Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
kedvelt tagPoostmasterFérfi
Végzetúr mester
487 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
781. hozzászólás - 2012.04.18. 14:21:36 (Válasz BaalCain #764 hozzászólására.)
Szerencsekerék:prémes vagy az első pörgetésed sem lehet fekete


Hát bizony ez sem igaz.
Nekem is van hetente legalább 2-3 feketém. Pedig prémem is van.
"Ha segíteni már nincs mód a bajon, Adj túl minden keserves sóhajon. Ki azon jajgat, ami megesett, A régi bajhoz újat keresett." (Shakespeare)
Pontszám: 5.60
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
782. hozzászólás - 2012.04.18. 14:22:03 (Válasz Melinda1969 #778 hozzászólására.)
Idézet: Melinda1969 - 2012.04.18. 13:26:21
...sőt volt h az ősköves pörgetés is fekete volt...

Gondolom ezt jelezted is a bug@-on, mivel pont a szerencsekerék minden pörgetése logolva van, és akinek problémája volt és jelezte, mindet javították.

3-dik napja h megirtam a problémám a végzettemplomával kapcsolatban,azota sem korrigálták.Az én szövim nem háboruzik,békés klán és épp ezért a tekercsel a háborus küldit pipáltam ki és erre a láthatatlanságit aktiválta Potyára beleöltem az őskövemet,van rejtö köpenyem...És most ezért az egy hibáért nem fogom tudni megcsinálni a végzettemplomát Viszont ezentul több pénz marad majd a pénztárcámban

Ebben az a fura, hogy a templom hétfőn, azaz 2 napja került be... de ez legyen költői túlzás.
Az baj, hogy nem válaszoltak, de javaslom frissítsd az emlékezetüket a bug@-on egy másik levéllel, lévén a templom bugjai miatt elég sok levelet kaphattak (vagy itt privát üzenetben Miklósnak) és eddig elég sokaknak javították a problémájukat. Vagy akár az azonnali segítséget is lehet használni napközben általában vannak. Ha épp nincsenek, akkor is 10-20 percen belül reagáltak eddig (csak nem szabad az oldalról kilépni).
Pontszám: 7.60
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
783. hozzászólás - 2012.04.18. 14:25:16 (Válasz Melinda1969 #778 hozzászólására.)
Én véletlenül az info kukacra írtam először, akkor szóltak hogy inkább a bug kukacra írjak. Írtam és kb. másfél óra múlva maradéktalanul jóváírták a sérüléseimet.
Tuti hogy fognak válaszolni, mindig szoktak.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.87
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
784. hozzászólás - 2012.04.18. 14:26:40
A VT 1. szinttől elérhető, de akkor az ostor miért nem?

Idézet: BaalCain - 2012.04.18. 10:28:10
rögtön bővül a prémtagsággal járó bónusz:
-az áldozz küldetésekben 30%al kevesebbet kell áldoznod ha prémium vagy.
-4 heti egyszerre történő prémbefizetés esetén +1 spec váltási lehetőség
- a 2. tekercs ára uannyi mint az elsőé

Szerencsekerék:prémes vagy az első pörgetésed sem lehet fekete

Nagyon jó ötlet a prémium tagság értékessé tétele!

Viszont szerintem a LE és AF ablakon kidobása (nekem 30-as szinten áldozz 12.000 LE-t) olyan küldetések amit ki kéne venni (és még a vegyél szintednél nem kisebb spell-t is ilyen ablakon dobálózás). Nem elegendő szerintem x%-al kevesebbet áldozni bármi eztán bekerülő relik/jutalom hatása képpen.
Kicsit érdekes, hogy ha Szerencsekereken vagy sor/oszlop jutalomként LE-t kapunk akkor jár hozzá a +TP, de az áldozásnál nincs -TP.

Ja és további két ősköves küldi, ami jó, de átalakítandó:
- hosszabbítsuk meg a prémtagságunkat x-el
Valakinél olvastam, hogy 2013-ig tag már enélkül is. Ezt a küldit feltételes módban kéne: Légy prémtag legalább 1 hétig mostantól kezdve, ha jelenleg nem vagy/eddig nem voltál az.
-4 heti egyszerre történő prémbefizetés esetén +1 spec váltási lehetőség

Ha viszont ez vagy ilyesféle dolog valósulna meg akkor szintén figyelni kellene, hogy 1 hónapokra előre prémtagságot váltott személy ne essen el így a bónuszoktól.

- vegyél fókuszkristályt a varázslatodba
Ha valakinek már van benne az legyen már teljesített. Esetleg, ha nem akarjátok, hogy Tűzfuvallatba tett szintén legkisebb szintű (és költségű) fókusszal váltsák ki minden templomnál ezt a küldit akkor kössétek szinthez a dolgot: Csak saját szint vagy max X szinttel kisebb varázslat és benne ugyanezen korlátnak megfelelő fókuszkristály felel meg, ha ilyen nincs akkor kéne újat venni.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.56
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
785. hozzászólás - 2012.04.18. 14:29:02 (Válasz Poostmaster #781 hozzászólására.)
Ha őskőből forgatsz akkor csak a második és harmadik pörgetés ami garantáltan nyertes lesz, az első körben ami ingyen van továbbra is lehet "nem nyerni".

Baal csak egy nagyon jót ötletként írta amit kiemeltél. Az (még) nem tény, hanem terv.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.84
népszerűCDALLASFérfi
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
786. hozzászólás - 2012.04.18. 14:34:11 (Válasz Craslorg #782 hozzászólására.)
Ez most komoly? Mert nekem volt, hogy mind a két ősköves forgatás fekete lett, de eszembe sem jutott, hogy ez hiba, és írni kéne miatta. Viszont káromkodtam olyat, hogy lemerült az egér is, és azóta nem forgatok őskőért.
Pontszám: 5.99
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
787. hozzászólás - 2012.04.18. 14:37:58 (Válasz CDALLAS #786 hozzászólására.)
Akkor ezt meg is írhatod nekik a bug@-ra. Logolva van minden pörgetés.
Pontszám: 7.60
irritálóMelinda1969Nő
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
788. hozzászólás - 2012.04.18. 14:41:20 (Válasz Quellon #785 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2012.04.18. 14:29:02
Ha őskőből forgatsz akkor csak a második és harmadik pörgetés ami garantáltan nyertes lesz, az első körben ami ingyen van továbbra is lehet "nem nyerni".

Baal csak egy nagyon jót ötletként írta amit kiemeltél. Az (még) nem tény, hanem terv.
A 2-3 pörgetés garantáltan nyertes lesz?Ebben ne fogadj mert bukod Nekem már ősköves is volt fekete,de ugy voltam vele h 1 ősköért nem zaklatom Miklosékat Prémes vagyok,260 őskövem van,de még a szimulácio sem mükszik a portyánál
Pontszám: 2.80
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
789. hozzászólás - 2012.04.18. 14:45:04 (Válasz BaalCain #764 hozzászólására.)
10!
BaalCain 4 president!
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 6.04
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
790. hozzászólás - 2012.04.18. 14:46:05 (Válasz Melinda1969 #788 hozzászólására.)
Pedig ez azért lenne jó, mert egyrészt neked javítják, egyrészt a logból kiderülhet valamilyen rejtett bug. Ugyanez igaz a szimulációra is. Igaz, nekem még se a pörgetésnél, se szimulációnál nem jött elő soha bug.
Pontszám: 7.60
irritálóMelinda1969Nő
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
791. hozzászólás - 2012.04.18. 14:47:35 (Válasz Craslorg #782 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.04.18. 14:22:03
Idézet: Melinda1969 - 2012.04.18. 13:26:21
...sőt volt h az ősköves pörgetés is fekete volt...

Gondolom ezt jelezted is a bug@-on, mivel pont a szerencsekerék minden pörgetése logolva van, és akinek problémája volt és jelezte, mindet javították.

3-dik napja h megirtam a problémám a végzettemplomával kapcsolatban,azota sem korrigálták.Az én szövim nem háboruzik,békés klán és épp ezért a tekercsel a háborus küldit pipáltam ki és erre a láthatatlanságit aktiválta Potyára beleöltem az őskövemet,van rejtö köpenyem...És most ezért az egy hibáért nem fogom tudni megcsinálni a végzettemplomát Viszont ezentul több pénz marad majd a pénztárcámban

Ebben az a fura, hogy a templom hétfőn, azaz 2 napja került be... de ez legyen költői túlzás.
Az baj, hogy nem válaszoltak, de javaslom frissítsd az emlékezetüket a bug@-on egy másik levéllel, lévén a templom bugjai miatt elég sok levelet kaphattak (vagy itt privát üzenetben Miklósnak) és eddig elég sokaknak javították a problémájukat. Vagy akár az azonnali segítséget is lehet használni napközben általában vannak. Ha épp nincsenek, akkor is 10-20 percen belül reagáltak eddig (csak nem szabad az oldalról kilépni).
Irtam,még aznap Épp most korrigálták a transzektálist viszont az ősköves mannaitalt,és a háborust ugyanugy nem korrigálták :)És amin márcsak nevetni tudok az az h 5 db ősköves küldim van a templomban
Pontszám: 2.80
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
792. hozzászólás - 2012.04.18. 14:49:50 (Válasz BaalCain #764 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2012.04.18. 10:28:10
Azt kellene elérni, h egy új fejlesztés új fizetőgárdát hozzon be, nem pedig még többet fizessenek az eddigiek.


Valójában ezt szeretnénk elérni, bár lehet nem mindig tökéletesen csináljuk ezért jó hogy ennyi hasznos visszajelzést kapunk. A templom egyik célja amellett, hogy új tennivalót adjon, az, hogy 1. szinten egy kezdő játékos több dolgot tudjon csinálni. Az ősköves küldikkel pont azt akartuk elérni, hogy aki nem fizet, annak is kedve támadjon hozzá, de aki fizet, azoknak ez ne jelentsen plusz terhelést. A prémiummal járó tápokat egyébként a játék eleje óta folyamatosan bővítjük, de amiket írsz is teljesen jó ötletek.
Pontszám: 8.60
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
793. hozzászólás - 2012.04.18. 14:53:46 (Válasz Melinda1969 #788 hozzászólására.)
Nem az 1 őskőért kell zaklatni őket, hanem a játék hibamentesítéséért!
Jó, hogy neked nem gond, ha bukod a kavicsaid, de nem mindenkinek van 16.000 forintja VU-ra havonta és főleg nem arra, hogy hibákra menjen el.
Egyébként nekem kavicsos forgatásra nem volt (és ne is legyen ) fekete.
Szimulációt meg értelmetlennek tartom.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.56
irritálóMelinda1969Nő
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
794. hozzászólás - 2012.04.18. 14:58:06 (Válasz Quellon #793 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2012.04.18. 14:53:46
Nem az 1 őskőért kell zaklatni őket, hanem a játék hibamentesítéséért!
Jó, hogy neked nem gond, ha bukod a kavicsaid, de nem mindenkinek van 16.000 forintja VU-ra havonta és főleg nem arra, hogy hibákra menjen el.
Egyébként nekem kavicsos forgatásra nem volt (és ne is legyen ) fekete.
Szimulációt meg értelmetlennek tartom.
Zaklatom én épp eleget szegény Miklost A szimulácio a templomos küldihez kéne Én is értelmetlennek találom de hát ha kell akkor kell Csak nálam valami miatt nem mükszik Visszatérve az elözökhöz,épp most irt Baraty h melyiket törölje a tekercses jováirásbol
Pontszám: 2.80
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
795. hozzászólás - 2012.04.18. 15:11:51 (Válasz Miklós #792 hozzászólására.)
És ha jó ötletnek tartod ezeket, akkor van rá esély, hogy valami ebből meg is valósul a közeljövőben? Tehát hogy a prém tagság előnyeit tovább növeljük?

Ez szerintem is jó elgondolás, mert ha úgy nézem, hogy 1 hétre 6 őskő nem a világ, miközben egy 120-as szinten 40 őskőbe kerül egy tárgy. Így akkor egy no-prém kari, lehet azt mondja, hogy ha másnem prém tagság még megérős lehet neki...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.48
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
796. hozzászólás - 2012.04.18. 15:25:17
1-2 apró észrevétel a küldikkel kapcsolatban:

Nem látok rációt az 5 és a 8 egymás utáni napos küldik különbségében. Van jelentősége? Miért nem különböző VAGY egyforma mind? Pl. Random 5 ÉS 8 között érdekesebb lenne... Főleg ha lennének olyan egymás utáni napos küldik, amiket érdemes lenne optimalizálni, taktikázva tolni. Olyasmire gondolok, mint pl. X egymás utáni napon fejlessz BÁRMELY tulajdonságot és/vagy szakértelmet, vagy 3 egymás utáni napon NE pihenj, stb.-stb.
Belépés, Toplista, építési statisztika, stb. megy párhuzamosan /picit érdektelenné téve a küldiket/. :S
Pontszám: 7.08
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
797. hozzászólás - 2012.04.18. 15:28:20 (Válasz Eardog #795 hozzászólására.)
Miközben 85. szinten is 40 őskő egy tárgy...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.25
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
798. hozzászólás - 2012.04.18. 15:45:04 (Válasz Viszok009 #797 hozzászólására.)
hát ez meg a másik...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.23
fórumozóSnakeyFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
799. hozzászólás - 2012.04.18. 16:20:21
A napi belepeseket meg mindig nem szamolja mar 3 kene legye s mar megint egyet mutat
Pontszám: 4.58
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
800. hozzászólás - 2012.04.18. 16:43:11
Akár merről nézem amennyit bele kell ölni a templomos küldikbe mint LÉ mint őkőből simán meg csinálnám azt plusz 1 tult.
Van valmi esély, hogy emelve lesz a jutalom tul?
Ráadásul kikaptam az ultraritka kics küldit. Ami találása nem rajtam múlik mert én napi 3-at pörgetek, de csak baromságok jönnek. Ha a végén jön csak ki akkor 56 kövem ment el érte és még kell 45 a két küldi eldobáshoz is. Ja és persze, ha kapok egyáltalán ultraritka kincset.

Nagyom jó fejlesztés, de kicsit álszált a fejlesztő. Még néhány pl:
áldoz 5100 lélekgyémántot ez kb 40-50 kaland.
egy nap 5610 TP röhely egy átlag játékosnak nincs ennyi idelye.
Kölcsem el az összes CSP Hogy szinte állandóan 350 és 400 közöt mozog.
2X csonterősítés 6 AF a levesbe.
plusz olyan szakik fejlesztése amit nem szeretnék.

Nem tudom akartok e tudtok e menet közben változtatni, de nagyon jó lenne.
A hozzászólást Gtr2 módosította 2012.04.18. 16:45:16-kor
Pontszám: 5.62
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!