Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
521. hozzászólás - 2012.04.17. 08:17:01 (Válasz Birka #516 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2012.04.17. 07:50:41
Nem is az "támadd meg 5x az epikust" küldiről beszéltünk, hanem a szerezz x kincspontot küldiről.
Kóc szerint tök normális, hogy mindenki kincspontokat generál epik ütlegelésből, szerintem meg jó ha a szövi tagjainak negyede.

Mi a véleményem erről a küldiről?
-V5-ön a manakons szivatja a szövi többi tagját, így dönthetsz, hog yaz egyéni érdekeid fontosabbak-e kp szerzésben mint a szövi érdeke. (Éljen a csapatszellem?)

V5-ön pláne könnyű felkapaszkodni epiket üthető szintre.
-A kincspont rendszer fölösleges, akkor minek hajtson rá az ember? (Tudom hogy vannak megegyezésre alkalmatlan társulatok, miattuk van bent gondolom.)

Van ahol nem fölösleges és nem azért, mert megegyezésre alkalmatlan a társaság, hanem mert így egyeztek meg.
-Epiket ütni érdemben csak a szövi top-ja tud, valamint akik hajnalban kellnek.

Vissza lehet hívni epikust és meg lehet beszélni, hogy mindenki a szintjének megfelelőn ütöget és ők ütik le. Minimum 2 hét van mindenkinek erre a küldire. Ehhez persze kell, hogy a szövetségben ezt meg lehessen beszélni (csapatszellem).
Én ezt pont nem látom olyan nagyon nehezen kivitelezhetetlen küldinek, még alacsonyabb szinten sem a játékosok többségének.
Lehet, hogy valakinek elsőre nehezebb, de megfelelő szervezéssel megoldható. Akiknek nem, azok maximum az 1-2-alacsony szintűek, ha nekik ilyen esne.
Pontszám: 8.39
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
522. hozzászólás - 2012.04.17. 08:17:17 (Válasz gabibácsi #519 hozzászólására.)
Szerintem nálad is ugyanaz lesz mint nálam volt a sima vadászatnál, gondolom kiléptél vadászat alatt.....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 5
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
523. hozzászólás - 2012.04.17. 08:17:26 (Válasz Offsboy #509 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2012.04.17. 07:30:25
Szegény Baraty mire jön majd vissza


Minden tisztelem a munkájáért. De a tegnap beleölt tonnányi őskövem után asszem' joggal várom el hogy jól működjön. Bár mondjuk ez Magyarország.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 6.78
kedvelt tagGorNorFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
524. hozzászólás - 2012.04.17. 08:19:39
Az állataim 3 szintlépése: 2 egyszerre lépett szintet portyánál, de csak az egyiket számolta. A másik 2 állatom már külön vittem.
A napi belépést nálam sem vette észre ( alszanak a papok? az ördög nem ilyen lusta.)
Vadászatnál 40-ből 8-at számolt. Így készüljön a kari, ha Landragórt is ütni akar? A vadászatot abba is hagytam, bukva ezzel a tp szerzést is ( 6006 tp-ből már volt kb 2-3000 tp)
A befogott/ sajtolt állatnál sem működött a számláló.
A szövetségi szavazást sem számolta.
Persze még 1 nap sem telt el a templom felavatása óta, ezért előfordulnak hibák. Remélem javítják őket hamarosan.
Pontszám: 5.50
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
525. hozzászólás - 2012.04.17. 08:20:40
Szerintem ebből kényszer leállás lesz!
Pontszám: 8.86
fórumozóRedboybeachFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
526. hozzászólás - 2012.04.17. 08:22:41
hello

én is buktam sokat

de azt vettem észre mindent akkor fogad el ha online vagy illetve előtte templomba látogatsz utána csinálsz valamit vissza mégy a templomba akkor elszámolja

ez igy egy kicsit gas
Pontszám: 4.65
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
527. hozzászólás - 2012.04.17. 08:23:25 (Válasz Craslorg #521 hozzászólására.)
Nem fölösleges a kincspont. Nálunk szabad licit van, az viszi akinek a legtöbb van / legtöbbet szánja rá.

Nem azért mert képtelenek lennénk a megegyezésre, hanem mert így (is) igazságos. Aki többet tesz a szövetségért, több esélye van kincset szerezni.

Egyébként ma nekem egy csomó mindent nem számolt a templom. A legfájóbb ezek közül az ősköves manalötty megivása. Lehet hogy túl hamar ugrottam neki a rituálénak.

Igazából ha nem történik érdemi változás (nem csak a bugok kijavítására gondolok), akkor valószínűleg nem sokat fogok templomozni. Havonta kalandszaki, mágia meg transz projekció növelésre nincsen semmi szükségem. Valamilyen megreformálás mindenképpen kelleni fog, mert ennek a torka véres.
A hozzászólást Truth80 módosította 2012.04.17. 08:41:25-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 9.24
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
528. hozzászólás - 2012.04.17. 08:26:15 (Válasz Miklós #23 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.04.06. 08:19:33
Mivel a küldetések randomok, van egy minimális esély (de csak a nagyobb templomnál) hogy akár 3 ilyen küldit is bead a gép. Viszont a templomkristályokat akár valódi őskőre is be lehet váltani, amivel ez remélhetőleg pont ellensúlyozható lesz hosszabb távon.


1.Minimális esély nem csak 3 ősköves küldetésre van, de 4-re, sőt 5-re is.
Hogy lesz ez megoldva?

2. A templomkristályok átváltása: 30 templomkristályért 10 őskő.
Legnagyobb templom esetén 3 hónap alatt jön össze 36 kristály.
Legolcsóbb ősköves küldetés a szimulációs (5 őskő), tehát nincs miben "reménykedni" (főleg jelen 4-5 ősköves küldetés esetén).

Kezdetben vala a prémium tagság, majd a gyorsítások fix, egyszeri adó formájában.
Rögtön utána jött az "emeljük a magasabb szintű tárgyak őskő igényét, hiszen ha már x időt játszott a paraszt, akkor ezután is fog és megveszi drágábban is".
Miért is drágulnak a tárgyak? Mert több időt töltünk 1-1 szinten? Ez magyarázat?
Minél régebben játszunk, annál drágább?
3 éve Platina Ribizli felhozta a témát, azóta sem változott semmi, a rendszer jogát tartja az extra őskövekhez.
Végül eljutottunk odáig, hogy az addigi egyetlen fix fejés a jobb karakterért (ősköves állatfelszereléssel kb. feleannyi idő alatt ér fel az állat 20. szintre) mintájára már a fejlesztések többségét folyamatos adónak érezhetjük (gradulátumok a maradandó eseményekhez, szerencsekerék extra forgatásai, végzet templomának küldetései).
A rendszer biztosítási ügynökké vált, aki folyamatosan passzív jövedelemhez jut a fejlesztések után.
Persze bejön azért 1-1 fix költség is pluszban UGYANAZON FEJLESZTÉSÉRT (pl. szerencsekerék bérlet, Indiana Jones ostora), vagy fix költsége ellenére újra és újra megvásárolható tárgy (pl. térképkereső varázsvessző).
A hozzászólást Xena módosította 2012.04.17. 09:21:52-kor
Pontszám: 9.08
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
529. hozzászólás - 2012.04.17. 08:27:01
remélem azért elmentik azt, ami már megvan, ha esetleg leállás kell, mert már felét legalább megcsináltam, meg elég sok van félbehagyva:( az őskőveseket is megcsináltam, tehát jó lenne, ha ezek nem vesznének el...de remélem leállás nélkül is megoldható, amúgy nálam olyan még a belépés számolásán kívül más nagy baj nem volt.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.23
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
530. hozzászólás - 2012.04.17. 08:30:03
A szerencsekeréken kipörgetett sisakszilánkokat nem számolta el. +6...

A lépj be 8 egymás utáni naponból is csak 1em van.
A hozzászólást BaalCain módosította 2012.04.17. 08:45:21-kor
Pontszám: 7.51
közkedveltGreen AllowFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
531. hozzászólás - 2012.04.17. 08:31:19
Nah, tegnap sem számolta az 50 vadásaztot sem, az 5 befogott állatot sem , természetesen amit véletlenül beszámolt ebből, az is lenullázódott mára!

Ma reggel kisajtoltam a tegnapi 5 állatot, és elindítottam 50 vadászatot - most járt le, fogtam 2 állatot is, DE! minden számláló ezen küldiknél NULLA!!!! Semmit sem számolt be!

Pontszám: 10
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
532. hozzászólás - 2012.04.17. 08:31:21 (Válasz Eardog #529 hozzászólására.)
Biztos vagyok benne, hogy senkit nem ér kár emiatt, visszamenőlegesen is; ilyen téren sosem volt panasz a bugjavításra.
Most megyek költöztetni, remélem jó hír vár majd ha visszajövök
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.10
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
533. hozzászólás - 2012.04.17. 08:31:41
Na jó. Fene tudja mit csináljak - teljesen hektikusan van amit számol, van amit nem. A sisakszilánkot még most sem, az állat szintlépését azonban igen.
Baratynak tele lesz a....postaládája
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.84
fórumozóImperoFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
534. hozzászólás - 2012.04.17. 08:32:11
Manakonstrukciót nem számolta a templom, win7, Chrome
v1, Végzeturak Mesterei, Szinuhe
Szinuhe
Kosarasszájú CetCápa
La Viva Tiburón
Elfcápaemberkobudera
Pontszám: 5.30
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
535. hozzászólás - 2012.04.17. 08:33:03
Nekem sem számolódott el a belépés, manakonsti... a többit meg nem is néztem már.
A hozzászólást Paco módosította 2012.04.17. 08:33:23-kor
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.49
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
536. hozzászólás - 2012.04.17. 08:39:19
Nagyon úgy tűnik, hogy tényleg úgy kell kezdeni, hogy meglátogatja az ember a templomot, mert csak utána kezdi el számolni a dolgokat. Szavazásnál csak az számít, amit én indítottam, és ha kilépek, akkor az újbóli belépésig nem számol semmit. Van mit javítani...
Pontszám: 8.36
közkedveltTom StarkFérfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
537. hozzászólás - 2012.04.17. 08:39:36
Ahogy elnézem, mindenkinek más bugos, ezen még nem árt dolgozni egy kicsit.
Ma nálam
- nem számolta az AH-s dukátokat,
- a kalandokat,
- nem érzékelte, hogy épület statisztikát néztem
- nem jó a belépés-számoló

A többi úgy tűnik, hogy működik (legalább is eddig)
A hozzászólást Tom Stark módosította 2012.04.17. 08:40:36-kor
Pontszám: 7.67
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
538. hozzászólás - 2012.04.17. 08:46:27
5 CSP-ért 2 dukátot nekem se számolta!
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.23
fórumozóRedboybeachFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
539. hozzászólás - 2012.04.17. 08:46:47
az én tanácsom addig is

ha fejlesztes gyógyitasz áldozol szavazol

előtte templom fejlesztesz egyet utána templom feljesztesz még egyszer templom és igy tovább

a napi tp küldinél végig online voltam és csak ugy számolta el

probáljátok igy
Pontszám: 4.65
népszerűCDALLASFérfi
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
540. hozzászólás - 2012.04.17. 08:47:54
Ha már belekényszerítik a dolgozót ebbe a 12+24 órás tétlenségbe (láthatatlanság), legalább az epikust elérhetővé kéne tenni. Nem beszélve arról, hogy lesz, akinek emiatt fájón hiányozni fog a sisak szilánk aznapi része.
Pontszám: 5.81
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!