Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1841. hozzászólás - 2012.05.31. 15:41:22 (Válasz Viskos #1831 hozzászólására.)
Idézet: Viskos - 2012.05.31. 15:05:51
8 célponttal 8 óra alatt kb. 100 pp-t lehet ellőni. Biztos összejönne a 200 is, csak az meghaladja a tudásomat.


Mint emlitettem, hetfotol Xeno. Van egy gomb. Nyomogatni kell. Idonkent gyogyitani. Nem fogja meghaladni a kepessegeidet, hidd csak el.
Pontszám: 5.98
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1842. hozzászólás - 2012.05.31. 15:44:59 (Válasz Yasmina #1839 hozzászólására.)
Idézet: Yasmina - 2012.05.31. 15:38:43
Tegyél 7 térkapus fókuszkristályt térkapus ékszerbe!
Csak az összefoglalódat idézem, amit az esszencia felhasználáshoz írtál és mellesleg azzal egyet is értek!
Ez is egy nagy pazarlás!


210 terkapubol jon ki ennyi kb. az 40 nap kb. Ha megkapja az ember 28 naponta, akkor igen gyorsan eljut oda, hogy butan nezzen.
Arrol nem is beszelve, hogy ezeket nem terkapus, hanem epikus ekszerekbe szokas rakni.
Pontszám: 7.23
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1843. hozzászólás - 2012.05.31. 16:01:27
Szimpatikus ötletek - a legtöbbje, azért akad pár igazán, khm.. érdekes-, bár magasabb szinten gond lehet majd a kínzókamra feltöltésével, célpont hiány miatt...
Kieg.: a legendára vonatkozó ötlet különösen jó annak fényében, hogy 145. szinttől kezdve csak hiányzó fejezetek vannak. Igaz előtte se nagyon olvasgattam, és ezzel vélhetően nem vagyok egyedül.
A hozzászólást Archibald Cunningham módosította 2012.05.31. 16:04:01-kor
V1
Pontszám: 7.47
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1844. hozzászólás - 2012.05.31. 16:06:37
Nyilván minden finomítás kérdése. Talán viszonyítási alapnak megfelel.
Eredetileg azzal a céllal csináltam, hogy összeszedjek minden addig felmerült javaslatot (mert ugye 53. oldalnyi fórum hozzászólást kevesen fognak átnyálazni) és hozzátettem a saját ötleteimet (amit direkt odaírtam az elejére).

A lista így is tartalmaz olyan javaslatokat amikkel nem értettem egyet, de ezt amolyan közösségi listának szántam. Nem is gondoltam volna hogy eddig eljut

*azt hiszem a térkapu kavicsos éppen az én ötletem volt, engem üssetek érte (de persze lehet mást is kitalálni helyette)
A hozzászólást Truth80 módosította 2012.05.31. 16:09:48-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.93
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1845. hozzászólás - 2012.05.31. 17:20:54 (Válasz Ariel #1834 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2012.05.31. 15:17:04
Ha az utolsó napon csinálod meg a +3 erő küldetést, akkor a következő templomot rögtön kezdheted ezzel, persze csak ha nem vagy olyan szerencsétlen, hogy taumaturgia növelés lesz a feladatod.
Nálam ez volt a helyzet.
Pontszám: 6.40
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1846. hozzászólás - 2012.05.31. 17:29:26 (Válasz Kocos #1841 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.05.31. 15:41:22
Idézet: Viskos - 2012.05.31. 15:05:51
8 célponttal 8 óra alatt kb. 100 pp-t lehet ellőni. Biztos összejönne a 200 is, csak az meghaladja a tudásomat.


Mint emlitettem, hetfotol Xeno. Van egy gomb. Nyomogatni kell. Idonkent gyogyitani. Nem fogja meghaladni a kepessegeidet, hidd csak el.
Ha Xenot támadok pp-ből, akkor annak az a hátránya, hogy kábítani nem lehet, a kritikusai pedig teljesen véletlenszerűek.
Kábítós ismételhető küldetést nem lehet megcsinálni rajta (LE és dukát bukta)
Kritikusokat csak az esetek felében lehet rajta ütni/lőni, úgyhogy az ismételhető küldi kétszer annyi erőforrásba kerül.
Nem hiszem, hogy ezt esszencia kompenzálni képes.
Pontszám: 5.93
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1847. hozzászólás - 2012.05.31. 19:12:18
Szerintem is sz@r PP-ből küldizni a xenókon, csak szopatnám magam...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.61
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1848. hozzászólás - 2012.05.31. 19:18:46
Szép gyüjtemény TRu, thx

Azért jó lenne,
-hha elvi képtelenségeket kevesebbet kapnánk.
(15 főt kamrában jó éve elméleti esélyem sincs tenni)
kis szöviknek lehet nincs szükséges épülete pl alkimista - kis karim nem tudott ezért megcsinálni már 2 templomot.

-ami paszíivitásra ösztönöz
láthatatlanság
1 nap kéz vkin

Egyes Küldi javaslatok egészen nagyszerűek, kedvencem nekem is a legendás.

A templom meglehetősen személyes vonatkozású épület, pár dologban kell csak a szövivel is számolni de szerintem igenis hasznos a játéknak, hha olyan dolgok történnek amik összefogásra ösztönöznek és szervezést igényelnek.
ilyenek a háborús küldik...
Pontszám: 7.59
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1849. hozzászólás - 2012.05.31. 19:46:08 (Válasz Offsboy #1830 hozzászólására.)
- az AF pontok eltárolódnak 60-ig vagy csak akkor kapjuk, meg amikor már lehet AF képességünk?


Erre tudom a választ: NEM tárolódik
Pontszám: 6.31
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1850. hozzászólás - 2012.05.31. 20:10:29 (Válasz Birka #1849 hozzászólására.)
Valljuk be, ez így rendjén is van.
Érdekes lenne, ha egy pók amint elérné a 60. szintet valamikor a jövőben, és több mint 1000 AF-ből költekezhetne.
Pontszám: 6.86
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1851. hozzászólás - 2012.05.31. 20:15:50 (Válasz Birka #1849 hozzászólására.)
Nem és ezt egyértelműen meg is válaszolták.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.89
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1852. hozzászólás - 2012.05.31. 22:39:07
Az jutott eszembe, hogy nem-e lenne barátságosabb a "költsd el az összes cselekvéspontodat"-küldi, ha összes helyett is egy konkrét szám lenne, mondjuk 200, az már majdnem megfelel az "összes"fogalmának. Ennyit egy hónap alatt el lehet nyomni, ha nem is olyan lazán, de semmiképp sem olyan bosszantó, mint event előtt (esetemben) ellőni az összeset, miközben folyamatosan termelődnek. Leghatékonyabban, tp-nélkül szakik turbózgatásával elbíbelődni enyhén szólva időigényes elfoglaltság és értelmetlen is önmagában. Adott csp ezzel szemben amúgyis elmehet egy hónap alatt, ha nem is azonnal, így ez teljesíthetőbb és kevésbé fájdalmas küldetésnek tűnik. Bár tény, hogy nem tudom, hogy programozásilag mennyire kivitelezhető ez az ötlet, vagy hogy egyébként tényleg nehezebb lekövetni számlálóval a cspk-ket, mint azt hogy 0-esetén teljesített a küldi. Ez csak egy ötlet volt.
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 8.17
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1853. hozzászólás - 2012.06.01. 09:00:58 (Válasz Lavender #1852 hozzászólására.)
Szerintem nem rossz ötlet. Hiszen ez tipikusan olyan feladat, ami frankón géphez szögez...
Pontszám: 8.47
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1854. hozzászólás - 2012.06.01. 10:25:22
Ha már ötletelünk én is összeírtam a Templomos küldetés ötleteimet. Íme:

- Válts Tulajdonság specializációt vagy süsd ki a lélekkutat
- Nővelj a tulajdonságösszegeden szint/7 -et
- Növelj a szakértelemösszegeden szint/4 -et
- gyűjts össze 20 kiégett őskövet vagy változtass legalább 20 kiégett őskövet őskővé
- A kristálypont italos küldetés helyett: növeld a kincsponjaid mennyiségét 300-al
- Nőveld építésedet szint*10000-el vagy a kincspontnővelést a felére csökkenteni
- Ha az előző templomban volt sisakvásárlás, akkor most ne legyen
- Ne legyen együtt LGY áldozás és LGY költési küldetés (vásárlás, sisak)
- Szerezz egy medált vagy vegyél részt egy eventben vagy vonulj katakombába
- indítsd szavazást a szövetségben
- vigyél el legalább 15 alkalommal ellenfelet kínzókamrába vagy áldozz fel 15 ppt, 15 cspt és 15 tkp-t. Ha csak 5. szintű a térkapu, akkor lehessen 3x 5 tkp-t áldozni. Ha nincs térkapu, akkor azt nem kell.
- Okozz legalább szint^2*20 sebzést egyetlen nap alatt bármilyen módon (portya, entitás, epikus, kaland, event) vagy sebződj legalább szint^2*20 ÉPt bármilyen módon (kaland, entitás, epikus, portya, event)
- Gyere be a végzet templomába 0 VP-vel 5 alkalommal.
- Licitálj epikus tárgyra 100-zal osztható kincsponttal de legalább 300-al.
- Vegyél részt 5 alkalommal olyan szövetségi szavazásban, amely eredménye igen lesz.
- növelj 3x bármely AF képességeden
- gyűjts össze 10 kalandot
- Harcra kijelölt állatod morálja nőljön fel 100% alatti értékről 100%-ra 10 alkalommal (természetes növekedés nem számít, akinek nem tud 100% alá esni, az nem kaphat ilyet).
- Állatod lépjen szintet szint/10 alkalommal egyetlen nap alatt.
- sajtolj ki egy legalább 30. szintű állatodat vagy állíts vissza egy korábban kisajtolt állatodat. (Csak 60. szint fölött lehet ilyet kapni.)
- szívj legalább szint*100 LE-t térkapus csatában egyetlen nap alatt. (Csak 60. szint fölött.)
- Sebezz többet varázslattal, mint közelharccal 5 egymást követő csatában, amit te indítasz.
- Sebezz többet közelharccal, mint varázslattal 5 egymást követő csatában, amit te indítasz.
- Kezdj el vadászni és az első vadászat során (első csp) fogj el egy állatot.
- változtasd meg a jelszavad
- Előre válaszolt helyes kvízválaszaid száma érje el a nullát.
- Pörgess 3x őskőért vagy sorsjegyért a szerencsekeréken.
- Védekezz sikeresen portyában 3 alkalommal védelem italának hatása alatt
- Szerezz 5 portyában több LE-t, mint az EH minimum (kétszerese) lélekszívás nélkül.
- Győzz 5 kihívásban úgy, hogy mindhárom próbát megnyered, vagy veszíts 10 kihívásban úgy, hogy mindhárom próbát elveszíted.
- Vásárolj sisakfókuszt és csizmafókuszt
- Ájuljon el állatod 5 alkalommal portyában (esetleg entitás, epikus is számít) vagy legyen minden állatod 20% morál alatt.
- Támadj meg 10 (különböző) megátkozott végzeturat
- Idomíts be 5 állatot maximum 15 idomítással. (Könnyítés, hogy ha már szinte be van idomítva az állat és új templomot kapsz, akkor az idomítás befejezése 5 alkalommal is elég.) Minimum 50. szinttől lehet kapni.
- Vadászat során vadássz le minden állat típusból legalább 2 félét (apró, kisebb, normál, nagyobb, óriási).
- Szerezz vadászat vagy event során 3 esszenciát
- Add el 3 térkapus tárgyad a lélekkufárnak
- Fogj el egy nálad 2 szinttel magasabb lényt
- Szerezz aranydukátot a szerencsekerékből, vagy vásárolj tárgyat aukción vagy vásárolj 10 aranydukátot LE-ért az aukciós házban.
- Végezz ki 3 végzeturat portyában, vagy végezzenek ki téged 5x portyában vagy végezd ki az ellenfél állatát portyában vagy végezzék ki a te állatodat portyában
- Döntsd meg a sebzési rekordodat.
Pontszám: 6.81
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1855. hozzászólás - 2012.06.01. 11:29:40 (Válasz Viskos #1854 hozzászólására.)
Idézet: Viskos - 2012.06.01. 10:25:22
- Gyere be a végzet templomába 0 VP-vel 5 alkalommal.

Játéktechnikailag nem jó küldi. Nekem pl. van kb. 0,15 másodpercem kattintani, és a szerver ehhez nem elég gyors.

- változtasd meg a jelszavad

Ez marhaság. Semmi kihívás, ellen bosszantó, ha elfelejted, és szenvedhetsz vele.

- Védekezz sikeresen portyában 3 alkalommal védelem italának hatása alatt

Nem a játékoson múlik a siker, hanem más játékosokon (plusz aki gyenge, az nem tud nyerni így sem).

- Szerezz vadászat vagy event során 3 esszenciát

Ez azért szigorú. A mostani 10 sajtoláshoz képest ez 30-at kíván, és mindet vadászat során. Igaz ezt nem egy nap alatt kell.

- Szerezz aranydukátot a szerencsekerékből, vagy vásárolj tárgyat aukción vagy vásárolj 10 aranydukátot LE-ért az aukciós házban.

Ez szerintem nem jó. Kivéve ha a dukáttermő tekercset is elfogadjuk dukátnak. Sima dukát nekem talán egyszer jött eddig 3 hónap alatt, 10 duká LE-ért vásárlása hamar megfinanszírozhatatlanná válik, tárgyat meg jó esetben is évente vesz az ember.

A többiben nem látok nyilvánvaló hibát, de van 1-2 ami nem tetszik, mert számomra teljesíthetetlen. Az viszont nagyon szimpi, hogy sok helyen van választási lehetőség.
Pontszám: 8.48
kedvencYutaroFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1856. hozzászólás - 2012.06.01. 12:39:59
Ez azért kicsit meredek templom a felhasznált Le terén:

2 tul. növelés
7 szakértelem növelés
Le áldozás
2 őskő pazarlás

Használj el 5 ősköves manaitalt!
Növeld meg az erődet 3-mal a karakterlapodon!
Növeld meg az idomítás szakértelmedet 3-mal!
5 egymást követő napon nézd meg a szövetségedben egy épület statisztikáit!
Növeld meg transzcendális projekció szakértelmedet 3-mal!
Fogj el egy napon 5 állatot!
Válj láthatatlanná, majd szüntesd meg a láthatatlanságot!
Növeld meg a mágiádat 3-mal a karakterlapodon!
Áldozz fel 28910 lélekenergiát!
5 egymás utáni napon nézd meg a Lady Alvariel verseny állását (Egyéb gomb)!
Használd a portyázásnál a szimulációt 5 alkalommal!
Nevezd át egy állatodat!
Szerezz 12321 TP-t
Nevezz be a bajnoki viadalra!
A Beállítások alatt írj új bemutatkozást a karakterednek!
Szerezz egy napon általad indított portyában 139 TP-t
Győzz egy napon 12 általad indított kihívásban!
Növeld meg mászás szakértelmedet 3-mal!
Növeld meg vastag bőr szakértelmedet 3-mal!
Hosszabbítsd meg a prémium tagságodat 1 héttel
Növeld meg zárnyitás szakértelmedet 3-mal!
Aktiváld az átokpiramist 10 alkalommal!
Vadássz 50-et egyetlen napon, és még aznap lépj be a Végzet Templomába!
Növeld meg meggyőzőkészség szakértelmedet 3-mal!
Növeld meg sebggyógyítás szakértelmedet 3-mal!

Amúgy nem nehéz, de a kapott jutalmakat nézve elég sanszos, hogy megéri....
Pontszám: 8.33
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1857. hozzászólás - 2012.06.01. 13:19:43
Idézet: Yasmina - 2012.05.31. 15:19:43
Megvalósítható lenne az, hogy a használj el 5 esszenciát küldetés, akkor is teljesüljön amikor használom az ultrakatalizátort az ultra-esszenciák segítségével?
Megoldható?


Sajnos nem... ez a küldetés trivializálása lenne... Ezért is jó hogy felkerült a válaszom google doksiba, ott mindenki megnézheti, egy halom ilyen jellegű javaslat volt, hogy XY küldetés legyen teljesen triviális, a templomnak nem ez a célja.

Idézet: Ywgarrd - 2012.05.31. 15:28:59
*A templom lejártakor automatikusan kezdődjön az új, ne csak a következő belépéskor. - Ez élvezzen prioritást..


Nem emlékszem, hogy rábólintottam volna erre... Elmegyek nyaralni 2 hétre, közben elindul az új templom, mire hazaérek már csak 1 hét van hátra belőle... ezt nagyon nem szeretném.

Idézet: Kocos - 2012.05.31. 15:39:23
Nem latok semmilyen utalast a dukatos kuldetesre, ami szerintem koncepcionalisan van rosszul tervezve. Remelem, hogy nem felejtodik el, hiszen mar tobbszor felhivtam ra a figyelmet.


Igen ez nem szerepelt a doksiban, pedig ezen is szeretnék változtatni, legalább annyit, hogy a minimum licitet levinni 100-ra.

Látom új ötlet is van bőven, később még sort kerítünk a küldetések bővítésére, de jelenleg nem ez a fő prioritás.

Ma bekerült a játékba az új AF képesség (templomkristály), a sisakos küldinél alternativaként lehet csizmát is venni, lecsökkent a 30 küldetés 20-ra.
A többi dolog is haladni fog.
Pontszám: 8.40
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1858. hozzászólás - 2012.06.01. 13:50:33 (Válasz Miklós #1857 hozzászólására.)
Elmegyek nyaralni 2 hétre, közben elindul az új templom, mire hazaérek már csak 1 hét van hátra belőle...


Ha pedig nem kapod meg a templomot, akkor fixen 2 hét lemaradásod van; ha viszont egyből jönne a következő templom, akkor legalább ha elég aktív vagy, akkor van esélyed behozni a lemaradást, elvileg ez a játék egyik mottója.

A sisak vs. csizma opciót köszönjük, ugyanúgy nincs sok értelme, de ezáltal legalább nem visz el a templom több LGY-t, mint amennyit egy átlag aktív játékos szerezni tud.

A tul fejlesztéses újabb érveket (a +3-at sepeccel számolja) megfontoltad esetleg? Igazából ez lóg még ki nagyon a sorból az iszonyatos őskő (vagy LE) költsége miatt.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.19
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1859. hozzászólás - 2012.06.01. 14:23:52 (Válasz Miklós #1857 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.06.01. 13:19:43

Sajnos nem... ez a küldetés trivializálása lenne... Ezért is jó hogy felkerült a válaszom google doksiba, ott mindenki megnézheti, egy halom ilyen jellegű javaslat volt, hogy XY küldetés legyen teljesen triviális, a templomnak nem ez a célja.


Mi is ebben a trivializálás??
Kiszámoltad, hogy ehhez mennyi esszenciát kellett beleölni, hogy tudd teljesíteni az általam javasolt módosítást?! Pont a küldetésben kért mennyiség 5x-ét kellett felhasználni, hogy létrehozd az 4 ultra-esszenciát és az egy ultra katalizátort!

Azt hittem, hogy 25 esszencia ily értelmes módon történő elköltése az igen méltányos a küldetésben kért 5 esszencia elpocsékolásával szemben.
A hozzászólást Yasmina módosította 2012.06.01. 14:24:31-kor
Pontszám: 7.85
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1860. hozzászólás - 2012.06.01. 14:33:39 (Válasz Kocos #1855 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.06.01. 11:29:40
Idézet: Viskos - 2012.06.01. 10:25:22
- Gyere be a végzet templomába 0 VP-vel 5 alkalommal.

Játéktechnikailag nem jó küldi. Nekem pl. van kb. 0,15 másodpercem kattintani, és a szerver ehhez nem elég gyors.
Igen, ez egy nehéz küldetés, főleg magas szinten. Tesztelni kellene mennyire kivitelezhető vagy kivitelezhetetlen. Ha a 0 nem jön össze, akkor lehet olyat, hogy 10 alatt vagy 100 alatt.

Idézet: Kocos - 2012.06.01. 11:29:40
- változtasd meg a jelszavad

Ez marhaság. Semmi kihívás, ellen bosszantó, ha elfelejted, és szenvedhetsz vele.
Nekem pedig kifejezetten tetszik. Vannak karakterek akihez hozzáfér 10 ember, már azt se lehet tudni ki jár be oda. Ha van küldetés ami miatt ezen változtatni kell, akkor az kizárja a jogosulatlanokat. Egyébként pedig senki sem tiltja, hogy utána ne változtasd vissza egyből az eredetire (én ezt tiltanám).

Idézet: Kocos - 2012.06.01. 11:29:40
- Védekezz sikeresen portyában 3 alkalommal védelem italának hatása alatt

Nem a játékoson múlik a siker, hanem más játékosokon (plusz aki gyenge, az nem tud nyerni így sem).
A használj el egy védelem italt túl triviális lenne. Ha még mellé le kell valakivel beszélni, hogy tudjál nyerni 3x, akkor már okoz némi fejtörést. Lehet kérni segítő kezet is, ha egyedül nem megy. Ez szimpla építőnek túl nehéz, átlagos játékosnak csak nehéz. Ez szerintem így egyensúlyban van és nem trivializáljuk a templomos küldetéseket.

Idézet: Kocos - 2012.06.01. 11:29:40
- Szerezz vadászat vagy event során 3 esszenciát

Ez azért szigorú. A mostani 10 sajtoláshoz képest ez 30-at kíván, és mindet vadászat során. Igaz ezt nem egy nap alatt kell.
Igen, ez 27 nap alatt kell. Balance kérdése, hogy mennyit kelljen szerezni. A 3-at már nehéznek érzem, de lehet, hogy még így is túl könnyű lesz. Igen, ezt a nem vadászó karakterek nem fogják szeretni.

Idézet: Kocos - 2012.06.01. 11:29:40
- Szerezz aranydukátot a szerencsekerékből, vagy vásárolj tárgyat aukción vagy vásárolj 10 aranydukátot LE-ért az aukciós házban.

Ez szerintem nem jó. Kivéve ha a dukáttermő tekercset is elfogadjuk dukátnak. Sima dukát nekem talán egyszer jött eddig 3 hónap alatt, 10 duká LE-ért vásárlása hamar megfinanszírozhatatlanná válik, tárgyat meg jó esetben is évente vesz az ember.
Ha ez a küldetés 30%-os eséllyel jön, akkor évi 4 alkalomról beszélünk. Ebből egy talán egybeesik tárgyvásárlással, talán nem. 75 pörgetésből nem tudom kijön-e a 10 dukát, 25-ből meg pláne nem tudom. A LE költség valóban el tud szállni. A 4. templomnál már 350k LE. Lehet ezen változtatni, de maradjon továbbra is nehéz tétel.

Idézet: Kocos - 2012.06.01. 11:29:40
A többiben nem látok nyilvánvaló hibát, de van 1-2 ami nem tetszik, mert számomra teljesíthetetlen. Az viszont nagyon szimpi, hogy sok helyen van választási lehetőség.
Egy részénél direkt tettem bele választási lehetőséget, hogy teljesíthető legyen. A számodra teljesíthetetlenek mellé is lehetne nézni alternatív megoldásokat. Itt vagy lustaságból nem írtam, vagy azért, mert feltételeztem azt, hogy legalább átlagos harci erejű játékosról van szó, akik úgy általában képesek a templomot megcsinálni.
Pontszám: 5.96
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!