Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz
kedvencHatsepsutNő
Adminisztrátor
409 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8941. hozzászólás - 2008.11.27. 22:41:32
R3dNeX: Figyelmeztetlek, ha ebben a stílusban folytatod (amit egyébként töröltem), láthatatlanságra foglak ítélni.

Kérem a többieket is, hogy ne vegyék fel a kesztyűt. Köszönöm.
A hozzászólást Hatsepsut módosította 2008.11.27. 22:41:57-kor
Pontszám: 8
kedvencRiusFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8942. hozzászólás - 2008.11.27. 23:01:56 (Válasz Csonti_himihumi #8938 hozzászólására.)
Neil Gaiman elég ismert már, bár talán csak a fantasy olvasók körében, de nem alapműveltség.
A kérdésfeltevő viszont, szerzett magának egy törlendő kérdést.
A leírt művek címei: Sosehol, Amerikai Istenek, Csillagpor (utóbbi filmen is látható volt).
Amire ő gondolt, annak Marvel 1602 a címe (1-8), és képregény(-ek). Nem szimplán 1602.
Így nem csak speciális a kérdés, de hibás is.
Ronda troll vagyok.
Éhes, agresszív, konok,
Mindent felfalok.

Világ 1: Rius, Világépítők
Világ 2: DeSide, Zafír
Világ 3: Drowsy Druid Abasc, Mohír
Pontszám: 5
irritálóKagemushaFérfi
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8943. hozzászólás - 2008.11.27. 23:08:26 (Válasz Crazy71 #8924 hozzászólására.)
Ezen felesleges vitatkozni, vegyél elő egy helyesírási szótárt, ugyanis AZ és CSAKIS AZ a a helyesírás kanonikus forrása: nem a Google vagy a Wikipedia (azaz a „nép”), hanem a Magyar Tudományos Akadémia (azaz a nyelvészek és a magyartanárok).
Eszerint pedig:
Nyelvünk hangjainak (pontosabban hangtípusainak, azaz fonémáinak) írott vagy nyomtatott jeleit betűknek nevezzük. A magyar betű vagy egyjegyű, azaz egyetlen írásjegy: e, í, á, ü; b, r, s, v, stb.; vagy többjegyű, azaz írásjegyek kapcsolatából áll: cs, sz, ty, zs; dzs; stb.


Idézet: Crazy71 - 2008.11.27. 21:15:22
Mint ahogy te is írtad te nagyon penge nyelvészprofesszor, a magyar betű vagy egyjegyű, azaz egyetlen írásjegy, vagy többjegyű, azaz írásjegyek kapcsolatából áll. Tehát a cs, sz, ny betűket lehet 2 darab egyjegyünek is venni, és lehet 1 darab többjegyűnek is.


Nem, nem, ez nem ezt jelenti, olvasd el és értelmezd újra!
A hozzászólást Kagemusha módosította 2008.11.27. 23:35:11-kor
Szálka leszek a szemedben meg a körmöd alatt, hát vigyázz, mit kérdezel vagy mondasz... egyébként pedig: "Szabadságot Tibetnek!"
Pontszám: 6.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8944. hozzászólás - 2008.11.27. 23:23:36 (Válasz Csonti_himihumi #8931 hozzászólására.)
Idézet: Csonti_himihumi - 2008.11.27. 22:02:17
a következő kérdést kaptam: (már megválaszoltam, amikor kiderült, h hibáas válasz van jónak megjelölve)

az alábbiak közül melyik nem féldrágakő?
-rubin
-jáspis
-holdkő
-opál

a helyes válasz az opál (utánanéztem!!) viszont a kedves szerző a rubint jelölte meg...


Azért nem teljesen, mert a rubin sem féldrágakő, hanem drágakő.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
közellenségFreedFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8945. hozzászólás - 2008.11.27. 23:33:33
hola senors senoritas.Alquiem habla espanola?
Coriju putas manana
Pontszám: 1.50
irritálóCsumpikaFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8946. hozzászólás - 2008.11.27. 23:34:20
Van e Angliában július negyedike?

van
nincs
van, de július ötödikén
július sincs

Tudom, hogy már így is népszerűtlen vagyok, de hihetetlen, hogy az ilyen 89427839472 köbgyöke meg noname írok soha nem hallott és olvasott könyvei bent maradnak "jó kérdésként", ami meg egy icipici humort tartalmaz és 3 másodpercet gondolkozni kell rajta, az kiesik..
Ennek az általam feltett kérdésnek 1 helyes megoldása van, de a nem gondolkozó emberek el tudják rontani, tehát nem egyértelmű. Ezen kívül nem speciális, sőt, szerintem semmilyen szabályba nem ütközik, de természetesen "azonnal töröljétek" értékelést kapott..
Szerintem simán befért volna, de köszönöm szépen mindenkinek.
Rossz irányba halad a dolog, ha kis humort se lehet belevinni.. olvastam pár vicces kérdést, amire simán lehetett válaszolni, egyből jóra értékeltem, mert megmosolyogtatott.. sokkal több értelmét látom, mint a kvízpartról kimásolt kérdéseknek, amin a feltevő egy percet nem gondolkozik, meg az olyan kérdéseknek, amit 100%, hogy nem tudná fejből a kreáló.. de biztos fontos és értékes lexikai tudás, hogy a sivatagi róka hányat kölykedzik és hogy az xy bálna vagy cet vagy mit tudom én micsoda hány évig él átlagosan.. Kíváncsi vagyok hányan tettek fel saját maguktól, saját tudásuknak megfelelő kérdést..
Leírtam a véleményem tetszik vagy nem tetszik, át kellene gondolni ezt a kvíz-kérdést..
Csumpika - Végzeturak mesterei (V1)
.. - .. (V2)
Lajderk - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 5.67
irritálóCsumpikaFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8947. hozzászólás - 2008.11.27. 23:35:34 (Válasz Freed #8945 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Csumpika módosította 2008.11.27. 23:36:56-kor
Csumpika - Végzeturak mesterei (V1)
.. - .. (V2)
Lajderk - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 3
irritálóCsonti_himihumiFérfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8948. hozzászólás - 2008.11.27. 23:57:40 (Válasz Lanmandragoran #8944 hozzászólására.)
Idézet: Csonti_himihumi - Ma, 22:02:17
a következő kérdést kaptam: (már megválaszoltam, amikor kiderült, h hibáas válasz van jónak megjelölve)

az alábbiak közül melyik nem féldrágakő?
-rubin
-jáspis
-holdkő
-opál

a helyes válasz az opál (utánanéztem!!) viszont a kedves szerző a rubint jelölte meg...


Azért nem teljesen, mert a rubin sem féldrágakő, hanem drágakő.


ezer bocs, én ezt az infót találtam, de mindenesetre az opál NEM féldrágakő, viszont így a rubin sem, ami 2 helyes választ jelentene a kérdésre...
Pontszám: 5
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8949. hozzászólás - 2008.11.28. 05:35:10
Jankocics Marcell animációs filmjében kicsoda Fehérlófia?

Fanyűvő (helyes válasz)
Vasgyúró
Hétszűnyű Kapanyányi Monyók
Kőmorzsoló

Ha nem látta minek kérdi meg? Fehérlőfia egy 5. szereplő, és ez a neve.
V1
Pontszám: 7
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8950. hozzászólás - 2008.11.28. 06:22:21
Mi a japán tabi szó magyarul?

szalmakalap
ujjnélküli kesztyű
nagyujjnál osztott lábbeli
fapapucs

Ugye elég, ha magyarul tudunk ebben a játékban?
(Vajon ez eredeti kérdés, vagy megszavazták jó kérdésnek???)
V2-Ayhagdun
Pontszám: 5
népszerűtlenEdefFérfi
Végzetúr mester
567 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8951. hozzászólás - 2008.11.28. 07:01:42 (Válasz Csonti_himihumi #8939 hozzászólására.)
Lehet, de nem alap mű, tehát ne hivatkozz rá.
Meg ilyenkor idézőjelbe szokták tenni, hogy nem a saját gondolatod, mert ha nem teszed, akkor az azt jelenti, hogy a Te saját gondolatod. És bizony a kritikának igaza van.
"...Ne kérdezz olyat, ami lexikális tudást igényel (pl. évszámok) vagy csak egy speciális csoport ismeri rá a választ (HKK, képregények stb). Ha ilyen kérdést kell értékelned, válaszd a Rossz kérdés opciót. ..."
Pontszám: 5
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8952. hozzászólás - 2008.11.28. 07:17:18
Hol van Budapest?
USA
Oroszország
Magyarország
Irak
Na hol lenne?
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 5
kedvencCloudFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8953. hozzászólás - 2008.11.28. 07:28:17
Hány elemből áll a periódusos rendszer?

3
112
56
211

nah a wiki szerint: The current standard table contains 117 elements 27 January 2008 (elements 1-116 and element 118).

Link: http://en.wikipedia.org/wiki/Periodic_table

112-re jó választ adott, de sztem módosítani kellene.
Pontszám: 5
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8954. hozzászólás - 2008.11.28. 07:29:26 (Válasz Csonti_himihumi #8948 hozzászólására.)
Idézet: Csonti_himihumi - 2008.11.27. 23:57:40
Idézet: Csonti_himihumi - Ma, 22:02:17
a következő kérdést kaptam: (már megválaszoltam, amikor kiderült, h hibáas válasz van jónak megjelölve)

az alábbiak közül melyik nem féldrágakő?
-rubin
-jáspis
-holdkő
-opál


a helyes válasz az opál (utánanéztem!!) viszont a kedves szerző a rubint jelölte meg...



Az opálnak sok fajtája van tűzopál, nemesopál drágakő míg a májopál, tejopál féldrágakő.
A hozzászólást Darkshade módosította 2008.11.28. 07:31:55-kor
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 5
irritálóKagemushaFérfi
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8955. hozzászólás - 2008.11.28. 08:39:05 (Válasz Csumpika #8946 hozzászólására.)
Idézet: Csumpika - 2008.11.27. 23:34:20
Van e Angliában július negyedike?

van
nincs
van, de július ötödikén
július sincs

Tudom, hogy már így is népszerűtlen vagyok, de hihetetlen, hogy az ilyen 89427839472 köbgyöke meg noname írok soha nem hallott és olvasott könyvei bent maradnak "jó kérdésként", ami meg egy icipici humort tartalmaz és 3 másodpercet gondolkozni kell rajta, az kiesik..
Ennek az általam feltett kérdésnek 1 helyes megoldása van, de a nem gondolkozó emberek el tudják rontani, tehát nem egyértelmű. Ezen kívül nem speciális, sőt, szerintem semmilyen szabályba nem ütközik, de természetesen "azonnal töröljétek" értékelést kapott..
Szerintem simán befért volna, de köszönöm szépen mindenkinek.
Rossz irányba halad a dolog, ha kis humort se lehet belevinni.. olvastam pár vicces kérdést, amire simán lehetett válaszolni, egyből jóra értékeltem, mert megmosolyogtatott.. sokkal több értelmét látom, mint a kvízpartról kimásolt kérdéseknek, amin a feltevő egy percet nem gondolkozik, meg az olyan kérdéseknek, amit 100%, hogy nem tudná fejből a kreáló.. de biztos fontos és értékes lexikai tudás, hogy a sivatagi róka hányat kölykedzik és hogy az xy bálna vagy cet vagy mit tudom én micsoda hány évig él átlagosan.. Kíváncsi vagyok hányan tettek fel saját maguktól, saját tudásuknak megfelelő kérdést..
Leírtam a véleményem tetszik vagy nem tetszik, át kellene gondolni ezt a kvíz-kérdést..


Cseppet se bánkódj!
A háromgarasos kenyér címû talányba is beletört a válaszolók majdnem 20%-ának a foga és ugyan ôk átengedték, az admin-ok késôbb kidobták.
Viccnek itt nincs helye...
Szálka leszek a szemedben meg a körmöd alatt, hát vigyázz, mit kérdezel vagy mondasz... egyébként pedig: "Szabadságot Tibetnek!"
Pontszám: 5.33
irritálóKagemushaFérfi
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8956. hozzászólás - 2008.11.28. 08:42:52 (Válasz Archibald Cunningham #8949 hozzászólására.)
Idézet: Archibald Cunningham - 2008.11.28. 05:35:10
Jankocics Marcell animációs filmjében kicsoda Fehérlófia?

Fanyűvő (helyes válasz)
Vasgyúró
Hétszűnyű Kapanyányi Monyók
Kőmorzsoló

Ha nem látta minek kérdi meg? Fehérlőfia egy 5. szereplő, és ez a neve.


Jankocics???
Szálka leszek a szemedben meg a körmöd alatt, hát vigyázz, mit kérdezel vagy mondasz... egyébként pedig: "Szabadságot Tibetnek!"
Pontszám: 5
irritálóKagemushaFérfi
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8957. hozzászólás - 2008.11.28. 08:46:04 (Válasz Szaki06 #8950 hozzászólására.)
Idézet: Szaki06 - 2008.11.28. 06:22:21
Mi a japán tabi szó magyarul?

szalmakalap
ujjnélküli kesztyű
nagyujjnál osztott lábbeli
fapapucs

Ugye elég, ha magyarul tudunk ebben a játékban?
(Vajon ez eredeti kérdés, vagy megszavazták jó kérdésnek???)


Arról nem is beszélve, hogy a tabi nem lábbeli, hanem zokni...
Szálka leszek a szemedben meg a körmöd alatt, hát vigyázz, mit kérdezel vagy mondasz... egyébként pedig: "Szabadságot Tibetnek!"
Pontszám: 5
irritálóCsumpikaFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8958. hozzászólás - 2008.11.28. 09:13:22 (Válasz Kagemusha #8955 hozzászólására.)
Idézet: Kagemusha - 2008.11.28. 08:39:05
Idézet: Csumpika - 2008.11.27. 23:34:20
Van e Angliában július negyedike?

van
nincs
van, de július ötödikén
július sincs

Tudom, hogy már így is népszerűtlen vagyok, de hihetetlen, hogy az ilyen 89427839472 köbgyöke meg noname írok soha nem hallott és olvasott könyvei bent maradnak "jó kérdésként", ami meg egy icipici humort tartalmaz és 3 másodpercet gondolkozni kell rajta, az kiesik..
Ennek az általam feltett kérdésnek 1 helyes megoldása van, de a nem gondolkozó emberek el tudják rontani, tehát nem egyértelmű. Ezen kívül nem speciális, sőt, szerintem semmilyen szabályba nem ütközik, de természetesen "azonnal töröljétek" értékelést kapott..
Szerintem simán befért volna, de köszönöm szépen mindenkinek.
Rossz irányba halad a dolog, ha kis humort se lehet belevinni.. olvastam pár vicces kérdést, amire simán lehetett válaszolni, egyből jóra értékeltem, mert megmosolyogtatott.. sokkal több értelmét látom, mint a kvízpartról kimásolt kérdéseknek, amin a feltevő egy percet nem gondolkozik, meg az olyan kérdéseknek, amit 100%, hogy nem tudná fejből a kreáló.. de biztos fontos és értékes lexikai tudás, hogy a sivatagi róka hányat kölykedzik és hogy az xy bálna vagy cet vagy mit tudom én micsoda hány évig él átlagosan.. Kíváncsi vagyok hányan tettek fel saját maguktól, saját tudásuknak megfelelő kérdést..
Leírtam a véleményem tetszik vagy nem tetszik, át kellene gondolni ezt a kvíz-kérdést..


Cseppet se bánkódj!
A háromgarasos kenyér címû talányba is beletört a válaszolók majdnem 20%-ának a foga és ugyan ôk átengedték, az admin-ok késôbb kidobták.
Viccnek itt nincs helye...


Sajnos, hogy így van.. kicsit azért bánkódom. Meg az is bosszantó, hogy emiatt még - szerintem - indokolatlan szankciót is kaptam..

Ha már a kvízeknél tartunk: Elhiszem, hogy rengeteg meló van vele, de át kellene gondolni a kérdések azon vetületét is, hogy vannak emberek, akik a V2-n kezdték el a játékot és fogalmuk sem lehet, hogy a játék későbbi szakaszában milyen tárgyakat lehet megvásárolni, azoknak mennyi a sebzése vagy hogy milyen szörnyek várnak rájuk. Csak azért mondom, mert V2-n 5. szinten találkoztam "enyészmesteres" kérdéssel, de több olyannal is, amit egy kezdő nem tudhat.

Kár, hogy az adminoknak nincs véleménye arról, amit írtam, kíváncsi lettem volna rá.
Csumpika - Végzeturak mesterei (V1)
.. - .. (V2)
Lajderk - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 7.50
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8959. hozzászólás - 2008.11.28. 09:28:43
Ki volta a legye önis millimosnak a játékvezetője???
Cristiano Ronaldo
Sebestyén Balázs
József Atila
Vágó István

Ezt ki értékelte jóra?

Mikor volt Nagy imréék újratemetése?
1978 junius 20
Nem tudom
1989 június 16
1986 agusztus 16

És ezt?


Melyik faj nem játszható karakter a World of Warcraftban?
Ork
Gnome
Goblin
Undead

spec.

Ki Dancsó Zoltán?
A Hilton szálló főszakácsa.
Elismert író.
Híres afrikakutató.
Kick box világbajnok.

spec.

Ki játszotta a főszerepet Batman Kezdődik c. filmben?
George Clooney
Christian Bale
Michael Keaton
Val Kilmer

Batman: Kezdődik! helyesen a cím.
Pontszám: 6.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz
8960. hozzászólás - 2008.11.28. 09:37:37 (Válasz Csumpika #8958 hozzászólására.)
Idézet: Csumpika - 2008.11.28. 09:13:22
Idézet: Kagemusha - 2008.11.28. 08:39:05
Idézet: Csumpika - 2008.11.27. 23:34:20
Van e Angliában július negyedike?

van
nincs
van, de július ötödikén
július sincs

Tudom, hogy már így is népszerűtlen vagyok, de hihetetlen, hogy az ilyen 89427839472 köbgyöke meg noname írok soha nem hallott és olvasott könyvei bent maradnak "jó kérdésként", ami meg egy icipici humort tartalmaz és 3 másodpercet gondolkozni kell rajta, az kiesik..
Ennek az általam feltett kérdésnek 1 helyes megoldása van, de a nem gondolkozó emberek el tudják rontani, tehát nem egyértelmű. Ezen kívül nem speciális, sőt, szerintem semmilyen szabályba nem ütközik, de természetesen "azonnal töröljétek" értékelést kapott..
Szerintem simán befért volna, de köszönöm szépen mindenkinek.
Rossz irányba halad a dolog, ha kis humort se lehet belevinni.. olvastam pár vicces kérdést, amire simán lehetett válaszolni, egyből jóra értékeltem, mert megmosolyogtatott.. sokkal több értelmét látom, mint a kvízpartról kimásolt kérdéseknek, amin a feltevő egy percet nem gondolkozik, meg az olyan kérdéseknek, amit 100%, hogy nem tudná fejből a kreáló.. de biztos fontos és értékes lexikai tudás, hogy a sivatagi róka hányat kölykedzik és hogy az xy bálna vagy cet vagy mit tudom én micsoda hány évig él átlagosan.. Kíváncsi vagyok hányan tettek fel saját maguktól, saját tudásuknak megfelelő kérdést..
Leírtam a véleményem tetszik vagy nem tetszik, át kellene gondolni ezt a kvíz-kérdést..


Cseppet se bánkódj!
A háromgarasos kenyér címû talányba is beletört a válaszolók majdnem 20%-ának a foga és ugyan ôk átengedték, az admin-ok késôbb kidobták.
Viccnek itt nincs helye...


Sajnos, hogy így van.. kicsit azért bánkódom. Meg az is bosszantó, hogy emiatt még - szerintem - indokolatlan szankciót is kaptam..

Ha már a kvízeknél tartunk: Elhiszem, hogy rengeteg meló van vele, de át kellene gondolni a kérdések azon vetületét is, hogy vannak emberek, akik a V2-n kezdték el a játékot és fogalmuk sem lehet, hogy a játék későbbi szakaszában milyen tárgyakat lehet megvásárolni, azoknak mennyi a sebzése vagy hogy milyen szörnyek várnak rájuk. Csak azért mondom, mert V2-n 5. szinten találkoztam "enyészmesteres" kérdéssel, de több olyannal is, amit egy kezdő nem tudhat.

Kár, hogy az adminoknak nincs véleménye arról, amit írtam, kíváncsi lettem volna rá.


A humoros kérdéseknek van helye a játékban. A tied viszont egy idióta kérdés volt, ami nálam és tudom hogy még sok embernél úgyszintén "Azonnal töröljéteket" kapott volna, ha én kapom meg értékelésre. Egyébként én úgy tudom, hogy ha nem admin értékel, akkor "azonnal törölni"-ből is több egybehangzó értékelés kell. Ha meg admin értékelte, nem vitatnám a jogosságát. Hatsepsusék láttak már elég kérdést, el tudják dönteni, hogy mi a jó és mi nem. Valamint határozottan emlékszem rá, hogy ugyanez a kérdés már felmerült ebben a topicban kicsit más válaszokkal. Tehát ha az benn van, akkor ez duplikáció és törlendő, ha már az sincs, akkor jogos hogy ezt is törölték. Jóhiszemű vagyok, és fel sem tételezem, hogy te kérdezted meg még egyszer.
(zárójelben jegyzem meg, ha egy olyan ország lenne benne, ahol nem a Gergely-naptárat használják, akkor sokkal inkább lenne humoros logikai kérdés)

A VU-s magasabb szintű, speciális kérdésekkel kapcsolatban igazad van, és nem csak a v2-n nem tudhatják, v1-en is vannak alacsonyabb szintűek. Ha ilyet találunk, azonnal jelezni szoktuk idekinn, és Hatse törli mikor eljutott odáig a topicban.

Kagemusha, a háromgarasos kérdést hiába hozod fel állandóan, elég sokan egybehangzóan állították, hogy primitív kérdés, ami hülyének nézi a játékosokat. Az a szégyen, hogy volt aki nem tudott rá válaszolni.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5.40
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője