Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2481. hozzászólás - 2012.07.28. 17:48:26
Elkezdtem a 8. templomot.
Pontszám: 6.99
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2482. hozzászólás - 2012.07.28. 19:45:42 (Válasz Kocos #2481 hozzászólására.)
4x4-eseket 3 pálcával?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.96
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2483. hozzászólás - 2012.07.28. 22:30:59
Fájdalmasan sok kőbe fáj ez a templomosdi. Tényleg jó lenne már,ha kicsit variálnátok rajta.

Kezdve a manaitallal meg a gyógyitallal. :s

A mostaniba kaptam egy szimulációt (5kő) ehhez prém kell (6kő), manaital (10kő), fókuszkristály (min. 4kő) az 25 kő a végére + még a spec váltás egyszer az 35 kavics. Igazából a fókuszkristályon kívül mind megy a szemétbe.

Szóval ezt is rakjátok a sor elejére,hogy kettőt dobjon fel egy templomban. A szimuláció meg már magában kettőt ér.
Pontszám: 9.43
népszerűPsyChoTickTackFérfi
Végzetúr tehetség
224 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2484. hozzászólás - 2012.07.29. 00:02:34
Nekik addig jó míg mi tejelünk..ebbe ne várj változást! jön erre a válasz"nem kell megcsinálni,nem kötelező" De az ha éppen fenn akar maradni az a bizonyos játékos. idő elteltével nagy bónuszt jelent
Pontszám: 8.38
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2485. hozzászólás - 2012.07.29. 01:14:04 (Válasz Quellon #2482 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2012.07.28. 19:45:42
4x4-eseket 3 pálcával?


159. szintu vagyok.
Pontszám: 6.99
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2486. hozzászólás - 2012.07.29. 06:30:50 (Válasz Fecsu123 #2483 hozzászólására.)
Idézet: Fecsu123 - 2012.07.28. 22:30:59
....... ehhez prém kell (6kő)........ Igazából a fókuszkristályon kívül mind megy a szemétbe....


De cserébe a prém miatt egy hétig lényegesen több erőforráshoz jutsz (ha nem vagy POK persze).
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.89
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2487. hozzászólás - 2012.07.29. 06:47:50 (Válasz Isten Kardja #2486 hozzászólására.)
Ha "pók", akkor is több erőforráshoz jut.
Pontszám: 8.44
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2488. hozzászólás - 2012.07.29. 07:21:40 (Válasz Kocos #2485 hozzászólására.)
Azt tudtam, hogy van egy ekkora építőd, gondoltam regeltél egy kicsi templomost, de nem számoltam utána, hogy 4 héttel is lehet. Mind a 7 kész is lett - mert akkor igen szerencsés küldielosztásaid voltak - vagy szó szerint csak belekezdtél a nyolcadikba (is)?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.45
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2489. hozzászólás - 2012.07.29. 08:22:56 (Válasz Isten Kardja #2486 hozzászólására.)
Köszi a megállapítást és ezt az igen fontos tényt.

Igen épp pók lennék avagy mostmár inkább optimalizátorkodom. De,ha vadász lennék vagy bármi más is akkor sem feltétlenül tartoznék abba a csoportba aki csak azért használna prémet,mert több erőforrást akar. Elég elverni nekem azt is ami jön.

Csupán azt a tényt akartam közölni az "ehhez prém kell" dologgal,hogy biz az a küldi kétszer húz le kővel egy non prémest és az tud fájni. No meg,hogy limitálják kettőben a dolgot és ne legyen pazarló őskövezés. Nekem spec a templom legalább megháromszorozta az őskőfelhasználásomat. Ez sztem nonszensz,lehúzás és a többi. Pontosan,ahogy 'PsyChoTickTack' írja. Ha nem akarom bukni az erős karimat, amit összeraktam három év alatt akkor nyeljem be eme "fejlesztést". Csupán erre akartam rávilágítani, kivételesen teljesen visszafogott formában.

Tőled pedig elnézést,ha épp megbántana a HSZ vagy ilyesmi.
Pontszám: 9.15
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2490. hozzászólás - 2012.07.29. 08:42:59 (Válasz Fecsu123 #2489 hozzászólására.)
2-ben valószínűleg nem fogják maximalizálni, mert 3 dekrétum van.

A templom és a kedvezményes állatcuccok előtti őskőfelhasználásomhoz képest jelenleg - ha elhasználnám a 3 dekrétumot is - kb 150-200-zal csökkent a havi őskőfelhasználásom, szóval a költségek változása relatív. nyilván a BEHO érdeke, inkább az, hogy 100-ból 50-en használjanak havi 200 kavicsot, 30-an meg 50-et szemben a korábbi, 100-ból 10-en 400 kavicsot, 30-an meg 50-et darabokkal szemben és a fejlesztés is ebbe az irányba megy. Inkább többen használjanak kevesebbet, mert az nagyobb bevétel és sejtésem szerint sokkal többen szánnak rá most +50 kavicsot havonta, mint korábban, ami visszahozza a kedvezményekkel a legnagyobb kavicsfelhasználóknál vesztett mennyiséget, főleg annak a fényében, hogy ha az állatcuccok olcsóbbítása nem jön be, a top őskőfelhasználók közül többen leálltak volna, így őket is megtartották.

Félreértés ne essék, nyilván én se vagyok a pénztárcám ellensége, nem fogok ellenezni semmilyen árcsökkentést , de tisztában vagyok vele, hogy a játékot fenn kell tartani és persze nyereséget is kell termelni, hogy megérje, ami miatt nem fogják még egyszer csökkenteni a játékosok kiadási oldalát.
A hozzászólást Craslorg módosította 2012.07.29. 08:44:01-kor
Pontszám: 7.58
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2491. hozzászólás - 2012.07.29. 12:05:15
Értem én is a logikát,de nálam ez sarc.

A tények mások. Eleve legutoljára teszik azt a javítást,hogy maximalizálják azt a szerencsétlen ősköves küldiket. Minden más hamarabb készül el. Erre semmilyen ésszerű magyarázat nincs csakis az,hogy DIREKT van eltolva. Ezt nem lehet kimagyarázni.

Az volt az első megoldás erre,hogy beraktak még egy dekrétumot. Amit már akkor a társaság 95.571%-a baromságnak vélt és pontosan tudta, hogy ez is csak újabb sarc lesz és mivel ez már be lett rakva így ki sem lesz véve és marad a minimum három köves játék.
Az olcsóbbítás mint állatfelszerelés pedig leginkább titeket érint és azért nem fogom őket ajnározni, mert behozták, hisz ez leginkább nem a játékosok többségének érdeke volt, hanem az övéké, mivel írtad, hogy abbahagyták volna a játékot.
Most akkor az a megoldás, hogy fenyegetőzik mindenki, hogy tegyétek olcsóbbá, mert abbahagyjuk?!?

Én nem így látom. A megoldás nyilván az lenne, ha játékos barátabb módon állnának ehhez a dologhoz még inkább. Azonnal ismétlem azonnal lereagálják a problémát és javítják az ilyen fiaskókat amikor látják, hogy rosszul dobál fel a rendszer küldiket. Ezzel is kizárni annak a lehetőségét, hogy szándékosan van így.

Pazarló köves küldiket kivenni. (bakker kitalálok újat helyette és annyi egy új funkciót mondjuk állatviadal egy kőért, 5 állat viselése egy napra egy hónapban egyszer kivéve bajnokik, 1,1-1,2* TP szerzés egy napra egy hónapban egyszer, +1 kör entitás és epik ellen egy napra egy hónapban egyszer kivéve térkapu, dupla vastag bőr enti és epik ellen egy napra egy hónapban egyszer stb.. ez mind mondjuk 3-5 kőért.). Az idő intervallumokat lehetne templomhoz variálni + szabadon választható legyen mit kérsz.

Ennyi lenne az egész nem szimulációzni meg vacakolni a többi hülyeséggel. Ez sokkal érdekesebb tudna lenni és még tetszene is mindenkinek.
Pontszám: 8.80
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2492. hozzászólás - 2012.07.29. 12:10:01 (Válasz Fecsu123 #2491 hozzászólására.)
Az állatok tps cuccának olcsóbbítása érintett mindenkit, aki elérte a 100 küldetést
Pontszám: 5.30
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2493. hozzászólás - 2012.07.29. 12:28:13 (Válasz Quellon #2488 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2012.07.29. 07:21:40
Azt tudtam, hogy van egy ekkora építőd, gondoltam regeltél egy kicsi templomost, de nem számoltam utána, hogy 4 héttel is lehet. Mind a 7 kész is lett - mert akkor igen szerencsés küldielosztásaid voltak - vagy szó szerint csak belekezdtél a nyolcadikba (is)?


7 templomi medalom van. Nem erzem kulonosebben szerencsesnek a leosztast, de az tenyleg jol jott, hogy a 6.-ban nem volt nevezes kvizre vagy bajnokira. Egyebkent 4 palca kellett hozza.
A hozzászólást Kocos módosította 2012.07.29. 18:45:51-kor
Pontszám: 6.99
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2494. hozzászólás - 2012.07.29. 12:29:52 (Válasz Craslorg #2490 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.07.29. 08:42:59
2-ben valószínűleg nem fogják maximalizálni, mert 3 dekrétum van.


Sot egyatalan nem fogjak maximalizalni, Miklos nyomatekosan elmondta az elo forumon.

Idézet: Fecsu123 - 2012.07.29. 12:05:15
A tények mások. Eleve legutoljára teszik azt a javítást,hogy maximalizálják azt a szerencsétlen ősköves küldiket. Minden más hamarabb készül el. Erre semmilyen ésszerű magyarázat nincs csakis az,hogy DIREKT van eltolva. Ezt nem lehet kimagyarázni.


Talán azért is halogatják, mert hogy ilyen nem lesz. Legalabbis eddig soha sehol senki nem írta hogy lesz, ellenben az, hogy nem lesz tobbszor elhangzott.
A hozzászólást Kocos módosította 2012.07.29. 12:33:01-kor
Pontszám: 6.99
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2495. hozzászólás - 2012.07.29. 12:54:08 (Válasz Fecsu123 #2491 hozzászólására.)
Idézet: Fecsu123 - 2012.07.29. 12:05:15
Az olcsóbbítás mint állatfelszerelés pedig leginkább titeket érint és azért nem fogom őket ajnározni, mert behozták, hisz ez leginkább nem a játékosok többségének érdeke volt, hanem az övéké, mivel írtad, hogy abbahagyták volna a játékot.
Most akkor az a megoldás, hogy fenyegetőzik mindenki, hogy tegyétek olcsóbbá, mert abbahagyjuk?!?


Itt tévedsz. Aki szívesen ismétlősözik, azok közül sokan emiatt kezdték el venni a TP-s cuccokat, eddig ugyanis egyáltalán nem vették. Ez a + bevétel még azt is visszahozná, ha néhány eddigi top küldiző abbahagyná a játékot és így elesnének tőlük a havi fix bevételtől, mert az újak, akik most kezdték el, ezt kompenzálják, sőt, többletet hoznak.
Pontszám: 7.66
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2496. hozzászólás - 2012.07.29. 13:04:10
Jó ezen nem vitázom. Biztosan sokan örülnek neki,hogy pár nappal hamarabb tudja sajtolni . Engem spec nem igazán érint. Kritezek meg kábítok. Állatot csak akkor nevelek,ha vadászni kell és beakad pár. Az eszencia miatt meg sajtolom.

Nem is igazán erre akartam rávilágítani. Ezt csak te hoztad fel mint témát és erre reagáltam. A többi dolog aggaszt amiket írtam.

Kócos hát erre kb annyit tudok mondani, hogy szánalmas hozzáállás. Talán épp ezért többen fogják abbahagyni, mint amennyien nem az állatfelszerelés miatt.
Pontszám: 7.90
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2497. hozzászólás - 2012.07.29. 13:14:55 (Válasz Fecsu123 #2496 hozzászólására.)
Idézet: Fecsu123 - 2012.07.29. 13:04:10
Jó ezen nem vitázom. Biztosan sokan örülnek neki,hogy pár nappal hamarabb tudja sajtolni .


Azért érzed, hogy nem emiatt örülnek sokan, hanem a kenneles küldi pörgethetősége miatt Ezt a részt egyébként csak a költségek eloszlása miatt hoztam fel, hiszen itt az volt a gondod, hogy neked és többeknek drágult a játék, ezért vetettem fel másik szemszögből.
Pontszám: 8.44
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2498. hozzászólás - 2012.07.29. 14:12:13 (Válasz Craslorg #2497 hozzászólására.)
Akkor még csak szólok ehhez is.

,ha azt veszed alapul,hogy ez csökkentette a játék költségét ám legyen,de e nélkül is meg lehet csinálni a küldetés pörgetést csak ugye nyilván lassabban. Tehát ez inkább "kényelmi" kérdés,mert elvileg csak 20. szintig hat az olcsó TP-s tárgy.

Míg a templom egészen más. Ott "muszáj" vagy megcsinálni,mert nagyon legyengülsz utólag. Tp-s cucc nélkül meg csak lassabb vagy nagy vonalakban ennyi a különbség, ami igencsak eltér. Költség eloszlásként sztem az aki kevés vagy épp kő nélkül próbál játszani kb telibe tojja a TP-s tárgyat,de a templomért a fogát szívja.
Nekem még a határon táncol amit még megér a játék. Pedig kiégettből is 1000 van nálam szóval lenne miből váltani,de ez a fajta mentalitás és hozzáállás nem tükrözi azt amiért én fizetnék. ,ha nő a költség többet várok el. Ez ennyire egyszerű.
Pontszám: 8.32
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2499. hozzászólás - 2012.07.29. 16:19:30 (Válasz Fecsu123 #2498 hozzászólására.)
Idézet: Fecsu123 - 2012.07.29. 14:12:13


Míg a templom egészen más. Ott "muszáj" vagy megcsinálni,mert nagyon legyengülsz utólag. Tp-s cucc nélkül meg csak lassabb vagy nagy vonalakban ennyi a különbség, ami igencsak eltér.

Ha lassabb vagy, legyengülsz. Főleg ha két olyan küldetésben vagy lassabb, ami nulla TP-t generál pluszban. Hol is van a különbség?

Idézet: Fecsu123 - 2012.07.29. 14:12:13

Nekem még a határon táncol amit még megér a játék. Pedig kiégettből is 1000 van nálam szóval lenne miből váltani,de ez a fajta mentalitás és hozzáállás nem tükrözi azt amiért én fizetnék. ,ha nő a költség többet várok el. Ez ennyire egyszerű.


Ha nő a költséged, többet is kapsz. Hisz lehetőséged van megcsinálni a templomot. Ha meg nem akarod megcsinálni, akkor a költséged sem nő. A te mentalitásod tükrözi pontosan azt, hogy ide nekem mindent ingyen, de azonnal.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.24
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2500. hozzászólás - 2012.07.29. 16:20:52 (Válasz Fecsu123 #2498 hozzászólására.)
Utoljára a kennelhez: A gyorsabb kenneleztetés nem kényelmi, hanem sokkal több LE-bevétel a szintlépéses küldi jutalmaként, amivel jobban pörgethető a többi küldi és összességében ugyanannyi küldetést kevesebb TP-ből oldok meg, azaz az LE/TP arány jelentősen nő

Azt természetesen én se vitatom, hogy a templom, szerencsekerék új költség, melyből az előző inkább fontos a játékos fejlődése miatt és ez azoknak, akik eddig se költöttek vagy nem nagyon, erősebb érvágás. Aki eddig is költött, annak plusz kiadás, ugyanakkkor, aki eddig mindenre költött és elfogyasztott minden erőforrást, megoldott kalandokat, térkaput stb, annak összességében olcsóbb lett a játék. A BEHO nyilván szeretne minél több embert rávenni a fizetésre, ugyanakkor akik eddig sokat fizettek, azoknak összességében olcsóbbá tette a játékot. Nyilván lehet optimálisabban, vagy 1-1 dologban néhány ötletet figyelembe véve és abban is biztos vagyok, hogy - ha nem is azonnal - de a Miklós által is elfogadható indoklással előadott ötletek, módosítási javaslatok megvalósulnak, de amit ő nem fog akarni és meg is indokolja, milyen - elfogadható okból (olyan sose lesz, hogy valami mindenkinek elfogadható), azt nem fogja módosítani.
Pontszám: 7.66
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!