Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
701. hozzászólás - 2012.04.17. 21:47:50 (Válasz Bartosgabi #699 hozzászólására.)
Jogos, már rájöttem. Csak lusta voltam módosítani.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.59
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
702. hozzászólás - 2012.04.17. 21:49:16 (Válasz Barbey #698 hozzászólására.)
Idézet: Barbey - 2012.04.17. 21:42:39

Még a végére megjegyezném miért kellett ezt határidősre tenni? Aki hamarabb végez az hamarabb kapja a következőt, aki meg nem csinálja az esetleg a megadott idő letelte után szabad választás szerint újat kezdhetene vagy folytathatná amíg kész nincs.


Erre én is gondoltam, ha nem lenne határidőhöz kötve, talán nem fájna a ráfordítás sem. Azért tűnik az egész M.I.-nek, mert minden igyekezet és áldozat ellenére még ott a kőkemény határidő. Vagy ok, legyen határidő, de legyenek teljesíthető küldetések jóval kevesebb, drasztikusabb áldozat árán.
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.74
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
703. hozzászólás - 2012.04.17. 21:50:56 (Válasz Syabo #700 hozzászólására.)
Tipp, lehet, hogy te még nem tudod megvenni. Mintha 50. szintű relikvia lenne...
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.84
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
704. hozzászólás - 2012.04.17. 21:55:07 (Válasz Lavender #703 hozzászólására.)
Há nagyon bódog leszek.....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 6.67
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
705. hozzászólás - 2012.04.17. 21:56:00
A licitálj az aukciós házban min. 300 dukátért is szívás lehet azon játékosok számára, akik nemrég vittek tárgyat.
A hozzászólást Xena módosította 2012.04.17. 22:20:43-kor
Pontszám: 5.93
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
706. hozzászólás - 2012.04.17. 21:57:11 (Válasz Barbey #698 hozzászólására.)
Idézet: Barbey - 2012.04.17. 21:42:39
A játék nem igényel sok időt.... ezek után,
Miért kell ráerőszakolni a játékosokra játékstílusukkal, ritmusukkal teljesen ellentétes dolgokat?


28 nap van rá adva...de egyébként mindannyian tudjuk, hogy igen, rengeteg időt igényel.

Gyözz háromszor szövetségetekkel háborúban lévő ellenfél ellen... Bármily hihetetelen békés szövetség vagyunk... nem szeretjük a háborút.


Mi sem. Mi is csak a Kristállyal tudjuk megoldani, de ez az egyik legostobább feladat.

Áldozz fel 56000 LE-t. Pontosan nem tudom csak sejtem, hogy veszteni kell portyán ennyit. Ezt azért mégsem kellene.


Összegyűjtesz annyit, aztán kattintasz az ikonra. Volt LE, nincs LE.

A transzdestrukcióról sejtésem van (remélem nem az amire gondolok) felvilágosítást adna valaki.


Napokon belül megtudjuk

Még a végére megjegyezném miért kellett ezt határidősre tenni? Aki hamarabb végez az hamarabb kapja a következőt, aki meg nem csinálja az esetleg a megadott idő letelte után szabad választás szerint újat kezdhetene vagy folytathatná amíg kész nincs.


Mert lenne olyan, aki őrült módon csinálná. Mondjuk, ha valakinek csak dukát kellene, akkor hajtaná a 250 dukátos cuccra a TK-t. Vagy csak az Állatok szeretetére költene, mert akkor effektíve tolhatná az állatos küldiket.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.18
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
707. hozzászólás - 2012.04.17. 21:59:39 (Válasz Syabo #704 hozzászólására.)
Hát igen. A poén az, hogy egyszerűbbnek tűnik alacsony szinten a küldik teljesítése, és valahol ezt kompenzálná az ostor azzal, hogy csak nagyobb szinteken adja azt a +3 kristályt, ha egyáltalán sikerül a láda. Szerintem.
Ne bánd, hogy nincs ostorod, annyit tán nem számít az a vacak 3db, ha magát a ládát is meg tudod szerezni, úgy bónuszként az már eleve 8 kő/templom kis szinten.
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.84
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
708. hozzászólás - 2012.04.17. 22:09:13
a Shibusen szövetség hadat üzent nektek! A háború 2012.04.18. 08:27:15-kor kezdődik. Ma, 20:27

Tényleg, milyen jók is ezek a kis küldik...
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.67
fórumozóHgyozoFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
709. hozzászólás - 2012.04.17. 22:16:29
Hali!

Érdekelne, hogy azok, akik nem léptek be szövetségbe, hogyan tudnák teljesíteni a küldetéseket. És ez a kérdésem vonatkozik arra is, hogy szegény magányos harcosok hogyan fejleszthetik a szakértelmeiket, mert nem tudnak 30 fölé lépni a tanulás szakértelemben. Ezzel gyakorlatilag esélyük sincs megnyerni a kihívásokat akár jóval kevesebb szakértelemmel rendelkező végzeturakkal szemben sem, hiszen a kihívások során sokszor mérik össze a tudásukat olyan szakértelmekben, amilyet nem is kapott még meg.
Pontszám: 6.25
népszerűPedróatyaFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
710. hozzászólás - 2012.04.17. 22:20:47 (Válasz Hgyozo #709 hozzászólására.)
A válasz egyszerű. Sehogy. Ezt a játékot nem magányos farkasoknak találták ki.

Esetleg szervezz falkát a magányosokból, aztán ha meg van a 60-as tanulás, akkor szétszéledhettek.
Pontszám: 7.60
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
711. hozzászólás - 2012.04.17. 22:30:32 (Válasz Hgyozo #709 hozzászólására.)
Azok miért nem lépnek be?
Báró Samedi
Pontszám: 7.55
közkedveltArraSailsNő
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
712. hozzászólás - 2012.04.17. 22:38:51
Csak érdekességképpen:

Nekem a 6x6-os templom 2 szintlépést, 2 tulajdonság és 7 szakértelem növelését adta feladatul (ebből valójában 1 szaki az, amit egyébként is fejlesztek, a többi felesleges számomra) valamit 5 őskövest (esetleg, ha a random velem van - ami nem szokott - akkor a szerencsétlen keréken a ritka kiesik kő nélkül is).

Bár általában prémiumos vagyok, ettől függetlenül nem fogom ezeket a köveseket megcsinálni, mivel nem használom a portya szimulációt (minek, ha nem portyázom?), nem cserélgetem az állataimat, sem rajtuk a felszerelést hetente, havonta, és mióta játszom (közel 3 éve) jó ha összesen elhasználtam 5 db ősköves manaitalt (azt is figyelmetlenségből vettem tutira...)

A többi feladatot, ami némi áldozat árán megoldható, megcsinálom majd az érdekesség kedvéért, de ezekből sem függőlegesen, sem vízszintesen nem jön ki a poén megfejtése
ArraSails - V1
ArraSails - V2
Pontszám: 8.09
fórumozóHgyozoFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
713. hozzászólás - 2012.04.17. 23:01:45 (Válasz Azazel #711 hozzászólására.)
Nem lépnek be, mert nem olyan szelleműek.
Pontszám: 5
irritálóBazzi77Férfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
714. hozzászólás - 2012.04.17. 23:12:02
Sziasztok!

Arról nem lehetne szó esetleg, hogy az összes feladatot ki lehessen most az egyszer (az első templomnál) dekrétummal váltani?
Szerintem bizti nem járna jól az, aki becsenget 36 X sokezer LE -t, viszont nem esne el az ismeretlen bónusz megszerzésének
lehetőségétől. Aki pedig kicsengeti a 15 X 36 őskövet, nos neki jár a bónusz.

Üdv:
Dolgos
Pontszám: 4.62
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
715. hozzászólás - 2012.04.17. 23:17:24 (Válasz Bazzi77 #714 hozzászólására.)
A dekrétum úgy működik, hogy mindig duplázódik. Az első 15 kavics, a második már 30. Ezen az elven kiszámolhatod, hogy mennyibe kerülne 36 feladatot "kivásárolnod"
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.43
népszerűDark WolfFérfi
Végzetúr
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
716. hozzászólás - 2012.04.17. 23:24:34
Én úgy látom, hogy Miklósék egyetlen szempontot tartottak szem előtt mikor létrehozták a Végzet templomát... Ez pedig nem a sokak által feltételezett ........ így sokkal színesebb lesz a játék.... Hanem az egyre apadó bevételi források növelése.

Igaz..mindez csak feltételezés... De ugyebár ha abból indulunk ki, hogy... Minden szentnek maga felé hajlik a keze ... És ehhez hozzá vesszük, a Templomban található küldetéseket ... Nos... Elég evidens .... A dekrétum 80-as szint környékén 70000 LE , vagy 15 kavics. Ezzel még olyan nagy gond nem is lenne..és az ember "könnyedén " kiváltana 2 küldetést.. No de az érdekesség a második a tekercsben van ... Ami ugyebár már háromszoros árért működik... Nos.. bárhogy nézzük akár a kavicsokról van szó.. akár a LE mennyiségéről... Lehúzás ... Arról nem is beszélve, hogy lehet valaki bármennyire is flegma és tojhatja le magasról a játékot... Azért 80-as szint környékén 210.000 LE-át kidobni az ablakon.... Elég nagy balgaság!!!!! .. Nem tudom lesz e olyan hülye valaki hogy ezt választja... Vajon lesz e akkora a nyeremény hogy megérjen ekkora befektetést... Hisz áldozni is kell .. ÉS még sorolhatnám az erőforrásokat amiket bele kell tolni ... De mindenki tudja, így nem teszem... Mindenesetre tény, hogy az embereket nem lehet sokáig hülyének nézni... Ezért van már olyan kevés prémium tag.... Én is azok közé tartozok, akik ezt a templomot végig nyomják.. Kíváncsi vagyok..és lehetőleg nem a leírásokból szeretném visszahallani hogy milyen volt... Hisz mindenkinek más a véleménye .. De egyelőre az a véleményem...ez a templom egyben az utolsó is lesz.. HAcsak a végén nem ér kellemes meglepetés... Engem azok a cuccok nem igazán hatottak meg, amiket a Templomkristályokért vehetők. Arról nem is beszélve, hogy ha az összes küldit megcsinálom, kemény 12 kristályom lesz... A menő cuccok pedig 100 kristályba kerülnek.... VAgyis 8 templom fullra lenyomva és lehet egy olyan szemetem.... Miközben elköltöttem több millió LE-át a semmiért.... Azért ezek nem túl szép kilátások... Azokról a gagyi cuccokról nem is beszélve, amiket a sorok vagy oszlopok teljesítése esetén a Templomkristály mellé lehet kapni.... Hát... röviden ennyi a véleményem....
Pontszám: 9.01
népszerűSorionNő
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
717. hozzászólás - 2012.04.17. 23:56:50
7 nap és megtudom mi a móka trágya,akarom mondani tárgya.Szívesen látnék egy konkrétabb listát,hogy mik közül lehet választani a relikviamittudoménbérlettel..mert ha az a megnyerhető relikek,akkor savanyú lesz a szőlő...és keserű a részemről befolyó összegért kapott nettó árbevétel:D
Cukormókus de la Erőszakos....mert a vad dolgok kicsiben születnek meg.
Pontszám: 10
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
718. hozzászólás - 2012.04.18. 00:28:11
összesen 7 növelést kaptam, ebből szerencsére "csak" három a tulajnövelés
nyavajmegoldásjavaslat: lehetne-e esetleg, hogy a küldetéses növelésnél számolja automatikusan az ultraspect? Ípp elég a többi feladat őskőfosztogatása

háborús feladat: nem háborúzunk csak úgy. Tudom, tegyük.
nymj: esetleg a KH-t nem lehetne kiterjeszteni az összes szintre?

300 kristályital, sok ugyan, de akad nem kevés lötty. Azonban a megital elpacsálja az összeset egy alkalomra, ammeg nem hangzik jól.
nymj: lehetne-e hogy csak a küldetés mennyiségét igya meg? (értem ez alatt, hogy a gombra kelljen kattintani és ne a karilapon lévő üvegcsekupacra)

lélekgyémántköltés. Számomra az egyik legkellemetlenebb feladat. Nem, nincs kombóban a sisakkal.
nymj: nincs megoldás, csak jelzem h szarul esik

4AF pont. MUHAHA!
nymj: MUHAHA! (könnytörölgetős szmájli)


Gyakorlatilag majd mindent láttam már itt felvetve, ám nem árt ha akad még visszajelzés.
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 8.62
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
719. hozzászólás - 2012.04.18. 01:37:12 (Válasz Lavender #708 hozzászólására.)
Kinek nem tetszik, hogy nekem nem tetszik, hogy egy szövetség háborút indított ellenünk az event előtt?! Komolyan, ezt azért vállald be, mondd már meg légy szíves, akárki is, hogy miért esett jól lepontozni ezért? PM is megfelel.
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.60
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
720. hozzászólás - 2012.04.18. 06:29:21 (Válasz Hgyozo #709 hozzászólására.)
Idézet: Hgyozo - 2012.04.17. 22:16:29
Érdekelne, hogy azok, akik nem léptek be szövetségbe, hogyan tudnák teljesíteni a küldetéseket.


Ugy, hogy belepnek egy szovetsegbe.
Pontszám: 7.21
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!