Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
népszerűNogeFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
581. hozzászólás - 2009.08.06. 20:05:19 (Válasz MIvan #579 hozzászólására.)
Így van
Pontszám: 5
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
582. hozzászólás - 2009.08.06. 20:05:55 (Válasz Bdcaron #577 hozzászólására.)
Idézet: Bdcaron - 2009.08.06. 19:59:39
Én úgy gondolom, hogy lehessen lefelé támadni de sokkal mérsékeltebben és átgondoltabban.
Pl. max. 2-3 szinttel lehet lefele támadni, de egy nap max. x-er, ezt meg lehetne szavazni, hogy hányszor.

Ezen már rég túlvagyunk.15x lehet.
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 5
fórumozóSasuke20Férfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
583. hozzászólás - 2009.08.06. 20:18:13 (Válasz S0laris #540 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.08.06. 18:57:06
többször támadni deficites. szívből gratulálok V1-en a töltés toplista első két helyezettjének, 66 illetve 73 győzelem. 122 illetve 146 CSP ment a sűllyesztőbe, gratulálok srácok, csak így tovább.


köszönöm, de nem értem h kinek mi köze van ahhoz h mit kezdek a CSP-mel, am jóval több volt mivel a belépő Le-t vadászattal kelett összeszedni, ami szintén elvitt jópár CSP-t, én kb 200-at nyomtam bele, és nem bántam meg, ha lenne még 200-am azt is beletenném, ugyanis nem vagyok egy öntelt f*sz aki csak magára gondol és sz*rik a többiek fejére, életem a zafir
Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese Rólad szól!!!
Pontszám: 9.29
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
584. hozzászólás - 2009.08.06. 20:24:10 (Válasz MIvan #575 hozzászólására.)
Idézet: MIvan - 2009.08.06. 19:53:28

Aha. És mi lenne, ha nem lehetne lefelé támadni?
Akkor azért menne a sírás. "Fúúj a csúúnya gonosz kikémlelete, hogy kevés ÉP-m van, kivégzett, kirabolt, és most nem szerezhetem tőle vissza, mert nem lehet lefelé támadni. Mekkora igazságtalanság!" Ez lenne.



Es ugy gondolod, h ha alulrol lecsapnak, akkor az nem a Te hibad?
Azt kellene megerteni, h az eroforrasok alapjan 2 ugyanolyan jatekosnal mindig a tobb eroforrassal rendelkezo fog nyerni (az altalad emlitett hibas jatektol eltekintve).
Mig a felfele uto mindig berizikozza, h a tobb eroforrassal rendelkezo karakter esetleg legyozi, addig a lefele uto karakternel ezt kizarhatjuk.
Elobbi esetben maga dont az alacsonyabb szintu, h vallalja-e a rizikot, utobbi esetben birkamod turi, h usse a tobb eroforrassal rendelkezo. Es ez igy rendben van a beholder szerint, es ugytunik a 15pp-sek szerint is, hiszen korabban olvastam, h lecsapnak 6 szintrol, akkor Te is lecsapod az alacsonyabb szintut... ez elvezetet okoz barmelyikotoknek is? Mert engem (es remelem mast is) zavar. Zavar, h nem, illetve korulmenyesen tudok a fentrol jovo tamadasok ellen vedekezni. A pihenest el lehet felejteni, mert en vagyok a hulye, ha maximumra akarom tolteni az eleteromet, mert akkor ugye johet a kemeny +6 szintu lecsapni.
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 6
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
585. hozzászólás - 2009.08.06. 20:25:43 (Válasz Moderator #584 hozzászólására.)
Ennek mi köze a drakolderhez?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
586. hozzászólás - 2009.08.06. 20:27:52 (Válasz Mortimer #585 hozzászólására.)
Semmi, de ha megengeded, akkor reagalok, ha megszolitanak.
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 8.33
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
587. hozzászólás - 2009.08.06. 20:31:48 (Válasz Sasuke20 #583 hozzászólására.)
óóó, azt teszel a CSP-vel amit akarsz. csináld minél sűrűbben. sok örömet fogsz okozni a támadóidnak amikor a HT visszakerül a légióhoz.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
588. hozzászólás - 2009.08.06. 20:37:28
Moderátor te egy akkora duplareg vagy mintr a ház...egyátalán hogy lehet valaki akkora gyógyegér hogy ilyen nevet ad magának? szerintem te Kocos vagy álnév mögül...

aztánmeg mit mondjak még...sajnálom ezt a mai napot...sokkal jobb lehetett volna ez az egész ha legalább vették volna a fáradtságot és időben szóltak volna a készítők hogy mire is számítson az emberfia...

noh mind1...

2 csp meg 2400 léé minimum...lol...röhögnöm kell...a pp az csak rohaggyon meg a karikon de a cspt azt még probáljuk a kezük közül kiszipkázni...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.90
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
589. hozzászólás - 2009.08.06. 20:38:37 (Válasz Moderator #584 hozzászólására.)
Hááát, nemtom, de én úgy érzem nemigen lennék biztonságban Nephilától azzal, hogy 2-3 szinttel megelőzöm.

Darah:
Egyéni szinten úgy érzem teljesen igazad van. Az egyéni toplistát lehetne az aktiválásra elköltött, csak a szintszorzóval módosított LE alapján belőni.

Más. Felvetődött bennem az a lehetőség, hogy jutalmat kaphat a legtöbb manót leölő, és valami más jutalmat a legtöbb LE-t befektető karakter is. Vagy ez túl optimista hozzáállás? Szerintem logikus lenne - és én ebben reménykedek kicsit -, hogy egyéniben úgymond több kategóriában is lehet helyezést elérni. Szerintem így lenne jó.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
590. hozzászólás - 2009.08.06. 20:39:05
Srácok 1 nap se ment le az eventből...

Megy itt asírás mindenről, de az érdemi infó sehol nem marad...

Miklós helyében a 6 hetes eventet úgy építeném fel, hogy van 10 épület amit le kell bontani, az első után jön a második, ahol az első bontási tapasztalatai alapján korrigálom a szorzókat.
Alapból a kisebb szintűeknek jobb szorzója van, hogy jobban bele tudjanak szólni az eventbe, hiába kevesebb lét termelnek naponta.
A manók fix lét adnak szinte, magas szinten 3k bemenetelért is 600-1500-at adnak és alacsony szinten 1200lés bemenetelért is...
Az event ballance értéke első körben meglepően jól sikerült! Akik rengeteg lét/csp-t áldoznak bele azok a napi harcban drasztikusan legyengülnek majd. Visszacsatolt harci ballance, ez is óriási húzás!

Off rész:
V3 kapcsán:
-Igen is traviztam 2,5 évet
-Köszi a mercis hasonlatot
-Azért lettem gyémánt, mert a zafír horda értelmetlen harci bónuszához képes a -10% lélekkufár kedvezmény komoly tétel V3-on, és a +15 affinitás is jön ráadásnak. Nem beszélve arról, hogy így 2 embert buktam a támadás listából, és megnyertem a Vitriolt+Cruét Valamint mivel nem tudtam megvenni a horda gyűlölet ellenes tárgyat, így más megoldás nem volt arra, hoyg kikerüljek a kö-papír-ollós gyűlölet körből...
-Amíg nincs építés korlát, addig legális a csak építős dolog. És szart se ér egy építész mondjuk egy Démonherceg vagy Várkonyi Botond féle felejtős építéshez képest...
-Jah és a csatáim 30-40%-át elbukom ebben az élmezőny kánaánban, mert csak akkor ütök 2-3 szintnél mélyebbre, ha már nem nagyon van kit ütni A gyémánt harci bónusz keményen visszanyal mondjuk egy űber smaragdhoz képest
Pontszám: 6.27
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
591. hozzászólás - 2009.08.06. 20:40:42
Akinek nem tetszik az esemény ilyen vagy olyan okokból, vegye úgy, hogy kulturált keretek közt vehet elégtételt Miklósékon, virtuálisan jól elverhetitek őket.
Pontszám: 8.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
592. hozzászólás - 2009.08.06. 20:44:57 (Válasz Birka #590 hozzászólására.)
"Alapból a kisebb szintűeknek jobb szorzója van, hogy jobban bele tudjanak szólni az eventbe, hiába kevesebb lét termelnek naponta."

Csak azt hagyták ki a számításból, hogy míg a magasszintűek 50-et, addig a 20. szintűek csak 37 CSP-t kapnak naponta prémiummal.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
593. hozzászólás - 2009.08.06. 20:46:34 (Válasz Mortimer #592 hozzászólására.)
Azért ne mond nekem hogy az a normális, hogy valaki 25x bemegy magasabb szinten naponta alacsonyabb szinten meg 15x, mert erre nem lehet tervezni egy eventet
Szerintem napi 1 max 2 bemenetelre van hosszabb távon kalkulálva a dolog...
Pontszám: 6.44
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
594. hozzászólás - 2009.08.06. 20:52:30
Ez csak annak köszönhető, mármint az extrém sokszor bemenés, hogy már mindenki ki volt éhezve a "történjenvalami"-re.
Rávetődtünk, mert vééégre történt valami.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
595. hozzászólás - 2009.08.06. 20:54:38
Néhány információ:
1. Optimalizátoroknak. Mennyire "táp" vagy "nem táp" az eseményben részt venni: az esemény tervezésekor nem a "táp" volt a fő szempont, hanem a szórakoztatás. Természetesen a dolog mögött egy elég összetett matematika is van, de hogy kinek mennyire érte meg, az igazándiból csak a legvégén fog kiderülni.

Végig olvastam sok hsz-t és harcoltam is a manók ellen. Ami nekem eddig lejött Miklós idézetéhez.

Itt a matematika: SOK(K) Le + 2 csp. = 0 + 2xTp

Vagyis meghatározott LE kell az aktiváláshoz + 2 csp. (ami megint Le-t vesz el) és amit kapsz érte az egy térkapuból bejövő Le mennyiség és ha szerencséd van akkor valamilyen egyszerű tárgy és 2x annyi tp. mint egy vadászatért. Tehát a 2 db csp-ért nem kapsz Le-t viszont sokat adsz és még a Tp-t is megkapod.

Magyarul fizethetsz azért hogy szívhassál.

Jó azt írtad a szórakoztatás volt a cél és nem az optimalizálás. Azzal teljesen egyetértek, hogy a játék legyen szórakoztató és legyen benne kihívás mert máskülönben ellaposodik és unalmas lesz.
De ez nem szórakoztató, hanem egyszerűen szívatás. A beadott költségekért nem kapsz vissza semmit. Szív a játékos is és szív a szövetség is. Ráadásul kötelezően kell aktiválni. Ha már ennyire szívatni akarjátok az embert akkor az ne legyen kötelező és mindenki döntse el, hogy akarja-e vagy sem.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5.36
kedvelt tagSmckillFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
596. hozzászólás - 2009.08.06. 20:56:41
És ez valszeg csökkeni fog, főleg ha egyesek elkezdik berabolgatni a fő Le töltő emberkéket. Meg ugye az eventől függetlenül zajlanak szövi háborúk is....
Pontszám: 5
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
597. hozzászólás - 2009.08.06. 20:57:30 (Válasz Bdcaron #477 hozzászólására.)
Idézet: Bdcaron - 2009.08.06. 17:07:29


V3-on szerintem az lesz, hogy a cruentus meg a kod megkéri az építőcsicskákat hogy légyszi az építés mellett pár százezer LE-t is toljatok már be abba a sza*ba had nyerjük már ezt is meg...


Kedves Bdcaron!

Orommel vennem, ha megnevezned klanunkbol azt a sok-sok epitorabszolgat, akit fennhangon emlegetsz. Remelem ram, es ocsemre, Satanfajzatra gondolsz, mint a ket legtobbet epitore, es egyben az utolso olimpa ket felso kategoriajanak gyozteseire.

Amennyiben ez nem megy, elvarjuk hogy ugyanolyan hangosan kerj elnezest, mint amilyen hangosan pocskondiazni tudsz!

A tovabbiakban pedig ne vedd egy kalap ala a KoD-ot a Cruentussal, ennel keves sulyosabb sertessel allhatnal elo velunk szemben!
Pontszám: 3.44
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
598. hozzászólás - 2009.08.06. 20:57:38 (Válasz BlackSheep77HUN #595 hozzászólására.)
Nem szórakoztató?? Olvasd végig ezt a topicot, én szétröhögtem az agyam Főleg Faktoron, akiből pár pillanatra előtört a régi énje.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
599. hozzászólás - 2009.08.06. 20:57:45
Idáig ez egyértelműen a legjobb fejlesztése a játéknak!
Összeverni a térkapuból előbújó Mikit, miközben olyanokat sziszegsz, hogy "hatalom tornya reform", "kristályhorda, harr" vagy "várható fejlesztések, mi?" egyszerűen priceless!
A JV végre rájött milyen metódussal lehet a legtöbb csp-t kicsikarni a játékosokból, ha már nem mindenki tol be 600 CSP-t a gyorsításokra

Nálam bejött a terv Miklós, költöm a csp-m, mint egy hülye
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 9.18
kedvelt tagSmckillFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
600. hozzászólás - 2009.08.06. 21:03:40 (Válasz BlackSheep77HUN #595 hozzászólására.)
Nem kötelező aktiválni, a anpői fele Vpből is el lehet lenni. Ha meg kevés akkor még mindig vehetsz manaitalt ami mellé nem kapsz Tp t. És mivel a hatás mindenkire hat nem érint hátrányosan senkit a többiekhez képest. Illetve ha a tápról van szó az a +50 % transzencendenális projekciót adó tárgy nem olyan rossz. Számolj csak utána + 20 -30 szaki mennyi Le-be kerül. És ugye a transzcendenális nincs korlátozva...
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője