Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
népszerűButtgereitFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
581. hozzászólás - 2012.04.17. 11:04:48
Azt kell mondanom ez a templom elég szar lett. inkább idegesíti mint motiválja az embereket. (engem legalábbis) Túl sok küldihez kell őskö ráadásul a többi közül is több teljesitehetetlen sok karakternek. Most komolyan 30 küldetés 28 nap alatt? Lehet ez a topnak nem gond de egy átlag nem portyára berendezkedett karakter ezt nem tudja tejesíteni, háború detto.
Pontszám: 7.41
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
582. hozzászólás - 2012.04.17. 11:08:36 (Válasz Truth80 #580 hozzászólására.)
Ugyan miért borulna? Tegnap reggel portyáztam, este 1/2 7 körül láthatatlan lettem, ma este újra portyázom. Hol itt a gond?

(Közben olvasgatom a fórumot, és óránként kémlelgetek valakit, akire egyébként egyáltalán nem vagyok kíváncsi. Hehehe.)
A hozzászólást Kvnoemi módosította 2012.04.17. 11:25:34-kor
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.58
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
583. hozzászólás - 2012.04.17. 11:10:57 (Válasz Kvnoemi #582 hozzászólására.)
Nem tudom, az én taktikámban nem borul semmi tőle Lehet nem mindenki kel fel ezért 6-kor.
A hozzászólást Truth80 módosította 2012.04.17. 11:11:20-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.74
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
584. hozzászólás - 2012.04.17. 11:11:41 (Válasz Truth80 #580 hozzászólására.)
És így legalább újra kapott egy kis értelmet a "Rejtőköpeny" relikvia, ami a láthatatlanság használati és aktiválási idejét is 6 órára redukálja le.
Reggel 5-kor lettem láthatatlan, és hamarosan ki is jövök belőle.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.49
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
585. hozzászólás - 2012.04.17. 11:12:26
Nem lenne gond a küldetésekkel. Igazából nekem még tetszenek is,mert leköt valamilyen szinten.

A bugok sem zavarnak egye fene belefér majd lesz jobb is.

,de a jutalom hát nem is tudom nálam bőven a szánalmas kategória. Most komolyan van négy olyan küldetésem amiért követ kell ellőnöm és egy rakat növelj ezen meg ezen hármat amit soha nem is használtam ki.

Erre a jutalmak: 940 le +5 TP, fejete kehely, meg kisebb lélekgyémánt izé, 3 kiégett őskő. Komolyan mondom egy laza portyával elhozok 5 követ meg 10* több lét amiből veszek kelyhet meg amit akarok.
A fő jutalom mindenre egy ami megint elfuseráltnak néz ki. A reménysugár egyedül annyi,hogy nem tudjuk mit fog adni a templom kristály meg a kupon. ,de az alap jutalmakból kiindulva hát én nem várok sokat. Egyáltalán nem ütős dologra várok. Főleg meg azért nem,mert sokat lehet gyűjteni a kristályokból.

Ezek a küldetések felérnek kb egy ismételhető küldetéssel egy sor mini küldetés pedig bőven többel ér fel mint 940 LE. Így minimum akkora jutalom is kellene utánuk,hogy legyen valami látszata is.
Pontszám: 9.45
közkedveltRhemFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
586. hozzászólás - 2012.04.17. 11:12:45
Oskoves kuldikhez inkabb az lenne a jo, ha lenne valami megoldas arra, hogy oskovet lehessen idonkent szerezni, pl szerencsekereknel. Igen latom, hogy ilyen templomkristalyokert is lehet azt kerni, ez mar alakul, csak azokat is eleg nehez osszeszedni ha ilyen sok kuldihez kellenek oskovek...
Nyilvan ha valaki ilyen modon teszem azt fel ev alatt ossze tud szedni 10-15 oskovet, az nem hiszem, hogy annyira sokat boritana a koltsegvetesen, viszont lehetosege lenne a nem premiummal jatszoknak is kiprobalni idonkent 1-2 olyan dolgot, amibol eddig kimaradtak (ami akar marketingnek is jo lehet, hiszen ha megtetszik neki lehet, hogy rakap az izere es be is fog fizetni).
Ez igy a templomnal meg fokozottabban ervenyes, de ettol fuggetlenul jo lenne szerintem mindenkinek.
Paran meg irtatok, hogy a hosszabbitsd meg a premiumod illetve a nevezd at az allatod azt hulyeseg egynek szamolni: Ez olyan szempontbol igaz, hogy csak egyszer kell elkolteni ra oskovet, de ha nincs oskoved, es nem akarsz befizetni, akkor igenis mindket kuldivel blokkolva vagy.
Pontszám: 6.25
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
587. hozzászólás - 2012.04.17. 11:13:31
Szereztem egy templomkristályt v1-en ! Az adatlapomon jelent meg, mint "egyéb" tárgy, de számomra nem derült ki végül, mire is lesz ez jó. Mivel nagyon nagy az érdeklődés, és sok volt a hozzászólás tegnap este óta, volt már azóta arról szó, infó, hogy legalább ez mire való?

V1 kezdő-templomos ládika várható fő jutalma elérhetőnek tűnik, már csak a határidős küldiktől függ, mikor lesz teljesítve:
+1 minden tulajdonságra, szerencsére is
+1 isteni ital
+2 őrjöngés itala
20 kiégett őskő
1 templomi medál

szum kis jutalmak:
8 templomkristály
140 LE
2 vadászat itala
1 támadás itala
3 kiégett őskő
1 lélekgyémánt csomagocska

Végül a két szakértelmes küldetésért áldoztam, így elment még 1. szinten 110LE a lépjen állatod 3x szintet..., utána 330LE a növelj 3-at idomításodon. A prém tagságot a beho finanszírozta, ami így küldetésnek is elszámolódott, így elmondhatom, hogy sikerélmény és érdekes lehet elindítani egy új karit, rövid távon legalábbis jó móka lehet annak, aki most ismerkedik a játékkal. Ebből a szempontból tetszik a fejlesztés.
A hozzászólást Lavender módosította 2012.04.17. 11:17:50-kor
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.84
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
588. hozzászólás - 2012.04.17. 11:38:00 (Válasz Kvnoemi #569 hozzászólására.)
Idézet: Kvnoemi - 2012.04.17. 10:21:08

- Az őskőigényes küldiket kiválthatóvá kéne tenni LE-vel.
mindenki eldönthetné hogy jobban fejlődik őskőért, vagy lassabban de ingyen.


Azért ez annál bonyolultabb ám.Ha csak a két dekrétumot váltod ki lével akkor is havi szinten halmozod a hátrányod azzal szemben aki mondjuk 45 kőért váltja ki.Mekkora lesz ez a hátrány 1 év alatt?Ha ezt még fokozod azzal,hogy az ősköves küldikért is lével akarsz fizetni mekkora lesz a hátrányod?Mert ettől te nem lassabban fejlődsz(mert ugyanannyi tp-t kapsz),csak sokkal kevesebb lé lesz a karakteredben.Eddig is rengeteg előnyt lehetett venni kőért de ahogy én látom csúnyán kezd elszállni a fizetős és a nem fizetős karakterek közötti különbség.Persze fizetni csak akkor fognak az emberek ha kapnak is valamit érte ez természetes,de annak sincs értelme,hogy lehetetlenre nyújtják a határokat a fizetősök és a nem fizetősök között.Ki fog akkor játszani?Ha a nem fizetősök törölnek akkor a fizetősök sem maradnak mert nem fognak páran bóklászni a szerveren a semmiért.
Szerintem nagyon félresikerült lett ez a templom abból a szempontból,hogy oltári őskőlehúzásnak tűnik és tovább mélyíti a szakadékot a fizetősök és a nem fizetősök között.Ráadásul a fizetősök közül is sokan jelezték,hogy már a szerencsekeréknél elérte náluk a Beho azt a határt amit már nem igen akarnak megfizetni.
Ahelyett,hogy olyan dolgokon agyalnátok ami olcsó és nagyobb rétegeket ösztönöz a fizetésre(pl az új olcsó állatfelszerelés)abból a viszonylag szűk rétegből akartok kipréselni mindent akik fizetnek keményen a játékért.
Arra nem gondoltok mi van ha megunják és nem fizetnek tovább?
Ill mi lesz ha megint tele lesz a töke pár embernek,hogy mekkora az előnyük a fizetősöknek(amiért azért lássuk be keményen fizetnek ám havi szinten,iszonyat ára van már a VU-nak ha minden ősköves funkciót használsz)és rommá panaszkodják magukat a fórumon.Akkor esetleg beteszitek a még stupidabb bajnokit amin az addigi bajnokok mondjuk -1000-et kapnak mindenre,hogy befogjátok a panaszkodók száját és sikerélményhez juttassátok őket?
Nem az lenne a cél,hogy a játék árát úgy csökkentsétek a bevételetek csökkenése nélkül,hogy minél szélesebb réteg számára legyen elérhető és ne legyenek horribilis különbségek a fizetősök és a nem ill kevesebbet fizetősök között.Ezen kéne dolgozzatok szerintem és nem azon agyalni,hogy rövidtávon leszedjétek még a gatyát is azokról akik hajlandóak fizetni.

Persze tudom pont annyira nem érdekel titeket amit leírtam mint, amit előttem írtak le sokan de azért az elgondolkodtató,hogy egy játékban ahova kikapcsolódni szórakozni jönne az ember,egy behozott újítás után 100 emberből vagy 95 panaszkodik rá.Persze gondolhatjátok,hogy azok mind hülyék és ti tudjátok jobban,de ez biztosan így van?
A hozzászólást Büyük módosította 2012.04.17. 11:50:43-kor
Pontszám: 9.55
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
589. hozzászólás - 2012.04.17. 11:48:09 (Válasz Büyük #588 hozzászólására.)
Büyük, le a kalappal! Az esti skypeos vélemény formálásodhoz képest irdatlan diplomatikusra sikeredett a post, megérte rá aludni egyet
A hozzászólást Birka módosította 2012.04.17. 11:48:25-kor
Pontszám: 6.31
népszerűRomantikus erőszakFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
590. hozzászólás - 2012.04.17. 11:51:28
A léből történő dekrétum 80 000 és 160 000.
Amikor egy tulajdonság növelése 30-35K körüli a tulajdonság jutalom ki is van ütve hacsak nem őskövevel váltja ki.
Egyébként is van 5 ősköves küldi
A hozzászólást Romantikus erőszak módosította 2012.04.17. 11:53:13-kor
Pontszám: 7
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
591. hozzászólás - 2012.04.17. 11:52:35 (Válasz Büyük #588 hozzászólására.)
Büyük:

Nagyon jól látod a jelenlegi helyzetet!
3 szerveren játszok és eddig mind a 3 szerveren nyomtam a prémet és vettem a sok ősköves cuccot. Mára olyan drága lett a VU, hogy már csak egy szerveren vagyok prémes és költök néha valamire pár őskövet (pedig közel 5000 kiégett őskövem van és már közel 3000-et szórtam a szövi épületbe), a többi szerveren taktikát váltottam és próbálom úgy élvezni a játékot.

Ha továbbra is ebbe az irányba megy el a játék, akkor az uccsó szerveren is leállok a prémmel és az egekbe húzom a transzcendális projekciót aztán élvezem a játékot.
Portyában már így is elég jó vagyok minden szerveren, szóval nagy hátrány úgy sem fog érni
Pontszám: 8.05
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
592. hozzászólás - 2012.04.17. 12:02:57
Az én templomomat nem prémesként MEG SEM LEHET CSINÁLNI. 4 ősköves küldetésem van, átfedés nincs, átugrási lehetőség meg csak kettő.

Itt a lista egyébként:

1. Aktiváld az átokpiramist 10 alkalommal – KÉSZ
2. Támadj meg egy entitást 20-szor – KÉSZ
3. Növeld meg az erődet 3-al – KÉSZ
4. Nevezd át egy állatodat – KÉSZ
5. Áldozz fel 6780 LGY-t – KÉSZ
6. Áldozz fel 138.990 LE-t – KÉSZ
7. Vadássz egy napon 50-et – KÉSZ
8. Sajtold ki egy napon 10 állatodat – KÉSZ
9. Használj el 5 esszenciát – KÉSZ
10. Használj el 3 támadás italt – KÉSZ
11. Növeld meg a mászás szakértelmedet – KÉSZ
12. Növeld meg a szerencsédet egy nap 3-al – KÉSZ (átugrottam)
13. Transzcendális projekciót megnövelni 3-al – KÉSZ
14. Licitálj az aukciós házban min. 300-al – KÉSZ
15. Írj új bemutatkozást – KÉSZ
16. Szerezz általad indított portyából 309 TP-t – KÉSZ
17. Növeld meg a mágiádat 3-al – KÉSZ
18. Támadj meg egy epikust 5X – KÉSZ
19. Használd a portyázási szimulációt 5 alkalommal – KÉSZ
20. Vegyél állatfelszerelést – KÉSZ
21. Szerezz kristályitalokból 300 kristálypontot – KÉSZ
22. Győzz egy napon 12 kihívásban – KÉSZ
23. 5 egymást követő napon nézd meg egy épületetek statisztikáját – folyamatban 2/5
24. Lépjen állatod szintet 3 portyában amit Te indítottál – folyamatban 2/3
25. Használd a mágikus gyógyítást 20 alkalommal – folyamatban 2/20
26. Használd a kémgömböt 20 alkalommal – folyamatban – 11/20
27. Vedd át 30 sikeres küldetés jutalmát – folyamatban 8/30
28. Nézd meg 5 egymás utáni napon a Lady Alvariel verseny állását – folyamatban 2/5
29. Használd a manakonstrukciót 10 alkalommal – 0/10 (a ma reggelit nem számolta)
30. Pihenj 25 alkalommal – folyamatban 8/25
31. Szerezz 150 sisakszilánkot – folyamatban 35/150 (reggel négyet nem számolt be)
32. Vásárolj tőled magasabb szintű varázslatot – folyamatban, majd ha szintet léptem
33. Forgasd meg a szerencsekereket 10-szer – folyamatban 5/10 (egyet nem számolt)
34. Nevezz be a bajnokira – Folyamatban
35. Lépj két szintet – Folyamatban 0/2
36. Használj el 5 ősköves manaitalt – Folyamatban 5/2



Ha még egy feladatot szeretnék átugrani, akkor már ennyibe fájna:

Felhasználok egy császári dekrétumot:
30 őskőért
vagy
416970 lélekenergiáért



Ebbe már belefutottam, végigcsinálom. De ha ilyen szinten erőforrás-pazarló marad a templom, akkor ez volt az utolsó.

Amúgy tudja valaki, hogy a transzdestrukció mi a fene?

mod.: mostanra Baraty jóváírta a reggel nem számolódott próbákat.
A hozzászólást Isten Kardja módosította 2012.04.17. 12:14:16-kor
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.85
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
593. hozzászólás - 2012.04.17. 12:08:10 (Válasz Büyük #588 hozzászólására.)
10/10
Errol beszelunk mar joideje, de amig a fizeto jatekosoknak ez jo, addig nyilvan nem lesz valtozas!
Pedig neha a kevesebb tobb!
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 7.29
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
594. hozzászólás - 2012.04.17. 12:10:25
Nekem egy karakterem van, korábban nem volt soha másik. Már az elején nagyon tetszett a játék, akkor döntöttem úgy hogy prémes leszek. Azóta is mindig a legújabb prémes cuccaim vannak és 1 évre előre kiváltottam a prémium tagságot, élvezve ezzel a játék összes előnyét.
Amióta elértem a 100. küldit rendszeresen (heti rendszerességgel) vásárolok gradulátumokat. Megvettem a relikviák közül a legértékesebbeket.
Azt hittem, hogy király, néha bővülnek a relikviák (ami még belefér), de nagyjából ennyibe fog kerülni a játék.
Aztán jött a kerék, ami gyakorlatilag és óvatosan számolva megduplázta a játék árát. 100 %-os infláció ugye. Számolgattam fontolóra véve az ígéretet hogy a kudarcpontos számítással majd jól járunk, úgy döntöttem hogy megéri, de már nagyon a határt súrolta a történet.

Bíztam a templomban, azzal együtt abban is hogy kiváltható őskövek lesznek, amik kompenzálják a játékba fektetett pénzt. Ez nem jött össze. Azért lássuk be 3 havonta 10 őskő kedvezmény egyenlő a nullával. Erre jöttek az ősköves küldetések, amik őskővel vagy rengeteg LE-vel kiválthatóak. A 100 %-os infláció mondjuk 160 %-ra nőtt.
A templom kavics igénye kb. 60 / tábla ha kihasználom a két dekrétumot, márpedig hemzseg az olyan küldetésektől amiknek én a közelébe sem vagyok hajlandó menni, mivel tönkretenné a jól összerakott karakteremet. Értelmetlen LÉ eldarálás fölösleges és haszontalan tulajdonságokra és szakikra, ezzel megteremtve azt a helyzetet hogy nemhogy hosszútávon, de rövid távon is gyengül a karakterem. Hiszen minek kell havonta növelni a kaland szakikat és az idomítást, minek növelni a mágiát amikor semmilyen előny nem származik belőle? 1-1 még beleférne, de 3 szakinövelés és 3 TÖ növelés egy kicsit soknak tűnik egy tábla alatt.

Ha azt nézem, akkor azért kellene egy csomó őskövet fizetni hogy gyengítsem a karakteremet? Ez értelmezés kérdése, de a lényeg ez lenne. Ahhoz hogy több embert őskő vásárlásra csábítsatok, szerintem sokkal jobban összeszedett küldetés sort kellene kitalálni. A vadássz 50-et vagy a 12 portya egy nap pl. okés, de a 10 állat sajtolás egy nap alatt... Az nagyon gáz, ennyire ne nőjünk már a randomhoz. Lehetnének jobban átgondoltak a küldetések, mert a jelenlegi helyzet nagyon elkeserítő. Nem is tudom hogy a Landragór alatt hogyan fogom tudni ezt végigcsinálni úgy, hogy ott is minden meglegyen.

Igazából tegnap már eldöntöttem, hogy ezt a templomot végigcsinálom mert kíváncsi vagyok, de ha nem történik változás a küldetések és az őskő igények terén (drasztikusan!), akkor ez lesz az első fejlesztés, amit a legnagyobb várakozásom ellenére és fájó szívvel, abszolút skippelni fogok.
A hozzászólást Truth80 módosította 2012.04.17. 12:15:43-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 9.63
kedvelt tagDartmaulFérfi
Végzetúr tehetség
119 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
595. hozzászólás - 2012.04.17. 12:15:14
Ha már jutalom!!! És őskőves vackok is vannak, akkor az elhasznált Ősköveket vissza kaphatnánk????,,, Szerintem!!!
A SÖTÉT ERŐ legyen veletek
Pontszám: 7.11
népszerűPsyChoTickTackFérfi
Végzetúr tehetség
224 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
596. hozzászólás - 2012.04.17. 12:18:07
Áldozz fel xy lélekenergiát.ezt hol,hogyan? kivásároltam egy slotot de nem adta be
Pontszám: 7.50
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
597. hozzászólás - 2012.04.17. 12:25:21
No, a manakonstrukciót pl most sem számolja... Hányszor kellene ki-be lépegetni, hogy működjön.. Mert ez így inkább csak idegesítő, mint élvezetes, pedig amúgy remek ötlet és kivitelezés. Kár, hogy nem lett tesztelve, illetve egy részletesebb ismertető sem ártott volna. Mert ha pl. az a baj, hogy minden cselekedet előtt be kell lépni abba a nyomorult templomba akkor azt talán csak ki kellene írni valahová. Mindegy akár még jól is elsülhet.
V1
Pontszám: 7.42
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
598. hozzászólás - 2012.04.17. 12:25:49 (Válasz Büyük #588 hozzászólására.)
Idézet: Büyük - 2012.04.17. 11:38:00

Azért ez annál bonyolultabb ám.Ha csak a két dekrétumot váltod ki lével akkor is havi szinten halmozod a hátrányod azzal szemben aki mondjuk 45 kőért váltja ki.Mekkora lesz ez a hátrány 1 év alatt?Ha ezt még fokozod azzal,hogy az ősköves küldikért is lével akarsz fizetni mekkora lesz a hátrányod?


Ez csak attól függ, hogy mennyi az a LE. Épp azt írtam, hogy elérhető legyen. A passzoláshoz semmi köze az ősköves küldik kiváltásának. Engem pl. nem annyira érint az őskő költség, ha kell fizetek, mégis megpróbálom megúszni passzolás nélkül. Nem lehet az a cél, hogy passzokkal teljesítsünk. Amiről én beszéltem az csak és kizárólag az ősköves küldetések kiváltásáról szólnak reális áron. De azért ne legyen már ingyen! Amit én elfogadhatónak tartanék az mondjuk kb. szintenként 100 LE/őskő. Nálam ez (81. szint) varis fókuszkristály esetében 32.400 LE-t, prémtagságos küldi esetében 48.600 LE-t jelentene. Én bizti maradnék az ősköves verziónál, de nem tenné tönkre azokat sem, akik nem akarnak fizetni.
A hozzászólást Kvnoemi módosította 2012.04.17. 12:26:49-kor
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.58
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
599. hozzászólás - 2012.04.17. 12:29:54
Baratynak sikerült kijavítania a hibát, ami miatt tegnap nlhány embernek nem lett a küldi beszámolva. Aki megírta nekem itt privátban a fórumon annak már be is írtam, ill. Baraty is csinálja azokat, akik elküldték neki a bug kukac vegzetur pont hu-ra. Akinek ilyen problémája van még, segítek neki, csak írja meg itt a fórumon priviben a nevét, karakterszámát, a világot és hogy melyik küldi volt.

KVNoemi: a részküldik komolyabb díjazása, hogy aki nem teljesíti a templomot, az is jobban járjon, jó ötlet, átgondoljuk, mivel lehetne még a részküldi jutalmakat bővíteni. Az ősköves küldik kiváltása LE-vel: a császári dekrétum pont ezt a célt szolgálta, de sajnos néhány embernek túl sok ősköves küldit dobott ki a gép. Ezt megígértem, hogy a jövő héten korrigáljuk, a második templomnál már senkinek nem lesz ilyen problémája remélhetőleg. Sajnos semmi sem szokott elsőre tökéletes lenni, de a visszajelzéseitek alapján próbáljuk tökéletesre csiszolni a templomot.

A játék áráról: azért ne felejtsétek el, hogy az őskövek nettó árát 3 éve, a játék indulása óta nem növeltük (az előző ÁFA emelés még rákerült, de a mostaninál már az sem), és bármilyen árérzékenységi probléma került szóba, igyekeztünk mindent megtenni, amit lehetett, többször csökkentettük a tárgyak árát, és áttételesen a szintlépés lassítása is a költségek csökkentését jelentette. Legkésőbb holnapig meglesz a csökkentett őskő költségű állatfelszerelés is. A templom - úgy reméltem - a már amúgy is fizető játékosok számára nem jelent plusz költséget, prémium tagság, állatfelszerelés, italok, néha 1-1 szimuláció, ezeket amúgy is használják. Ezekkel a cél inkább az volt, hogy akik egyáltalán nem fizetnek a játékért, esetleg azok is megfontolják, hogy érdemes valamennyit áldozni a játékra. Fontos számunkra, hogy senki se érezze úgy, hogy drágul számára a játék. A fórumban nem mindig tudok minden postot elolvasni, de ha ezzel kapcsolatban van véleményetek, javaslatotok, azt is szívesen látom privát üzenetben és igyekszünk mindent megtenni, hogy maximálisan elégedettek legyetek.
Pontszám: 7.47
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
600. hozzászólás - 2012.04.17. 12:34:56
Miklós, nekem pl. nem okozna gondot ez az ár a templomnál, ha mellé nem kellene 100k LÉ-ket elkölteni teljesen fölöslegesen.
Az a fő gondom ezzel, hogy olyan érzésem van hogy a karim "gyengítésére" mennek el a kövek, mert a haszontalan szakik és tulajdonságok növelése, valamint a túlnehezített (korábban itt a fórumon részletezett) küldetések teljesítése abszolút ebbe az irányba megy el.

Én addig függesztem fel a templomba járást, ameddig nem történik változás e téren. Ha ezt rendbe lehetne hozni, akkor felőlem az őskő igénye maradhat.
A hozzászólást Truth80 módosította 2012.04.17. 12:35:26-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.51
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!