Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
461. hozzászólás - 2009.08.06. 16:13:54
akkor fogok jót röhögni ha lesz egyéni nyeremény a legtöbbet töltőnek. bár figyelembe véve a bajnoki viadalt, már ezen sem csodálkoznék...
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
462. hozzászólás - 2009.08.06. 16:15:42
nekünk gyémántoknak az élet valóban nem fenékig tejfel...

de igazából amugy nemrossz dolog ez a zraknod cucc...én pörgetném még saját szekérre is ha kicsit jobban tudtam volna időziteni...bár az a 2 csp igen borsos ár...meg azé a 2400 se kispéz...de talán kompenzálható úgy viszont ha az ember csóró igen nehzen megvalósítható...és ugye itt legalább 2-3 nap kellene hogy átlagjátékos raktározzon egy ksi tartalékot dehá 6 órája nem megy a dolog és már az elsőnek annyi van durván mint a maradék 3nak összesen...

noh mind1...sajnálom azé...mert ha tudom amit nemtudtam akkor most örvendenék azt öldösném a hugyás kis manókat...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
463. hozzászólás - 2009.08.06. 16:21:24
Hölgyeim, és uraim.. Itt a nagy lehetoseg.. Lehetoleg 48. szint feletti (magas szint elony), premiumos, nagyon aktiv (mint jatekban, mint a kozossegben) jatekosok jelentkezeset varja az Azur Legio.. Elsorangu epikus oleszet ketnaponta (kor/4000-5000 ep sebzodes garantalt ), mit epitsunk mindjart nincs mit eleterzes felporgetve, osszefogas a bajban, fejlodesi tanacsok, egyeb segitseg a TOP lista elmezonyetol.. A jo hangulat garantalt.. VF-esek, epikus, illetve manapilon kerulok kimeljenek.... Jelentkezni Cyronnal, illetve Barriquelnel lehet...

Jelige.. "Ne mondjatok, hogy mi nem adtunk eselyt.."

FOR THE LEGION!
Pontszám: 3.76
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
464. hozzászólás - 2009.08.06. 16:22:52 (Válasz Darksol #460 hozzászólására.)
Nem pontoztalak. És ha arra gondolsz, hogy a támadásaiddal segítesz, akkor ez valóban jól hangzó érv, csak ezt bárki mondhatja, tölteni meg ki fog? Neked ebből közvetlen előnyöd is származik, és fele annyit sem segítessz a választott hordádnak, mint az, aki hajlandó tölteni. Ha támadsz ÉS alaposan kiveszed a részed a töltésből is, na az már valami, de itt nem a töltéseddel, hanem a személyes profitoddal dicsekedtél..
Zoidberg - v1
Pontszám: 5
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
465. hozzászólás - 2009.08.06. 16:30:04 (Válasz Blackjack #464 hozzászólására.)
Tévedés. Mivel a pilonra koncentráltak, LE egyiküknél sem volt, ergo nem profitáltam. De ez nem is baj, nem optimalizálok.

Az ép-jük viszont radikálisan csökkent a beavatkozásom nyomán, ezáltal kevesebbszer tudtak bemenni tölteni...
Pontszám: 2.33
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
466. hozzászólás - 2009.08.06. 16:30:53
Komolyan kezd elegem lenni abból, hogy akármi van, jól megszívom csak azért mert gyémánt vagyok. Mintha nem lenne elég, hogy bónusz nélkül vagyok kénytelen élni a mindennapjaimat. Most tehetek én róla, hogy a sok nyomorék mind ezt a hordát választja?
Meg aztán az is érdekes, hogy egyesek csak így hoppá egészvéletlenül max CSPben állnak amikor elkezdődik az event... Igen, arra céloztam hogy bizony szerintem volt aki előre tudta hogy kelleni fog...
Pontszám: 5.43
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
467. hozzászólás - 2009.08.06. 16:31:03 (Válasz Solina #463 hozzászólására.)
Elhiszem, hogy kell a tagság - így is 10-en visztek 30 karaktert....
Pontszám: 7.87
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
468. hozzászólás - 2009.08.06. 16:33:30 (Válasz Cavalorn #466 hozzászólására.)
Idézet: Cavalorn - 2009.08.06. 16:30:53
Komolyan kezd elegem lenni abból, hogy akármi van, jól megszívom csak azért mert gyémánt vagyok. Mintha nem lenne elég, hogy bónusz nélkül vagyok kénytelen élni a mindennapjaimat. Most tehetek én róla, hogy a sok nyomorék mind ezt a hordát választja?
Meg aztán az is érdekes, hogy egyesek csak így hoppá egészvéletlenül max CSPben állnak amikor elkezdődik az event... Igen, arra céloztam hogy bizony szerintem volt aki előre tudta hogy kelleni fog...


Ujabb nagytudasu

A gyemantnak is van bonusza, tessek tajekozodni, mielott hulyesegeket irkalsz...
Es valoban nagyon erdekes tud lenni, h egy portyabol elo karakternek maxon all a cspje...
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 4.08
kedvelt tagSmici1Férfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
469. hozzászólás - 2009.08.06. 16:37:40 (Válasz Moderator #468 hozzászólására.)
V3on is portyából élnek a karakterek, ugye? és véletlen volt náluk 100CSP meg párszázezer LE...
Pontszám: 8.75
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
470. hozzászólás - 2009.08.06. 16:39:33 (Válasz Cavalorn #466 hozzászólására.)
ennyire nem rossz a helyzet, engem 160 CSP-vel talált meg az event, csak azért mert nem vadászom minden nap, így próbálva elíjeszteni a rendszeres kamrásokat (egész jól működik eddig).
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 6.50
irritálóZsupakkaNő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
471. hozzászólás - 2009.08.06. 16:42:34
Nekem is maxon volt a csp-m, de egész egyszerűen azért, mert szabadság alatt összegyűlt, s még nem vadásztam el. (Gyorsítani meg nem akartam...)
Kíváncsi vagyok, még hány összeesküvés-elmélet fog világot látni a napokban!
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
472. hozzászólás - 2009.08.06. 16:44:22 (Válasz Cavalorn #466 hozzászólására.)
Idézet: Cavalorn - 2009.08.06. 16:30:53
Komolyan kezd elegem lenni abból, hogy akármi van, jól megszívom csak azért mert gyémánt vagyok. Mintha nem lenne elég, hogy bónusz nélkül vagyok kénytelen élni a mindennapjaimat. Most tehetek én róla, hogy a sok nyomorék mind ezt a hordát választja?
Meg aztán az is érdekes, hogy egyesek csak így hoppá egészvéletlenül max CSPben állnak amikor elkezdődik az event... Igen, arra céloztam hogy bizony szerintem volt aki előre tudta hogy kelleni fog...


anyám..., az ilyen keserű vénemberektől mentsen meg minket a sors... ez nem arról szól, hogy csak akkor jó neked, ha nyersz, nyer a hordád. főleg nem akkor, amikor még nem is tudod, mi a vége. játssz a saját szórakozásodra. gondolom a játékban is vannak előtted. mindig lesznek. itt is lesznek előtted. na bumm. ha ez zavar, akkor minek játszol?

de

ja és, ha valaki max CSP-n van, az csal. persze. mert egyesek nem lehetnek maxon, mi? ezek a legjobbak, az ilyen alaptalan vádaskodások. hihetetlen, hogy egyesek egy új fejlesztés miatt más játékosokat kezdenek el démonizálni, mert "nem jött össze nekik az élet".

(de most komolyan. event. mi kellhet hozzá erőforrás? PP vagy CSP, nem? nem mellesleg, ha ez gáz, hogy valaki maxon volt, akkor mégis csak táp lenne?)
Pontszám: 5.46
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
473. hozzászólás - 2009.08.06. 16:46:22 (Válasz Bigyula #2 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Faust0ne módosította 2011.03.29. 22:02:48-kor
Time in a bottle
Pontszám: 5
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
474. hozzászólás - 2009.08.06. 16:49:44 (Válasz Smici1 #469 hozzászólására.)
Idézet: Smici1 - 2009.08.06. 16:37:40
V3on is portyából élnek a karakterek, ugye? és véletlen volt náluk 100CSP meg párszázezer LE...


Plane!
Mutass nekem v1-v2n olyan karaktert, aki lazan ott tudja hagyni 100-200kval a karaktert 15% felett.
V3mon rendszeresek az ilyenek, sot!
Az en nem tul acelos karakterem v3mon 100kbol 100LE korul bukik, ha leverik. Akar napokig nem kell beneznem, es biztosan tudom, h max 1-2 ezer LEt bukok ezen idoszak alatt.
A hozzászólást Moderator módosította 2009.08.06. 16:52:20-kor
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 6.50
kedvelt tagSmici1Férfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
475. hozzászólás - 2009.08.06. 17:02:20 (Válasz Moderator #474 hozzászólására.)
jó, oké, lehetséges.. ha már ez a fórum ilyen aktív és szóba került az LE lopás, akkor megkérdezem itt is, hátha..

az 1000LE-s küldetést csinálom egy rubinnal, hogy lehet az, hogy akár 29k LE-m van, akár 38k, mindig csak 870 körül lop? (mod.: körül= +-10) se transz.proj., prémium se vagyok, nem támadtak egész nap és neki is van pénze bőven, átokpiramist is használt.. én tőle 21k-ból loptam 1600at.
A hozzászólást Smici1 módosította 2009.08.06. 17:03:09-kor
Pontszám: 3
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
476. hozzászólás - 2009.08.06. 17:03:40 (Válasz Smici1 #475 hozzászólására.)
szintkülönbség, de ez OFF TOPIC, maradjunk a témánál.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
fórumozóBdcaronFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
477. hozzászólás - 2009.08.06. 17:07:29
Szerintem jó lett ez az egész ZARKNOD ÉBREDÉSE csak pár dolog nem tetszik.

Első az a szorzó.
V3-on még nagyjából szoros a küzdelem bár már ott is húznak el a zafírok de világ 1-2-őn tényleg nevetséges a dolog.
V1-en már vagy 60 000-el húznak el a zafírok!
És nem azért mert ott nagyon aktívak (lehet hogy páran azok), hanem mert mindenkinél nagyobb a szorzójuk így nekik jobban meg is éri nyomni a dolgot.
Tudom, ők vannak a legkevesebben, de V3-on pl. az első 8 szöviben 4 zafír ami azért elég nagy előny a magas szorzó mellett.

Miklós arról is beszélt, hogy a nyeremény nem lesz táp cucc... oké.
De akkor mi értelme van több százezer vagy millió LE-t rááldozni csak azért hogy nyerjen a hordájuk? Mi értelme van egy nap 20-30 CSP-t rááldozni? Nem értem...
V3-on szerintem az lesz, hogy a cruentus meg a kod megkéri az építőcsicskákat hogy légyszi az építés mellett pár százezer LE-t is toljatok már be abba a sza*ba had nyerjük már ezt is meg...
V3: bdcaron - Illuminati: Rubra Manifestatio
Pontszám: 5.40
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
478. hozzászólás - 2009.08.06. 17:09:16 (Válasz Smici1 #475 hozzászólására.)
Rossz a csataaranyod, es az v3mon bizony szamit. Igy maximalizalva van a rabolhato LE, es ugytunik nalad ez a max. (nem lattam a karaktereket, de mast nem tudok elkepzelni)
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 8.33
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
479. hozzászólás - 2009.08.06. 17:11:39 (Válasz Bdcaron #477 hozzászólására.)
Idézet: Bdcaron - 2009.08.06. 17:07:29

V3-on szerintem az lesz, hogy a cruentus meg a kod megkéri az építőcsicskákat hogy légyszi az építés mellett pár százezer LE-t is toljatok már be abba a sza*ba had nyerjük már ezt is meg...



Es mivel verik le az epitok a manokat? 20as statokkal + buzogannyal?
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 7.20
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
480. hozzászólás - 2009.08.06. 17:14:36 (Válasz Moderator #479 hozzászólására.)
Nem mintha olyan nehéz lenne elverni őket!!!
-30%-ba mentem neki egynek és simán levertem, piszok nagy kihívás volt
Pontszám: 4.83
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője