Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
721. hozzászólás - 2012.04.18. 06:31:32 (Válasz Hgyozo #713 hozzászólására.)
Idézet: Hgyozo - 2012.04.17. 23:01:45
Nem lépnek be, mert nem olyan szelleműek.


Akkor rossz jatekot valasztottak, mert ez a jatek olyan szellemu. MMORPG. Teccik erteni.
Pontszám: 8.46
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
722. hozzászólás - 2012.04.18. 07:06:30
...viszont ma reggel minden jól működik a Templomban
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.85
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
723. hozzászólás - 2012.04.18. 07:13:33 (Válasz Dark Wolf #716 hozzászólására.)
Idézet: Dark Wolf - 2012.04.17. 23:24:34
Én úgy látom, hogy Miklósék egyetlen szempontot tartottak szem előtt mikor létrehozták a Végzet templomát... Ez pedig nem a sokak által feltételezett ........ így sokkal színesebb lesz a játék.... Hanem az egyre apadó bevételi források növelése.

Igaz..mindez csak feltételezés... De ugyebár ha abból indulunk ki, hogy... Minden szentnek maga felé hajlik a keze ... És ehhez hozzá vesszük, a Templomban található küldetéseket ... Nos... Elég evidens .... A dekrétum 80-as szint környékén 70000 LE , vagy 15 kavics. Ezzel még olyan nagy gond nem is lenne..és az ember "könnyedén " kiváltana 2 küldetést.. No de az érdekesség a második a tekercsben van ... Ami ugyebár már háromszoros árért működik... Nos.. bárhogy nézzük akár a kavicsokról van szó.. akár a LE mennyiségéről... Lehúzás ... Arról nem is beszélve, hogy lehet valaki bármennyire is flegma és tojhatja le magasról a játékot... Azért 80-as szint környékén 210.000 LE-át kidobni az ablakon.... Elég nagy balgaság!!!!! .. Nem tudom lesz e olyan hülye valaki hogy ezt választja... Vajon lesz e akkora a nyeremény hogy megérjen ekkora befektetést... Hisz áldozni is kell .. ÉS még sorolhatnám az erőforrásokat amiket bele kell tolni ... De mindenki tudja, így nem teszem... Mindenesetre tény, hogy az embereket nem lehet sokáig hülyének nézni... Ezért van már olyan kevés prémium tag.... Én is azok közé tartozok, akik ezt a templomot végig nyomják.. Kíváncsi vagyok..és lehetőleg nem a leírásokból szeretném visszahallani hogy milyen volt... Hisz mindenkinek más a véleménye .. De egyelőre az a véleményem...ez a templom egyben az utolsó is lesz.. HAcsak a végén nem ér kellemes meglepetés... Engem azok a cuccok nem igazán hatottak meg, amiket a Templomkristályokért vehetők. Arról nem is beszélve, hogy ha az összes küldit megcsinálom, kemény 12 kristályom lesz... A menő cuccok pedig 100 kristályba kerülnek.... VAgyis 8 templom fullra lenyomva és lehet egy olyan szemetem.... Miközben elköltöttem több millió LE-át a semmiért.... Azért ezek nem túl szép kilátások... Azokról a gagyi cuccokról nem is beszélve, amiket a sorok vagy oszlopok teljesítése esetén a Templomkristály mellé lehet kapni.... Hát... röviden ennyi a véleményem....


Igen, egy cég a bevételt akarja növelni, de kompromisszumokkal lehetőleg. Mai nap bekerültek a 2, azaz 2 őskőért megvásárolható TP-s állatcuccok. Kiszámoltam, így már megéri maradnom és a BEHO is jól jár, mert nem 0 bevétele lesz tőlem, hanem megmaradok fizetősnek. Emellett - tippre - aki eddig nem vett ilyet az ismételhetők miatt, most majd veszi.
A sorok és oszlopok díjai pedig felül lesznek vizsgálva, ezt is jelezte Miklós. Mielőtt írsz valamit, azért olvasgass is, nem úgy tűnik, mintha nem olvasnák el a panaszokat az elmúlt 2-3 napban és nem reagálnának rá pozitívan.
- Drága a játék -> olcsó állatcuccok (általánosságban azok költötték a legtöbbet, akik kenneles küldihez vásároltak)
- Sok az ősköves küldi a templomban -> módosítani fogják, hogy valóban csak 2 legyen
- A fődíjon kívüli - már ismert - díjak gagyik -> lesz rá upgrade
- Lagol a progi -> átalakítják, hogy kevesebb lekérés legyen
Az igaz, aki eddig nem fizetett, annak valószínűleg kicsit többe kerülhet a játék. Akik meg állják a bevétel nagy részét, megmaradnak.
Pontszám: 8.65
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
724. hozzászólás - 2012.04.18. 07:20:27
E játék egyre erőteljesebben hasonlít egy hagyományos félkarú rablóhoz, miben minden egyes fejlesztéssel nő a kombinációs tárcsák és a tárcsákon lévő ínycsiklandozó gyümölcsikonok száma.
Felteszem a 28 napnak onnan kellene pörögnie mikortól "hibátlan" működéssel bír a templom! Talán majd 28 héttel később.
Egyébként gondolatban honorálom, hogy végre akad egy aukció- és befizetésmentes, rendszeres őskőszerzési lehetőség (még ha a kövek birtokomba kerülésükkor nem is változtatják a számuknak megfelelő kiégett kavicsot is használhatóvá).
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7.99
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
725. hozzászólás - 2012.04.18. 07:57:03 (Válasz Craslorg #723 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.04.18. 07:13:33
Mai nap bekerültek a 2, azaz 2 őskőért megvásárolható TP-s állatcuccok.


csorba agyimplantátum
Típus: felszerelés állatoknak
Szint: 120
+12 TP győzelmenként
max 20. állat-szintig érvényes, utána eltűnik
Ár: 2 Őskő

ÓÓÓÓóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó. KÖSZÖNÖM!
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.67
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
726. hozzászólás - 2012.04.18. 08:07:48 (Válasz Craslorg #723 hozzászólására.)
6-700 hozzászólás után -melynek egy részében a rendszer pénzéhségét, néhány tucatnyi játékos újabb és újabb fejését elemeztük- hirtelen tettek egy gesztust és az állatfelszerelések csökkentését egyből be tudták vezetni.
Ez még messze nem megoldás, a fejőstehenek vágása még nem ért véget, a játékosok megtartásához (és újak becsábításához) ennél több kell.
A kiadások továbbra is magasak és minden fejlesztéssel csak nőnek, ráadásul nem egyszer megfizetett formában (mint anno a gyorsítások) hanem hétről hétre, hónapról hónapra fixen.
3 év után levitték az állatfelszerelések árait, ettől még ott a kezdeti prémium tagságon és tárgyakon felül a 60 őskő a szerencsekerékre, ott vannak a gradulátumok, az eventről eventre megvásárolható fejés (pálca, nemezis) a templom, mely 2 ősköves küldetés esetén is újabb fix kiadás havonta.
Amennyiben a fejlesztések többsége a folyamatos fejés helyett egyszeri kiadást jelentene a játékosok számára, ha a prémiumos játékosok végre úgy várhatnak 1 fejlesztést, hogy az nem havi x forintról xy forintra emeli az optimális játék árát, akkor nyilván más lenne a helyzet, de amíg marad ez a "fejjük gyorsan a néhány tucat játékost, húzzunk le róluk újabb és újabb bőrt hónapról hónapra, a többit meg borzasszuk el annyira, hogy bele se vágjon a játékba hiszen minden fejlesztés csak növeli a havidíjat" hozzáállás, addig nem tudom mit vár Miklós.

Ez jelen formában egy piacról kivonuló stratégia (és nem a fölöző szakaszban, hanem már régóta az árcsökkentőben, csak ezt nem akarja tudomásul venni a rendszer és tovább vágja a teheneket!), nem egy piacát megtartani kívánó.
Új fejlesztés jön? Biztosak lehetünk abban hogy némi egyszeri költség mellett havidíjas ha optimális játékra törekszünk.
Új javaslat jön? Miklós megvizsgálja mit lehet kihozni belőle, de nem a játékost nézi hanem a hasznot. Ez ugye így természetes, de hogy ennyire elszaladjon vele a ló?
Itt a sisak: már mennyi idő eltelt a javaslat óta. Mi volt rá a kezdeti reakció: egyelőre nincs rá lehetőség, leterhelné a rendszert... később megérkezett a "talán", majd számolgatás és kijött a max. fejés amit egy újabb prémiumos tárgyból ki lehetett hozni.
Sisak a tulajdonságfejlesztésre, szakértelemfejlesztésre, AF pontok növelésére, szerencsefejlesztésre, visszasebzésre, újabb és újabb upgrade-del, hogy ha nem akar lemaradni a játékos akkor úgyis megveszi!
Szerencsekerék: beraktak néhány gagyi tételt (amiért biztos nem lesz lázadás... lett, mert annyira gagyik, hogy nem érnek 1 őskövet) és 1-2 mézesmadzagot, amit a pechpontoknak hála garantáltan megszereznek a játékosok ha elég sokat fizetnek (a hónapokig, 1-2 évig gyűjtögetők meg le vannak ejtve).
Végzet temploma: "van egy minimális esély, hogy 2 ősköves küldetés helyett 3 lesz", így lett beharangozva és erre? Csak bepróbálkoztak 4-5 őskövessel, várva a reakciót, hátha maradhat így.
Negatív fogadtatás? Akkor gyorsan befogjuk a pofájukat és még aznap este lecsökkentjük a tp-t adó állatfelszerelések árát (a fix költségek nagy része ugyanúgy megmarad és majd csak kitalálunk valamit hol hozzuk vissza a 2-3 tucatnyi állatfuttatónak visszaadott bőrt, főleg hogy végre belátta Miklós 3 év után, hogy a többi játékos összehozza neki a kiesést).
Kiválthatunk 1-2 küldetést? Milyen áron? Csakis őskővel, ha optimális játékkal nem akarjuk gyengíteni a karaktert. 45 őskő havonta ha nem akarunk kidobni 4 AF pontot, ha nem veszítenénk százezernyi lélekenergiát.
Szóval ne essünk már hasra a néhány játékost érintő csökkentéstől.
Ez egy folyamat kezdete kellene hogy legyen -ahol a profitmaximalizálás nem a játékosok töredékén történne- és nem a vége, hogy dobunk nekik koncot aztán jöhet egy újabb havidíjas fejlesztés!
A hozzászólást Xena módosította 2012.04.18. 10:17:01-kor
Pontszám: 8.68
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
727. hozzászólás - 2012.04.18. 08:13:29 (Válasz Isten Kardja #706 hozzászólására.)
Még a végére megjegyezném miért kellett ezt határidősre tenni? Aki hamarabb végez az hamarabb kapja a következőt, aki meg nem csinálja az esetleg a megadott idő letelte után szabad választás szerint újat kezdhetene vagy folytathatná amíg kész nincs.



Mert lenne olyan, aki őrült módon csinálná. Mondjuk, ha valakinek csak dukát kellene, akkor hajtaná a 250 dukátos cuccra a TK-t. Vagy csak az Állatok szeretetére költene, mert akkor effektíve tolhatná az állatos küldiket.



Szerintem ezt félreértetted, ha az egész kész akkor kaphat újat, ha letelik a HATÁRIDŐ akkor választhatna és csak akkor, hogy folytatja a jelenlegit, vagy újat kér és megelégszik a kapott résznyereményekkel.
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 9.01
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
728. hozzászólás - 2012.04.18. 08:13:57
Szép elemzés, komolyan.

Mindamellett megjegyezném, hogy olyan sokat használtad a fejés szót, hogy kedvem támadt tehenet fejni.
Pontszám: 7.51
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
729. hozzászólás - 2012.04.18. 08:19:30 (Válasz Maci #728 hozzászólására.)
Akkor az egyik célt elértem.
Ezt érezzük a pénztárcánkon, nem?
Pontszám: 5.94
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
730. hozzászólás - 2012.04.18. 08:23:34 (Válasz Xena #729 hozzászólására.)
Az állatfelszerelés olcsóbbításán megspórolok kb. 100 követ havonta. Azt elszórhatom kerékre, és templomra.

Az a baj, hogy egy dolgot nem tudnak, vagy nem szeretnének megérteni az ilyen, és ehhez hasonló netes játékokat játszók.
A prémium szolgáltatásokat igénybe vevő, a játékért komolyabban fizetők mindig is előnyben lesznek minden játékban. Hidd el, hogy a végzetúr a legtöbb játékhoz képest még nem is ad akkora előnyt.
Pontszám: 6.88
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
731. hozzászólás - 2012.04.18. 08:38:15
No..akkor mostmár kb. mindenki kidühöngte magát, úgyhogy akár meg is köszönhetnénk a szórakoztatásunkra fordított időt,energiát Miklóséknak.

Kaptunk egy egy szép nagy fejlesztést , aminek éppen a nyílt béta tesztjét végezzük, feltárva az előre nem látott problémákat, amiket szépen kultúráltan (?) jelzünk a fejlesztők felé, akik reagálnak rá, és folyamatosan dolgoznak a javításon.
Ez így szerintem teljesen rendben van ,még ha elfelejtettek is szólni ,hogy ez még a tesztfázis.
Lassan jussunk el odáig ,hogy mielőtt leírnánk habzó szájjal a rettentő problémánkat, kicsit olvassunk vissza, hátha már válasz is van rá.Mert a fórumot olvasni is lehet .

Szóval én a magam részéről köszönöm.

Ez nem egy fizetett hirdetés , csak kicsit belegondoltam milyen lehet a másik oldalon lenni.
Báró Samedi
Pontszám: 8.91
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
732. hozzászólás - 2012.04.18. 08:49:03 (Válasz Maci #730 hozzászólására.)
3 évnek kellett eltelnie mire megspórolhatsz 100 őskövet havonta és azért a "Köszönjük Miklós!"-on kívül több kellett ezen változtatáshoz.
Ezen spórolás egyébként elsősorban a futtatókat érinti, a többit max. elgondolkodtatja, hogy az állatfuttatás tápjáért ad e (még) egy havidíjas bőrt.

A prémium szolgáltatást igénybe vevők előnyét senki sem vitatta.
A 2. szerver kezdete óta prémiumos vagyok, mindent kifizettem a nonstop állatfuttatáson kívül, tehát tisztában vagyok az előnyökkel (és a hátrányokkal is).
Van akit nem érdekel az optimális játék havi x ősköves költségének többszörösére emelkedése - Miklós: "3 évig nem emeltünk árat", a Providenten kívül hány bank tud felmutatni 3 év alatt ekkora kamatot? ; vagy játékos oldalról: "tessék Miklós, itt van még havi 45 őskő a két dekrétumra is, jöhet még néhány hasonló fejlesztés, majd így leszek jobb mint a többi, az sem számít ha belefáradnak és törölnek mellőlem, majd csak jön még 1-2 kristály horda" - van akit igen.
A hozzászólást Xena módosította 2012.04.18. 08:50:13-kor
Pontszám: 6.38
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
733. hozzászólás - 2012.04.18. 08:54:29 (Válasz Xena #732 hozzászólására.)
xD
Pontszám: 6.79
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
734. hozzászólás - 2012.04.18. 09:04:23 (Válasz Xena #732 hozzászólására.)
Hadd döntse el mindenki, mit köszön meg és mit nem és had örüljek én személy szerint neki, hogy most, a szerencsekerék és templom után bekerült egy olyan módosítás, ami miatt nem törlök és maradok a játékosok körében. A 3 év meg túlzás, akkor még ismételhető küldetések se voltak. Engem is csak azóta érdekel a költség jelentősen, amióta a kenneleztetést TP-s állatfelszereléssel csinálom. Mellesleg - számomra - unalmas volt, hogy az utóbbi 4 hónapban fixen viszem a küldi Alvarial arany medálját és emellett is ugyanaz a 2-3 ember van ott a topban. Számomra érdekesebb lesz ezután, ha mások is beszállnak ebbe a versengésbe.
Emellett had örüljek neki, hogy folyamatosan figyeli a templomos visszajelzéseket és ezek alapján igen pozitívan áll a dologhoz, a változtatásokhoz. Ezt várták máskor is sokan. 2 napja megy a templom és már több dolgot ígért meg ezzel kapcsolatban, márpedig az ilyen típusú ígéretek eddig megvalósultak tapasztalataim szerint.
Örülök, hogy valakinek semmi se jó, mert ha nem örülök, azoknak akkor se jó semmi, így inkább örülök.
(Utálom az uborkát, mert ha szeretném, akkor meg kéne ennem, pedig utálom...)
Pontszám: 8.65
népszerűCDALLASFérfi
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
735. hozzászólás - 2012.04.18. 09:04:57
Csak tudnám, hogy hogy a retkes retekbe függ össze a végzet temploma a karakterlapomon a tárgyak sorrendjével. Úgy összekeveredett, hogy egy óra, mire kibögyörőzöm, hogy melyik hol van.
Pontszám: 8.65
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
736. hozzászólás - 2012.04.18. 09:14:31 (Válasz CDALLAS #735 hozzászólására.)
2 nap alatt megszokod, volt már egyszer ilyen, de a jelzett módosítások miatt szerintem most több ilyen változás lesz.
Pontszám: 7.59
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
737. hozzászólás - 2012.04.18. 09:21:45 (Válasz Xena #726 hozzászólására.)
Xena, én nem szoktam beleszólni az ilyen jellegű vitákba, de most már igazán kíváncsi lennék, hogy van-e olyan dolog ebben a játékban ami tetszik neked, illetve a problémák megoldására mi a javaslatod, és mégis milyen viselkedést várnál el egész pontosan Miklóséktól? Mit kéne tenniük amire azt mondanád hogy: "Igen, ez egy játékosbarát megoldás!" Hosszas fejtegetésedből számomra csak annyi derült ki, hogy neked semmi nem jó, illetve hogy gőzöd nincs hogyan működik/működhet egy vevőközpontú vállalkozás.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.80
népszerűDark WolfFérfi
Végzetúr
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
738. hozzászólás - 2012.04.18. 09:22:37
Ami ezt a templomot illeti.. Craslorg.. igazad van.. Ezt nevezhetjük egy éles béta tesztnek... Miklósék kigondoltak valamit..megvalósították.. mi pedig azért vagyunk, hogy jelezzük ha valami nem kóser... Ők pedig szépen lassan majd alakítják csiszolgatják, míg elnyeri végső formáját .. Ami persze szintén nem fog mindenkinek tetszeni ... ÉS nyílván szintén nem lesz ingyen...De sokkal játszhatóbb lesz mint jelenleg !!!!

A remény hal meg utoljára!!!
Pontszám: 6.58
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
739. hozzászólás - 2012.04.18. 09:24:21
Nos nálam a következő a helyzet: 4x4–es tábla, ebből
- Két ősköves ( használj el 5 ősköves varázsitalt, vegyél 3 állatfelszerelést)
- Tulajdonságnövelés szintén kettő van ( mágia, traumaturgia) 3-3 pont
- Szakértelem növelés szintén kettő ( kivégzés, idomítás) 3-3 szint
- Válj láthatatlanná
- Forgasd meg a szerencsekereket 10 alkalommal
- Nézd meg Lady Alvariel versenyét öt egymást követő napon,
- Áldozz 8750 Le-t,
- Lépjen állatod portyában 3 alkalommal szintet
- Írd át a bemutatkozást ( ez a kedvencem)
- Vadássz 50 alkalommal egy nap,
- Szerezz egy nap alatt portyából 75 TP-t,
- Vásárolj varázslatot veled azonos szinten,
- Költsd el az összes csp-t. ( Landragór előtt ez szívás).

Az összes nyereményem ( láda+ zsákok együtt): 8 templomkristály, egy goblin nektár, 2 db dukátteremtő tekercs, 23 db kiégett őskő, 3 x 500 Le + 3 x 2 tp, 1 db védelem itala, 1db isteni ital, 2db őrjöngés itala, + 1 minden tulajdonságra, illetve a titokzatos templom medál.

A teljes táblával előreláthatólag péntekre leszek meg. Megéri? NEM. Ha összeszámolok mindent, akkor nem. Megcsinálom? IGEN! Miért? Mert ez egy JÁTÉK emberek, nem befektetés, meg tőzsde, ez egy játék, ahol az ember veszít vagy nyer.

Sokan persze most majd visszaírnak, hogy alacsony szinten könnyebb kevesebb befektetésből ki lehet hozni. Igen ez így van. Én meg irogathatnék a sok szinthuszárnak a környezetemben, hogy szétbarmolják a bajnoki viadalokat azzal, hogy a 27. medáljukat is begyűjtik, 2 év nem csinálnak mást, csak havonta előjönnek a katakombákból és megnyerik a versenyeket úgy, hogy a széttápolt szövetségükben a bónuszt adó épületekkel a hátuk mögött, 3-4 állattal, amit kennelben hízlaltak esélye sincs egy friss játékosnak.

Szó szerint a kedvét veszik el az embernek az egész játéktól, amikor egy hónapon keresztül tervezel, számolgatsz, majd jön valaki, akinek a TÖ-e dupla vagy triplája a szintátlagnak, 8-10 szinttel magasabb felszereléssel 50-60. szintű álatokkal megaláz egy bajnoki viadalon, és csak nézel és felteszed magadnak a kérdést, mi sarkall valakit arra, hogy begyűjtse a tizen-huszonakárhányadik medálját, miközben pl. a játék sztorijával nem halad, és egyáltalán nem is aktív játékos.

Kicsit elkanyarodtam, de a lényeg, amit szerintem mindenkinek el kéne fogadni, ez egy játék, minden jó és rossz tulajdonságával együtt, amit emberek terveztek, és fejlesztenek, igen van hibája, na és, te hibátlan vagy? Persze, ne legyél prémium, hagyd itt a játékot, szia, tudomásom szerint senki nem kényszerít, hogy játssz. Ja! Nem tudod itt hagyni a játékot, nem tudsz lemondani róla, mert túl sok időt, energiát, pénzt fektettél bele? Van egy jótanácsom, tanulj meg lemondani dolgokról…….Én pl. lemondtam a bajnoki medálokról……

Ja még valami, nem vehetem meg INDIANA ostorát, korbácsát, vagy mit mert csak 50.-ik szinttől lehet, ez van, na és? Sírjak, írogassak Miklósnak, meg Baratynak? Most komolyan……..
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 9.20
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
740. hozzászólás - 2012.04.18. 09:25:56
C.ville-en, Tom azt akarja, hogy paradicsomot termeljek a leveséhez, mikor én már ráálltam nagyüzemben Alastairnek kukoricatermelésre. Felháborító, tönkrevágja az egész fejlesztésemet. Írok is Cukerburgernek, hogy törölje az alkalmazást, mert csak.

Örülök neki, hogy a hónapok óta konci, lassú küldetés pörgetés, fórum olvasgatás köréből végre van miért újra visszaállni a játékra. A feladatok nehezek, de nem teljesíthetetlenek. És ettől jó, van benne kihívás.

Anno időszámításunk előtt kétezer évvel a rendes küldetések idejében voltak ehhez hasonló küldetések, akkor is mindenki eldönthette, hogy csinálja, pörgeti, vagy leáll és lemarad.

Attól mert egy küldetés az optimatáknak nem éri meg, attól még az teljesíthető, úgyhogy vicces azért megoldhatatlannak titulálni egy feladatot, mert nem akarod megcsinálni. És ha igazatok van, akkor még ti jártok jobban, mert akkor igaz lesz az, hogy túl sok erőforrás igénnyel túl kevés a jutalom, tehát ti jöttök ki pluszban, míg mi akik csináljuk lemaradunk.

A mi szövetségünkben is vannak aprónépek, akiknek nem elérhető a kh a háborús küldetéshez. De egy lebeszélt, aztán döntetlenre kihozott háborúval ez is könnyen megoldható. Persze ehhez gondolkodni kell, nem csak habzó szájjal a billentyűzetet verni. Vagy azzal törni népszerűségre, hogy a fejlesztőket szidjuk.

Van meggyözőkészség küldim, bűvős síppal ez aztán a legutolsó szaki amin húznék, de megtettem, hogy haladhassak. Elmondtam közben egy Mi Atyánkot Miklós lelki üdvéért és nyomtam a gombot ész nélkül.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.44
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!