Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1921. hozzászólás - 2012.06.03. 07:05:38 (Válasz Lavender #1919 hozzászólására.)
Idézet: Lavender - 2012.06.02. 22:50:13
...létrejöhet egy új fogalom, egy új játéktaktika, játékkultúra, játékstílus. Idővel ez is nevén neveződik, mint a pókság, vagy a vadász kari, stb.

Hívők, Szektások, Inkvizítorok Majd eldől mennyire lesznek erősek, melyik fokozatot érdemlik ki.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.27
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1922. hozzászólás - 2012.06.03. 07:24:40 (Válasz Quellon #1921 hozzászólására.)
Templomos lovagok
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.43
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1923. hozzászólás - 2012.06.03. 07:38:47 (Válasz Alendaar #1922 hozzászólására.)
Az is jó Bár ez a lovagrend aligha fogja védeni és gyámolítani az elesette(bbe)ket
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.27
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1924. hozzászólás - 2012.06.03. 07:47:47 (Válasz Quellon #1923 hozzászólására.)
Ez már a lovagrend végnapjait idézi és csak a kincsekre "vigyáznak" (harácsolnak).
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.64
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1925. hozzászólás - 2012.06.03. 07:47:48 (Válasz Feteke #1918 hozzászólására.)
Idézet: Feteke - 2012.06.02. 22:42:31
"A szintlépős küldi nem módosult 1,1 szintnyi TP-re?"

Nekem nem módosult semmi, megint szintet kellene lépnem


A következőben így kapod majd. A jelenleg futókat nem írják át. Én is így jártam, marad a dekrétum.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.29
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1926. hozzászólás - 2012.06.03. 08:19:29 (Válasz Marcush #1920 hozzászólására.)
Üdv,

kérdésem a következő: a "javaslatok új végzet temploma küldetésekhez" menüpont játékos javaslat, vagy fejlesztői?

Előbbi esetén nem értem, miért akarjuk még jobban szívatni magunkat, utóbbi esetén inkább ne legyenek új küldetések.

szerk: Pontosítok. Van egy-két küldetés, ami nehezíti inkább, mintsem ballanszolná a templomot.
pl:
"gyorsíts csp-ből vagy őskőből 30-szor."
Aki nem őskövezik, annak marad a csp. Tehát kb. áldozzon fel 30 csp-t. Ez nem segíti elő a játékosok gyorsabb szintlépését, ami valahol cél lenne..
"turbózd 10 képességedet egy nap úgy, hogy nem gyorsítasz"
Plusz időrablás, minek..
"okozz 20 kritikus varit/ütést portyában úgy hogy nem turbózod a képességet"
Ez sokaknak szerintem nehéz lesz. Főleg magasabb szinten, ahol kevesebb a célpont.
" írjál kalandot, vagy kvízkérdést, amit az adminok elfogadnak"
Gondolom mindenki emlékszik az ehhez hasonló küldetésre, és a szopásra, ami vele járt. Vagy a megfogalmazás nem tetszett az adminoknak, vagy az idézőjel használata, vagy esett az eső, vagy hétfő volt, vagy szerepel az adatbázisban, vagy anyós elsózta a húslevest..
" tegyél térkapus fókuszkristályt 7 térkapus ékszerbe"
Ebben a hónapban még összesen nem gyűjtöttem össze hét térkapus fókuszkristályt.
"állíts elő egy esszenciát az alkimista laborban"
Nem egyértelmű. Lőjek csp-t, pp-t el rá, hogy legyen egy esszenciám? vagy váltsak be négy valamit egy katalizátorra? vagy rakjak össze megát?
A hozzászólást Maci módosította 2012.06.03. 08:34:52-kor
Pontszám: 9.29
kedvencMarcushFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1927. hozzászólás - 2012.06.03. 09:53:26 (Válasz Maci #1926 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2012.06.03. 08:19:29
Üdv,

kérdésem a következő: a "javaslatok új végzet temploma küldetésekhez" menüpont játékos javaslat, vagy fejlesztői?

Játékos, ez 100%, mivel saját ötleteket is tartalmaz. Ahogy a doksiban feljebb itt is azok amik kék színnel meg lettek jelölve azokra nyitott Miklós, bekerülhetnek.

Előbbi esetén nem értem, miért akarjuk még jobban szívatni magunkat, utóbbi esetén inkább ne legyenek új küldetések.

szerk: Pontosítok. Van egy-két küldetés, ami nehezíti inkább, mintsem ballanszolná a templomot.
pl:

"gyorsíts csp-ből vagy őskőből 30-szor."
Aki nem őskövezik, annak marad a csp. Tehát kb. áldozzon fel 30 csp-t. Ez nem segíti elő a játékosok gyorsabb szintlépését, ami valahol cél lenne..

Mások nevében nem beszélhetek, a gyűjtemény és Miklóssal való lelevelezés Truth hősies munkája aki összeszedte az összes játékos véleményt, javaslatot ami persze nem tetszhet mindenkinek, viszont a 30 gyorsítás van akit földhöz ver?


"turbózd 10 képességedet egy nap úgy, hogy nem gyorsítasz"
Plusz időrablás, minek..

Ha nagyon sarkosan nézzük akkor igen, viszont könnyű, csak idő kell hozzá illetve akinek maxos kronoja van annak még idő sem (félreértés ne essék, nekem 0 a krono).


"okozz 20 kritikus varit/ütést portyában úgy hogy nem turbózod a képességet"
Ez sokaknak szerintem nehéz lesz. Főleg magasabb szinten, ahol kevesebb a célpont.
" írjál kalandot, vagy kvízkérdést, amit az adminok elfogadnak"
Gondolom mindenki emlékszik az ehhez hasonló küldetésre, és a szopásra, ami vele járt. Vagy a megfogalmazás nem tetszett az adminoknak, vagy az idézőjel használata, vagy esett az eső, vagy hétfő volt, vagy szerepel az adatbázisban, vagy anyós elsózta a húslevest..

Nem lett rábólintva...

" tegyél térkapus fókuszkristályt 7 térkapus ékszerbe"
Ebben a hónapban még összesen nem gyűjtöttem össze hét térkapus fókuszkristályt.

Kócos pár hsz-szel visszább ki is fejtette ezt a küldetést és az én szemem is szúrja... Ha bekerül akkor nekiállhatunk tartalékolni illetve karakterszint*3 szerencse ajánlott hozzá.

"állíts elő egy esszenciát az alkimista laborban"
Nem egyértelmű. Lőjek csp-t, pp-t el rá, hogy legyen egy esszenciám? vagy váltsak be négy valamit egy katalizátorra? vagy rakjak össze megát?

Nem lett rábólintva...
Pontszám: 8.77
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1928. hozzászólás - 2012.06.03. 10:09:30
Van egy ötletem, új VT-s küldetésre!

- Legyen állatod szintje, (minimum) a Te szinted háromszorosa!


Ma, 10:02 Ha meglátod be xarsz 290. szintre lépett!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.13
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1929. hozzászólás - 2012.06.03. 10:13:52 (Válasz Marcush #1927 hozzászólására.)

Mások nevében nem beszélhetek, a gyűjtemény és Miklóssal való lelevelezés Truth hősies munkája aki összeszedte az összes játékos véleményt, javaslatot ami persze nem tetszhet mindenkinek, viszont a 30 gyorsítás van akit földhöz ver?


Engem igen, azért fejelsztettem 55-re a kronot, hogy ne kelljen erőforrást áldoznom "feleslegesen" (térkaput is így csinálom, kivárva a z5 percet). Persze nem mindenkinek van ennyi ideje, de nekem szerencsémre van, így nagy baromságnak tartom a küldit.


" tegyél térkapus fókuszkristályt 7 térkapus ékszerbe"
Ebben a hónapban még összesen nem gyűjtöttem össze hét térkapus fókuszkristályt.


Felesleges dukát kidobás.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.19
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1930. hozzászólás - 2012.06.03. 10:35:34 (Válasz Marcush #1927 hozzászólására.)
köszönöm a választ.
Pontszám: 8.35
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1931. hozzászólás - 2012.06.03. 10:54:17
Tegyél 7 térkapus fókuszkristályt térkapus ékszerbe!

Remélem a kitalálója legalább fél éven keresztül, minden VT-ben meg fogja kapni ezt a feladatot.

Kalandjaid során használj el 10 italt!

Ennek az ötletgazdának szintén azt kívánom, hogy fél éven át kapja meg a küldit, és ne találjon 10 italos kalandot egyetlen templom alatt sem.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.71
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1932. hozzászólás - 2012.06.03. 11:00:07 (Válasz Ariel #1931 hozzászólására.)
Mi az bal lábbal keltünk?

Magas szinten lehet más helyette, de alacsonyabb szinten (sok kaland esik, sok ellenfél van) és minden 2. kalandban van italos próba.

Magas szinten mindenből kevesebb van, ezért megértem az ellenzéket is.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2012.06.03. 11:00:30-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.34
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1933. hozzászólás - 2012.06.03. 11:03:47 (Válasz Ariel #1931 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2012.06.03. 10:54:17
Tegyél 7 térkapus fókuszkristályt térkapus ékszerbe!

Remélem a kitalálója legalább fél éven keresztül, minden VT-ben meg fogja kapni ezt a feladatot.


Ez gyakorlatilag a dukátszerzés lefelezése!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.76
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1934. hozzászólás - 2012.06.03. 11:13:28
Köszönjük, Truth! És köszönet Miklósnak is a kérdések értékeléséért és a doksi megosztásáért!
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 8.01
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1935. hozzászólás - 2012.06.03. 11:22:34 (Válasz Viszok009 #1932 hozzászólására.)
Hát, nem tudom, hogy neked honnan szedi a program a kalandokat, de én azokat kapom, amik a wikiben is fel vannak tüntetve. Az alapján pedig 205 italos kaland van 1438 kalandra vetítve. Persze átlagban 70 kalandból összejön ennyi, de a randomot mindenki ismeri, és kétlem, hogy bárkinek elég lenne "átlagban" teljesíteni a templomot.

Alacsony szinten pláne örülhetnek neki, ahol még kevesebb idő lenne megtalálni a megfelelő 10 kalandot.
A hozzászólást Ariel módosította 2012.06.03. 11:23:45-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.80
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1936. hozzászólás - 2012.06.03. 11:39:25 (Válasz Ariel #1935 hozzászólására.)
Mellesleg azért is felesleges a 10 italos kalandos küldi, mert amióta LGy-t kell költeni - nem is kis mennyiségben - a templomban azóta úgyis csinálja az ember a kalandokat, még ha éppen nem is gyűjt semmire LGY-t.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.19
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1937. hozzászólás - 2012.06.03. 11:50:04 (Válasz Alendaar #1933 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2012.06.03. 11:03:47
Idézet: Ariel - 2012.06.03. 10:54:17
Tegyél 7 térkapus fókuszkristályt térkapus ékszerbe!

Remélem a kitalálója legalább fél éven keresztül, minden VT-ben meg fogja kapni ezt a feladatot.


Ez gyakorlatilag a dukátszerzés lefelezése!


A 7 fókuszkristály kiszedése is igencsak random, simán előfordulhat, hogy nem talál ennyit az ember egy hónap alatt.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.71
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1938. hozzászólás - 2012.06.03. 12:11:45 (Válasz Ariel #1937 hozzászólására.)
Jogos!
Ez semmiképpen nem jó küldetés, többszörös bukta!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.65
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1939. hozzászólás - 2012.06.03. 12:26:03
Bocs a fókuszkristályos-térkapus miatt, emlékeim szerint az az én ötletem volt és a 7 csak irányszám (nem volt koncepció mögötte). Nekem nem tűnt egyáltalán irracionálisnak, de úgy látom hogy lehet mégis az. Akkor írjatok más ötleteket, szerintem ezen nem érdemes felháborodni. A jó kívánságokat köszönöm nekem ált. összejön egy hónap alatt ennyi, és tartalékolni is lehet rá. Egyébként szívesebben látnám mint a 2 szintlépős, a szerezz x ezer TP-t és társai helyett. Mivel ez számomra teljesíthetőbb ennél (valami ilyesmi ált mögötte, amikor kitaláltam, alapból én sem szeretnék dukátot kidobni), egyébként a "dukátszerzés lefelezése" kicsit erős hasonlat a 7 dukátos kiadásra.

Az általam összeállított doksi úgy kezdődik hogy "a fórum hozzászólások 53. oldaláig összegyűjtött ötletek + saját javaslatok", ez azt jelenti hogy vannak benne olyanok amik az én ötleteim voltak és vannak benne olyanok is, amikkel abszolút nem értettem egyet. Nem szelektáltam a javaslatok között, hanem ami addig felmerült mindet összeírtam.
A hozzászólást Truth80 módosította 2012.06.03. 12:26:58-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.90
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1940. hozzászólás - 2012.06.03. 12:39:45 (Válasz Truth80 #1939 hozzászólására.)
Az általad említett egyéb küldetések (2 szintlépés, TP szerzés, stb.) alapjában véve teljesíthető küldetések, az más kérdés, hogy nem szívesen teszi az ember. Viszont a térkapus, és 10 italos küldetés totál random, aminél rosszabb nem létezik. Ha már ilyen feladatok kerülnek be, akkor olyan számokat kell hozzá társítani, hogy a random oldaláról a bukás esélye minimális legyen.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.71
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője