Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz
utáltSzezsoFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
2701. hozzászólás - 2008.10.18. 16:18:45 (Válasz Aisling #2660 hozzászólására.)
Idézet: Aisling - 2008.10.18. 11:10:30
Kedves játékos.
A folyamatos kiabálás (nagybetű) és a betűk kikövérítése nem segít a javaslatod megfontolásában, csupán ellenérzéseket kelt. Amennyiben vennéd a fáradtságot, és a 133 oldal közül csupán 2-3-ba belepillantanál, látnád, folyamatos a "problémák" megoldása, sőt, a te javaslataid is elhangzottak párszor. Örülök, hogy csupán a "rossz" részekről írtál, és nem veszed figyelembe - némi megértéssel - a sok pozitívumot, illetve az egyéb nehézségeket, amivel a fejlesztők találkoznak. További sok sikert neked az élethez, még ha ez alapján kicsit szürkés is neked.


Ki a rák vagy Te, hogy személyeskedsz és megítéled kinek milyen az élete? Meg egyáltalán hogy is jön ez ide? Gusztustalan!
Egyébként ez nem egy nyaló-fórum gondolom, hanem azért van hogy leírd a kvizzel kapcsolatos panaszokat, észrevételeket, mint ahogy a topic nevében is benne van. Így nem a "rosszakat" írtam. wááááá
- Amennyiben van közöd ennek az oldalnak a fejlesztéséhez, a következőket mondanám:
A kiemelést szedd ki a forumbol ha nem tetszik, azért van hogy használják gondolom.
Valamint a topic tele van olyan hozzászolással, ami nem anyira a programozóknak és tervezőknek szól, valoszinüleg nehéz kibogarászni belőle a fejlesztőknek a lényeget. Bocs, hogy nem vettem észre, hogy volt ehhez hasonló vélemény, de úgy gondolom nem fog senki leugrani a tetőről ha mégegyszer felkerül.
Hozzátenném, én ezzel csak segíteni akartam, de úgy látom felesleges volt egy percet is rááldozni erre.
Valószínűleg eme kedves szavak után leszedem az összes reklámot, amivel hozzájárultam az oldalatok népszerűsítéséhez. Köszönöm.
- Ha nincs közöd az oldal fejlesztéséhez, akkor pedig:
Psssszt...
Pontszám: 2.09
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
2702. hozzászólás - 2008.10.18. 16:20:41
Ki nem volt a Szeme-kormányban hadügyminiszter?

Mészáros Lázár
Aulich Lajos
Vukovics Sebő
Görgey Artúr

Én Szemere-kormánynak tanultam annak idején...
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 5
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
2703. hozzászólás - 2008.10.18. 16:20:59 (Válasz Szezso #2701 hozzászólására.)
Mondd kisfiam, és amúgy normális vagy? Vedd vissza a hangnemet, tanulj meg kulturáltan fórumozni, mielőtt írsz valamit. Köszönöm.
Pontszám: 5.44
népszerűClannerFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
2704. hozzászólás - 2008.10.18. 16:30:15 (Válasz Craslorg #2682 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2008.10.18. 14:11:13
Az emberi test körülbelül hány százalékban tartalmaz vizet?
70%
50%
15%
30%

60-70-80-akat hallottam már, végülis a 70 volt a jó, amit elfogadott, de talán jobb lenne, hogy kb. 70; kb. 50; stb.


Szerintem ha a kérdésben benne van, hogy körülbelül, akkor a válaszokhoz nem kell odaírni. Az viszont benne lehetne, hogy mennyi idős ember testéről van szó, mert pl csecsemők esetében messze 70 felett van.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
2705. hozzászólás - 2008.10.18. 16:43:12 (Válasz Szezso #2701 hozzászólására.)
Ez a rovat alapvetően a kvíz kérdések tartalmával foglalkozik. A kvíz kiértékelésével foglalkozó hozzászólásokat a http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,39.0 topicba légy szíves írni.

Ott elolvashatod, hogy az általad felvetett módosításokat már többen is javasolták, és valószínűleg érkezett is rá válasz. Így tájékozodhatsz a jelenlegi helyzetről.

Ettől teljesen függetlenül, légyszíves tartsátok be az alapvető illendőségi szabályokat (nem kiabálunk, nem sértegetünk másokat)

És bár az oldal fejlesztéséhez nincs közöm, szeretem olvasni ezt a fórumot, és jó lenne ha megmaradna olyannak amilyen eddig volt, jobbára személyeskedés és sértegetés mentesnek.
A hozzászólást cirip módosította 2008.10.18. 16:46:44-kor
Pontszám: 7.20
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
2706. hozzászólás - 2008.10.18. 17:06:16
Most láttam:
"Hány A betű van ebben a kérdésben?"
Ennél azért értelmesebb kérdés kéne.

A másik gyöngyszem:
"Mennyi 17 a másodikon?"
A helyes válasz a kérdező szerint 229. Valahogy ez nem igazán stimmel ismereteim szerint...
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
2707. hozzászólás - 2008.10.18. 17:07:32
Kik nyerték 2008 európa bajnokságát?
Törökök
Spanyolok
Olaszok
Németek

Hun-e? Mélyvízi horgászat?
Pontszám: 7
népszerűtonyodFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
2708. hozzászólás - 2008.10.18. 17:07:37
Kaptam egy olyan kérdést, hogy "Ki az az Arel (M.A.G.U.S.)?"

Én szerintem jól válaszoltam, mikor a "Honnan tudjam?" választ jelöltem meg, de sajnos a kérdező szerint nem
Pontszám: 8.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
2709. hozzászólás - 2008.10.18. 17:08:16 (Válasz Clanner #2704 hozzászólására.)
Idézet: Clanner - 2008.10.18. 16:30:15
Idézet: Craslorg - 2008.10.18. 14:11:13
Az emberi test körülbelül hány százalékban tartalmaz vizet?
70%
50%
15%
30%

60-70-80-akat hallottam már, végülis a 70 volt a jó, amit elfogadott, de talán jobb lenne, hogy kb. 70; kb. 50; stb.


Szerintem ha a kérdésben benne van, hogy körülbelül, akkor a válaszokhoz nem kell odaírni. Az viszont benne lehetne, hogy mennyi idős ember testéről van szó, mert pl csecsemők esetében messze 70 felett van.


Igazad van. Efelett elsiklottam, hogy a kérdésben benne van.
Pontszám: 7.50
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
2710. hozzászólás - 2008.10.18. 17:11:25 (Válasz tonyod #2708 hozzászólására.)
Idézet: tonyod - 2008.10.18. 17:07:37
Kaptam egy olyan kérdést, hogy "Ki az az Arel (M.A.G.U.S.)?"

Én szerintem jól válaszoltam, mikor a "Honnan tudjam?" választ jelöltem meg, de sajnos a kérdező szerint nem


Pedig szerintem is ez a jó válasz
Pontszám: 7.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
2711. hozzászólás - 2008.10.18. 17:11:39 (Válasz Szezso #2701 hozzászólására.)
Idézet: Szezso - 2008.10.18. 16:18:45
Idézet: Aisling - 2008.10.18. 11:10:30
Kedves játékos.
A folyamatos kiabálás (nagybetű) és a betűk kikövérítése nem segít a javaslatod megfontolásában, csupán ellenérzéseket kelt. Amennyiben vennéd a fáradtságot, és a 133 oldal közül csupán 2-3-ba belepillantanál, látnád, folyamatos a "problémák" megoldása, sőt, a te javaslataid is elhangzottak párszor. Örülök, hogy csupán a "rossz" részekről írtál, és nem veszed figyelembe - némi megértéssel - a sok pozitívumot, illetve az egyéb nehézségeket, amivel a fejlesztők találkoznak. További sok sikert neked az élethez, még ha ez alapján kicsit szürkés is neked.


Ki a rák vagy Te, hogy személyeskedsz és megítéled kinek milyen az élete? Meg egyáltalán hogy is jön ez ide? Gusztustalan!
Egyébként ez nem egy nyaló-fórum gondolom, hanem azért van hogy leírd a kvizzel kapcsolatos panaszokat, észrevételeket, mint ahogy a topic nevében is benne van. Így nem a "rosszakat" írtam. wááááá
- Amennyiben van közöd ennek az oldalnak a fejlesztéséhez, a következőket mondanám:
A kiemelést szedd ki a forumbol ha nem tetszik, azért van hogy használják gondolom.
Valamint a topic tele van olyan hozzászolással, ami nem anyira a programozóknak és tervezőknek szól, valoszinüleg nehéz kibogarászni belőle a fejlesztőknek a lényeget. Bocs, hogy nem vettem észre, hogy volt ehhez hasonló vélemény, de úgy gondolom nem fog senki leugrani a tetőről ha mégegyszer felkerül.
Hozzátenném, én ezzel csak segíteni akartam, de úgy látom felesleges volt egy percet is rááldozni erre.
Valószínűleg eme kedves szavak után leszedem az összes reklámot, amivel hozzájárultam az oldalatok népszerűsítéséhez. Köszönöm.
- Ha nincs közöd az oldal fejlesztéséhez, akkor pedig:
Psssszt...

Ez a psssszt a végén gondolom saját magadnak szólt. Pici csillag. Nyugalom, a hosszú élet ritka! Úgy látszik, mégis megfogadtad a javaslatot és nem KIABÁLSZ és nem írfsz vastagon. Másrészt a topic címe valóban ad információt a tartalmáról. Ha olyan okos vagy és illedelmes, akkor bizony rászánod azt a 40 másodpercet és végignézed a topiccímeket, hova is kéne írni ilyet. Ettől függetlenül, nem gond, hogy ide is beírtad, de akkor ne ess neki az egyik legnormálisabb fórumozónak a szuper 2. hozzászólásoddal, hogy ki a fene ő? Egyébként egy játékos, akinek van egy karaktere a Végzetúr játékba, ráadásul hölgy, akivel illik normálisan beszélni. Alapvetú emberi udvariasság...
Pontszám: 6.71
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
2712. hozzászólás - 2008.10.18. 17:12:57
Melyik nem animációs sorozat?
Dragonball
Star Wars : Clone Wars
Power Ranger : Misztikus Erő
Digimon

Én a Clone Warsra tippeltem, mert tudtommal majd csak LESZ animációs sorozat. Ettől függetlenül elég speckó kérdés. És fölösleges szóközök tarkítják a válaszokat.
Pontszám: 7.50
utáltSzezsoFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
2713. hozzászólás - 2008.10.18. 17:13:12 (Válasz Necronis #2703 hozzászólására.)
Te is ilyen személyeskedős vagy? Gratulálok!

cirip véleményét viszont köszönöm, így kellett volna.
Pontszám: 3.75
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
2714. hozzászólás - 2008.10.18. 17:14:03
A 2002-ban bemutatott Lilo és Stitch-ben mennyi "keze" van Stitchnek?
5
3
4
2

Vazze...
Pontszám: 7.50
fórumozóDreamLordFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
2715. hozzászólás - 2008.10.18. 17:15:26 (Válasz Szezso #2701 hozzászólására.)
Idézet: Szezso - 2008.10.18. 16:18:45
Idézet: Aisling - 2008.10.18. 11:10:30
Kedves játékos.
A folyamatos kiabálás (nagybetű) és a betűk kikövérítése nem segít a javaslatod megfontolásában, csupán ellenérzéseket kelt. Amennyiben vennéd a fáradtságot, és a 133 oldal közül csupán 2-3-ba belepillantanál, látnád, folyamatos a "problémák" megoldása, sőt, a te javaslataid is elhangzottak párszor. Örülök, hogy csupán a "rossz" részekről írtál, és nem veszed figyelembe - némi megértéssel - a sok pozitívumot, illetve az egyéb nehézségeket, amivel a fejlesztők találkoznak. További sok sikert neked az élethez, még ha ez alapján kicsit szürkés is neked.


Ki a rák vagy Te, hogy személyeskedsz és megítéled kinek milyen az élete? Meg egyáltalán hogy is jön ez ide? Gusztustalan!
Egyébként ez nem egy nyaló-fórum gondolom, hanem azért van hogy leírd a kvizzel kapcsolatos panaszokat, észrevételeket, mint ahogy a topic nevében is benne van. Így nem a "rosszakat" írtam. wááááá
- Amennyiben van közöd ennek az oldalnak a fejlesztéséhez, a következőket mondanám:
A kiemelést szedd ki a forumbol ha nem tetszik, azért van hogy használják gondolom.
Valamint a topic tele van olyan hozzászolással, ami nem anyira a programozóknak és tervezőknek szól, valoszinüleg nehéz kibogarászni belőle a fejlesztőknek a lényeget. Bocs, hogy nem vettem észre, hogy volt ehhez hasonló vélemény, de úgy gondolom nem fog senki leugrani a tetőről ha mégegyszer felkerül.
Hozzátenném, én ezzel csak segíteni akartam, de úgy látom felesleges volt egy percet is rááldozni erre.
Valószínűleg eme kedves szavak után leszedem az összes reklámot, amivel hozzájárultam az oldalatok népszerűsítéséhez. Köszönöm.
- Ha nincs közöd az oldal fejlesztéséhez, akkor pedig:
Psssszt...


Pff, szerintem ez a játék nem neked való! Aki nem tud kultúráltan írni, az miért ír? Meg mielőtt írnál, olvasd végig a fórumot! Mi is megtettük és még élünk!
Jah, és kérj szépen bocsánatot Aisling-től!
Pontszám: 5.29
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
2716. hozzászólás - 2008.10.18. 17:16:47
Melyik település van legmesszebb Budapesttől?
Sopron
Zalaegerszeg
Szombathely
Battonya

Mi vagyok én? Google Maps?
Pontszám: 5.33
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
2717. hozzászólás - 2008.10.18. 17:17:51
A felsoroltak közül melyik NEM a pénzügypolitika alrendszere?
monetáris politika
fiskális (költségvetési) politika
valutaárfolyampolitika
devizapolitika

De ráérnek ma az emberek...
Pontszám: 7.50
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
2718. hozzászólás - 2008.10.18. 17:18:19 (Válasz Craslorg #2714 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2008.10.18. 17:14:03
A 2002-ban bemutatott Lilo és Stitch-ben mennyi "keze" van Stitchnek?
5
3
4
2

Vazze...


Ezek szerint nincs 4-5 év körüli gyereked és babysitter se voltál... Én voltam ez utóbbi, ezért kb. 200-szor láttam a mesét! Így már nem is olyan bonyolult a válasz, hidd el!
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
2719. hozzászólás - 2008.10.18. 17:19:51 (Válasz Craslorg #2717 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2008.10.18. 17:17:51
A felsoroltak közül melyik NEM a pénzügypolitika alrendszere?
monetáris politika
fiskális (költségvetési) politika
valutaárfolyampolitika
devizapolitika

De ráérnek ma az emberek...


No! Végre egy kérdés, amihez nekem nem kell a gugli és a wiki!!!
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 5.33
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
2720. hozzászólás - 2008.10.18. 17:22:15 (Válasz Szezso #2713 hozzászólására.)
Nem értem, mit vársz azok után, ahogyan ide beköszöntél. Ha elolvasod(nád) mások hozzászólásait, mielőtt nekiállsz kiabálni, sértegetni, láthatnád, hogy itt zömmel segítőkész, udvarias emberkék írogatnak a fórumba. Legtöbbjük olyan türelemmel megáldva, hogy még a hetvenedszer feltett kérdésre is képesek normális hangnemben válaszolni, megjegyezvén, hogy az adott problémára hol található részletes válasz, sokszor még a megfelelő topic linkjét is mellékelve.
Te ezzel szemben (valószínűleg) anélkül kezdtél el itt ordibálni, hogy akár csak arra vetted volna a fáradságot, hogy a topicok címeit elolvasd. A hozzászólásodra adott válasz nem volt sértő, legfeljebb kissé ironikus, de választ így is talál(hat)tál (volna) benne (ha akartál volna). Ezért ne csodálkozz, ha a reagálásodra (ami durva volt és sértő) nem az lesz a reakcióm, hogy körbepuszilgatlak. Amennyiben képes vagy értelmesen fórumozni, értelmes kérdéseket feltenni ha nem tudsz valamit, hidd el, mások mellett én is szívesen válaszolok legjobb tudásom szerint. Teszem ezt már egy ideje sok más fórumozó társammal együtt.
További sok sikert a játékban és kellemes fórumperceket kívánok.
Üdv.

Necronis.
Pontszám: 5.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!