Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
irritálóCrazy71Férfi
Végzetúr mester
336 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
61. hozzászólás - 2009.08.06. 09:44:52
Valami segítségről is szó volt Zarknod részéről, csak vigyázni kell vele, mert pórul járhat aki igénybe veszi. Várjuk ki mi lesz, majd meglátjuk.




-magamalápössentekhanemjönhamarosan-
Jake Sully - V1 - Az egykori Smaragd Farkasok vezére, jelenleg a Phoenix Rend tagja
Ha a halál völgyében járok is, nem félem a halált, mert én magam vagyok a halál!
Pontszám: 5
irritálóPrinyoFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
62. hozzászólás - 2009.08.06. 09:50:40
Én arra tippelek, hogy ha felébred ennyi idő alvás után és mocskos álmos lesz. lehet, hogy színeset is fog ásítani, és kell neki majd egy redbull, amit meg kell keresni, és együtt megyünk vele harcba a post-apocalypticus ős háborúba, ahol jól átver és lealáz mindenkit.
V2: Psychoid
Pontszám: 5.75
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
63. hozzászólás - 2009.08.06. 09:52:53 (Válasz PottomPanna #60 hozzászólására.)
Idézet: PottomPanna - 2009.08.06. 09:38:41
Miklós azt írta,nem táp lesz, így nemhiszem, hogy LE-T kellene áldozni rá, vagy a végén esetleg kapnák +3támadást. Örülnék egy Zarknodos plecsninek a karakterlapomon.


Azt irta nem volt szempont, es nem tudni elore, hogy kinek lesz tap es kinek nem.
Pontszám: 5
fórumozóNyanyaNő
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
64. hozzászólás - 2009.08.06. 09:53:03
Én nagyon izgulok Vajon ki lehet Zarknod valójában? Egy gonosz epikus szörny, aki majd segítségét lélekenergiánkért ajánlja föl, de végül orvul hátbatámad, és ellopja azt? Vagy talán vámpír, és örömmel szürcsölgeti majd idomított kedvenceink LE-ben gazdag vérét? Vagy esetleg egy 14. szintű térkapus ellenfél, aki csak segíteni szeretne a lemaradott és kevésbé lemaradott galetkiken? hmm... Annyit írtam, elment jól az idő.
Végzetúr-Kéziszótár
Nyanya módra

Fórum - 4db rum
Taumaturgia - Traumatológia
Hárpia - Hárfa
LE - Légy Eszes
Pontszám: 5
irritálóPrinyoFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
65. hozzászólás - 2009.08.06. 09:55:49
Coming soon....

De az is lehet, hogy fertőzés gyógyulásában fog segíteni. Az jó lenne.
A hozzászólást Prinyo módosította 2009.08.06. 10:00:36-kor
V2: Psychoid
Pontszám: 5
fórumozóNyanyaNő
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
66. hozzászólás - 2009.08.06. 10:00:13
Tíz óra! Tíz óórraa!!!
Végzetúr-Kéziszótár
Nyanya módra

Fórum - 4db rum
Taumaturgia - Traumatológia
Hárpia - Hárfa
LE - Légy Eszes
Pontszám: 5
irritálóPrinyoFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
67. hozzászólás - 2009.08.06. 10:01:53


Mindjárt becsinálok a gatyámba!!! olyan izgatott lettem, hogy hasmenésem lett...
V2: Psychoid
Pontszám: 1.80
irritálóCrazy71Férfi
Végzetúr mester
336 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
68. hozzászólás - 2009.08.06. 10:02:14
10 óra és még semmi!!!!!
Jake Sully - V1 - Az egykori Smaragd Farkasok vezére, jelenleg a Phoenix Rend tagja
Ha a halál völgyében járok is, nem félem a halált, mert én magam vagyok a halál!
Pontszám: 3
fórumozóNyanyaNő
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
69. hozzászólás - 2009.08.06. 10:02:25
De a fertőzés gyógyulása nem lehet..., mert azt írták, 3. szinttől... vagy nem tudom... passz... de lassan csöröghet a vekker a szörnyikénknél
Végzetúr-Kéziszótár
Nyanya módra

Fórum - 4db rum
Taumaturgia - Traumatológia
Hárpia - Hárfa
LE - Légy Eszes
Pontszám: 5
fórumozóNyanyaNő
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
70. hozzászólás - 2009.08.06. 10:02:50
ITTVANITTVAAAAN!
Végzetúr-Kéziszótár
Nyanya módra

Fórum - 4db rum
Taumaturgia - Traumatológia
Hárpia - Hárfa
LE - Légy Eszes
Pontszám: 5
népszerűtlenDestroyer96Férfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
71. hozzászólás - 2009.08.06. 10:04:23
Meggyütt.
A hozzászólást Destroyer96 módosította 2009.08.09. 19:07:34-kor
Pontszám: 5
irritálóCrazy71Férfi
Végzetúr mester
336 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
72. hozzászólás - 2009.08.06. 10:04:52
És igen!!!!!! Felébredt!!!!!!

De bakker 2.000.000 LE kell a felébresztéséhez!!!!!
Jake Sully - V1 - Az egykori Smaragd Farkasok vezére, jelenleg a Phoenix Rend tagja
Ha a halál völgyében járok is, nem félem a halált, mert én magam vagyok a halál!
Pontszám: 5
irritálóBottom30Férfi
Végzetúr tehetség
227 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
73. hozzászólás - 2009.08.06. 10:05:11
Ahogy olvasgatom, szerintem nagyjából igazam volt abban amit az előbb irtam. Költs LE-t csak nem tudni mit kapsz érte cserébe.
Vágjon bele a fene. Én kihagyom.
Pontszám: 3
irritálóCrazy71Férfi
Végzetúr mester
336 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
74. hozzászólás - 2009.08.06. 10:05:57 (Válasz Destroyer96 #71 hozzászólására.)
Nekem 2150 LE a minimum az aktiváláshoz.
Jake Sully - V1 - Az egykori Smaragd Farkasok vezére, jelenleg a Phoenix Rend tagja
Ha a halál völgyében járok is, nem félem a halált, mert én magam vagyok a halál!
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
75. hozzászólás - 2009.08.06. 10:06:18
Még jó hogy volt nálam LE...
Nekem nagyon tetszik, bár még nem vágom teljesen:)


Felkeresed a legközelebbi manapilont 2 cselekvéspont árán. A helyet egy gonosz manó őrzi!
Idomított állataid, Rigó Jancsi, egy 33. szintű negátor, Pók Ica, egy 33. szintű kristálypók és Gyíkarc, egy 24. szintű amőbagyík is részt vesznek a csatában. Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.
Futás közben egy kinetikus detonáció igéjét mormolod. (-145 VP). Alzanni Mátka elkerülte a varázslatot! Csak 170 életpontot vesztett.
Alzanni Mátka egy lélekégetés igéjét idézi fejedre. Félrevetődsz. Csak 87 pontnyit sérültél. Az állataid 12 életpontot sebződtek.
Lesújtasz ellenfeledre. Ellenfeled kivédte a csapást. Rigó Jancsi, Pók Ica és Gyíkarc is ellenfeledre vetik magukat. 2 támadással 48 sebzést okoztak.
Alzanni Mátka egy gyors támadást indít a Mágikus fegyverrel a lábad felé. Könnyedén félrehajolsz.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Eltaláltad, 187 sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+15 lélekenergia) Rigó Jancsi, Pók Ica és Gyíkarc acsarogva támadnak. Célt tévesztettek.
Alzanni Mátka pihenés nélkül támad. Talált, 20 ép-t sebződsz. Az állataid 2 életpontot sebződtek.
Egy gyors támadást indítasz a Szent ősi karddal Alzanni Mátka lába felé. 156 pontnyit sebeztél. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+12 lélekenergia) Rigó Jancsi, Pók Ica és Gyíkarc is ellenfeledre vetik magukat. 1 támadással 35 sebzés!
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Alzanni Mátka egy alsó támadást indít. Eltalált, sérültél 80 pontnyit. Fegyvere kábít! (-10 támadás) Az állataid 7 életpontot sebződtek.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Nem találtál! Rigó Jancsi, Pók Ica és Gyíkarc acsarogva támadnak. 2 támadással 71 sebzés!
Alzanni Mátka vicsorogva sújt rád a Mágikus fegyverrel. 49 pontnyit sebzett rajtad. Fegyvere kábít! (-10 támadás) Az állataid 5 életpontot sebződtek.
Egy gyors támadást indítasz a Szent ősi karddal Alzanni Mátka lába felé. Eltaláltad, 109 sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+9 lélekenergia) Rigó Jancsi, Pók Ica és Gyíkarc az oldaladon harcolnak. 2 támadással 57 életpontot sebeztek.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
A csatában összesen 833 sebzést okoztál, és 236 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 1197 lélekenergia és 66 TP!
Fókuszálsz a manapilonon keresztül 146 lélekenergiát (-10000 LE). Egy pillanatra egy távoli kép jelenik meg előtted, egy olvadozó jéghegyről.
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
fórumozóNyanyaNő
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
76. hozzászólás - 2009.08.06. 10:07:07
Felkeresed a legközelebbi manapilont 2 cselekvéspont árán. A helyet egy gonosz manó őrzi!
Mivel támadtál már az elmúlt 55 percben, fáradtan indulsz csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 10 százalékkal kevesebbnek számítanak. Idomított állataid, egy 16. szintű Gonosz manó és egy 11. szintű Gram-féreg is részt vesznek a csatában. Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.
Zanti Rumivác elmond egy gyilkos spórák varázslatot. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 18 pontnyit sérültél. Az állataid 1 életpontot sebződtek.
Elmondasz egy vörös halál varázslatot. (-100 VP). 74 sebzést okoztál.
Zanti Rumivác egy gyors támadást intéz feléd. 43 pontnyit sebzett rajtad.
Lesújtasz ellenfeledre. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Zanti Rumivác páncéljáról. Gonosz manó és Gram-féreg az oldaladon harcolnak. Célt tévesztettek.
Egy gyors csel után Zanti Rumivác a hasadat támadja. Talált, 51 ép-t sebződsz.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Ellenfeled kivédte a csapást. Gonosz manó és Gram-féreg az oldaladon harcolnak. 1 támadással 6 sebzés!
Zanti Rumivác lesújt rád a Mágikus fegyverrel. 71 életpontot vesztettél. Az állataid 1 életpontot sebződtek.
Egy gyors támadást indítasz az éjtünde rúnaszablyával Zanti Rumivác lába felé. 105 pontnyit sebeztél. Gonosz manó és Gram-féreg az oldaladon harcolnak. 1 támadással 11 életpontot sebeztek.
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Zanti Rumivác megpróbál oldalról támadni. Ütése célt téveszt!
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz az éjtünde rúnaszablyával. 82 pontnyit sebeztél. Gonosz manó és Gram-féreg az oldaladon harcolnak. 2 támadással 19 sebzés!
A csatában összesen 297 sebzést okoztál, és 183 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 485 lélekenergia és 38 TP!
Fókuszálsz a manapilonon keresztül 46 lélekenergiát (-2000 LE). Egy pillanatra egy távoli kép jelenik meg előtted, egy olvadozó jéghegyről.
A legyőzött manó zsákjában a következő tárgyat találtad: ősi nektár.

Aaaa basszus enyém a legeslegeslegelső csata?
Végzetúr-Kéziszótár
Nyanya módra

Fórum - 4db rum
Taumaturgia - Traumatológia
Hárpia - Hárfa
LE - Légy Eszes
Pontszám: 5
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
77. hozzászólás - 2009.08.06. 10:09:02
.
A hozzászólást Andaxin módosította 2009.08.06. 10:10:33-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
78. hozzászólás - 2009.08.06. 10:10:11
A legyőzött manó zsákjában a következő tárgyat találtad: ősi nektár.
Pontszám: 4
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
79. hozzászólás - 2009.08.06. 10:10:26 (Válasz Nyanya #76 hozzászólására.)
nemhiszem...
Már 2 manót is lezúztam...kicsit olyan mint a térkapu, csak több tp-t kapok...sokkal több tp-t....meg oké hogy a szorzó, de az milyen hogy 10000Le-t beírok, és valami 146 lesz belőle...
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
népszerűtlenDestroyer96Férfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
80. hozzászólás - 2009.08.06. 10:10:46
Felkeresed a legközelebbi manapilont 2 cselekvéspont árán. A helyet egy gonosz manó őrzi!
Az ég is elsötétedik, ahogy egymásnak rontotok.
Futás közben egy ősvillám igéjét mormolod. (-110 VP). 72 sebzést okoztál.
Moróki Thils int, mire egy hideg tűz sújt le rád. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni. Csak 26 pontnyit sérültél.

Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Talált, 85 sebzést okoztál.

Egy gyors csel után Moróki Thils a hasadat támadja. 102 pontnyit sebzett rajtad.

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Talált, 98 sebzést okoztál.

Moróki Thils lesújt rád a Mágikus fegyverrel. Talált, 51 ép-t sebződsz.

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Moróki Thils 57 pontnyit sérült.

Moróki Thils rád veti magát, a Mágikus fegyverrel sebezhető pontot keres. Eltalált, sérültél 121 pontnyit.
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 312 sebzést okoztál, és 300 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.

B.sszuskulcs, simán nyerhettem volna egy kicsivel több ÉP-vel.
A hozzászólást Destroyer96 módosította 2009.08.09. 19:07:09-kor
Pontszám: 3
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!