Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2121. hozzászólás - 2009.08.31. 08:53:53
Engem is zúztak már le rendesen Nem jöttem rá a miértjére, volt állatom és nem mínuszban mentem... és egymás után 3-4x simán

de még mindig vérlázító szerintem hogy 20 csatára beáldozok 2000x20 LE-t és kapok átlag 5-600x20-at és 560TP-t miért kellett ennyire túlzásba vinni?az is érvágás lenne ha 2000LE-t beáldozok és 3000LE-t szerzek 28TP mellé, de így aztán tényleg tönkreteszi a karaktert....

max 1 csata van (20ból), amikor 1800LE körül kapok, és mivel még a TOP 100ban sem vagyok benne, ezért tuti semmi jutalmat nem kapok... kb annyit mint aki ütött 2x

kedves programozó barátaim, ezen elgondolkodtatok már? hogy aki nem TOP10-es azzal mi lesz? Főleg, hogy 130csatából 1 semmit érő relikviát kaptam?
A hozzászólást Sznoopy módosította 2009.08.31. 08:56:31-kor
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 7.20
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2122. hozzászólás - 2009.08.31. 09:00:09 (Válasz Sznoopy #2121 hozzászólására.)
Miklós azt írta, hogy mindenki az erőfeszítéseinek megfelelően lesz díjazva. Hogy ez nála mit jelent, majd kiderül.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
irritálóDmatyasFérfi
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2123. hozzászólás - 2009.08.31. 10:12:23
Nos, már leírtam a véleményem pár oldallal hátrébb az egészről.

Az első reliket 35-nél kaptam meg, ami úgy gondolom belefér.

Nade, a második már csak a 183-nál érkezett meg. Jelenleg 2100LE

a manózás ára. Nem is a jutalomra gondolok hiszen a játékért magáért

csinálja az ember. De mivel fogják ezt kompenzálni azt nemtom. Ez nálam

ha LE-ben mérjük kb 360kLE. Ha azt mondják, hogy a relik a kompenzáció

és nem volt kötelező a részvétel hát befordulok

Senki ne mondja hogy a befektetett, legyen az idő, LE, csp, tp, nem vetette vissza

a karakterét. Ha nem, akkor bizony erősen a mindenkori toplista első 5 karaktere,

magasan TÖ SZÖ értékekkel a többi játékos felett.

Nekik gyakorlatilag a két relik nem is sokat számít, pusztán egy bonus

kép a karakterlap alján a bajnoki medálok stb mellé.

Hogy ebből mit fognak kihozni a készítők, nagyon kíváncsian várom.

Pláne, hogy magas szinten erős változások szele érkezik.

Szóval reménykedem és mégegyszer nem jutiban, sokkal inkább

a kompenzációban. SOK SIKERT ÉS ELÉGEDETT JÁTÉKOST KÍVÁNOK

a készítők csapatának!!!
Pontszám: 6
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2124. hozzászólás - 2009.08.31. 10:15:58
Hasonló kíváncsiság van bennem is

azért napi 1-2őt leütök még, ennyi talán belefér részemről, de hogy 100% kiszúrás lesz a vége az már sejthető

pl kvíz, pl világ4, pl fertőzés
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 2
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2125. hozzászólás - 2009.08.31. 10:32:36 (Válasz Dmatyas #2123 hozzászólására.)
Idézet: Dmatyas - 2009.08.31. 10:12:23


csinálja az ember. De mivel fogják ezt kompenzálni azt nemtom. Ez nálam

ha LE-ben mérjük kb 360kLE. Ha azt mondják, hogy a relik a kompenzáció

és nem volt kötelező a részvétel hát befordulok



a 360k LE-d biztosan nem lesz kompenzálva, max kapsz valamit, ami vagy végtelen LE-t ad, ergó többet ér (mondjuk 1% vadászat LE-t) vagy olyan cuccot, ami nem LE-síthető, így valakinek meg fogja érni, másnak nem.

de egyébként, ha számolni akarsz, az eddigi relikviák is bőven érhetnek sokat. 10-es tr. projekcióval az első érhet 80e LE-t, a varázslatelnyelés, ami ráadásul automatikus rengeteget (20 v. elnyelés fókuszkristályként ment el 300 dukátért vagy hasonlóért, 300 dukát meg 600 CSP, a plusz portyázás meg ugyancsak nem LE-síthető, szóval már pozitívban van a többség, aki megszerzi a relikviákat.)
de majd úgyis jönnek a jutalommal elégedetlenek, akik be fogják jelenteni, hogy "ők most törölni fognak" ée tesznek a kommentjükbe sok ilyen jelet:
Pontszám: 5
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2126. hozzászólás - 2009.08.31. 10:36:19
Nekem eddig mindent osszeszamolva, majdnem 1,5 millio LE-be vannak a manok.. Es sehol nem vagyok a TOP10-esekhez..
Pontszám: 5
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2127. hozzászólás - 2009.08.31. 11:17:05
A transzcendálist nem értem, ezer más jobb szakit turbózó reliket be lehetett volna dobni. Viszont a másik kettő felbecsülhetetlen érték, iszonyatos előny. Én őszintén megmondom, a végére olyan gyenge leszek, mint a harmat, de csak a relikviák miatt csinálom, nem másért. Hátha visszahozzák a beléjük ölt mérhetetlen tápot.
Bár, ha lemaradok nem kevéssel emiatt, kérdés, hogy fogom használni a gömböt meg az elnyelőt, de sebaj, megoldjuk.
Pontszám: 8.75
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2128. hozzászólás - 2009.08.31. 11:43:04
hát nem tudom,lehet fordítva ülök a lovon de én egyértelműen azért játszom hogy az egészet pozitív mérleggel zárjam.szerintem evidens ha a játékvezetés egy ilyen fejlesztéssel színesíti a játékot,nem lehet káros a karakteredre nézve...
én bízom benne hogy belátják ezt és méltó jutalma(nem 30 év múlva megtérülő)lesz minden játékostársamnak aki bízva Miklósékban részt vett ne adj' isten aktívabban az átlagnál ebben a játékban.
én arra számítok hogy a befektetett LE és az elszenvedet preztisveszteség busásan megtérül.ha mégsem így lesz nem tudom a következő ilyenre mivel lehet rávenni a játékosokat
Pontszám: 8.15
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2129. hozzászólás - 2009.08.31. 11:47:32 (Válasz Rokamoka #2127 hozzászólására.)
Hát szerintem az a két "felbecsülhetetlen érték" korántsem annyira jó! Az elnyelő szerintem szintedhez képest elenyésző mennyiségű elnyelést ad (bár sok kicsi sokra megy)! A harmadik fázisban szereplő relikvia meg max kényelmi funkciónak jó! Ezek inkább csak színesítik a játékot mintsem hogy tápot adjanak!
V2-Ayhagdun
Pontszám: 3
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2130. hozzászólás - 2009.08.31. 11:49:39 (Válasz Paulkaresz #2128 hozzászólására.)
Ebben ne bízz! Zarknod tuti nem bank. Akkora jutalom biztos nem lesz a végén, ami kompenzálja a mindenüket beleölő szinteket lépő,állatokat sajtoló játékosokat. Arra senki nem bíztatott senkit, hogy ennyire bele kell merülni.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2131. hozzászólás - 2009.08.31. 11:50:51 (Válasz Szaki06 #2129 hozzászólására.)
Az első relikvia pusztán tápot adott, nem is érdekelt. A második is, bár az legalább hangulatos, azt megszereztem. A harmadik kényelmi funkciót ad, azért törni fogom a lábam, az a legértékesebb.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2132. hozzászólás - 2009.08.31. 11:51:08
azt sem mondták hogy káros ha nem csak napi 2x .
A hozzászólást Paulkaresz módosította 2009.08.31. 11:52:19-kor
Pontszám: 5.33
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2133. hozzászólás - 2009.08.31. 11:54:36 (Válasz Paulkaresz #2132 hozzászólására.)
De a napi 2 és a 22 között van különbség.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2134. hozzászólás - 2009.08.31. 11:57:14
azért azt elmondhatná nekem valaki hogy miért törvényszerű hogy ráfázunk?
Pontszám: 5.67
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2135. hozzászólás - 2009.08.31. 12:03:59
Mar megint kompenzaciorol beszeltek... Erthetetlen...
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 4.88
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2136. hozzászólás - 2009.08.31. 12:10:27 (Válasz Moderator #2135 hozzászólására.)
ez téged zavar?
Pontszám: 4.50
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2137. hozzászólás - 2009.08.31. 12:36:48
Emberek most a világot mentjük meg a nagy gonosz Hókuszpóktól és nem Ali baba barlangját raboljuk ki (sajnos) ez egy kicsit mindenkinek fáj (annak is aki nem harcol annak meg főleg aki tesz is érte).
Majd ha vége és meglátjuk mivel készült JV utána indíthatunk össznépi sírást (kompenzációról, negatív mérlegről, meg szívatásról) addig csapkodja(/vagy ne) mindenki belátása szerint őket.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 8.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2138. hozzászólás - 2009.08.31. 12:52:43 (Válasz Paulkaresz #2128 hozzászólására.)
Idézet: Paulkaresz - 2009.08.31. 11:43:04
nem lehet káros a karakteredre nézve...
én bízom benne hogy belátják ezt és méltó jutalma

én arra számítok hogy a befektetett LE és az elszenvedet preztisveszteség busásan megtérül.ha mégsem így lesz nem tudom a következő ilyenre mivel lehet rávenni a játékosokat


fogd fel, sokszor leírtuk. nem lesz káros, csak lesznek óhatatlanul is olyan hangok, akiknek nem fog tetszeni. ennyi. ilyenek mindig vannak.

(nem mellesleg röhej, hogy folyton jutalomról megy a szó. a jutalom csak a plusz, a folyamat a lényeg. aki már ilyenkor a jutalomról tud csak beszélni, az meg is érdemli azt, hogy sírjon. mert sírni fog, hiszen őt csak "AZ" érdekli.)

az pedig, hogy busás megtérülésről írsz, teljesen érthetetlen, dettó sokszor le lett írva, hogy nem LE lesz a jutalom, ráadásul mindenki más mennyiséget fektetett be, amit viszont csak LE-vel lehetne kompenzálni. ez színesítés. az nem fog rosszul járni, aki minimumot tett bele, ennyi biztos. a többiek lehet, hogy kicsit panaszkodni fognak, de a plusz játékelem minden LE-nél többet ér.

ja, és a jutalom nem azt jelenti, hogy azonnal visszakapsz mindent. a +1% vadászat LE például végtelen LE-t jelent, ergó nagyon erős jutalom lenne. az, hogy mikor térül meg, mindegy. meg fog térülni.
Pontszám: 5.75
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2139. hozzászólás - 2009.08.31. 12:55:14 (Válasz Paulkaresz #2136 hozzászólására.)
Felesleges beszelni olyanrol, ami egyreszt nem rajtad mulik, masreszt korabban le lett irva, h mire szamithatnak az event resztvevok.
Csupan hangulatkeltesre jok ezek a hszek...
Nem ertem mire fel szamitotok kompenzaciora, mikozben az elkoltott cspkert megkaptatok ami az eventben kaphato (potik, relikviak, allat fejlodes). A jutalmazasra pedig az event vegeig varni kell, ahol Miklos korabbi hsze alapjan tudhato, h nem nyers tapot kapnak a resztvevok.
Tovabbra is azt mondom, h aki az eventben reszt vesz/vett, az az elso manos csata utan lathatta, h a tovabbiakban mire szamithat LE/TP szempontbol, es nehezen hiszem, h nem tudta kiszamolni, h 100 ilyen csata mit eredmenyez a karakter eleteben!

Idézet: Paulkaresz - 2009.08.31. 11:43:04

szerintem evidens ha a játékvezetés egy ilyen fejlesztéssel színesíti a játékot,nem lehet káros a karakteredre nézve...


Nem a fejlesztes karos a karakterre, hanem a jatekos, aki idonkent esz nelkul kattingat, nem gondolva a jovore...
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 6.78
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2140. hozzászólás - 2009.08.31. 12:57:51 (Válasz winnie #2138 hozzászólására.)
van egy olyan érzésem h te csak napi 2x ütöd
Pontszám: 7.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője