Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
761. hozzászólás - 2012.04.18. 10:25:05 (Válasz Kwisatz #755 hozzászólására.)
A manakonsti pont rossz példa, mert ahhoz elég egy nap egyszer belépni é mikor minden mást emgcsináltál, amit akartál, akkor építesz, függetlenül a VP-d számától, manakonsti szintjétől (minimum 1). Ha aznap úgyse akarsz mást csinálni már, akkor másnapra a VP is visszajön. A kémkedés a másik, amely szintén a napi 1 belépéssel megoldható, hisze ha 1 órát játszol, akkor az elején és a végén kémkedsz és 10 nap alatt kész a 20 kémkedés.
Ettől persze az igaz, hogy a templom azoknak, akik napi fél-1 órát foglalkoztak a játékkal, több időt igényelhet naponta, ha komolyan akar vele foglalkozni, de ha a játékkal is komolyabban akar foglalkozni, arra is kevés az 1 óra.
Pontszám: 8.40
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
762. hozzászólás - 2012.04.18. 10:26:22 (Válasz Dark Wolf #760 hozzászólására.)
A picivel nagyobb esély azt jelenti, hogy őskővel egyáltalán van rá esélyed, hogy megáll a piroson a kerék. Mint ez kiderült, kő nélkül eleve meg sem áll.
Hlegba: Ok, hogy ne punnyadjon be a játék, de sokan vannak, akiknek már így is kevés idejük van játszani, ők nem biztos, hogy szívesen bíbelődnek határidőkre. Ami akárhogy is nézem, tán ok, hogy van, de a jelenlegi küldetésekhez mérten elég feszes.
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.80
népszerűDark WolfFérfi
Végzetúr
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
763. hozzászólás - 2012.04.18. 10:28:08
HA őskővel pörgetsz akkor az ultra ritka tárgyra van esélyed.. MEllesleg.. Valakinek megállt már ott???? ))

De ugynakkora esélyed van sima és ritka tárgy szerzésére mintha kő nélkül pörgetnél...


Ami pedig a határidő módosítását illeti... Szerintem nyugodtan lehetne az Entitáshoz hasonlóvá tenni.. AKi akarja pörgeti ezerrel..aki nem..az szépen lassan csinálgatja... Saját magamról tudom, hogy mikor összejön a munka nagyon kevés időm van a játékra.. Belépek...csinálok ezt-azt ... de mindezt csak este. MErt egész nap nem vagyok gép közelben... ..

És így elég nehéz mondjuk megcsinálni hogy szerezzek portyából 79000 LE-át... Lépjek 2 szintet... Költsem el az összes CSp-m .. stb ... Pedig lehet hogy szivesen megcsinálnám a küldiket, mert tetszik..mert nem érdekel hány szintet lépek, mert nem vagyok optimalizátor... CSak a játék élménye számít... De nem tudom megcsinálni mert a munkám miatt mission impossible....
A hozzászólást Dark Wolf módosította 2012.04.18. 10:33:53-kor
Pontszám: 9.26
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
764. hozzászólás - 2012.04.18. 10:28:10
Szerintem Miklós anyagiakról való fejtegetése alapjaiban hibás.

Azt kellene elérni, h egy új fejlesztés új fizetőgárdát hozzon be, nem pedig még többet fizessenek az eddigiek.
úgy ahogy az Af pontnál is működött a hozzáírás

érkezik pl a végzet temploma fejlesztés. rögtön bővül a prémtagsággal járó bónusz:
-az áldozz küldetésekben 30%al kevesebbet kell áldoznod ha prémium vagy.
-4 heti egyszerre történő prémbefizetés esetén +1 spec váltási lehetőség
- a 2. tekercs ára uannyi mint az elsőé

Szerencsekerék:prémes vagy az első pörgetésed sem lehet fekete

Aki prémes hátbaveregeti fejlesztőket és magát úgy ahogy Miklós is írja, igen, fizetek és ezért egyre többet kapok.
Aki meg nem prémes minden egyes ilyen bővítés után elgondolkozik 6 őskő hetente hm... vagy ha nem is minden hétre de mondjuk az eventen kell a sok Ép regen, akkor azok a héten megcsinálom a templomot és...


Ilyen fejlesztési megoldások kellenek.
A hozzászólást BaalCain módosította 2012.04.18. 10:32:39-kor
Pontszám: 9.77
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
765. hozzászólás - 2012.04.18. 10:31:13 (Válasz Dark Wolf #763 hozzászólására.)
Idézet: Dark Wolf - 2012.04.18. 10:28:08
HA őskővel pörgetsz akkor az ultra ritka tárgyra van esélyed.. MEllesleg.. Valakinek megállt már ott???? ))

De ugynakkora esélyed van sima és ritka tárgy szerzésére mintha kő nélkül pörgetnél...


Nem ugyanakkora az esély. Ősköves pörgetésnél nő a sima és ritka tárgy esélye és megjelenik az ultra-ritka tárgy esésének az esélye.
Mellesleg sokan írták már, hogy pirosat pörgettek, nekem is volt már többször.
Pontszám: 7.59
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
766. hozzászólás - 2012.04.18. 10:47:54 (Válasz BaalCain #764 hozzászólására.)
+10. Nagyon fontos megállapítás. A funkciók bővülését nem követi a prémium előnyök gyarapodása. Ez egy igen komoly és egyre súlyosbodó hiányosság.
Pontszám: 7.69
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
767. hozzászólás - 2012.04.18. 10:49:13
Nekem 1x volt piros eddig, pedig az elejétől pörgetek, de az is egy kalap túró (kisebb TK stimulátor).

Kíváncsi vagyok mikor reagálnak a VT javítását célzó javaslatokra és miket fogadnak meg közülük.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.85
népszerűDark WolfFérfi
Végzetúr
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
768. hozzászólás - 2012.04.18. 10:55:05
A Kisebb térkapustimulátor ultra ritka tárgynak számít????:..Egy halom őskőért? ... Szép... Akkor azt hiszem elég is volt a köves pörgetésekből...
Pontszám: 8.16
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
769. hozzászólás - 2012.04.18. 11:17:30 (Válasz Miklós #742 hozzászólására.)
off, de Miklós ide írta
Kicsit kifejtve mit is értek hibás gondolkodáson.

Azt írod, h a fizetőknek jobban meg kell érje egy fejlesztés.
De ezen azt érted, h minden fejlesztésben legyen vmi nagyon erős pénzért megvehető.

Azaz minden fejlesztéseddel célod növelni a szakadékot a fizetős és nem fizetősek között.
Valamint minden fejlesztés drágítani fogja végtelenségig a költségeket.
Én pedig azt mondom, h ezzel minden fejlesztéskor tömegek gondolkoznak el, h akarok-e játszani.

HA tényleg az a célod, h a fizetővendégnek jobb dolga legyen-és még többen fizessenek- nem még több "fejés", akkor előző hszmben írtam a megoldást a helyzetre.
A prém tagsággal járó előnyök bővítések az új fejlesztésekkor.


Ha lesz rá topik átteszem oda
A hozzászólást BaalCain módosította 2012.04.18. 11:18:23-kor
Pontszám: 9.46
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
770. hozzászólás - 2012.04.18. 11:25:11 (Válasz Craslorg #761 hozzászólására.)
Cras, nem a manakonstrukción van a lényeg, hanem azon, hogy ilyenekből kell minden nap rendszeresen egy halommal csinálni a templomhoz, és ezek napi szinten elég tetemes időt tesznek ki a normál napi tevékenységeken kívül!
Pontszám: 7.27
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
771. hozzászólás - 2012.04.18. 11:32:18 (Válasz Kvnoemi #737 hozzászólására.)
4 hozzáállás lehetséges a főnöki reakcióra:
1. Kilépünk a cégtől (törlés).
2. Behúzzuk fülünk-farkunk (esetedben fülünk) és lenyeljük a békát.
3. Odaállunk elé és megmondjuk a véleményünket.
4. Mondandójától függetlenül megszokásból térdre ereszkedünk (lefikázzuk azt, aki szól a "fejésért", hiszen van akit nyugodtan fejhet, nem zavarja, csak az ha a másik szól érte).


Ez egy fórum, ahol elmondhatja mindenki a véleményét. Ha tetszik akkor azt, ha nem akkor meg azt.
Élek a lehetőséggel hogy a "köszönöm, tessék itt van még havi 45 őskő az eddigieken felül", vagy a "csendben lapítok, max. jópofizok" helyett elmondjam a véleményem.
Persze nyilván te is csak ezt tetted engem kritizálva, szóval akkor minden rendben.
A hozzászólást Xena módosította 2012.04.18. 12:27:33-kor
Pontszám: 7.82
kedvelt tagBKayFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
772. hozzászólás - 2012.04.18. 11:36:33
Állatod lépjen szintet 3 portyában, amikor Te támadsz.

Figyelem, ha egy portyában 2 állat lép szintet az egynek számít!

Először bugként akartam jelezni, de tényleg nem 3 állat szintlépését kéri portyából, hanem 3 olyan portyát kér amikor állatod szintet lép.

Szóval valószínű ez volt a szándék.

Azért így is bosszantó:)
Pontszám: 6.90
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
773. hozzászólás - 2012.04.18. 11:46:37 (Válasz Kwisatz #770 hozzászólására.)
Ezt természetesen nem vitatom, hogy a nyitóoldalon található "nem vesz el sok időt" szöveg azoknak, akik fullosan mindent akarnak csinálni, már messze nem igaz (aki ezen belül még optimalizál, annak pláne). Pusztán azt jeleztem, hogy annak, aki eddig fél - 1 órát költött vele, nem fog semmi miatt se többet. Aki napi 3 órát, az rá fog szánni +20 percet, aki meg egész nap rá tud nézni, annak meg mindegy.
Az való igaz, hogy a játék minden elemének használata időigényes, ezen max úgy lehet segíteni, ha nincs új fejlesztés, de ezt meg senki se akarja.
Pontszám: 8.80
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
774. hozzászólás - 2012.04.18. 11:55:34 (Válasz BaalCain #764 hozzászólására.)
részemről is ment a 10 pont;)
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.86
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
775. hozzászólás - 2012.04.18. 12:52:43
Miklós:
Nem tudom ki írta fel, de a Indiana Ostora tényleg tudhatná azt, hogy a küldetés kiváltásának (őskő és LE) költségét felezi.
Ezzel hasznossá lehetne tenni és talán csökkentené a templom őskő vonzatát (amiért a legnagyobb kritika érte a fejlesztést).
Ráadásul akárcsak a szerencsekerék bérletnél egyszeri fix bevétel lenne a kiadónak (így biztosan sokkal többen megvennék), és az ősköves kiváltást is többen választanák, amivel lehet végeredményben pluszban lenne a kiadó, mégis kevesebb lenne a keserű szájízű játékos.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 7.47
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
776. hozzászólás - 2012.04.18. 13:08:35 (Válasz Hlegba #759 hozzászólására.)
Idézet: Hlegba - 2012.04.18. 10:17:34
Azért kell határidő, mert eltunyulna a játék.
Max módosítani, ha v.ki időben csinálja meg, akkor 100%-os jutalom, ha pl, két hetet késik akkor már csak 90% és így tovább.
Ha nem lenne időlimit akkor nem volna sok értelme.


Jó ötlet. Hetente bukhatna mondjuk 10%-ot. Ezzel párhuzamban, ha valaki határidőn belül végzi el kaphatna extra 10-20-30% (3. hét-2. hét-1.hét) jutalmat. Így megmaradna a versengés része, nagy elszállás nem lenne, de mindenki bezsákolhatná a tápokat. Esetleg lehetne az extra tápokat (pl templom medál, transzakármi) csak azoknak adni akik határidőn belül befutnak. Én végignyálaztam a küldiket, egy-két (kiváltható) küldi kivételével kényelemsen be lehet fejezni a küldiket a 30 nap alatt. Persze ehhez az kell hogy az emberfia áldozzon rá (időt/energiát/őskövet).
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.13
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
777. hozzászólás - 2012.04.18. 13:10:16
Az ostornak biztos nem az esemény végi bónuszt kellene növelni, hanem a résznyereményekét pl vagy a közbülső költségeket csökkenteni.

Legyen érdemes annak is megvenni aki nem lát reális esélyt arra, h templomot végigcsinál.

A templomkristály költségek drasztikusak. Szerintem az ostornak az sem lenne durva, hha minden résznyereményhez adna +1 kristályt.
Aki megveszi annak ha a felét tudja teljesíteni akkor is lesz majdnem annyi templomi izéje mint aki nem.
A hozzászólást BaalCain módosította 2012.04.18. 13:14:06-kor
Pontszám: 8.38
irritálóMelinda1969Nő
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
778. hozzászólás - 2012.04.18. 13:26:21 (Válasz BaalCain #764 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2012.04.18. 10:28:10
Szerintem Miklós anyagiakról való fejtegetése alapjaiban hibás.

Azt kellene elérni, h egy új fejlesztés új fizetőgárdát hozzon be, nem pedig még többet fizessenek az eddigiek.
úgy ahogy az Af pontnál is működött a hozzáírás

érkezik pl a végzet temploma fejlesztés. rögtön bővül a prémtagsággal járó bónusz:
-az áldozz küldetésekben 30%al kevesebbet kell áldoznod ha prémium vagy.
-4 heti egyszerre történő prémbefizetés esetén +1 spec váltási lehetőség
- a 2. tekercs ára uannyi mint az elsőé

Szerencsekerék:prémes vagy az első pörgetésed sem lehet fekete

Aki prémes hátbaveregeti fejlesztőket és magát úgy ahogy Miklós is írja, igen, fizetek és ezért egyre többet kapok.
Aki meg nem prémes minden egyes ilyen bővítés után elgondolkozik 6 őskő hetente hm... vagy ha nem is minden hétre de mondjuk az eventen kell a sok Ép regen, akkor azok a héten megcsinálom a templomot és...


Ilyen fejlesztési megoldások kellenek.
Teljes mértékben igazad van A szerencsekerékröl meg annyit,h 2 napon keresztül elsö pörgetés fekete,sőt volt h az ősköves pörgetés is fekete volt Havi szinten kb 16.000 FT-t áldozok a játékra de most ott tartok h ezentul nem fogok.3-dik napja h megirtam a problémám a végzettemplomával kapcsolatban,azota sem korrigálták.Az én szövim nem háboruzik,békés klán és épp ezért a tekercsel a háborus küldit pipáltam ki és erre a láthatatlanságit aktiválta Potyára beleöltem az őskövemet,van rejtö köpenyem...És most ezért az egy hibáért nem fogom tudni megcsinálni a végzettemplomát Viszont ezentul több pénz marad majd a pénztárcámban
Pontszám: 5.07
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
779. hozzászólás - 2012.04.18. 13:49:34 (Válasz BaalCain #777 hozzászólására.)
Nem látom be miért kellene büntetni azt, aki nem csinálja meg határidőre a templomot.Nem elég neki az, hogy lemarad 1-2 templomnyi táppal a többihez képest?


Sorry......ez nemjó embernek ment... Aurrinak szól.
A hozzászólást Azazel módosította 2012.04.18. 13:52:01-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.29
kedvelt tagHollofiaFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
780. hozzászólás - 2012.04.18. 13:51:09
van az 5 állatelfogás küldi, ma 100 vadászatból 12 jött és csak kettöt számolt
v3 Hollofiver
Pontszám: 6.93
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője