Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
421. hozzászólás - 2012.04.16. 20:31:52 (Válasz Alendaar #403 hozzászólására.)
Írta Miklós a képletet: szint*(100+szint*10) LE elsőre és kap egy 3-as szorzót a második küldikilövésre.
Pontszám: 7.59
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
422. hozzászólás - 2012.04.16. 20:36:31 (Válasz BaalCain #420 hozzászólására.)
Én már beáldoztam 4 AF pontot ja és nem rabszolga karit viszek

de abban egyetértek, hogy igen sok erőforrást emészt fel a templom és a jutalom igen gyengusra sikerült
Pontszám: 8.02
kedvelt tagDvid5891Férfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
423. hozzászólás - 2012.04.16. 20:44:58
Én személy szerint örülök hogy nem egy pók barát ez a "kis" tevékenység(nem kell őket félteni), mindenki panaszkodhat hogy vannak olyan küldetések ami neki nem fekszik, bár szerintem kellenek a kihívások, túl sok értelme nem lenne ha személyre szabott küldetést kapna mindenki, mondjuk az igazsághoz hozzátartozik hogy nem pénztárca barát innkább mindenkinek 4 ősköves küldetése van mint 2, sok az értelmetlen szaki fejlesztés, ultraspec nélkül sokba van a tulajdonság fejlesztés.......az oszloponkénti ill. soronkénti jutalmak kimondottan gyengék....
És mindezek ellenére én biztos végig csinálom, kiváncsi vagyok a "nagy" jutalomra.
Pontszám: 6.71
népszerűBinikeFérfi
Végzetúr tehetség
197 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
424. hozzászólás - 2012.04.16. 20:53:03
lehet arról beszélni hogy "nagy" jutalom de az nonszensz és sehol nincs az életben hogy a egy kvázi verseny/tevékenységért nem tudom pontosan hogy mi a jutalom/fizetség/nyeremény. Pl. dolgozok és ezért a munkámért pénzt kapok. Az meg külön érdekes hogy pénzt kéne áldozni és nem tudom mit kapok cserébe érte így nem tudom eldönteni megéri -e nekem az hogy csináljam vagy sem ... (fogyasztóvédelmi szempontból nem túl szerencsés a dolog.)

A további probléma kitalál valamit a BEHO majd útközben adja meg a tevékenység pontos paramétereit. Pl ez a tekercs dolog ... Ha kiadtok valamit kérhetnénk PONTOS RÉSZLETES leírást. ki mire fizet be ...

nem rinya csak vélemény

továbbra is áll hogy nekem tetszik a dolog de mivel nem látom értemét ennyi erőforrást belefetszölni nem túl jó tárgyakért ezért nem fogom ezzel tölteni az időt
Eszek egy kis babot, aztán csapom neked a szelet

V2: JohnCoffey
V3: JohnnieSkywalker
V4: Kukucs; JohnnieSkywalker, JohnCoffey, Gombóc Artúr
Pontszám: 8.42
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
425. hozzászólás - 2012.04.16. 20:53:19 (Válasz BaalCain #420 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2012.04.16. 20:26:56
Lényeg: minden karinak rohadt sok áldozat.

1et akkor van esély, hha teljesen elrontja a karit pl szinguláris fejlesztés.


Szerintem azért ennyire nem drasztikus a helyzet.
Karaktert elrontani szingulárissal nem nagyon lehet, +3 szinguláris meg sem látszik, arról nem is beszélve, hogy le is lehet felejteni.
Hogy kinek mi jelent nagy áldozatot az adott jutalomhoz képest, az nagyon játékosfüggő. Ha valakinek már attól feláll a szőr a hátán, hogy vadásznia kell, annak valóban nagy áldozat lehet. De két feladatot még ő is kilőhet.

Hogy a jutalom gyenge vagy sem, ez megint játékosfüggő, és szintfüggő is. Nálam a +1 tulajdonság mindenre kb. 2 millió LE-t jelent. Kiadás oldalon van kb. 60k LE ha meg akarok venni egy fölösleges varit mint küldetés, plusz 4 szakértelem fejlesztése 3 ponttal, ami még kb 280k.
Gyakorlatilag 350k befektetéssel kapok 2millió LE-t, plusz az egyéb izéket a sorok és oszlopok végén.
A hozzászólást Ariel módosította 2012.04.16. 20:56:51-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.23
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
426. hozzászólás - 2012.04.16. 21:02:41
A szinguláris a szintlépéshez kell nem pedig a 3 szingulárishoz.
Különben nem tudja megvenni a sisakot 28 nap alatt.

pls ariel ne nézz hülyének

továbbá te olyan helyzetben lévő kariként gondolkozol aki na jó még rászánok pár őskövet ide is.
aki kevés őskövet vesz vagy nem vesz nem tudja megcsinálni a 2 jokerrel sem az 5 ősköves-kb 50 őskő- és az egyébként lehetetlen küldetéseket. pl 22 000 lgyt kapott eddig a kari és bekérnek 15 000et...
A hozzászólást BaalCain módosította 2012.04.16. 21:05:37-kor
Pontszám: 8.34
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
427. hozzászólás - 2012.04.16. 21:08:49 (Válasz Viszok009 #370 hozzászólására.)
Idézet: Viszok009 - 2012.04.16. 18:11:13
Jelenleg 1 templomkristályod van válassz jutalmat:


ezek a köztes jutalmak ... ?
v3 - taspi
Pontszám: 7.20
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
570 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
428. hozzászólás - 2012.04.16. 21:10:51
beszarás menyire hektikusan múködik az egész...
most nyomtam egy gyógyítást az állatokon és nem nőtt a számláló...

megjegyzem itt sem nőtt több küldivel egyetemben....
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 6.58
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
429. hozzászólás - 2012.04.16. 21:11:52
Azt meg csak csendben említeném, hogy ha átugrasz egy küldit, (Császári dekrétummal), akkor a következő ugráshoz dupla annyi őskő vagy LE kell. Én nagyon kíváncsi vagyok erre az egészre, meg is csináltam ma 21-et, lenyeltem a dühömet hogy ennyi erőforrást felemészt, egy sorral készen is vagyok, de ha a második - általam kinézett - küldit akarnám átugrani, akkor ennyibe kerülne:

Felhasználok egy császári dekrétumot:
30 őskőért
vagy
416970 lélekenergiáért


Nem sok ez egy kicsit? Meg úgy összességében véve...
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.92
fórumozóAzgolarFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
430. hozzászólás - 2012.04.16. 21:13:55
Sajnos több végrehajtott cselekményt nem számlál a számláló
Úgy érzem még 1-2 hét tesztüzem nem ártott volna.
Pontszám: 5.50
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
431. hozzászólás - 2012.04.16. 21:17:23
A magam részéről hanyagolom a templomot.
Legfőképpen azért , mert ingyenélő vagyok, és így esélyem sincs végigcsinálni, mivel max. 2 két küldit "lőhetnék ki" LÉ-vel, viszont moindkét karakterem templomában legalább három olyan feladat van, amit csak pénzért tudnék megoldani....(állatátnevezés , varázslatba fókuszkristályt ,hosszabbítsd meg a prémed, használj x ősköves italt....stb.)

A kisebb soronkénti-oszloponkénti jutalmak pedig egyáltalán nem érik meg a beleölendő időt ,és erőforrást, sen a 20. , sem pedig a 60. szintű karim esetében.
Kicsit (?) azért csalódott vagyok, mert az előzetesen "elhintett" infók alapján úgy tűnt, olyan fejlesztés lesz, ami NEM csak a fizetős réteg számára elérhető.De nagyon nem hisztizek azért, már megtanultam, "pénz beszél, kutya ugat". Taqlán lesz egyszer fejlesztés , nekünk másodrendű játékosoknak is, addig meg vigasztalódom Landragórral.
Báró Samedi
Pontszám: 7.93
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
432. hozzászólás - 2012.04.16. 21:22:09 (Válasz Ariel #425 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2012.04.16. 20:53:19
Idézet: BaalCain - 2012.04.16. 20:26:56
Lényeg: minden karinak rohadt sok áldozat.

1et akkor van esély, hha teljesen elrontja a karit pl szinguláris fejlesztés.


Szerintem azért ennyire nem drasztikus a helyzet.
Karaktert elrontani szingulárissal nem nagyon lehet, +3 szinguláris meg sem látszik, arról nem is beszélve, hogy le is lehet felejteni.


Tovabba ez maxos szaki, igy elvileg nem is adhat ilyet. Valaki irta, hogy o kapott maxos szaki novelest, de konkretumot tobbszori kerdesre sem irt, igy en egyelore ebben nem hiszek.
Pontszám: 6.91
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
433. hozzászólás - 2012.04.16. 21:23:03
Van az egész sorozatra 28 nap. Hova ez a nagy rohanás? Azért a 1hetes prémium tagságot meg a nevezd át egy állatodat küldetést ne nézzük már 2db őskövet igénylőnek, mert az egyikkel megvan oldva a másik. A sok tp költést össze lehet kapcsolni a sajtolóssal,befogóssal egy vadászós napon. Ahogy a költs el x lgy pont üti a sisakvásárlósat. Több ilyen is van. Nekem tetszik, végre nem az van, hogy vadássz 10et, portyázz 8at, sajtolj, térkapuzz.

Lehetne egy sor, a küldetéseim címével, mert így átláthatatlan.

A nap vicce amúgy amit itt olvastam fórumon, hogy valaki az alsó listából választotta ki az aktuális küldetését. Hát ezen szakadtam. És akkor még fel is van háborodva, hogy biztos nem ő a hülye.

Sokszor szidjuk Miklósékat, hogy kevés az infó, és ez legtöbbször így is van, de ide most le vannak írva alap dolgok, legalább azokat olvasnátok el.

Várom a szintem környékén lévő kedves játékos jelentkezését, a szerezz portyában 141k-t küldetéshez. Kölcsönös segítségnyújtás jeligére.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.51
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
434. hozzászólás - 2012.04.16. 21:23:11
Ez az egész valahol egy nonstop event, ami akkor generálódik, indul el, amikor benézel a templomba. Unaloműzőnek kitűnő lenne, csakhogy rendesen megnehezíti a dolgot a rengeteg erőforrás-ráfordításon kívül, hogy az egész nagyon szűk határidőkhöz van szabva, így kényelmes játékstílussal semmiképp se játszható. Ezt egyelőre az event-fanok fogják tartósabban csinálgatni, vagy akiket tényleg hajt a kíváncsiság és a kalandvágy, és nem szánják rá az időt, pénzt és energiát.

Nem bírtam ki, ezért elindítottam egy próbababát v1-en ismét, ahogy sejtettem, vele nagyobb eséllyel lehet megszerezni a jutalmat, ott most eljátszogatok, kipróbálom magam. Persze ott még a szakértelem fejlesztések tűnnek magas lónak, lévén első szinten még nem is lehet ilyeneket fejleszteni, de 14 napos határidővel tán csak beleférek még a szakikba. Viszont hogy fogok 1 nap alatt 12 győztes portyát kivitelezni egy tök kezdő karival? Prém tagságot ott is kellett venni, ez úgy tűnik, kihagyhatatlan eleme lett a templomnak. És van még egy érdekes: Állatod lépjen szintet három portyában, amikor te támadsz. Azt hiszem, itt ez lesz a leghúzósabb. Sum 4x4 küldi van, míg a v5-ös karimnál 6x6-os a tábla, duplaannyi idővel.
A hozzászólást Lavender módosította 2012.04.16. 21:25:21-kor
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.84
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
435. hozzászólás - 2012.04.16. 21:23:50 (Válasz BaalCain #426 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2012.04.16. 21:02:41
A szinguláris a szintlépéshez kell nem pedig a 3 szingulárishoz.
Különben nem tudja megvenni a sisakot 28 nap alatt.


80. szint alatt kapta meg a sisakvasarlos kuldit?
Pontszám: 6.91
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
436. hozzászólás - 2012.04.16. 21:27:29 (Válasz Razor #428 hozzászólására.)
Idézet: Razor - 2012.04.16. 21:10:51
beszarás menyire hektikusan múködik az egész...
most nyomtam egy gyógyítást az állatokon és nem nőtt a számláló...


Igen, most ellenoriztem, nalam is kaki. Gyogyitast 4-bol 1-et szamolt el, kemgombot 3-bol 2-ot. Nem vagom, hogy ezt hogy sikerult ilyen bugosan berakni.

Mellesleg jelenem, hogy piszok lassu a jatek. Azonnali beavatkozast igenyelne a sebesseg problema. Meg most az event elott!
Pontszám: 6.91
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
437. hozzászólás - 2012.04.16. 21:27:43
Egyébként az "Állatod lépjen szinted három portyában, amikor te támadsz." küldetés kihívással is teljesül?
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.70
kedvencZimiFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
438. hozzászólás - 2012.04.16. 21:28:04
Nekem alapvetően tetszik.
Na persze nem jött olyan agymenés, hogy AF-t áldozzak vagy lépjek két szintet.
A legdurvább amim van, talán az egy nap 4422 TP és az 5 állat elfogás. De ezek meg jól kombóznak egymással, egy vadászós nap és szevasz. (Persze landragór kicsit bezavar, mert miatta nem terveztem vadászatot csak töltögetést, de ettől most nagyvonalúan eltekintek.)

Őskövesek:
Normál haladás részeként teljesülnek:
prémium
állat elnevezés
vegyél állatfelszerelést 3x
Nem tervezett költségek:
fókuszkristály varázslatba
5 ősköves manaital

Ha azt nézem, hogy a fókuszkristály varázslatba és az 5 ősköves manaital helyett mik jöhetnek, amit tuti kihagynék sokkal több őskőért, akkor én inkább maradnék ennél a verziónál. Ezt csak azért írom, hogy lehetne pipa, ha lesz korlát az őskövesek számára, hogy szeretném-e a korlátot, vagy jöhet ez az alapértelmezett sorsolás több ősköves küldetéssel.

Egyébként egyre inkább úgy látom, hogy teljesen jó ez így, nem mindenkinek lesz mindig meg a teljes mátrix, de ez nem is gond. Viszont lehet kapni kedvező sorsolással olyat, ami kis áldozattal belefér. (Na ez a random az, ami szerintem a játékba belefér, nem úgy mint a szerencsekerék elszállt tárgyai.)

Viszont a sebesség ismét botrányos.
V1 Mordred
Pontszám: 8.62
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
439. hozzászólás - 2012.04.16. 21:31:05 (Válasz Truth80 #437 hozzászólására.)
Azt a küldetést a teljesen kezdő karimmal minimális (értsd a templom miatt kifejlesztett) szakikkal legyegyszerűbben 14 nap alatt csak egyesével és elengedősen tudom elképzelni. Vagy nagyon hajtósan. Az event jót fog ennek is tenni, még ebben reménykedek.
Egyébként szerintem nem. Az rémlik, hogy normális küldiknél sem számítja be a kihívást, ha egyszer portyát ír. Hiába barátságos portya...
A hozzászólást Lavender módosította 2012.04.16. 21:33:15-kor
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.84
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
440. hozzászólás - 2012.04.16. 21:34:11
Amúgy fontos lenne, hogy a templom egyszerre kezdődjön mindenkinek? Mi lenne, ha 2-3 nap eltolódással menne bizonyos csoportoknak és így akkor nem lenne egyszerre leterhelve a rendszer....

mod: Akár szintenkénti kategóriákra osztva, hasonlóan mint egy bajnoki viadal...
A hozzászólást Eardog módosította 2012.04.16. 21:34:41-kor
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.23
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!