Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1501. hozzászólás - 2012.05.15. 06:26:19 (Válasz Szent Vilmos #1499 hozzászólására.)
Mindenképp jó megoldás lenne, pont a teljesítetlen feladatok miatt. Előfordulhat, hogy valaki halogatja a dolgot, hátha erősödik még egy picikét és így könnyebb lesz (lásd pl. enti ütés ). Ha kicsúszik az időből véletlenül, valószínűleg szomorú lesz az illető.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1502. hozzászólás - 2012.05.15. 07:16:52 (Válasz Szent Vilmos #1495 hozzászólására.)
Azt tárolja el a szerver, amit logol Baraty. Mivel itt a leírásban is szerepel, hogy át kell venni a jutalmakat, nem jár automatikusan, így nyilván nem feltétlenül szükséges a log. Ha viszont logolták, akkor biztos utána tudnak nézni.
Pontszám: 7.61
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1503. hozzászólás - 2012.05.15. 08:02:54 (Válasz Kvnoemi #1501 hozzászólására.)
Az enti ütés pont hogy könnyű feladat. Akkor is teljesül ha 20x lenullázod magad vele. Bárki meg tudja csinálni, csak 20 csp és néhány óra gép előtt levés kell hozzá.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.84
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1504. hozzászólás - 2012.05.15. 08:09:32
Használd a portyázásnál a szimulációt 5 alkalommal küldetést nem lehetne lecserélni áldozz 5 őskövet küldetésre? Ugyanis nem működik a szimuláció!!!
Pontszám: 7.32
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1505. hozzászólás - 2012.05.15. 08:13:57
A szimulációs küldi a(z egyik) legnagyobb baromság! Jobb lenne törölni, mint javítgatni vagy ha mindenképp 5 őskő költésre akarnak kényszeríteni akkor inkább legyen ahelyett is fókuszkristály felszerelésbe tétele, az legalább nem teljesen az ablakon megy ki.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.07
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1506. hozzászólás - 2012.05.15. 08:17:56 (Válasz Tigristappancs #1490 hozzászólására.)
No és vajon ez az érdekesség arra utal, hogy a toptól lefelé egyre kevesebben áldoznak őskövet a játékra, vagy arra, hogy egyre több az inaktív karakter?
Pontszám: 8.53
népszerűElenNő
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1507. hozzászólás - 2012.05.15. 08:20:45
Bocsánat a nyivákolásért, de mintha az előző VT alatt arról lett volna szó, hogy limitáljátok az ősköves feladatokat 2-ben. Nekem az egyik világon 4 van. Nem halok bele, mert amúgy is prémesen játszom általában, de esetleg másnak kínos lehet egy ilyen szitu, mert egy tininek nem biztos, h vesznek a szülei őskövet csak ezért.
Sorolom, mielőtt hülyének leszek nyilvánítva:
- vásárolj állatfelszerelést 3x
- nyerj a szerencsekeréken ritka vagy ultraritka kincset
- használd a portyázásnál a szimulációt 5 alkalommal
- használj el 5 ősköves gyógyitalt
Mondom, én nem halok bele, de lehet, hogy van, akinek ez kellemetlenséget okoz, avagy nem tudja megcsinálni a templomot.
Pontszám: 8.79
népszerűElenNő
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1508. hozzászólás - 2012.05.15. 08:24:19 (Válasz Elen #1507 hozzászólására.)
Ja, és kimaradt a +1: Hosszabbítsd meg prémium tagságodat egy héttel. Ez minimum 5 ősköves feladat, amit NEM lehet kiváltani dekrétummal.
Pontszám: 8.39
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1509. hozzászólás - 2012.05.15. 08:29:56 (Válasz Bpetya75 #1506 hozzászólására.)
Hát azt mindenki eldöntheti saját szájíze szerint, hogy ez mire utal xD
Pontszám: 7.80
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1510. hozzászólás - 2012.05.15. 08:30:08 (Válasz Elen #1508 hozzászólására.)
Ez 4 ősköves feladat. Szerencsekeréken eshet ritka tárgy őskőmentes pörgetésre 7-8% eséllyel (az más dolog, hogy őskővel növelni lehet a siker esélyét).
Ettől persze a 2 kavicsos ígéret megvolt, de még nem írták, hogy bekerült volna a módosítás.
Pontszám: 7.74
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1511. hozzászólás - 2012.05.15. 08:31:50 (Válasz Truth80 #1503 hozzászólására.)
Szerinted ez az átlag napi játékkel egyszerűen megoldható, főleg olyannak akinek nagyon magas entitása van. Végül is nem kell tényleg más hozzá csak jó pár db gyógyital, meg a hozzá szükséges Le kitermelése.
Csak a magam nevében tudok nyilatkozni. Eléggé erős karakterrel rendelkezem az állataim sem épp kezdők azért 3 ütés leamortizál és én jó ideig nem is 3-mal nagyobb szintű entitásokat kértem ki.
(megjegyzem volt nekem is olyan időszakom amikor ezt a küldetés nevetve meg tudtam volna oldani szinte semmi plusszal most már bele sem fogtam)
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 7.77
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1512. hozzászólás - 2012.05.15. 08:35:34 (Válasz Barbey #1511 hozzászólására.)
Megoldható.

15 % fölött megütöd, elájulsz a vari körben. A sebgyó valamennyit tol rajtad majd kb. 15 perc múlva újra megütöd (az ÉP regen prémmel és maxos gyógyítószentéllyel ennyi idő alatt visz fel).

Se gyógyital, se LE nem kell hozzá és teljesen mindegy mekkora szintű az entitásod. Annyit kell bevállalnod hogy rááldozol 20 cspt és ha nincs maxon az enti akkor 20 ütésnyit fogsz gyógyítani rajta.

Éppen tegnap csináltam meg, 90 szinttel magasabb entitáson mint amennyi én vagyok. Gyógyult 15k ép-t, de megvan a küldetés. 0 gyógyital kellett hozzá.

Ma hasonló módszerrel csinálom a szintemhez képest nagyon magas szintű epikust. Ugyanilyen egyszerű az is, annyi különbséggel hogy hozzá még cspt sem kell áldozni.
A hozzászólást Truth80 módosította 2012.05.15. 08:40:40-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 6.89
népszerűElenNő
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1513. hozzászólás - 2012.05.15. 08:35:49 (Válasz Craslorg #1510 hozzászólására.)
Akkor sem lehet 4 ősköves feladatot kiváltani LE-vel. Mondom, nem az én esetemben lesz probléma, de őszintén szólva, ez a típusú szemérmetlen lenyúlás már zavar. Elég régen játszom, azóta végig prémiumos vagyok, (relatíve) sokat fizettem már. De attól kezdve, hogy nem lehet minden funkciót normálisan igénybe venni őskő nélkül, akkortól kezdve a játék nem reklámozható ingyenesként.

Játéktechnikai szempontból pedig a LE-vel kiváltható feladatokat nálunk pl. az egyik szövimben csökkenti, hogy nem akarnak háborúzni, így pl. azt a feladatot, ami szerint valakit támadjak meg háromszor, akinek a szövijével háborúban állunk, mindenképp LE-s feladat. (És nem, nem kell kritizálni a szövimet, csak ezért nem fogok kilépni )
Pontszám: 7.53
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1514. hozzászólás - 2012.05.15. 08:37:34 (Válasz Barbey #1511 hozzászólására.)
Ha 3 ütést kibírsz az entitástól egy max ÉP-ből, akkor a napi 3 mágikus regennel és minimum 3 pihenéssel ez 18 entitás ütés. A maradék 2-t már össze lehet hozni akkor is, ha nincs több pihenésed és nem akarsz költeni italra se.
Pontszám: 7.61
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1515. hozzászólás - 2012.05.15. 08:39:52 (Válasz Elen #1513 hozzászólására.)
Persze, egyetértek, hogy ezt a módosítást mihamarabb be kell venni.
A háborúst butaság LE-vel kiváltani. Kiválasztotok egy szövit, akivel megcsináljátok a küldit, majd megvárjátok, hogy leteljen a 3 hét és döntetlennel véget érjen.
Pontszám: 7.61
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1516. hozzászólás - 2012.05.15. 08:40:44 (Válasz Elen #1513 hozzászólására.)
Érthető, ha nem akartok farmháborúkat se indítani se elszenvedni, de azt miért utasítjátok el masszívan, hogy egy lebeszélt, döntetlenre kihozott háborúban oldjátok meg a külditeket? Vagy portyázni sem szoktatok?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.07
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1517. hozzászólás - 2012.05.15. 08:42:12 (Válasz Elen #1513 hozzászólására.)
A háborúst azért meg lehet oldani diplomáciával is szerintem. Nem muszáj dekrétumozni. Azzal egyébként egyetértek, hogy a túl sok ősköves feladat rendesen ronthatja sokak játékélményét. Miklós tegnap ígéretet tett rá, hogy a jelzett problémákat, javaslatokat feldolgozzák, szólni fog mikor és mi kerül módosításra. Ez köztük kell legyen, mert eleve így igérték...
Pontszám: 8.53
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1518. hozzászólás - 2012.05.15. 08:44:05 (Válasz Elen #1513 hozzászólására.)
Mondjuk nem biztos, hogy ugyanaz az eset, de v2-es klánunkban ezt úgy oldottuk meg a templomot csinálni akaró (összesen 2 ) ember kedvéért, hogy diplomácia egy másik klánnal, ledumáltuk, mindkét fél megcsinálja a feladatát (náluk is van pár delikvens) aztán csókolom, kifut döntetlenre, de igazából a vereségben is benne lettünk volna, a manakonsti korában az a pár LE lényegtelen.

EDIT: Az ősköves feladatokat biztosan módosítják majd, ez nem lehet kérdés, mert már megígérték. Addig meg ráhajtunk teljesíthető sorra/oszlopra max a kristályokért

EDIT2: Már megint mi rosszat mondtam? Ja semmi, csak még nem változott a fórum, tele van trollal, oké, feledékeny vagyok
A hozzászólást Jademaster módosította 2012.05.15. 08:49:20-kor
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 6.68
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1519. hozzászólás - 2012.05.15. 08:45:29
Jelenleg nem vagyok lelkes, hogy megcsináljam a mostani templomot. Kaphatok +1% fizikai sebzést, ha fizetek érte sok LE-t és 26k LGY-t.
Pontszám: 6.34
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1520. hozzászólás - 2012.05.15. 08:47:03
@Elen: Az hogy a szövitársaid nem akarnak háborúzni azt jelenti, h rossz szöviben vagy. Nálunk sem akar mindig mindenki mindent csinálni, de ha a szövitársak érdeke úgy kívánja akkor mindenki hoz áldozatokat. Ez nem jelent ősköves küldetést, csak a te szempontodból, de ugye ez a szövid hibája, ezt nem elegáns a játékra kenni. : )


@Barbey: Az én entitásom 122 szinttel magasabb mint az enyém, a farigcsálós módszerrel - megütöm, 15% felett megint megütöm, valamennyit gyógyulok, kivárom a 15%-ot megütöm megint, stb - simán meg fogom ma csinálni a 20x üsd meg küldit, közben pedig vadászok és azzal is fog teljesülni néhány más küldetésem. Rá kell szánni kb 3 órát az igaz, de egyáltalán nem teljesíthetetlen. Gyógyital se kell hozzá, max ha valaki türelmetlen. : )
A hozzászólást Tigristappancs módosította 2012.05.15. 08:48:33-kor
Pontszám: 7.80
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!