Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
621. hozzászólás - 2009.08.06. 22:04:50 (Válasz Smckill #614 hozzászólására.)
Miből gondolod, hogy bárki kap bármit is. Ennyire ne legyél már naiv. Mi van azokkal akik küzdenének a manókkal, de egyszerűen a mínusz LE-vel és a 2xTp-vel felborul a fejlesztésük menete.

Azt meg ugye te sem gondoltad komolyan hogy van aki örül a Tp-nek. Miért lenne az a cél, hogy utolérjek bárkit is aki kevesebb Tp-ből több LE-t szerzett. Hogy össze-vissza verjenek fentről?
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.25
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
622. hozzászólás - 2009.08.06. 22:10:56 (Válasz Lordmeffisto #619 hozzászólására.)
Idézet: Lordmeffisto - 2009.08.06. 22:03:44
Hogy az aktiváláshoz mért lé-t kell áldozni?!Mikor amit aktiválsz az a manapilon!
A mana nálam vp-t jelent,és így már logikus lenne! Hanem aktiválok napi egyet akkor lassabban lesz vp-m!

Nem csak nálad jelent VP-t.
Viszont lehet, csak azért mert nagyon este van, de nem igazán értem, mire akartál kilukadni.
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
623. hozzászólás - 2009.08.06. 22:13:47 (Válasz MIvan #617 hozzászólására.)
Kimondta, hogy lesz bármiféle jutalom? Ha elveszünk akkor adnunk is kell. Aki valaha játszott igazi szerepjátékot az tudhatja főleg ha volt KM. hogy a játék célja nem a karakterek szívatása, hanem szórakoztatása.

Bár ez nem igazi szerepjáték, de egy kicsit hasonlít. A lényeg itt is a szórakoztatás kéne hogy legyen nem pedig a szívatás.
Ha nem tetted volna eddig akkor olvasd vissza az 595.hsz-t. Mert én még szóba sem hoztam a feladat végi jutalmazást. Nem is érdekel, mert ha lesz sem hinném, hogy ötletesebb lenne mint a fertőzés leküzdése.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.25
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
624. hozzászólás - 2009.08.06. 22:14:40 (Válasz BlackSheep77HUN #621 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.08.06. 22:04:50
Azt meg ugye te sem gondoltad komolyan hogy van aki örül a Tp-nek. Miért lenne az a cél, hogy utolérjek bárkit is aki kevesebb Tp-ből több LE-t szerzett. Hogy össze-vissza verjenek fentről?

Már miért ne lenne? Ott törtetnek a toplista élén.
Nem utolérni akarják az optimalizálókat, hanem messze maguk mögött hagyni.
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
625. hozzászólás - 2009.08.06. 22:18:28 (Válasz MIvan #624 hozzászólására.)
azok akik odafent törtetnek azok optimalizátorok. csakhogy ebből az "event"-ből az optimalizátorok sem kapnak extra TP-t.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
626. hozzászólás - 2009.08.06. 22:21:24 (Válasz PottomPanna #606 hozzászólására.)
Bizony ha nem veszi ki mindenki a részét Zarknod ébresztgetéséből és sokan úgy gondolják a zafírok már behozhatatlan előnyre tettek szert akkor Miklósék az életben nem fognak tudni olyan jutalmat adni amiért a zafíroknak megéri egyedül végigcsinálni ezt az egészet!
Remélem alakul még ebből a dologból valami olyan ami többeknek is elnyeri majd a tetszését mert nem olyan rossz dolog ez!
A hozzászólást Szaki06 módosította 2009.08.06. 22:29:18-kor
V2-Ayhagdun
Pontszám: 5
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
627. hozzászólás - 2009.08.06. 22:22:07
Most kaptam az infót, hogy aki győz, az átválthat a kristály hordára, de a bónusza megmarad, de viszont nem építheti a kristályok spec épületeit.
De ha belegondoltok ez nagyon durva aki ezt megnyeri örökre elhúzhat, gondoljatok már bele mennyi üthető célpontja lesz.
A játékvezetés ezt nyílván azért csinálta így, mert fel akarták kicsit turbózni a leggyengébb hordát, a zafírt. Hát nem csodálom hogy gőzerővel nyomja az Azúr, mondjuk ők pont nem gyengék...
A hozzászólást Cavalorn módosította 2009.08.06. 22:24:20-kor
Pontszám: 1.80
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
628. hozzászólás - 2009.08.06. 22:23:58 (Válasz Cavalorn #627 hozzászólására.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.50
kedvelt tagLordmeffistoFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
629. hozzászólás - 2009.08.06. 22:30:27 (Válasz MIvan #622 hozzászólására.)

Idézet: Lordmeffisto - Ma, 22:03:44
Hogy az aktiváláshoz mért lé-t kell áldozni?!Mikor amit aktiválsz az a manapilon!
A mana nálam vp-t jelent,és így már logikus lenne! Hanem aktiválok napi egyet akkor lassabban lesz vp-m!

Nem csak nálad jelent VP-t.
Viszont lehet, csak azért mert nagyon este van, de nem igazán értem, mire akartál kilukadni.



Arra akartam kilyukadni hogy a fejlesztéskor vp-re optimalizáltak,és a végén valahogy Lé lett belőle!
A hozzászólást Lordmeffisto módosította 2009.08.06. 22:31:32-kor
Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
630. hozzászólás - 2009.08.06. 22:31:00
egy kérdésem lenne: mi alapján kapunk a manók után TP-t?
Nekem az 58 TP amit kaptam érte kissé soknak tűnik...




Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
631. hozzászólás - 2009.08.06. 22:35:17 (Válasz Gyulas84 #630 hozzászólására.)
2 vadászatért járó TP.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagSmckillFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
632. hozzászólás - 2009.08.06. 22:38:27 (Válasz BlackSheep77HUN #621 hozzászólására.)
Hogy miből gondolom, azt hogy bárki kap akármit? Elég régóta játszok a Beho játékaival, és az a tapasztalat aki kimarad az utólag mindig sajnálja. És biztos lesz 1-2 egyedi csak itt megszerezhető tárgy.
Először is aki részt vesz benne napi szinten, az dupla Vp-t regenerál a többiekhez képest az event idején némi Le árán. Igy is fel lehet fogni a dolgot.
És napi 1- 2 csata elviselhető ár, amúgy sem 1- 2 nap alatt kell megnyerni. Ez sem rosszabb mint a fertőzés szintlépéskor.
És sajnos van amikor áldozatokat kell hozni, ha vmi nagy dologban akarsz részt venni. De döntse el mindenki kockáztat a bizonytalan jutalom reményében, vagy folytatja a monoton fejlesztést ...
Sok embernek ez jelent nagyobb élvezetet és hajlandó picit visszafogni az erőteljesebb fejlődést.
Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
633. hozzászólás - 2009.08.06. 22:38:39 (Válasz CaveMaN #631 hozzászólására.)
Oh, lehet ezért nem voltam képben

Köszönöm a választ




Pontszám: 5
irritálóCrazy71Férfi
Végzetúr mester
336 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
634. hozzászólás - 2009.08.06. 22:44:29 (Válasz Dr_Faktor #279 hozzászólására.)
Dögölj meg te!!!!
Jake Sully - V1 - Az egykori Smaragd Farkasok vezére, jelenleg a Phoenix Rend tagja
Ha a halál völgyében járok is, nem félem a halált, mert én magam vagyok a halál!
Pontszám: 1.33
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
635. hozzászólás - 2009.08.06. 22:44:36 (Válasz Moderator #504 hozzászólására.)
Idézet: Moderator - 2009.08.06. 18:13:47
Erdekes szemlelet... Wart tiszta dili, h a tapos zafirbol atment a gyonge gyemantba ezekszerint.

Darahnak valaszolva: En ugy gondolom, h igenis lehet gyemanttal is eros karaktert epiteni. A karaktered nagyreszt Toled fugg. Nem egy eros gyemantot tudok mutatni barmelyik vilagon.
Ha a gyemantbol nem lesz eros, akkor annak oka van. Es ez az ok nem az, h nem kapnak bonusz regeneraciot, nagyobb talalati eselyt, vagy barmilyen mas bonuszt, csupan az iranyitoja rosszul jatszott vele.
Az pedig, h kivulrol nem latszik, h kinel mennyi LE van, az nem hordafuggo... Azonban ha van LE az aldozatnal, akkor +33%ot jelent a gyemantnak, mig a zafir meg ugye ubertapos, ahogy a korabbi hszeket olvasom, megis kevesebbet tud elhozni. Ne keverjuk mar zarknodhoz a hordabonuszokat, mert mindegyik hordanak van valami elonye, amibol igenis tud profitalni, de ennek a jelenlegi eventhez semmi koze nincs!

Az aranyszamok pedig megfeleloen lettek kialakitva, igy tovabbi sirasnak helye nincs.


Hát nagyszerű, hogy te ilyen határozottan eldöntötted mi a sírás, meg mi nem.
Az meg főleg az, hogy végigoffolod az egész topicot, leugrifülesezel olyan játékost, aki nálad kb fél évvel játszik régebben, de a fórumon mindenképp van veled szemben egy fél év előnye.

A kívülről látszik az mindössze annak az örökzöld kérdésednek szólt, hogy ha vacak, mé van ennyi gyémánt?
Reggeléskor, kívülről nem látszik, nem a karakteren, azt hittem ez alap.
Sőt, 20-as szint alatt még a játékban sem látszik...mert ott még van LE a portyában.
A többiek bónusza pedig a tulajdonságaikkal nő, ugyanis %-os érték, és vadászatból is lehet tul.-t fejleszteni.
Nézz már be V1-en, ha vagy, hogy a 17000 játékosból 7000-es létszámú gyémántból hány van a TOP100-ban. De el is árulhatom épp. Azt hiszem 20 körül.

Hogy ne legyek teljesen off, továbbra is jó a fejlesztés, önkéntes, jelentkezéses alapon.
Főleg hogy mostmár tudjuk mi benne a lényeg.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
636. hozzászólás - 2009.08.06. 22:47:38 (Válasz Darah #635 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.06. 22:44:36
Hogy ne legyek teljesen off, továbbra is jó a fejlesztés, önkéntes, jelentkezéses alapon.
Főleg hogy mostmár tudjuk mi benne a lényeg.

Tudod? Tessék elárulni nekem is.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagSmckillFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
637. hozzászólás - 2009.08.06. 22:49:39
Jee megvan Alzanni Mátka(M. Kati ) is
Pontszám: 5
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
638. hozzászólás - 2009.08.06. 22:59:59
Azt mondja meg nekem valaki hogy mindenkinél ugyanaz az érték jelenik meg? teszem azt a v3-on minden hordának 800k-kell?
Mert akkor se értem hogy jön ez ki. még szükséges: 635.246 LE egyébként a hordánál 42686 Ez összeadva se üti a 700k-et.
Pontszám: 5
kedvelt tagSmckillFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
639. hozzászólás - 2009.08.06. 23:01:40
Mondjuk Moderátor mi alapján határozod meg a top 100 at? szint?tul összeg? győztes csaták? szaki összeg?szerzett Le? Mivel mindenki másra gyúrja a karakterét.
Pontszám: 5
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
640. hozzászólás - 2009.08.06. 23:04:03 (Válasz Impopo #638 hozzászólására.)
Összesen kell 800k beletölteni a 4 hordának. Amikor elfogy akkor lesz vége.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!