Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
fórumozóJungFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2261. hozzászólás - 2012.06.21. 22:58:23
4X4-es táblában 4 őskövest kaptam.
Pontszám: 5
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2262. hozzászólás - 2012.06.21. 23:26:09 (Válasz Ariel #2260 hozzászólására.)
Csak erről beszéltünk eddig végig,hogy hogyan lehet olcsóbban megúszni.

30 naponta lehet ingyen váltani 28 napos a nagy templom. Itt van esély arra,hogy többször essen ingyen váltás mint a kisebb templomoknál. Az értekezésedből azt vettem ki,hogy erre spekulálsz,de akkor nem. Bocs a feltevésért.

Azzal,hogy őskőért váltasz és arra hazardírozol,hogy jó eséllyel ugyanazt kapod mint az előzőben csak 50:50 ezel. Ez nekem például nem megoldás. Amikor amúgy is mást akarok fejleszteni. Ez egyébként is egy erőltetett irány. ,hogy a kevésbé tápos tulokra is költsenek már a népek.
Egyszerűen nem is értem egyáltalán mi a fenének beszélünk ilyen abszurd dolgokról.

- Miklós azt állítja ez nem ősköves,mert visszatermelődik bla bla.
- A játékosok nagy része ebbe úgy ahogy van beletörődik a másik része próbál megoldást találni.
- Páran ellene vagyunk és azokat is meggyőzni próbálják páran,hogy ezt így meg így talán 50% eséllyel le lehet olcsóbbítani.

Ugyan már. Egyszerűen vagy mondja azt Miki,hogy rápacsáltatok ez ősköves lesz vagy mozduljon normális irányba és találjon ki erre valami játékos barátabb megoldást ne itt húzzon még azokon akik nem akarnak kimaradni a templomból többek között emiatt is.

Értem én, hogy anyagias a téma és van is benne ráció,de ezek a fejlesztések egyre mélyebb zsebet igényelnek. Sisak abból is nem egy kell, szerencsekerék, templom, pálca, ideiglenes cuccok kőért a kufárnál, korlátlan ládikó, hogy inspiráljon majd a kiégett a vételre, emelt belépő a talira, sorsjegy akció, aztán vegyél talin húúúszezerért követ és a többi.. kesztyű kell még meg tolószék..:s

Tele kezd lenni a zacskóm ezekkel. Rossz ránézni,hogy merre kanyarodunk. Jók a fejlesztési ötletek, irányok,de ez a rengeteg kőzabálás meg a nulla reakció egyenesen felháborít.
Pontszám: 9.61
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2263. hozzászólás - 2012.06.22. 00:04:25 (Válasz Offsboy #2243 hozzászólására.)
Teljes mértékben egyetértek. A játék egyik fő rendező iránya, hogy mi a specializációm. A templom ebbe indokolatlanul durván avatkozik bele.

A következő javaslataim vannak:

- A Templomkristály relikvia kapjon még egy képességet (akár több kristály költség áron is, meg akár ki lehet kötni, hogy Indiana ostorával együtt), ami maxos ultraspecializáció + specializáció áron a feladat teljesítéséhez 3-al megnöveli az adott képességet (valahogy úgy, ahogy az áldozások mennek, rákattintok a feladatra, levonja az ultraspec + spec-el csökkentett LE szükségletet és megnöveli 3-al a tulajdonságot)

- Prémeseknek a specializáció váltás költsége csökkenjen 5 kavicsra (ha van Indiana ostoruk)

- Szövetségi épület ami a Katalizátorhoz hasonlóan csökkenti a specializációváltás idejét (Kócos ötlete volt)
A hozzászólást Tigristappancs módosította 2012.06.22. 06:56:57-kor
Pontszám: 8.91
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2264. hozzászólás - 2012.06.22. 07:47:54 (Válasz Tigristappancs #2263 hozzászólására.)
Javaslatnak még annyival egészíteném ki, hogy - mivel ennek leprogramozása is egyszerűbb szerintem - a templom végső kincsében lehetne egy tárgy, aminek felhasználásakor azonnal ingyen specializációt válthatsz.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.95
kedvelt tagDarth Malak68Férfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2265. hozzászólás - 2012.06.22. 09:08:56
Tökéletesen egyetértek akik szapulják a végzet templom küldetéseit mert én is kaptam már 3x olyan feladatot a szakiknál ami nem igazán tetszik.
Szerintem is szét kéne bontani hogy meghagyjuk a játékosoknak a választási lehetöséget:
Pld A tulajdonságoknál olyan küldi legyen ami igy szol"Növeld meg egy általad kiválasztott tulajdonságot 4 ponttal!
A szakiknál pedig kategoriákra bontanám:
Növeld meg egy általad kiválasztott "Tér-idő befolyás szakértelmek" beli szakértelmet 4 ponttal!

Szerintem ez igy korrektebb lenne.....
Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.
Pontszám: 6.11
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2266. hozzászólás - 2012.06.22. 09:26:04 (Válasz McMad #2254 hozzászólására.)
Ne a szopatást lebegtesd már a szemed előtt légy szíves, mert ha legközelebb összefutunk V4-en akkor csúnya vége lesz
Legyen nehéz, érdekes vagy kombinálós, de ne kelljen már kukába dobálni az erőforrásaink, legyen az őskő vagy LE.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.29
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2267. hozzászólás - 2012.06.22. 09:41:24 (Válasz Darth Malak68 #2265 hozzászólására.)
Idézet: Darth Malak68 - 2012.06.22. 09:08:56
Pld A tulajdonságoknál olyan küldi legyen ami igy szol"Növeld meg egy általad kiválasztott tulajdonságot 4 ponttal!

Ugye ezt te se gondolod komolyan? Van eléd lúzer küldetés, ami akkor is teljesül, ha szinte semmit se csinálsz (lépj be pár napig a játékba) Aki nem tud növelni 4 tulajdonságot akár 2 hét alatt, az valószínűleg nem játszik.
Lehet, vagy kell esetleg valami segítség, olcsóbb módszer a tulajdonságos küldikre, de ne essünk át a ló másik oldalára.
Pontszám: 7.64
kedvelt tagDarth Malak68Férfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2268. hozzászólás - 2012.06.22. 09:45:51 (Válasz Craslorg #2267 hozzászólására.)
Jo a tulajdonságok küldivel igazad van de a szakiknál jot mondtam szerintem
De azért ha ugy nézem a TÖ pontok közül mondjuk egy smaragdnál a ERŐ nem nagyon kell.....
Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.
Pontszám: 4.17
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2269. hozzászólás - 2012.06.22. 10:46:28 (Válasz Teking #2255 hozzászólására.)
Idézet: Teking - 2012.06.21. 18:00:00
... tehát mindjárt mindenki fikázni fog, hogy miért fikázok, de ez utóbbit qrvára remélem, hogy nem rakják be, mert ez megint egy rakás őskő és LEkidobás (persze azt kivéve, amikor pucérra vetkőzöl és reménykedsz...

Dehogy fikáznak le.
Illetve legfeljebb azok fikáznak, akik sem fizetni (LE, őskő), sem gondolkodni nem hajlandóak egy HOSSZÚTÁVON brutális tápot jelentő szituért.
Remélem te nem vagy az, mert a 4 javaslatból ugyan PONT a "fizetős" részt emelted ki, de hogy mennyit fizet valaki érte az KIZÁRÓLAG a játékos kombinációs készségén múlik.
MEGGYŐZŐDÉSEM, hogy őskőmentesen megoldható a szitu.
LE val'szeg kellene hozzá (új felszerelési tárgy), de térkapus cuccokkal (smukk, TK-s fókuszkristály), Epicuccokkal, stb. kombinálva szimpla agymeló a küldi.
Őőőőő... A "szimplát" visszavonom...
Kieg.: Persze őskővel kiváltható az "agymunka" /dekrétum/.
A hozzászólást McMad módosította 2012.06.22. 10:47:40-kor
Pontszám: 6.40
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2270. hozzászólás - 2012.06.22. 10:49:48
Na jó, megoldás a problémára új küldetések:

Érj el 5 döntetlent portyában úgy, hogy te támadsz.
Érj el 3 döntetlent (könnyített küldetés) térkapuban úgy, hogy nem te támadsz.
Érj el 1 döntetlent (maxi könnyű küldetés) Drakin ellen (ez ugye jó lenne a drakinos küldetés problémájára is, miszerint nem találják)
Pontszám: 8.36
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2271. hozzászólás - 2012.06.22. 11:20:16 (Válasz Maci #2270 hozzászólására.)
Drakint már lerendeztük.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.95
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2272. hozzászólás - 2012.06.23. 19:11:08
Üdv!

Jól értelmezem, hogy Templomi pálcát arra is tudom használni, hogy ha idő előtt kész vagyok a templommal (átveszem a jutalmam), és felhasználom a pálcát, akkor rögtön kapok egy új templomot és így egy csomó időt nyerek vele? Ergo sokkal gyakrabban tudok templomot csinálni, mint más, aki nem használ ilyen pálcát?
Pontszám: 3.96
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2273. hozzászólás - 2012.06.23. 19:44:08 (Válasz Zantetsuken #2272 hozzászólására.)
Majdnem jól értelmezed Nem erre IS, hanem CSAK ERRE tudod használni És persze a pálca "egylövetű", használod és huss ,eltűnik
Báró Samedi
Pontszám: 7.72
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2274. hozzászólás - 2012.06.23. 21:40:55
A pálcatörés 2 dologra jó:
- Hamar végeztél, elhasználod, jöhet a következő - időelőnyhöz jutsz.
- Úgy ítéled meg, hogy számodra olyan küldik jutottak amiknek neki sem állsz, teljesítetlenül dobod kukába és kérsz másikat (ami lehet, hogy könnyebb lesz, de lehet hogy rosszabb).
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.30
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2275. hozzászólás - 2012.06.24. 08:45:42
Majdnem kitolt velem a templomkristály AF képesség. Este kikértem a 4. templomot, és nekiestem az egyszerű feladatoknak. 13 kész lett mire kapcsoltam, hogy nem kéne készre tenni azokat a sorokat/oszlopokat, ahol még nincs meg a duplázás. Vicces, hogy most azon kell agyalnom mik azok a feladatok, amiket semmiképp nem csinálhatok meg túl gyorsan.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 6.84
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2276. hozzászólás - 2012.06.24. 09:12:48
Megcsinálhatod, csak ne vedd át a jutalmat. Ha menet közben veszed fel az AF képességet utólag hozzáírja a +1 kristályt a jutalomhoz, de csak ha még nem vetted át.
Pontszám: 8.56
fórumozóAndromeda1Nő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2277. hozzászólás - 2012.06.25. 08:48:13
Szeretném javasolni, hogy templomi pálcát több esetben lehessen szerezni. Akár aukción vagy szerencsekerék pörgetésen. A tuti ha járna minimum egy minden őskő vásárlásnál, nagyobb őskő csomag esetén akár több és nem csak sátoros alkalmakkor . A Beholder kasszája sem járna rosszul szerintem.
Pontszám: 5
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2278. hozzászólás - 2012.06.25. 12:35:45 (Válasz Andromeda1 #2277 hozzászólására.)
Szerintem nem jó ötlet. A végén ebből is egy ismételhető küldi szintű "kötelező csinálni" tevékenység lenne. Most is kötelező, de legalább van egy intervallum, amin belül nyugodtan csinálhatod, nem kell rohanni.
Már így is akadt jó pár lehetőség a pálca megszerzésére, szerintem ne gyorsítsuk jobban..
Pontszám: 9.02
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2279. hozzászólás - 2012.06.26. 20:21:21
A Beho-tali óta emelkedett 100-ról 120 TK-ra a relikviakupon ára?
100-100 volt a relikviakupon és a templomi relikvia.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.33
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2280. hozzászólás - 2012.06.26. 20:29:06 (Válasz Quellon #2279 hozzászólására.)
Hm. Valóban belesumákoltak egy kis áremelést.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.41
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!