Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1061. hozzászólás - 2012.04.22. 19:45:07
Ezt a sok rinyát a küldikkel kapcsolatban. Egyrészt a szakinövelések, másrészt itt ez a vagy vagy küldik. Miért? A díj nem rossz, sőt, kifejezetten jó és mindenki úgy akarja könnyíteni a dolgát, hogy 2-3 nap alatt megoldja. Egy jogos jelzés volt, hogy ne legyen 2-nél több ősköves küldi, mert ez volt eredetileg az ígéret.
Nem is tudom ki írta be a küldiötleteket:
- Lépj be a játékba! Vagy ne...
- Vegyél valamit a lélekkufárnál... Vagy ne, de azért nézz be oda...
- Kattints a karakterlapodra...
Komolyan ilyeneket akarunk?
A sima küldik is kértek olyat, amit akaratunkkal szemben kellett megcsinálni a továbblépéshez.
Kell növelni pár szakit, amit neked magas vagy nem kell? Valaki kiszámolta, egy átlagosan, normálisan fejlesztett karakternél a végső jutalom legrosszabb esetben is minimum 2-3-szorosan meghaladja az LE költséget. Jobb esetben még jobban.
A portyások nem akarnak vadászós küldit, a vadászósok nem akarnak portyás küldit...
Pontszám: 6.70
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1062. hozzászólás - 2012.04.22. 19:53:24 (Válasz Marcush #1060 hozzászólására.)
Sajtold ki egy napon 10 állatodat!

nagyon sok lékidobás egy napra,

Ezt nem értem, miért kidobás az, ha LE-hez jut az ember? Vagy azért nem értem mert nem tartok még az ismételhető állatsajtolós küldiknél?

Szerezz 3 támadás italát általad indított kihívásokból vagy nyerj legalább 600 kihívást!

A támadás itala tök jó ötlet, de a 600 kihívás nem sok egy kicsit? Teljesíthető egyébként, de 3 támadás itala összejön jóval hamarabb, vagy csak elírtad a számot?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.99
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1063. hozzászólás - 2012.04.22. 20:02:40 (Válasz Craslorg #1061 hozzászólására.)
Volt egy hsz-em amit még a templom medál megismerése előtt írtam, de szerintem így is aktuális a megismerés után.
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,802.940#hsz950
Abban igazad van Cras, hogy kelljen dolgozni a jutalomért, de pazarolni ne kelljen érte.

Nem tudom erre gondoltál-e, de amikor olvastam én sírva nevettem
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,802.600#hsz620
A hozzászólást Quellon módosította 2012.04.22. 20:08:21-kor
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.99
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1064. hozzászólás - 2012.04.22. 20:14:06 (Válasz Craslorg #1061 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.04.22. 19:45:07
Valaki kiszámolta, egy átlagosan, normálisan fejlesztett karakternél a végső jutalom legrosszabb esetben is minimum 2-3-szorosan meghaladja az LE költséget. Jobb esetben még jobban.

Nem szívesen mondok ellent, de kiszámoltam.
Növelj 3at tulajdonságon, nekem most erőt dobott be, de nincs rá garancia hogy IQ-t nem dob kövi hónapban, ráadásul több ilyen is lehet.
Iq speckó nélkül 351K, speckóval 192K. 3 ponton bukok 477K-t!
Emelett volt egy áldozzak 105K-t, összesen 582K.
3-at növeltem a sebgyógyon és a kivégzésen az 54K + 75K = 129K, összesen 606.000 LE. Itt megjegyezném, hogy még szerencsém is volt ezekkel a szakikkal, mert nem teljesen haszontalan szakik, mint a topicban sokszor emlegetett ultimate projekció vagy kalandszaki példák.
A +1 jutalom 770K LE-t termel, ez azért nem 2-3x-osa, és egyértelmű, hogy a tulajdonságfejlesztés viszi el a haszon nagy részét.
Két dolog:
1. Logikátlan dolog nem őskövesnek jelölni a tul fejlesztéses küldiket a jelenlegi formájukban, mert aki ad valami a karakterére, nem fog több 100K-t kidobni az ablakon.
2. Végtelen számú templomnál nyilván mindenki ugyanannyira "szív" (vagy éppen jól jár, hozzáállás kérdése), de a havi, kéthetes átfutási idők mellett nyilvánvaló, hogy nem lesz végtelen számú esemény (nem úgy mint pl. a napi 3-as szerencsekerék pörgetés).
A hozzászólást Offsboy módosította 2012.04.22. 20:16:06-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.10
kedvencMarcushFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1065. hozzászólás - 2012.04.22. 20:23:55
Cras, nem rinya hanem összeszedtem 1000 hsz véleményét és összegeztem, igyekezve, hogy logikus legyen. Ráment 2 napom, de nem sajnálom, pedig fontosabb dolgot kellett volna elvégezzek. Minden bizonnyal nem tökéletes, nem lehet mindenkinek megfelelni, de pl. az olyan küldetés, hogy vegyünk a varázslatunkba f.kristályt az nekem teljesen ésszerűtlen, hogy ha van benne. Rugalmasabb ha ott van az, hogy jó fegyverbe is.

Quellon, igen, ism. küldetést figyelembe véve írtam a sajtolást, ezért írtam az elején egyből, hogy nagy templomra írtam!

Nem sok a 600 kihívás, csak nézd meg a Lady listáját. A top 3-as is 600 felett van, holott még kb. 1 hét a lezárásig. A másik feltétel könnyen teljesíthető, de van akinek teljesíthetetlen, pl. Tulok.
Pontszám: 8.75
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1066. hozzászólás - 2012.04.22. 20:54:18 (Válasz Marcush #1065 hozzászólására.)
Igazán nem akarok kötekedni, mert egyébként egyetértek a javaslataiddal, de ha a TOP3 kihívásozó +600-ban van az nem azt jelenti, hogy mindenki más is a szerveren eléri a 600-at (az legegyszerűbb esetben is napi 20 győztes kihívás, akkor nem sokan töltik meg a kamrájukat még ezek után).
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.99
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1067. hozzászólás - 2012.04.22. 21:02:18
Craslorg@

Már többször le lett írva, nem az a baj, hogy 2-3 hetet "kéne" várni egy-egy küldetésre, hanem az, hogy értelmetlen dolgokat kell fejleszteni 3 mászás szakértelem, 3 csapdaészlelés, 3 zárnyitás, nekem ezek 150-esek voltak,, most már 153-asak, nekem nem 2 Ft fejleszteni ezeket. Ha az lenne a küldetés, hogy fejlessz 10-15 szakértelem pontnyit 1 szakértelemből, (persze azon amin én gondolom) akkor nevetve megcsinálom, még akkor is, ha az a kritikus varázslat. Valószínűleg azért voltak a kalandszakértelmek, mert azok nem növelik a többi fejlesztését, de akkor is kidobott LÉ.

Ugyanez vonatkozik a TÖ fejlesztésre 3 mágia, 3 egészség, 3 védekezés, jelenleg az erő van tervben, most másik 3-ra ellőni a specializációt és még vissza a fejlesztőre az 3-40 őskő, vagy 3-4 hónap??!

Nem kell lebutítani a küldetéseket, de ne is menjem már át kizsákmányolásba, nekem konkrétam 5 ősköves volt meg 3 lehetetlen kategória ebből 1-nél szerencsém volt 2-nél meg kiváltottam.

A winnie féle hozzászólásaiddal meg nem szerzel támogatókat, maximum a JV-ben.

Marcush@

Támadás italát csak vesztes kihívás után lehet kapni, szóval számomra ez lehetetlen, de van belőle egy rakat még a régi a időkből: 65 db


Igen és nyugodtan menjen csak a vita, a "rinya" legyen portyás VT és vadászós VT vagy vegyes.

2 szintes küldetés egy pók karakternek, vagy szerezz xx kincspontot, vagy idomíts be, sajtold ki, ezek igenis lehetetlen küldetések minden pók számára. Nekik legyen több TÖ fejlesztő, szakértelem fejlesztő, rabló, átkozó, stb. küldetés, de persze az is orientált.

Én most már a holnapra várok, hogy kiderüljön a"különleges szakértelem hatása".
A hozzászólást Viszok009 módosította 2012.04.22. 21:03:42-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 8.43
népszerűRoberto100Nő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1068. hozzászólás - 2012.04.22. 21:15:49
Nos az az igazság hogy a templomban vannak nagyon jó és csapnivaló dolgok is valamint feleslegesek... vagy erősen hátráltatóak...

Vegyük pl a növeld idomításod 3-al ez okés is... de akinek már most 20-30 az alap turbózva 60 sztem bőven elég, de ha 10-20 alkalommal kikapja még? vagy a templom nem marad benn?
vagy a végén mindenki több 100-as idomítással mászkál mondhatni a semmiért? mert jó oké nekem még 15 k körül van 1 idomítás és igen 2000-es töltésekkel aránylag lassú de pár hónap múlva nem akarok 0.5-ös idomítás töltéssel kihúzni egy full állatot mert tök fölösleges...

A projekció... 1-1 még oké de hosszútávon ez is tök portya ellenes én megértem hogy a tp szerzés a fontos a fejlesztőknek, de ha már engedélyezve volt PÓK rendszer most nem kéne elvenni, egyébként pók vagyok, és az 50 vadászós küldi teljesen korrekt még úgy ahogy a 2 szintlépéssel is békében vagyok, de nem szeretném feladni a játékstílust mert a templom hosszú távon ezt kéri, ha valakinek nem jutott el a tudatáig hogy alapból húzzon projekciót és farmolhatom, de a templomot meglátja és ész nélkül csinálja.. uram bocsá ne egy templom vegye el a farmomat...

Nem rossz dolog a szaki húzása, és nem is kell vagy vagy, pusztán ÉRTELMES ÉS HASZNOS SZAKIK HÚZÁSA KELL AMI VÉGTELEN!
ami szerintem a következő:
Tudatturbó
Krit ütés
Krit vari

Az építőkön kívül, de talán még azoknak is hasznosak lehetnek!
Tehát minden tábor csak nyerne vele, nem értem mért nem ezek azok amiket fejleszteni kell?

Kivégzés:
van ilyen küldim, de még a jutalomba is ez van... részben... ez az ismételhető küldetések egy részének a gyilkosa miért?!
Egyik fejlesztés öli meg a másikat?!

Ami a tul fejlesztést illeti, nekem mind1 melyik tul mindegyikben van némi haszon, de számolja el azt a 3 kattintást fel ultraspeccelten tárgybónusszal mindennel - már ha van természetesen!

Nos ezek nem TP-s dolgok tehát szerintem a fejlesztőknek mind1 nekünk viszont nem...
Sok karakternek láttam már a szakilistáját a kalandos szakik a többségnél alig van fejlesztve, mért kényszerít rá minket a játék hogy fejlesszük ha egyx nem kell?!

A templom jó dolog lenne de túlságosan lekorlátoz és irányít minden fejlődést, és ne mondja nekem egy karakter sem hogy minden vágya az idomítás vagy a mászás szaki égbe növelése, ez lehet sírás lehet nem, de mindenkinek érdeke hogy ha már van valami ne az éterbe nyomjuk ki akár a LÉ-t akár a CSP-t vagy éppen a PP-t

Másrészről az ital meg a szimuláció őskőért.. ugyan ez értelmetlen természetes hogy nem áldozok rá követ, állatfelszerelést viszont vettem ezeket viszont dekrétumoztam, + ha azt nézem nekem van növeld a kivégzésed növeld a mászást meg a projekciót erőt és asszem mágiát..

Ha ésszerűen gondolkozik bármelyik játékos a projekció hasznos lehet de ha szüksége van rá, úgysem 3-at fejleszt rajta...
a kivégzés ugye jó ha azt a játékstílust folytatod de akkor szintén nem 3-at húzol rajta és egy idő után az ismételhetőeket rengeteg ráfordítással és tetü lassan csinálod
mászás... no comment:D

Na szal a 2 dekrétum nekem kb 100 K volt ott a projekció meg a mászás meg a kivégzés a 3 tul olcsó verzióba kb 25 k/darab az már 175
van 2 tul fejlesztésem ami ugye most nem speccelten van számolva tehát megint baromi sok kiesés
pardon utána néztem, az idomítás v3-on volt és az épp még hasznos is volt v5ön az idomítás helyett van még 2 zseniális küldim ami hasonló kaliberű szakértelmek fejlesztését kívánja meg, csapdaészlelés, meggyőzőkészség utóbbinak minimális értelmét még látom is...
de tekintettel arra hogy nekem nem kell akkor már 200 knál járok, erre még rájön hogy vegyek egy varit, tök fölöslegesen min 15 k

Tehát itt ott 200 k alapból a hülyeségre és még az ultraspeccelt cuccon a kiesés ami megint dob rajta...
és mindezért kapok:
+1-et mindenre +1 templommedált 30 dukátot meg 1 templom relikkupont aminek a működése még nem egészen tiszta előttem
szal egyelőre nézzük a tulokat:
+1 mindenre... hmm a legdrágább ultraspeccelt szakin 35k körül mozgott 7*35k 245K +1 krit ütés ami kb 10 K
Tehát ez kb egál.......vagy mégsem... mivel ha speccelek 7-et olcsóbban jövök ki mint ha kapok +1-et mindenre ennyiért igaz hogy ezt hülye leszek őskővel megoldani tehát sokkal hosszabb folyamat de 1 tul 1 pontot szerintem várathat magára mert ominózus változásokat aligha fog okozni:)

emellé még ugye van a +1 af cucc én ezt a hatást még úgysem érzem
meg ott a TK-val kiváltható ajándékok sorozata amikhez jó néhány templomot meg kell csinálni valszeg mindegyiket veszteségesen és akkor választhatsz egy olyat hogy minden állatod be lesz idomítva... vagy kapsz 50 tám+iq-t 4x....
Szerintem a templom marhára nem hozza vissza a ráköltött mennyiséget nem hogy 2-3x de még 1x se nagyon

Mindemellett nagyon frankó fejlesztésnek tartom csak nagyon sokat kéne rajta módosítani

Mindazonáltal a legdrágábbal számoltam és a többi ugye nincs ennyi szal ha összevetek mindent akkor nem éri meg hülyeségeket fejleszteni...
Ami igazán táp lehet az a relik kupon amiről viszont nem tudom hogy meglévő reliket upgradel-e..
még ha nem úgyis táp...

És nem is azzal van a probléma hogy fejleszteni kell egy karatert hanem hogy egy csomó hülyeséget kell fejleszteni mert ott van pl fenn az a 3 szaki kell mindenkinek mért nem lehet mindenkinek jót adni ha már egyszer létezik ilyen?


A játék küldetés menüje, mikor elkezdtem anno a játékot még pislogtam is hogy milyen jól van megcsinálva a küldetés hogy kb úgy kéri a cuccokat ahogy egyébként is szükséged van rá.... Remekül eltalált dolog...
Ellenben a templom olyan küldetéseket kínál aminek a nagy része vagy egész napot igényel, vagy felesleges fejlesztés a karakterek többségének vagy felemészti minden erőforrásodat vagy épp hasznosak vagy az utolsó opció hogy bolondbiztos kattogtatások

pl égesd el az összes csp-t... aztán meg napokig ülsz a babérjaidon míg felreggel a csp-d...
mért nem inkább 400 csp elégetése? az már sok esetben az összeset jelenti de nem muszáj egyszerre nyugodtan reggelhet vissza hogy egyenletes legyen a játékod
A szaki és tul fejlesztések szerintem a játék készítőinek mind1 hogy ez vagy az, így nem értem miért kell kitömni olyanokkal ami egy idő után felesleges.
A készítőknek annyi a lényeg hogy lépjük a szinteket játszunk, aktívak legyünk szaporodjunk és feltételezem hogy jól érezzük magunkat!

A templom tényleg nagyon szép csak a küldetések nagyon elnagyoltak és karakterfejlesztés irányítósak.
Vagy egyértelmüen mindenki számára hasznos dolgokat követeljen meg a küldetés vagy hagyjon sokkalta nagyobb szabadságot!
Ne akarjunk már ugyanolyan karaktereket legyenek különbözőek így szép:)

Viszont láttam már néhány helyen hogy a fizetősök és nem fizetősök közt nő már megint a szakadék, ezt én is így látom én nagyon keveset költöttem a játékra és nagyon jó pozícióban vagyok tehát én élő példa lehetek hogy meglehet csinálni, viszont ehez tapasztalat és rengeteg gép előtt töltött óra kell ami ekkor vagy akkor megoldható, de aki dolgozik vagy ezt és azt csinálja annak már nem vagy nehezebb
tehát szerintem nem az aktivitás növelésével kéne hogy versenyt tartsanak a prémesekkel a nem prémesek mert az aktivitás hamar eléri a korlátait és ne is beszéljünk róla hogy a prémesek általába über kocka népek tisztelet a kívételnek:D
Tehát megint csak a lustább nem prémes rétegen verik a port.
Megértem mind2 oldalt egyértelmü hogy minél több kő vásárlása a cél, és az is hogy vannak akik soha nem fogják venni...

De mostanra már olyan sokmindent lehet prémmel elérni hogy a különbségek nagyon hamar ki fognak jönni és elveszik a kezdők játékkedvét, mert mikor még én kezdtem, akkor még 40. szintnél is aránylag kevés volt a szakadék a karakterek között, most viszont már 20-30. szint körül olyan ellentétek jönnek ki hogy rémes:(

Arról nem beszélve ami elgondolkodtató Miklóséknak is, hogy ha most egy szerencsétlen elkezd játszani van temploma szerencsekereke meg a prémtagsága meg ez meg az...
Tehát azt látja hogy tulajdonképp bárhova kattint pénzért többet kap...
Viszont magát a játékot meg se ízlelte csak a fizetési kényszert, biztos jó minden fejlesztésbe ősköveket is bepakolni?
Szerintem elég demoralizáló főleg ha egy ilyen ujonccal szemben kezd pár rutinos prémes játékos és megtalálják egymást és látja hogy ez is megvan véve az is megvan véve... és töröl mert azt mondja hogy ez "szar" csak akkor lehetsz jó ha vásárolsz, mert minden opciónál van a megkaphatod a csomagodat vagy pénzért a ládádat....

Nekem 6x-os bajnokként és elég nagy erőfölénnyel úgy ahogy könnyű alkalmazkodni, de viszont egy frissen kezdő játékos helyében már nem lennék az ő játéka már szinte ellehetetlenült, mindemellett lát a saját kis kezdő szintjének környékén több ezer regisztrált szellemjátékost..
aminek a törlése sem feltétlen megoldás mert akkor meg szinte senki nem marad ott
Pontszám: 8.86
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1069. hozzászólás - 2012.04.22. 21:20:35 (Válasz Marcush #1065 hozzászólására.)
Nem a tiedre írtam konkrétan, hanem úgy az eddigi reklamációkra összességében. Mint írtam én is, az ősköves küldiket redukálni kell kettőre.
Viszok: Igen ebbe beleértem a tulajdonságfejlesztést is, ami az esetek 83%-ában ősköves. Az meg, hogy valakinek 2-3 szaki fejlesztése fölösleges. Mivel mindenkinek eshet ilyen, aki megcsinálja, annak mindnek fölösleges lesz, azaz semmit előny-hátrány nem ér. Nekem se olcsó bármilyen szaki fejlesztése.

Marcush: Jó dolog, hogy összeszedted, de ezek 90%-a csak azért került ide, mert "kényelmetlen fejleszteni" és igen - lehet utálni, úgyis páran ezt zsigerből megteszik -, de én nem támogatom a küldik fölösleges butítását, egyszerűsítését, mivel mindenkinek ugyanolyan bonyolult jelenleg is.

Sosincs gondom morállal, idomítással, projekcióval pláne, mégis rátoltam azt a 3-3-at. nem döglött bele a karakterem, nem is fogok gyengülni, mert a többieknek is van ilyen a környékemen.

Offsboy: Nem feltétlenül a +1 tul mindenre az, ami jól jön, hanem a +1% közelharci sebzés, ami néhány templom után már elég szép eredményt hoz majd (igaz, ez pont arra lesz jó, hogy ne maradjak le a többiektől), mindezzel együtt nekem is volt LE áldozós küldim, kell 2 tulajdonságomat is növelni, amit ugye még a Landragor alatt kell megtennem (kivéve az LE-t az eventből), + 3 "értelmetlen szaki" növelése 3-3-mal, de speciál örülök, hogy itt lehet tervezni is és odafigyelni. Még a láthatatlanos küldit se lőttem ki kavicsért és nem is tervezem egyik küldit se kilőni dekrétummal.
Ennek ellenére vannak fix értelmetlen küldik: ősköves manaital elhasználása például (bár szerintem az ősköves gyógyital is hasonlóan felesleges küldi, de azt nem kaptam meg), mert ez fixen kavicsos lehúzás, de még mindig olcsóbb, mint kilőni.
Pontszám: 6.74
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1070. hozzászólás - 2012.04.22. 21:23:24 (Válasz Viszok009 #1067 hozzászólására.)
Igen, azoknak a szivatása akik magasra tolták a szakikat vagy tö-ket nem helyes döntés. Ezért lenne célszerű egy vagy-vagy alternatíva rendszer a küldetésekhez. Akkor mindenki fejleszthetné ami neki jobb és nem lenne ráerőszakolva semmi olyan, ami neki szükségtelen.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.83
népszerűRoberto100Nő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1071. hozzászólás - 2012.04.22. 21:36:21
Viszok009

Te aztán PÓK-ok mellé álltál
ennyire úgyse fognak a PÓKoknak teret engedni sanszosan a 2 szintlépés meg a sajtolós és állatbefogós kicsit fájdalmasabb de ha igazán megérné valszeg beáldoznának annyit... bár vannak minden fél számára megterhelő feladatok:(

Az a baj hogy egyáltalán nem értem mért nem lehet érdemesre módosítani mikor a nagy fórum 95%-a ezért forrong és valljuk be hogy a játék krémje forr mert aki komolyan játszik annak nagy többsége itt is jelen van
Pontszám: 7.67
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1072. hozzászólás - 2012.04.22. 21:52:33
Ha végeztem a Templommal írok én is egy hosszabbat, de nagy általánosságban Craslorgal értek egyet abban, hogy a küldiket nem kell könnyíteni, egyszerűsíteni, maximum a nagyon gázosokat kicsit racionalizálni.

El kell fogadni, hogy a templom nem lesz meg mindig mindenkinek, keményen meg kell néha dolgozni érte és áldozatokat hozni és ez így van jól.

Az áldozatvállalás pedig legtöbbször csak némi kibillenést jelent a megszokott játékstílusból, ami meg szerintem mindenkire ráfér és színesíti, változatosabbá teszi a játékot. Aki mindig ugyan azt ugyan úgy akarja csinálni az vegyen jojót.
Pontszám: 9.24
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1073. hozzászólás - 2012.04.22. 22:00:53
1. dekrétum

Felhasználok egy császári dekrétumot:
15 őskőért
vagy
(kb) 97532 lélekenergiáért

a második


Felhasználok egy császári dekrétumot:
30 őskőért
vagy
287370 lélekenergiáért

r*hadt drága a második
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 4.78
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1074. hozzászólás - 2012.04.22. 22:06:56 (Válasz Uranos #1073 hozzászólására.)
Igen a 2. 3* annyi LÉ, vagy 2* annyi őskő.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.29
kedvencMarcushFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1075. hozzászólás - 2012.04.22. 22:09:27 (Válasz Quellon #1066 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2012.04.22. 20:54:18
Igazán nem akarok kötekedni, mert egyébként egyetértek a javaslataiddal, de ha a TOP3 kihívásozó +600-ban van az nem azt jelenti, hogy mindenki más is a szerveren eléri a 600-at (az legegyszerűbb esetben is napi 20 győztes kihívás, akkor nem sokan töltik meg a kamrájukat még ezek után).


Jogos a felvetésed, viszont úgy igyekeztem az alternatívákat felállítani, hogy az ellentéte legyen, ez alatt arra gondolok, hogy a pp-t lehet költeni kihívásra vagy portyára. Aki kihívásra költi annak krp túltengése van, aki portyára annak meg hiánya. Ezt orvosolni sima beáldozós küldetéssel nem lehet, mert amiből az egyiknek sok van, az a másiknak kevés - dualitás.

Emlékeztek? Nem is olyan régen még probléma volt egyes játékosoknak, hogy több tíz ezer vagy 100 E LGY-jük van és nem tudják mire költeni... hogyan lett megoldva? Bekerült a templomba egy durva LGY áldozós küldi amit az LGY halmozók röhögve teljesítenek, mások meg kínlódva. Probléma megoldva? Nem hiszem, mert most a másik oldal panaszkodik. Hát erről van szó.

Visszatérve a 600 kihívásra, ezt napi 40 pp-re és nagy templomra írtam, hogy teljesíthető, ezt mindenképpen figyelembe kell venni a kisebb templomnál - ezt aláírom. Nekem 50-60% eséllyel megy a kihívás, jelenleg 347 nyertes van erre az időszakra, 1 hét alatt még hozzá tudok tenni 100-at. Az 50-60% azt is jelenti, hogy megcsinálok cirka 50 kihívást és biztosan meg van a 3 ital. Aki viszont 95-100%-ban nyeri a kihívást annak meg a 3 italocska nehéz, hiszen ahhoz veszítenie kell. Vagyis két eltérő játékstílus egy küldetésben.
Pontszám: 6.63
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1076. hozzászólás - 2012.04.22. 22:15:00 (Válasz Viszok009 #1074 hozzászólására.)
Az első sem olcsó, de a második nagyon durván drága
azt hittem, h a második is annyi remélem a "szerencsekerek" ilyen palócosan szólván dob valami ritkát, mert ellenkező esetben arckifejezésem lesz.
de inkább ilyen
A hozzászólást Uranos módosította 2012.04.22. 22:17:03-kor
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 4.78
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1077. hozzászólás - 2012.04.22. 22:16:18 (Válasz Craslorg #1069 hozzászólására.)
Persze a medál az eléggé must-have, csak a LE részt lehetett számszerűsíteni, ezért tettem. Továbbá nekem különösen tetszik, hogy ennyi mindenfélét kell csinálni, érezhetően arra mentek rá, hogy annak legyen egyáltalán esélye megcsinálni a teljes templomot, aki a játék MINDEN opcióját kihasználja. És ez nagyon el lett találva, határozottan tetszik az összkép.
Én csupán amellett kardoskodom, hogy feleslegesen ne "büntessük" több 100K-val a játékosokat. Illetve kiváltom én 10 kaviccsal, de akkor ez is legyen benne a kavicsosnak szánt beígért ~2 küldiben.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.86
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1078. hozzászólás - 2012.04.22. 22:34:38 (Válasz Marcush #1060 hozzászólására.)
Idézet: Marcush - 2012.04.22. 19:34:47



Saját ötletek:

--> Mostantól legyen legalább 10 új hozzászólásod a szövetségi fórumon!
--> Legyen eggyel több szavazatod majd add vissza!
--> Adj segítő kezet egy szövetségi társadnak vagy neked adjon egyikük!
--> Szerezz 3 támadás italát általad indított kihívásokból vagy nyerj legalább 600 kihívást!
--> Harcolj az arénában 8 alkalommal!
--> Állíts elő 1 esszenciát az alkimista laborban!
--> Nézd meg 5 egymást követő napon, hogy kik támadták a szövetséged!
--> Szerezz térkapus fókuszkristályt vagy kiégett relikviát 5 alkalommal!
--> Írj üzenetet bármely szövetségi társadnak 3 alkalommal!
--> Végezd ki egy napon legalább 5 ellenfeled portyában vagy szövetségi társadat arénában!
--> Építs be 12 kiégett őskövet az energiakristályosítóba!
--> Olvasd el 3 különböző játékos bemutatkozását!
--> Használd a tudatturbót 10 alkalommal!


1. Sok spam, de kit zavar. Whatever.
2. Kicsit zavaró, de túl lehet élni. Whatever.
3. - || -
4. 600 kihívás sztornó. Van aki portyázni is szokott. A 3 támadás ital az szép nagy random. Inkább portyáznék, ha lehet, nem várni a randomot elpocsékolt PP-kkel.
5. Langyos, de legalább nem nehéz.
6. ??? Hajítsak ki 120 CSP-t, meg 30 PP-t az ablakon??? Na neee...
7. Lásd 5.
8. Ez jó.
9. Lásd 2.
10. Ez is jó.
11. - || -
12. Lásd 5.
13. Lehet több is.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 6.81
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1079. hozzászólás - 2012.04.22. 23:12:03
Sikerült teljesítenem a feladatot, hogy támadjam meg 20x az entitást egy nap alatt.
Kellett hozzá 3 csp, 5 gyógyital és 11 órányi folyamatos játék.
Meglepett, hogy sikerült teljesíteni és elég volt hozzá 11 órát a gép előtt ülni.
Megjegyzem sokkal egyszerűbb teljesíteni 20 csp és 20 gyógyital ráfordításával, de az sokba kerül.
Pontszám: 6.31
fórumozóDragonangelNő
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1080. hozzászólás - 2012.04.22. 23:12:47
Nos én egy kis érdekes feladatot találtam a vt-ban.:Támadj meg egy entitást 20-szor ugyan azon a napon.Nos ez oké,de nálam egy entitás jó ha 10 kört kibír.,Akkor mivel menjek neki, buzogány és vakító fény?
Dragonangel-v2/» Dragonangel-v3/Dark Dragon Team » Wing Chun Kuen-v4,dragonangel
Pontszám: 4.54
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője