Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2521. hozzászólás - 2009.09.10. 18:24:12
Nem azt írtam hogy neked volt vele gondod, viszont nálad olvastam erre vonatkozó javaslatot, így gondoltam, te is érintett vagy. De te csak javasoltál.

Megvolt a korrekció, bár nem az volt a célom, hogy utalgassak valamire

Remélem, ezeket a szavakat már nem tudod kiforgatni.
Pontszám: 3.69
fórumozóThe JokerFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2522. hozzászólás - 2009.09.10. 18:27:36
V1: még szükséges: 78.852 LE ( 3 óra alatt kb. - 40.000 )

mindenki vérszemet kapott a jutalom láttán
éjfélre legkésőbb a 3. fázis dicső manógyilkolói leszünk
Pontszám: 7
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2523. hozzászólás - 2009.09.10. 18:29:00 (Válasz Vaczakka #2519 hozzászólására.)
Te nem olvastal el mindent. Mar leirtam, hogy nagyon jol eltalaltak a jutalmat. Sot, az elejen meg en is elegedett voltam, egeszen addig, mig utana nem szamoltam. Nekem pusztan a megterulessel vannak gondjaim, de hogy csak nekem van-e, vagy csak nem szamol utana mindenki, az majd este kiderul, amikor a tobbiek adatait is kielemzem.

Azt pedig, hogy nem erted a dolgot az ido majd orvosolja, foleg ha netalan majd inditasz egy vallalkozast, es a konyvelest kell csinalnod, csinaltatnod...
Pontszám: 5.03
fórumozóNoe22Nő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2524. hozzászólás - 2009.09.10. 18:37:17
Én magam részéről teljesen elégedett vagyok a jutalom mértékével!

Megértem hogy egy top karakter esetleg szívja a fogát, de alapvetően nem róluk kéne hogy szóljon a játék ha már egyszer másik néhány ezer játékos is játszik! Mindent optimalizáltok, ha van valami akkor rögtön azon agyaltok hogy lehetne belőle tápot csinálni, hasznot húzni. Próbáljátok jól csinálni, csak közben játszani felejtetek el...
Mindegy szerintem ez egy jó dolog volt remélem lesz még hasonló lehetőség a jövőben. Azon aktívabban részt fogok venni!
Pontszám: 4.88
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2525. hozzászólás - 2009.09.10. 19:14:58 (Válasz McPaul #2523 hozzászólására.)
Már van

Annak, viszont örülök, hogy neked is tetszik a jutalom, annak ellenére, hogy úgy érzed, veszteséges lett nagyon.

Lehe, hogy Miklósék nem úgy számoltak szakértelmekkel, mintha fullra lenne turbózva, vagy valamelyik szakértelmet nem vették figyelembe. Nem tudom.

Én V3-on egy 7-es karakterrel 6200 LE körüli értéket raktam pilon aktiválásra.

Előtte:
Erő: 20
Támadás: 20
Védekezés: 29
Egészség: 20
IQ: 34
Mágia: 20
Taumaturgia: 38

Utána:
Erő: 23
Támadás: 22
Védekezés: 31
Egészség: 22
IQ: 36
Mágia: 22
Taumaturgia: 30

17 leölt manóval. A fejlesztés + a manók által adott LE, valamint a betett LE közti különbség nekem nagyjából 34 db vadászat mennyiségének tűnik. Persze itt még nincsen semmi szakértelem komplikáció.

Valamint nem vettem hozzá, hogy 8 csatában elvertek, ez benne volt. A manótól kapott gyűrű már csak az extra

Ha vége lesz V2-n az eseménynek, szívesen megadom a karakterre vonatkozó adatokat, hogy ki lehessen elemezni.
Pontszám: 6.15
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2526. hozzászólás - 2009.09.10. 19:29:25
V1... Hasitunk mint a Titanic... : még szükséges: 66.188 LE
Pontszám: 5.49
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2527. hozzászólás - 2009.09.10. 20:34:20 (Válasz Solina #2526 hozzászólására.)
még szükséges: 49.143 LE

1 ora alatt ennyit ment
Pontszám: 7.58
fórumozóDoktordikhedFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2528. hozzászólás - 2009.09.10. 20:36:32 (Válasz winnie #2481 hozzászólására.)
Idézet: Bodnaar - 2009.09.10. 12:37:48
itt komoly matekozás folyik a háttérben a fanatikusok körében, és hervasztó ennyire kiszámíthatatlanul játszani.


épp a matekozók kibillentése a cél. épp ezért, aki matekozik és biztosra megy, annak nem kell résztvennie. számomra valahol hihetetlen, hogy valaki azt kéri, hogy legyen minden kiszámítható. akkor minek játszani?


"Érdekes. Akkor nem érdemes ésszel játszani? Szerintem, akkor a játékosok háromnegyede törölhet, aki átgondoltan fejleszti a karakterét, időt szán a játékra, és maradhatnak azok, akik néha benéznek, meg játszogatnak, ők biztos örülnek ennek is."

Az Ébredéses eseményben részt vettem volna, ha tudom, hogy ilyen jellegű jutalom jár - mert átgondoltan belefogva sokat nyertem volna vele - de ismerve a korábbi újdonságokat, nagyon benne volt, hogy csak bukik vele az ember, így nem kezdtem el. Végülis az nyert vele, aki tudott belső infot szerezni, vagy az, akinek szerencséje volt és épp ebbe fogott bele.

Szerintem, elég lett volna, ha megemlítik, hogy milyen jellegű jutalom várható, akkor már át lehet gondolni, hogy érdemes-e elkezdeni, de nem lehet kimatekozni pontosan mindent, és nem válik ennyire véletlenszerűvé a játék.

Nem arról van szó, hogy mindent pontosan kiszámítson az ember, csak jó lenne, ha lehetne ésszel játszani, nem csak vakon.
A hozzászólást Doktordikhed módosította 2009.09.10. 20:38:20-kor
Pontszám: 3.40
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2529. hozzászólás - 2009.09.10. 21:03:46 (Válasz McPaul #2509 hozzászólására.)
Idézet: McPaul - 2009.09.10. 15:39:29

- a legyengules miatt tolem elhordott LE
- ugyanezen okbol kiesett portyabevetel
- italok koltsege.


Ugye pluszként hozzáadtad azt a plusz LE bevételt, amit a következők miatt fogsz kapni:
- az 5%-kal korábbi fertőzésmegszüntetés miatti portya LE előny
- portyabevételek azokból, akiket most el fogsz verni, pedig manózás előtt nem tudtál
- manókból esett cuccok LE értéke
- a relikviák értékbe dukátban, abból LE-ben amit aukción kellett volna megvenned

Az italok költségét nyugodtan oszthatod kettővel, a manók is sokat sebeztek, amiatt is kellett az ital.
Emellett a kis Crue tagok jelentősen megerősödtek, tehát a szövetséged erősebb lett, mint valaha, emiatt a jövőben megnyert háborúk LE értékeit is számold bele.
Az óriási portyabevételt, amit hiányolsz szeretném látni a LE diffedben megjelenni pontosan 35 nap múlva (211k-t majd levonunk belőle, annyival manózás alatt is növelted).
A tőled elhordott LE kétlem, hogy jelentős lenne, a LE diffben úgyis látszódni fog, az első kettőt össze is vonhatjuk.
A hozzászólást Viskos módosította 2009.09.10. 21:06:48-kor
Pontszám: 5.20
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2530. hozzászólás - 2009.09.10. 21:18:04 (Válasz Doktordikhed #2528 hozzászólására.)
Annyit írtak, hogy nem lesz bukta, de táp sem lesz.
Ennyit elég tudni ahhoz, hogy az ember nyugodt szívvel belevágjon. Nem jó mindent előre tudni, mert akkor semmi izgalom nincs az egészben. Kiszámolod a dolgokat, és beszállsz a mókuskerékbe hetekre, hogy az ütemtervet tartsad.
Szerintem unalmas lenne. Ezért lesz idővel unalmas a vadászat, és a portyázás is.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.01
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2531. hozzászólás - 2009.09.10. 21:18:52
kiszámoltuk nem túlozva(kifejezetten alacson értékekkel)
Nyert csata: 465
bukott: 19
Ossz CSP: 968
LE aktivalasra: 2450
1 CSP ennyi LE: 1800

Ossz LE Aktiv: 1139250
Oszz LE CSP: 1742400
Ossz elbaszott LE: 2881650

Kapott LE manotol: 348750
Kapott LE tulban: 1521477
Ossz elb. LE: 2881650
Nyereseg (hahaha): -1011423

jó móka volt de nem érte meg
Pontszám: 5.19
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2532. hozzászólás - 2009.09.10. 21:26:34 (Válasz Paulkaresz #2531 hozzászólására.)
Akkor így jártatok. Hagyjuk már ezt a sírást, játszhattok tovább, a következő eventet majd nagyívben elkerülitek.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3.52
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2533. hozzászólás - 2009.09.10. 21:33:44
Idézet: Ricardo - 2009.09.10. 21:26:34
Akkor így jártatok. Hagyjuk már ezt a sírást, játszhattok tovább, a következő eventet majd nagyívben elkerülitek.


írtuk korábban, mindegy mi a nyeremény, lesznek fanyalgók. törvényszerű. csak nem értem, hogy ők miért a rendszert szidják, amikor magukat kéne, ők döntöttek az event mellett.
Pontszám: 4.01
fórumozóDoktordikhedFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2534. hozzászólás - 2009.09.10. 21:34:25 (Válasz Ezüstszél #2530 hozzászólására.)
"Annyit írtak, hogy nem lesz bukta, de táp sem lesz.
Ennyit elég tudni ahhoz, hogy az ember nyugodt szívvel belevágjon."

Hát, ha neked ennyi elég Én próbálok átgondoltan játszani.

V4-en is úgy emlékszem, valami olyasmit ígértek, hogy a nyertesek karakterei különleges rangot kapnak. Ezzel szemben mindenkinek csak egy karaktere kapott egy medált...

Amúgy meg olvass rendesen. Nem kell, hogy megmondják, mennyi jutalmat kapsz. Elég lett volna, hogy tulajdonságbónuszt, és akkor még nem lehet mindent pontosan kiszámolni.

Több szempontból is érdemes lett volna, úgy talán nem tűnt volna annyira unalmasnak az esemény, és talán nem hagyta volna abba annyi ember (pl. én is 3-ból 2 világon).
Pontszám: 6.47
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2535. hozzászólás - 2009.09.10. 21:57:29 (Válasz winnie #2533 hozzászólására.)
Ha nem erdekel masok velemenye, ne olvasd el...

Ami pedig a rendszer szidasat illeti, talan azert szidjak, mert atverve erzik magukat, mivel maga a rendszer szorgalmazta a reszvetelt, es kozolte, hogy nem lesz szivatas az egesz. Marpedig hacsak nem a kepletukben van valami hatalmas bibi, akkor bizony ez kokemeny szivatas.

Mar 14 embernek szamoltam at befektetett/megterult aranyat, es meg senkinek sem volt plusszban, de meg a nullszaldo kornyeken sem... Raadasul minel magasabb szintu valaki, annal nagyobb szazalekos a rafizetese. A kepletben valamit egeszen biztosan kihagytatok, legyetek szivesek nezzetek at.
A hozzászólást McPaul módosította 2009.09.10. 21:59:29-kor
Pontszám: 4.38
fórumozóViharfelhoFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2536. hozzászólás - 2009.09.10. 22:11:14
a villanyszámlát is vond le...
Smaragd 4 life
Pontszám: 4.49
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2537. hozzászólás - 2009.09.10. 22:14:33 (Válasz McPaul #2535 hozzászólására.)
Ember!

Az hogy nem jöttél ki pluszban nem jelenti azt, hogy szívatás volt! Nem látom a számolásotokban az ereklyék értéket, illetve azt sem, hogy 5 szint alatt mennyi lét fogtok szerezni a fertőzés korábbi leküzdése miatt.

Nagyon azt érzem, hogy Nektek azért nem tetszik a jutalom, mert nem tudtatok kiugrani a többi karakter közül éd nagyon-nagyon tápossá válni.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.02
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2538. hozzászólás - 2009.09.10. 22:20:40 (Válasz Ricardo #2537 hozzászólására.)
En meg azt latom, hogy neked igy jo, mert az eventezok gyengultek hozzad kepest..
Pontszám: 6.85
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2539. hozzászólás - 2009.09.10. 22:28:23 (Válasz Solina #2538 hozzászólására.)
Az én taktikám már rég nem igényli azt, hogy gyengébb legyen az ellenfelem, ezt pont a Te klánod tudhatná. Mindamellett alig várom, hogy jöjjön a 3. fázis és megszerezhessem a portyagömböt, valamint szerezzek kiégett őskövet. (Szerintem táp a jutalom, mert nem kell kivárni a vadászat idejét, magától lévé változik idővel.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.23
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2540. hozzászólás - 2009.09.10. 23:03:48 (Válasz Ricardo #2537 hozzászólására.)
Nagyon nincs igazad.

36. szinten meg jo a kepletuk, ott +ban jonnek ki, meg ha csak nagyon nagyon vekonyan is. (par %)
Sajnos itt van nalunk egy informacio hianyos szakasz, es a kovetkezo ember mar 45-os, es ott mar erosen minuszban van. Ahogy no a szint, egyre no es no a hiany merteke.
Egeszen biztos, hogy valami nem klappol a kepletben.
Pontszám: 5.91
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!