Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz
irritálóKagemushaFérfi
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8961. hozzászólás - 2008.11.28. 09:53:16 (Válasz Lanmandragoran #8960 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2008.11.28. 09:37:37
Idézet: Csumpika - 2008.11.28. 09:13:22
Idézet: Kagemusha - 2008.11.28. 08:39:05
Idézet: Csumpika - 2008.11.27. 23:34:20
Van e Angliában július negyedike?

van
nincs
van, de július ötödikén
július sincs

Tudom, hogy már így is népszerűtlen vagyok, de hihetetlen, hogy az ilyen 89427839472 köbgyöke meg noname írok soha nem hallott és olvasott könyvei bent maradnak "jó kérdésként", ami meg egy icipici humort tartalmaz és 3 másodpercet gondolkozni kell rajta, az kiesik..
Ennek az általam feltett kérdésnek 1 helyes megoldása van, de a nem gondolkozó emberek el tudják rontani, tehát nem egyértelmű. Ezen kívül nem speciális, sőt, szerintem semmilyen szabályba nem ütközik, de természetesen "azonnal töröljétek" értékelést kapott..
Szerintem simán befért volna, de köszönöm szépen mindenkinek.
Rossz irányba halad a dolog, ha kis humort se lehet belevinni.. olvastam pár vicces kérdést, amire simán lehetett válaszolni, egyből jóra értékeltem, mert megmosolyogtatott.. sokkal több értelmét látom, mint a kvízpartról kimásolt kérdéseknek, amin a feltevő egy percet nem gondolkozik, meg az olyan kérdéseknek, amit 100%, hogy nem tudná fejből a kreáló.. de biztos fontos és értékes lexikai tudás, hogy a sivatagi róka hányat kölykedzik és hogy az xy bálna vagy cet vagy mit tudom én micsoda hány évig él átlagosan.. Kíváncsi vagyok hányan tettek fel saját maguktól, saját tudásuknak megfelelő kérdést..
Leírtam a véleményem tetszik vagy nem tetszik, át kellene gondolni ezt a kvíz-kérdést..


Cseppet se bánkódj!
A háromgarasos kenyér címû talányba is beletört a válaszolók majdnem 20%-ának a foga és ugyan ôk átengedték, az admin-ok késôbb kidobták.
Viccnek itt nincs helye...


Sajnos, hogy így van.. kicsit azért bánkódom. Meg az is bosszantó, hogy emiatt még - szerintem - indokolatlan szankciót is kaptam..

Ha már a kvízeknél tartunk: Elhiszem, hogy rengeteg meló van vele, de át kellene gondolni a kérdések azon vetületét is, hogy vannak emberek, akik a V2-n kezdték el a játékot és fogalmuk sem lehet, hogy a játék későbbi szakaszában milyen tárgyakat lehet megvásárolni, azoknak mennyi a sebzése vagy hogy milyen szörnyek várnak rájuk. Csak azért mondom, mert V2-n 5. szinten találkoztam "enyészmesteres" kérdéssel, de több olyannal is, amit egy kezdő nem tudhat.

Kár, hogy az adminoknak nincs véleménye arról, amit írtam, kíváncsi lettem volna rá.


A humoros kérdéseknek van helye a játékban. A tied viszont egy idióta kérdés volt, ami nálam és tudom hogy még sok embernél úgyszintén "Azonnal töröljéteket" kapott volna, ha én kapom meg értékelésre. Egyébként én úgy tudom, hogy ha nem admin értékel, akkor "azonnal törölni"-ből is több egybehangzó értékelés kell. Ha meg admin értékelte, nem vitatnám a jogosságát. Hatsepsusék láttak már elég kérdést, el tudják dönteni, hogy mi a jó és mi nem. Valamint határozottan emlékszem rá, hogy ugyanez a kérdés már felmerült ebben a topicban kicsit más válaszokkal. Tehát ha az benn van, akkor ez duplikáció és törlendő, ha már az sincs, akkor jogos hogy ezt is törölték. Jóhiszemű vagyok, és fel sem tételezem, hogy te kérdezted meg még egyszer.
(zárójelben jegyzem meg, ha egy olyan ország lenne benne, ahol nem a Gergely-naptárat használják, akkor sokkal inkább lenne humoros logikai kérdés)

A VU-s magasabb szintű, speciális kérdésekkel kapcsolatban igazad van, és nem csak a v2-n nem tudhatják, v1-en is vannak alacsonyabb szintűek. Ha ilyet találunk, azonnal jelezni szoktuk idekinn, és Hatse törli mikor eljutott odáig a topicban.

Kagemusha, a háromgarasos kérdést hiába hozod fel állandóan, elég sokan egybehangzóan állították, hogy primitív kérdés, ami hülyének nézi a játékosokat. Az a szégyen, hogy volt aki nem tudott rá válaszolni.


A többség véleménye nem mindig egyezik meg az igazsággal. Ha az indoklást is olvastad, akkor tudod, mire gondolok, még egyszer nem fejteném ki...
Szálka leszek a szemedben meg a körmöd alatt, hát vigyázz, mit kérdezel vagy mondasz... egyébként pedig: "Szabadságot Tibetnek!"
Pontszám: 2.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8962. hozzászólás - 2008.11.28. 09:59:16
Mikor volt a Martinovics-féle összeesküvés?

1799
1650
1712
1820

Ezek közül egyik válasz sem jó, mégis átment a szűrőn. Google: 1794-ben létre jött a Martinovics féle összeesküvés, melynek célja a nemzeti függetlenség kivívása, és a polgári átalakulás megvalósítása volt.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8963. hozzászólás - 2008.11.28. 10:06:55 (Válasz Mortimer #8962 hozzászólására.)
Ráadásul 1795-ben fejezték le őket, tehát rá se lehet fogni, hogy elhúzódott 1799-ig.

Kicsit vicces, hogy a négy dátumból egyik sem esik bele Martinovics életébe.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóBekasFérfi
Végzetúr mester
674 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8964. hozzászólás - 2008.11.28. 10:15:06
Ki volt az első Anjou házi uralkodó Magyarországon?
I Lajos
II Lajos
III András
Károly Róbert

Anjou-ház, I., II., III.
Pontszám: 5
fórumozóBekasFérfi
Végzetúr mester
674 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8965. hozzászólás - 2008.11.28. 10:18:45
Milyen nemzetiséű az Ace of Base?
Német
Holland
Angol
Svéd

nemzetiségű
Pontszám: 5
fórumozóConcolorNő
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8966. hozzászólás - 2008.11.28. 10:29:36
"Kissé" túl speciális kérdés:
Melyik hős foglalkozása varázsló?
Druss
Kelemvor
Raistlin
Arthur
Rákerestem mindenkire, de nem igazán derült ki...

Másik kérdés:
Honnan származik a tea?
India
Kína - ez volt a helyes válasz
meg még két válaszlehetőség.
Idézet a wikiből:
* Az egyik történet szerint Gautama Buddha fedezte fel a teát, midőn egy napon a kertben meditálva egy tealevél hullott csészéjébe.
* Egy másik történet szerint amikor Bodhidarma lemetszette szemhéjait, hogy ne hulljon álom szemére meditáció közben, az első tearügyek ott pattantak ki, ahova szemhéjai hullottak.
* Ismét más történet szerint i. e. 2737-ben Sen Nung kínai uralkodó forró ivóvizébe utazása közben egy vad teanövényről levelek hullottak, sárgás-barna folyadékot eredményezve. Kíváncsiságból megízlelte a keveréket, és megkedvelte ízét és frissítő hatását.
Pontszám: 5
fórumozóConcolorNő
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8967. hozzászólás - 2008.11.28. 10:45:00 (Válasz Mucmuc #8886 hozzászólására.)
Idézet: Mucmuc - 2008.11.27. 17:00:05
Mely állatoknál van légzsákok?

A kérdező szerint csak a madaraknál, de sztem a halaknál is van. A kifogott halaknál kibelezés után ki szoktuk pukkantani. Nem egyértelmű a kérdés.

Bocs, de a halaknak Úszóhólyagja van.
Pontszám: 5
irritálóCsumpikaFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8968. hozzászólás - 2008.11.28. 10:54:00 (Válasz Lanmandragoran #8960 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2008.11.28. 09:37:37
Idézet: Csumpika - 2008.11.28. 09:13:22
Idézet: Kagemusha - 2008.11.28. 08:39:05
Idézet: Csumpika - 2008.11.27. 23:34:20
Van e Angliában július negyedike?

van
nincs
van, de július ötödikén
július sincs

Tudom, hogy már így is népszerűtlen vagyok, de hihetetlen, hogy az ilyen 89427839472 köbgyöke meg noname írok soha nem hallott és olvasott könyvei bent maradnak "jó kérdésként", ami meg egy icipici humort tartalmaz és 3 másodpercet gondolkozni kell rajta, az kiesik..
Ennek az általam feltett kérdésnek 1 helyes megoldása van, de a nem gondolkozó emberek el tudják rontani, tehát nem egyértelmű. Ezen kívül nem speciális, sőt, szerintem semmilyen szabályba nem ütközik, de természetesen "azonnal töröljétek" értékelést kapott..
Szerintem simán befért volna, de köszönöm szépen mindenkinek.
Rossz irányba halad a dolog, ha kis humort se lehet belevinni.. olvastam pár vicces kérdést, amire simán lehetett válaszolni, egyből jóra értékeltem, mert megmosolyogtatott.. sokkal több értelmét látom, mint a kvízpartról kimásolt kérdéseknek, amin a feltevő egy percet nem gondolkozik, meg az olyan kérdéseknek, amit 100%, hogy nem tudná fejből a kreáló.. de biztos fontos és értékes lexikai tudás, hogy a sivatagi róka hányat kölykedzik és hogy az xy bálna vagy cet vagy mit tudom én micsoda hány évig él átlagosan.. Kíváncsi vagyok hányan tettek fel saját maguktól, saját tudásuknak megfelelő kérdést..
Leírtam a véleményem tetszik vagy nem tetszik, át kellene gondolni ezt a kvíz-kérdést..


Cseppet se bánkódj!
A háromgarasos kenyér címû talányba is beletört a válaszolók majdnem 20%-ának a foga és ugyan ôk átengedték, az admin-ok késôbb kidobták.
Viccnek itt nincs helye...


Sajnos, hogy így van.. kicsit azért bánkódom. Meg az is bosszantó, hogy emiatt még - szerintem - indokolatlan szankciót is kaptam..

Ha már a kvízeknél tartunk: Elhiszem, hogy rengeteg meló van vele, de át kellene gondolni a kérdések azon vetületét is, hogy vannak emberek, akik a V2-n kezdték el a játékot és fogalmuk sem lehet, hogy a játék későbbi szakaszában milyen tárgyakat lehet megvásárolni, azoknak mennyi a sebzése vagy hogy milyen szörnyek várnak rájuk. Csak azért mondom, mert V2-n 5. szinten találkoztam "enyészmesteres" kérdéssel, de több olyannal is, amit egy kezdő nem tudhat.

Kár, hogy az adminoknak nincs véleménye arról, amit írtam, kíváncsi lettem volna rá.


A humoros kérdéseknek van helye a játékban. A tied viszont egy idióta kérdés volt, ami nálam és tudom hogy még sok embernél úgyszintén "Azonnal töröljéteket" kapott volna, ha én kapom meg értékelésre. Egyébként én úgy tudom, hogy ha nem admin értékel, akkor "azonnal törölni"-ből is több egybehangzó értékelés kell. Ha meg admin értékelte, nem vitatnám a jogosságát. Hatsepsusék láttak már elég kérdést, el tudják dönteni, hogy mi a jó és mi nem. Valamint határozottan emlékszem rá, hogy ugyanez a kérdés már felmerült ebben a topicban kicsit más válaszokkal. Tehát ha az benn van, akkor ez duplikáció és törlendő, ha már az sincs, akkor jogos hogy ezt is törölték. Jóhiszemű vagyok, és fel sem tételezem, hogy te kérdezted meg még egyszer.
(zárójelben jegyzem meg, ha egy olyan ország lenne benne, ahol nem a Gergely-naptárat használják, akkor sokkal inkább lenne humoros logikai kérdés)

A VU-s magasabb szintű, speciális kérdésekkel kapcsolatban igazad van, és nem csak a v2-n nem tudhatják, v1-en is vannak alacsonyabb szintűek. Ha ilyet találunk, azonnal jelezni szoktuk idekinn, és Hatse törli mikor eljutott odáig a topicban.

Kagemusha, a háromgarasos kérdést hiába hozod fel állandóan, elég sokan egybehangzóan állították, hogy primitív kérdés, ami hülyének nézi a játékosokat. Az a szégyen, hogy volt aki nem tudott rá válaszolni.


Kár, hogy nem fogtad fel a kérdés lényegét.. de biztosan "idióta" a kérdés. Meg az is, aki egy IQ-tesztben - igaz nem pont ugyanígy - feltette. Ahhoz a többséghez tartozol, aki előbb cselekszik és aztán (jobb esetben) gondolkodik. Akkor elmagyarázom: Július 4-e az USA-ban nemzeti ünnep (függetlenség napja), ez a kérdés elolvasásakor a többségnek beugrik, de aki nem gondolja tovább csak megörül ennek a ténynek és kapásból behúzza, hogy nincs július 4-e Angliában. Ennek tükrében nem gondolom, hogy idióta lett volna a kérdésem, ugyanakkor szomorú, hogy el kellett magyaráznom a kérdésem lényegét, mert a jelek szerint nem értetted.
Egyébként nem olvastam még hasonló kérdést a kvízek között, sőt a saját kérdéseim még véletlenül sem hasonlítanak ehhez, de még nagyon egymáshoz sem. Pedig elég egyszerű lenne megkérdezni a világ összes épületéről hány méter magas vagy milyen hosszú. Jelen logika szerint biztosan és mindig helyes értékelést kapnék. Csak hát..
A kérdések értékeléséhez meg - úgy gondolom - nyújthatunk mi is segítséget más nézőpontok bemutatásával, nyilván erre is hozták létre ezt a fórumot.
Csumpika - Végzeturak mesterei (V1)
.. - .. (V2)
Lajderk - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 3.60
kedvelt tagNoyoFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8969. hozzászólás - 2008.11.28. 10:54:57
Volt egy olyan kérdés,hogy melyik zászlóban van kék szín,és a holland volt a helyes válasz,ami rendben volna,de az angol is meg volt adva válaszként,és abban is van.(szerintem)
Pontszám: 5
népszerűMespeFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8970. hozzászólás - 2008.11.28. 10:57:48
Melyik hazai pop album nyerte 2004-ben a Magyar Zenei Díjat?
Ákos - Andante
Nox - Bűvölet
Zsédenyi Adrienn - Zséda
Emil.Rulez - Hisztis


Enyhén szólva spec. Törlés.

Ki a SLIPKNOT zenekar dobosa???
Janos Vitez
Joey Jordison
Balogh Daniel
Brad Pitt


Spec, idióta válaszok.

Mii volt Gimli?
ork
hobbit
törpe
tünde


Nem "Mii", esetleg ki.

Hova adták kölcsönbe David Beckhamet?
Barcelona
AC Milan
Arsenal
Real Madrid


Biztos, hogy az általános műveltség része Beckham karrierje?? Spec.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8971. hozzászólás - 2008.11.28. 11:02:15 (Válasz Concolor #8966 hozzászólására.)
Én speciel a kínai császáros történetet hallottam azzal a kiegészítéssel, hogy azért ivott forralt vizet, mert a forralatlan víz betegségeket terjesztett, de utána néztem most az évszámoknak is. A császárnál meg van adva az ie. 2700 év.
Buddha ie. 500 körül élt, Bodhidarma pedig isz. 6. században. Ezek alapján elég egyértelmű, hogy Kína a helyes válasz.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
irritálóKagemushaFérfi
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8972. hozzászólás - 2008.11.28. 11:21:02 (Válasz Noyo #8969 hozzászólására.)
Idézet: Noyo - 2008.11.28. 10:54:57
Volt egy olyan kérdés,hogy melyik zászlóban van kék szín,és a holland volt a helyes válasz,ami rendben volna,de az angol is meg volt adva válaszként,és abban is van.(szerintem)


Egészen pontosan Nagy Britannia zászlajában van kék, Anglia (és Wales) zászlaja piros-fehér (a Szent Görgy kereszt).
Ilyetén módon tehát a kérdés becsapós...
Szálka leszek a szemedben meg a körmöd alatt, hát vigyázz, mit kérdezel vagy mondasz... egyébként pedig: "Szabadságot Tibetnek!"
Pontszám: 5
fórumozóMucmucFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8973. hozzászólás - 2008.11.28. 11:34:21
Hogy hívják a "Kungfupandában" a kígyót?
Inda
Vipera

Mérges


Kung Fu Panda című filmben

Kungfupandában... Nagyon vicces. Kérdezhettél volna akkor a Voltegyszeregyvadnyugatról is, vagy mondjuk a Kincsaminincsről, esetleg a Csillagokháborújaabirodalomvisszavágról is. Igénytelen.
Pontszám: 7
fórumozóMucmucFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8974. hozzászólás - 2008.11.28. 11:39:31
Mi lehet a Galleon?
egy hajó fajta
családnév
mértékegység
észak-francia származású ember


Kisbetűvel kell írni, tehát galleon. Nem "egy hajó fajta", hanem teher- és hadihajó. Tök béna megfogalmazás ez a hajó fajta.
Pontszám: 5
fórumozóMucmucFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8975. hozzászólás - 2008.11.28. 11:41:29
Melyik egy amerikai foci csapat.New England.....?
Jets
Tigers
Hawks
Patriots


Pont után szóköz. A New England után meg elég 3 pont és a kérdőjel.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8976. hozzászólás - 2008.11.28. 11:55:28 (Válasz Csumpika #8968 hozzászólására.)
Idézet: Csumpika - 2008.11.28. 10:54:00

Kár, hogy nem fogtad fel a kérdés lényegét.. de biztosan "idióta" a kérdés. Meg az is, aki egy IQ-tesztben - igaz nem pont ugyanígy - feltette. Ahhoz a többséghez tartozol, aki előbb cselekszik és aztán (jobb esetben) gondolkodik. Akkor elmagyarázom: Július 4-e az USA-ban nemzeti ünnep (függetlenség napja), ez a kérdés elolvasásakor a többségnek beugrik, de aki nem gondolja tovább csak megörül ennek a ténynek és kapásból behúzza, hogy nincs július 4-e Angliában. Ennek tükrében nem gondolom, hogy idióta lett volna a kérdésem, ugyanakkor szomorú, hogy el kellett magyaráznom a kérdésem lényegét, mert a jelek szerint nem értetted.
Egyébként nem olvastam még hasonló kérdést a kvízek között, sőt a saját kérdéseim még véletlenül sem hasonlítanak ehhez, de még nagyon egymáshoz sem. Pedig elég egyszerű lenne megkérdezni a világ összes épületéről hány méter magas vagy milyen hosszú. Jelen logika szerint biztosan és mindig helyes értékelést kapnék. Csak hát..
A kérdések értékeléséhez meg - úgy gondolom - nyújthatunk mi is segítséget más nézőpontok bemutatásával, nyilván erre is hozták létre ezt a fórumot.


Képzeld, megértettem a kérdés lényegét. És tudom, mi az az Independence Day. Az a baj, hogy te magad nem látod át a saját kérdésed. Hogy mennyire a szándékos félrevezetésre épül, főleg a "van csak máskor" válasszal. Ez így már nem beugratás. Ha tetszik, ha nem, a szándékos félrevezetésért törléskérést fogsz kapni, még akkor is, ha netán az értékelők átengedik.
Egy IQ-tesztben pedig igenis szükség van félrevezető kérdésekre, mert az arra irányul, mennyire intelligens a válaszadó, átlát-e a csapdán. Ez itt nem az a hely.

Az értékelés és a fórum kapcsolatáról igazad lenne, ha nem pont azok szoknának le erről a topicról az ehhez hasonló rinyálások miatt, akik elfogulatlanul, korrekten tudnak ítélkezni.

És képzeld, értékelni úgy szoktam, hogy ha nem látszik ránézésre hogy jó kérdés vagy törlendő, akkor kihasználom az 5 percet, és utánanézek mielőtt értékelnék.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
fórumozóConcolorNő
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8977. hozzászólás - 2008.11.28. 12:05:42
Milyen galaxis a tejút?
kvazár
nem is galaxis
spirál
orsó

Wiki-idézet:
A Tejútrendszernek a Földről látható része az Orion és Nyilas karok, a Tejút. Ez lényegében egy ezüstös sáv, amely az egész éjszakai égbolton áthúzódik, és főleg télen ill. olyankor figyelhető jól meg, amikor tiszta a levegő és kicsi a páratartalom. Azért tűnik számunkra sávnak, mert galaxisunk korong alakú, és mi az egyik kar belsejében vagyunk, ezért a korongra merőlegesen kevés csillagot látunk, a korong síkjának irányában sokat.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8978. hozzászólás - 2008.11.28. 12:13:58 (Válasz Concolor #8977 hozzászólására.)
Mit fogadott el helyesnek? Mert az idézet alapján a Tejút nem is galaxis, csak a galaxis egy része.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8979. hozzászólás - 2008.11.28. 12:19:35 (Válasz Archibald Cunningham #8949 hozzászólására.)
Idézet: Archibald Cunningham - 2008.11.28. 05:35:10
Jankocics Marcell animációs filmjében kicsoda Fehérlófia?

Fanyűvő (helyes válasz)
Vasgyúró
Hétszűnyű Kapanyányi Monyók
Kőmorzsoló

Ha nem látta minek kérdi meg? Fehérlőfia egy 5. szereplő, és ez a neve.

én már rég láttam, de mintha rémlene, hogy Fehérlófia a Fanyűvő...
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 5
fórumozóRoseprincessNő
Végzetúr mester
740 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8980. hozzászólás - 2008.11.28. 12:22:01
Melyik a legnagyobbra megnövő magyországi halfaj?

busa
szürkeharcsa
ponty
amur

magyarországi


Kitől vásárolat az USA Alaszkát?

Németország
Oroszország
Brazília
Kanada

vásárolta
"Lehet sorsom, mint rút kis hernyót, ma úgy látom,
De a hernyóból pillangó lesz, szebb, mint az álom."
What I would give to feel the sunlight on my face?
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője