinalni, az onsorsrontasnak is van hatara...
Kuka, nem kuka... Nem a kisebbek lenezeserol van szo.. Mi egymashoz viszonyitjuk magunkat.. Minden LE kieses, hatranyba hoz a hasonszoru 69- szintuek ellen.. Es itt nem lehet elkerulni az interakciot, mert ha latja, hogy gyenge vagyok, jon es agyonver... Nekem meg beszukul a portyazasi lehetosegem.... Raadasul itt vannak a kristalyok.. Mar most szenvedek a 67-68-asok ellen is, pedig en kicsit fejlesztettem is magam.. Meg 1-2 het ebben az utemben, es a legmalebb kristaly is felszogel az ajtofelfara.....
A hozzászólást Solina módosította 2009.08.16. 17:42:09-kor
Pontszám: 9
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1402. hozzászólás - 2009.08.16. 17:40:25 (Válasz Tabac #1396 hozzászólására.)
Idézet: Tabac - 2009.08.16. 17:33:32
én nem azért kezdtem el ezt az egész töltögetést, hogy még csináljam vagy egy hónapig. Nem tudom mit kell itt beszólnod másoknak. Számold már ki milyen jutalmat kéne adni most már a rengeteg bevétel kiesésért, meg ami még jönni fog.


de hogy válaszoljak is kevésbé intelligens barátomnak (mert intelligens ember így, ugye nem beszél. és nincs bezzeg, hogy én hogy beszélek. az én intelligenciám egy dolog, mindenki megítéli, de a kollegáét is megítéltük. és nulla fele tendál a hányadosa, ebben megegyezhetünk.)

1. hat hétre saccolta miklós az időt. ez lehet 4 hét vagy 8 hét is. mert becslés.
2. senki nem kötelezett arra, hogy tölts. komolyan azt hitted, hogy ha betöltesz 100000 LE-t, akkor a végén kapsz majd 200000 LE-t, hogy pluszban legyél? lehet, hogy fogsz kapni. lehet, hogy nem. nem tudjuk.

ezt írtam le korábban, hogy lesznek olyan emberkék, akik már az esemény vége előtt sírni fognak - nekik kellene egy olyan esemény, hogy egy számjegyet megváltoztathatnak a karakterlapjukon, tuti népszerűbb lenne a játék, mint valaha. olyanok is lesznek, akik majd a végén azt fogják mondani, hogy nekik nem érte meg. és olyanok is lesznek, akik azt mondják, hogy nekik NAGYON megérte a dolog.

szerintem teljesen egyértelmű, hogy mindenki nem járhat jól. de a nem jójárás nem egyenlő a rosszul járással.
Pontszám: 2.82
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1403. hozzászólás - 2009.08.16. 17:42:00 (Válasz winnie #1398 hozzászólására.)
1. Az idézett hsz-ban nem volt szó törlésről.
2. Tetszik vagy sem, ha nagyon hosszútávon akarja valaki űzni ezt a cuccot, az brutális hátrány jelenleg a karakter számára.
3. Ez a fajta folytatása, sematikus és unalmas.
4. Nem Tabac kezdett el sértegetni téged, te őt.
Összesítés: ő kicsit, érthetően, lekeseredett. Te tele vagy gőggel és lenéző rosszindulattal. Továbbiakban, csak a Kötetlen csevejben, vagy pm-ben kéne ezt folytatnunk úgy érzem.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.25
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1404. hozzászólás - 2009.08.16. 17:42:15
Ekkora mennyiségű LE betolása már nem fog menni minimális töltéssel és maximális manóöléssel, mivel nem a manóölés viszi előre az eseményt, hanem a betolt LE mennyisége. 10 manó leölése akár 30-40 csp-t is elvihet, ha napi egy manót ölünk és 20 csp értékben töltünk LE-t, már akkor is dupla annyi LE fog betöltődni mint a minimum, és még a karakter fejlesztésére is marad LE.
Ekkora LE mennyiség mellett azt hiszem ez lesz a járható út, különben tényleg vízfejűvé válnak a karakterek.
A hozzászólást Ariel módosította 2009.08.16. 17:43:09-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1405. hozzászólás - 2009.08.16. 17:43:35 (Válasz Ianus #1397 hozzászólására.)
eddig én is lelkes voltam, de 4 szintet léptem a manók gyilkolása miatt, ha ez nem hátrány akkor mi?
46. szinten pont olyan erős vagyok mint 42. szinten voltam mikor ez az egész elkezdődött.
Beleadtam mindent, mondván ez egy újabb kihívás, na most az lesz a kihívás, hogy rendbe szedjem a karakterem, mert lassan a manók is levernek:( Az eddigi munkám mind odalett, mert haladtam a játék menetével
És igen is jogosak a panaszok, mert eddig csak bukott rajta minden résztvevő és az aki komolyan vette azok buktak a legnagyobbat!

és most nyugodtan mondjátok, hogy nyafogok....

ui.: a címzés elcsúszott, sorry
A hozzászólást Yasmina módosította 2009.08.16. 17:49:33-kor
Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1406. hozzászólás - 2009.08.16. 17:45:46 (Válasz Solina #1401 hozzászólására.)
máris mennyivel korrektebb komment, van benne sok igazság, de valamit valamiért.

tudom, hogy az optimalizátorok (nem rád gondolok) szeretik a kiszámítható dolgokat, de azért hadd ne legyen gáz az olyasmi, ahol nem lehet biztosra menni, hogy valami megéri-e vagy sem (beleszámolva a hat hét alatt a fejlődés elmaradásból bekövetkező hátrányt).

nyilván a te hozzáállásod a helyesebb, mármint hogy egymáshoz viszonyítjátok magatokat, de a játékban nem a rövidtávú célokkal kell foglalkozni. engem például soha nem zavart, hogy levernek alattam lévők, pedig top50 vagyok. a lényeg, hogy a napi 25-35 portyagyőzelmet be tudjam húzni, ahhoz meg elég 8-12 olyan 7 szinttel kisebb karakter is, akiknél erősebb vagyok:)

a toplista úgyis a TP-n alapul, így az alapján a fejlódés megmarad, a többi számban lesz majd difi, ez igaz, de (megint saját példa) engem nem zavar, hogy a 100. magasabb TÖ-vel bír, mint én, ha ő "csak" a 100. én meg előtte vagyok.
Pontszám: 1.72
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1407. hozzászólás - 2009.08.16. 17:46:31 (Válasz Byzon #1403 hozzászólására.)
A 3-as ponttal nagyon egyet tudok érteni, és ezt az oldalát nehezményezem leginkább.
Ugyanaz csak nagyobban.
Nesze emberek, itt az új mosópor, most már a szóda erejével!
Igaz ugyanazt tudja mint a korábbi, de hát ez egy "új"!
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5.33
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1408. hozzászólás - 2009.08.16. 17:47:12
Legalább itt a 2. fázisnál lehetne PP-t is használni rá, még ha többszöröse is kellene PP-ből egy ébresztéshez.
Küzdj a fertőzés ellen ( legalább 20 csp)
Vegyél új cuccot, (ehhez sem kevés csp kell)
minél többször aktiváld a manapilont különben elviszik a mesés nem tudom milyen díjat, bár igéret szerint mindenki jól jár aki csinálja (fizess, alkalmanként ez is elvisz 3-4 CSP-t +az aktiválás 2 CSP),
próbáld szinten tartani állataidat,
növeld a tulajdonságpontjaid, szakértelmed.
építs mert csak akkor nő a szerencséd amivel nagyobb LE szörnyet vadászhatsz.

Ezt a többség mind CSP-ből oldja meg persze portyából lehet csökkenteni valamelyest, most az átlag játékosokról beszélek. Egy kicsit kezd nyűg lenni ez a Zarknod.
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1409. hozzászólás - 2009.08.16. 17:49:33 (Válasz Byzon #1403 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2009.08.16. 17:42:00
1. Az idézett hsz-ban nem volt szó törlésről.

4. Nem Tabac kezdett el sértegetni téged, te őt.


1. csak azért jeleztem, hátha az erkölcsi érzéked szirénázni kezd akkor, ha valaki személyeskedik. (én megtettem. jelzett. ő megtett. nem jelzett. szép mérce.)

4. ez röhögőgörcs nélkül írtad le? sértegetni nem szabad, de visszaanyázni igen? szép. de akkor olvasd el, mit ír. már az első mondatában baromnak és hülyének nevez engem (és még sok 100 játékost), uténa a játék fejlesztőit alázza. nálad ez akkor teljesen rendben van?

csak ennyit akartam tudni. hányinger: ON, maradt 3 aktív fórumozó, aki még nem ásta el magát mélyen, nagyon mélyen.
Pontszám: 2.55
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1410. hozzászólás - 2009.08.16. 17:50:49 (Válasz Yasmina #1405 hozzászólására.)
Yasmina, szerintem semmi sincs veszve, csak kicsit változtatni kell a taktikán. Ahogy a hozzászólásod előtt is írtam, a LE töltésre kell ráállni, nem pedig a manóölésre, mert az előbbi viszi előre az eseményt, nem az utóbbi. Véleményem szerint eleve hiba volt egy olyan toplistát is csatolni az eseményhez, ami nem azt mutatja, hogy mennyit segédkezett a karakter a kiolvasztásban. A manóölés pont ilyen, hiszen nem ettől függ, hogy mikor ébred fel Zarknod, hanem attól, hogy mikor tolunk be elég LE-t.
A hozzászólást Ariel módosította 2009.08.16. 17:51:49-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1411. hozzászólás - 2009.08.16. 17:51:12
nem mellesleg. inkább nyissunk egy anyázós topikot, de ne ezt OFF-oljuk szét, hiszen így elesznek az értelmes kommentek.

inkább arról kéne beszélni, hogy ha a 3. világon léptek tovább, hogy miért van az 1.-n is változás. vagy mittudomén:)
Pontszám: 2.47
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1412. hozzászólás - 2009.08.16. 17:53:09 (Válasz Darah #1391 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.16. 17:27:53
Kocos, mint azt is leírtam, én naiva nem tudtam, hogy ez mennyi erőforrást fog igényelni, így akkor "csak" 120 CSP-m volt. Ami a már felgyorsított szunnyadó karik ellen mit sem ért, gyűjteni meg én sem tudok többet, mint ők.
Tehát kiestem a TOP2x10-ből, és a hordából is.


Na most en ertettelek felre, en - mivel elotte ezt a CSP lemaradast nem emlitetted - azt hittem te vegig a hordaversenyrol beszelsz. Erre irtam hogy tulzas.
A CSp hatrany: most, hogy tart meg egy darabig sztem nyitott mindenkinek a lehetoseg, a belepo CSP mennyiseg mar elhanyagolhato a kozben szerzetthez kepest. Bar az nem ketseges, hogy top10-hez MINDENT be kell tolni az utolso garasig.
Pontszám: 5
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1413. hozzászólás - 2009.08.16. 17:57:03 (Válasz Ariel #1410 hozzászólására.)
gyémántként a V3-on nagyon kicsi a szorzóm!
2300Le-ből csak 31Le a hasznos, így ugyanannyi beépítéssel egy zafír 3-4x annyit lendít a dolgon, szóval ezzel én nem tudok sokat segíteni:( ezért gyilkolom a manókat, mert Miklós azt mondta, hogy ennek is van jelentősége.
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1414. hozzászólás - 2009.08.16. 17:58:26 (Válasz Kocos #1412 hozzászólására.)
Na ez vált a plusz öt millával megint füst kategóriává.
A Zarknod még mindig csak egy esemény.
Ami elmúlik.
A karakterem viszont szeretném, ha megmaradna egyelőre.
Máris leálltam a manókkal, napi 1-2-re redukálva, de hogy aki még ezt csinálja valahány hétig _mindent_ beleadva, az milyen jutalmat kellene kapjon, úgy, hogy a karaktere játszható állapotban is maradjon, az egyre bonyolódik.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.75
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1415. hozzászólás - 2009.08.16. 17:59:09 (Válasz winnie #1402 hozzászólására.)
Senkinél nem vagyok alább való, és a barátod sem vagyok. Mivel le volt írva az elején, hogy nem a mérhetetlen tápokról fog szólni, így nem is azért kezdtem el ezzel foglalkozni, hanem azért mert végre volt valami új, valami érdekes, de azért gondoltam, hogy a befektetett LE kb. 75%-át valamilyen módon visszajuttatják. Arra számítottam a következő fázis esetleg pp-ért megy vagy valami még másabb (mert nekem fantáziám is van), és abban is részt vettem volna, direkt nem lőttem el mindenemet tele vagyok még így is csp-vel, de azért gondoltam ennek a résznek vége megkapjuk ami jár és kész. Nekem meg nem nyújt túl nagy örömöt, hogy járhatok rá a kisebb szintű karikra, hogy valakit elverjek, esemény előtt 4 szinttel felfele is vertem kemény tagokat, most már örülök ha a szintemen nyerni tudok, és ez csak romlani fog.
Pontszám: 9.29
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1416. hozzászólás - 2009.08.16. 17:59:36 (Válasz winnie #1392 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.08.16. 17:28:07
Idézet: Kocos - 2009.08.16. 17:23:20


Amit korabban irtam a demoralizalasrol. No ez a masodik fazis mintapeldaja ennek.


te passzolsz, de hidd el, sokan nem fognak passzolni. sőt. most, hogy páran passzolnak, csak nőni fog a harci kedv. vagy nem.


Nem tudom te milyen alomvilagban elsz. Olvasgasd ezt a forumot, hogy lasd, mennyire felvillanyozodott mindenki. Huu, a moral az egekben a harci szellem meg csak ugy izzik. Ugye?
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1417. hozzászólás - 2009.08.16. 18:06:09 (Válasz Yasmina #1413 hozzászólására.)
Viszont a manóölés csak egy statisztikai adat, ami ugyan jutalmazva lesz, de az eseményt nem lendíti előre, és ha heteken át folyamatosan ölöd őket, tényleg belerokkan a karaktered.
Mivel kiderült, hogy a jutalom sem a fázisok végén jár, hanem az esemény végén, így még nagyobb zsákbamacska az egész mint elsőre tűnt. Én azon a véleményen vagyok, hogy jobb minél több LE-t tölteni minél kevesebb csp-ből, még ha kicsi is a szorzó, mert így halad a lehető leggyorsabban a dolog, és nem lesz közben roncs a karakter.
A jutalmazás pedig valószínüleg nem az effektív betöltött LE alapján lesz, hanem az összes betöltött alapján, így igazságos.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1418. hozzászólás - 2009.08.16. 18:10:26 (Válasz Yasmina #1413 hozzászólására.)
Idézet: Yasmina - 2009.08.16. 17:57:03
gyémántként a V3-on nagyon kicsi a szorzóm!
2300Le-ből csak 31Le a hasznos, így ugyanannyi beépítéssel egy zafír 3-4x annyit lendít a dolgon, szóval ezzel én nem tudok sokat segíteni:( ezért gyilkolom a manókat, mert Miklós azt mondta, hogy ennek is van jelentősége.


Yasmina a TOP 10 LE tolteshez nincs koze a horda szorzonak.. Az valos LE mennyiseget szamol, a szinteddel osztva.. Ott semmifele hatranyod nincs... A horda szorzo meg csak a horda versenyre vonatkozik, es nyugi, nem hiszem, hogy valami hu de nagy dolog lesz..
Pontszám: 7.50
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1419. hozzászólás - 2009.08.16. 18:12:17 (Válasz Ariel #1417 hozzászólására.)
Azért a manóölés is számít.
Töltés szempontjából mindegy, hogy egyszer töltesz 20ezret, vagy 10-szer 2000-et.
Az előbbi azoknak lehet jó, akik csp-ből élnek, a másik pedig a portyakariknak. A manóölésnek is van értelme.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
fórumozóTozsoFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1420. hozzászólás - 2009.08.16. 18:13:00 (Válasz winnie #1402 hozzászólására.)
Szerintem azért egy korrektebb tájékoztatás és előkészítés nem ártott volna tisztelt Prokátor Úr!
Én is játszom, mert a kíváncsiság és a játékélmény ösztönöz, de a random a tájékoztatásban sem serkenti a játékkedvet.
Pontszám: 7.67
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!