Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
821. hozzászólás - 2012.04.18. 21:03:04 (Válasz ArraSails #817 hozzászólására.)
Idézet: ArraSails - 2012.04.18. 20:00:04
Ez az ötlet sem lenne rossz! LE áldozásos feladatnál az összeghez arányosított TP-t levonná a karaktertől.


Ez rossz otlet, akkor LE es TP aldozasnak hivnak a dolgot. Ne akarjatok mar neheziteni a kuldiken.
Pontszám: 6.77
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
822. hozzászólás - 2012.04.18. 21:07:17 (Válasz Craslorg #812 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.04.18. 18:11:13
Nekem ennél jobb volt az arányom, amíg írtam, bár lehet, hogy a 20-30% túlzó és olyan 15-20% volt.


Akkor csendben orulj. Nekem teljesen realisnak tunnek ezek a szamok, csak az UR nem, olyat meg nem lattam.
Pontszám: 6.28
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
823. hozzászólás - 2012.04.18. 21:28:58
Azért nem kell túlzásba esni a sok sírással.

A lényeges javítani valók: Az ősköves küldik száma (4-5 nevetséges), de ez javítva lesz. Továbbá talán a jutalom mértéke se elegendő, de ezt se tudni biztosan. Meg a dekrétum csapó kettő triplázása se túl jó ötlet, esetleg másfél szerezni. Kezdeti hibák zavaró, de ezt mindenki megszokhatta volna.

Kérdéses: Tul növelése spec nélkül, illetve felesleges szakik tolása. Ez nem ízlik, főleg magasabb szinten. Bár ez is templom áldozat kategória... Hmm esetleg tulra hasson spec, szaki maradhat.

Azokat nem értem, akik a játék x%-át használják ki a saját taktikájuk miatt. Eleve kizártátok magatokat a játék bizonyos részeiből a saját döntésetek alapján, milyen jogon várjátok el, hogy az elkövetkezendő fejlesztések majd a ti taktikátoknak kedvez, nonszensz. Áldozz ezt, azt elvileg ez egy templom, az istenek kegyeiért kell egy kis áldozat. Sajtolj, fogj x állatot egy nap, aki ezt nem tudja teljesíteni az lekvár.
Az időkorlát meg laza így nem igazán növeli a gép előtt eldöntendő időtartamot. Arra is luxus gondolni, hogy mindenféle küldi van, ezért a különféle taktikán lévőknek, különféle küldik jelentik az érvágást, amik körülbelül kioltják egymást.

Magyarul ha mindenki mindenki jól csinálja senki se kerül hátrányba, vagy esetleg aki nem csinálja az többet tud tápolni. Ki jár jobban hosszabb távon, mikortól, meddig éri templomozni? Nem tán egy újabb taktikai lehetőség? Esetleg az istenek kegyeiért is lehet versengeni a templomi medál segítségével?

Új színes lehetőség főképp a játék elején, ami újabb játszó pajtásokat jelent. Sőt mindenféle erőforrást felhasznál, ami külön pluszpont.
Pontszám: 8.16
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
824. hozzászólás - 2012.04.18. 22:30:05 (Válasz Darklady117 #818 hozzászólására.)
Idézet: Darklady117 - 2012.04.18. 20:21:03
lehet,hogy rossz helyre írom,de nem sok időm van a keresgélésre
Nekem a végzet templomában nem számolja a vadászatokat
Tegnap,ha egyenként indítottam még észlelte,ma már azt sem


Valszeg kiléptél közben, ahogy már tegnap írtam, csak AKTÍV BÖNGÉSZŐ mellett számolta nekem. Tehát amíg be voltam lépve, kilépés után
a szerveren szépen lefutottak a vadászatok a VT-ben pedig nem.....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.57
kedvelt tagVIKI61Nő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
825. hozzászólás - 2012.04.18. 22:44:20 (Válasz NoFear #820 hozzászólására.)
Sziasztok"
Nos én még az elején totyogok a 2 szerón 1-30 kategória de nekem is 5x5 a templomom 9 szintű vagyok
Sztem biztos lesz vmi jó ebből én tolom fogcsikorgatva hátha kiérdemlem majd az istenek kegyeit aki meg nem majd szánja bánja
de ne sírjatok
majd kicsiszolódik ez is hiszen az eleje mindig zökkenke 1 kicsit az újításoknak
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
826. hozzászólás - 2012.04.18. 23:57:02
Idézet: Xena - 2012.04.18. 16:58:21
1. Kvízadmin nyerte a kvízversenyt és így a dicsőség medálját.

Ha a kvizadminok ki lennének zárva, akkor senki sem vállalná a kvizadminkodást... A kvizadminok a verseny ideje alatt nem férnek hozzá az adatbázishoz - és én megbizom bennük.

Idézet: Xena - 2012.04.18. 16:58:21
2. Segítő kéz

Minden éremnek két oldala van. Zavar téged hogy a szerencsekeréken ki lehet pörgetni olyan tárgyat amit az aukción sok idő alatt lehet összespórolni. Akkor nyilván megérted, hogyha csak úgy lenerfelnénk a segitő kezet, akkor az igencsak zavarná azokat, akik ehhez megvették a tárgyat az aukción ill. a relikviát drága LGY-ért. Adtunk védekezési lehetőséget, de ennek ára van. Ezenfelül tervezzük még hogy a KH ne támadja azt, akin SK van de még nem jutottunk odáig, talán ez már teljeskörű megoldást jelent.

Idézet: Xena - 2012.04.18. 16:58:21
3. Szerencsekerék ultraritka tételei. sztártermékekért (tudás könyve, reflexek könyve) a kockák hónapokat, sőt nemritkán 1-2 évet is spórolnak mire licitharcban elvihetik.
... mégis garantálod, hogy aki eleget fizet, az megkapja az AH-as sztártermékeket.

A szerencsekerékkel ugyanúgy hónapokat, sőt, lesz akinek 1-2 évet kell spórolni, minden nap kattintani ezekért a tárgyakért. Pont ugyanannyi energiát kell belefektetni, mint az AHnál, csak itt ez még őskőbe is kerül. Annyi a különbség hogy az AHnál kiszámitható, mennyi idő után kapod meg a tárgyat, itt lehet, hogy 1 hét, lehet, hogy 2 év, de átlagban ugyanannyi.

Idézet: Xena - 2012.04.18. 16:58:21
4. Végzet temploma:
A beígért "lesz némi esély, hogy a 2 ősköves küldetés helyett 3 is előfordulhat" helyett 4-5 esik, ráadásul úgy, hogy a múlt heti "már pénteken indíthattuk volna, de hétvégére nem tesszük be, így marad a hétfő" magyarázat azt sugallta, hogy minden rendben lesz. Ebből kiindulva csak bepróbálkoztatok, hátha maradhat 4-5 ősköves küldetés.
"Korrigálni fogjuk", de a meglévő már így marad?

Azt írtam hogy átlagosan 2, néha 3 ősköves küldi lesz. A 4-5 a szélsőérték, sajnos az is hiba volt, hogy ezt megengedtük, ez jelenleg korrekció alatt van, az eddigi 5 ősköves lehetőség helyett összesen 3 lesz, tehát nagyon szerencsétlen esetben max. 3 ilyet kaphat vki (de az átlag 1.5 lesz az eddigi 2.3 helyett). Egyébként két lehetőség van. Vagy a mostani sebességgel fejlesztünk, gyakran van számos újdonság (még most is sokan panaszkodnak, hogy ez túl kevés!!!) cserébe egy vadonatúj dolognál számolni kell azzal, hogy nem lesz minden tökéletes az elején. A másik megoldás, hogy harmadennyi fejlesztés van egy évben, viszont sokkal több idő van a kitesztelésre. Az eddigi 20 éves játéktervezői tapasztalatunk alapján a második út járhatatlan, mert ha tökéletes valami, az senkinek nem tűnik fel, viszont egyszerűen mindenki abba fogja hagyni a játékot az újdonságok hiánya miatt. Amit megtettünk, az elmúlt napokban éjjel-nappal azon dolgoztunk hogy segítsünk mindenkinek, akinek problémája volt, ennél több max annyi lehet hogy egy újdonság első hetében nagy piros betűkkel kiírjuk hogy "98%-os verzió csak a saját felelősségedre próbáld ki..."

Idézet: Xena - 2012.04.18. 16:58:21
Nem a prémium tagság előnyéről írtam, annak csorbítását követelve, hanem -újra!- a prémiumos játékosok fejéséről, a játékuk fejlesztésről fejlesztésre való drágításáról

Ez a téma olyan sokszor előjött most, hogy utánanéztünk alaposabban. Megnéztünk tápos karaktereket, mennyit fizet átlagosan, ill. konkrét karaktert végignéztünk miket vásárolt, ez mennyibe fájt neki. Konkrét példánál maradva, egy kari aki megvett minden ősköves felszerelést, fókuszkristályt, állatfelszerelést, relikviát, prémium tagságot, megveszi a (most már csökkentett árú) cuccokat minden állat idomitáshoz, sőt bepörgette a havi 60-at a szerencsekeréken és a templomi dekrétumot is őskőből fogja megoldani havi 2500 Ft jött ki. Ez nem mellébeszélés, konkrétum. Sok-e a havi 2500 Ft egy játékért, egy hobbiért? Szerintem nem. Főleg úgy, hogy minden opcionális, ha nem akarsz, nem pörgeted a szerencsekereket, nem raksz felszerelést az állatodra stb és ez az összeg csökkenthető. Ha nincs pénzed, de tudsz több időt fordítani a játékra, ugyanolyan jó eredményt tudsz elérni. Tudom, hogy van aki ennél többet költ, de ez az ő döntése: a havi 2500-ból is sokan top karikat hoznak ki. A játék árának drasztikus növekedése elsősorban az állatfelszerelésekkel kapcsolatos "kényszertápolás" miatt volt, és ezt most korrigáltuk is. A szerencsekerékkel kapcsolatban viszont az a véleményem, nektek, játékosoknak kedvezőbb az, ha nem emeljük a játék árát, hanem vannak a játékban olyan extra lehetőségek, amelyeket aki akar, igénybe vehet, ezáltal biztositva azt, hogy mások számára, akiknek nincs annyi pénze, a játék ne dráguljon. De ha akarjátok, erről lehet kiirni egy szavazást is.
Pontszám: 9.30
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
827. hozzászólás - 2012.04.19. 00:19:28 (Válasz Miklós #826 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.04.18. 23:57:02
egy újdonság első hetében nagy piros betűkkel kiírjuk hogy "98%-os verzió csak a saját felelősségedre próbáld ki..."

Ez nagy buli lenne, ha tényleg kiírnátok, várom lesz-e ilyen

Idézet: Miklós - 2012.04.18. 23:57:02
konkrét karaktert végignéztünk miket vásárolt, ez mennyibe fájt neki. Konkrét példánál maradva, egy kari aki megvett minden ősköves felszerelést, fókuszkristályt, állatfelszerelést, relikviát, prémium tagságot, megveszi a (most már csökkentett árú) cuccokat minden állat idomitáshoz, sőt bepörgette a havi 60-at a szerencsekeréken és a templomi dekrétumot is őskőből fogja megoldani havi 2500 Ft jött ki. Ez nem mellébeszélés, konkrétum. Sok-e a havi 2500 Ft egy játékért, egy hobbiért? Szerintem nem.


Szerintem sem sok, ennyit fizetnék is érte, de biztos minden kijön belőle? Hogy számoltátok? Bankival egy 100-as és egy 20-as tétel feltételezve, hogy mindig van hozzá 120 kiégett is? Lehet igazatok van, kb sejtem is csak akkor a kezdeti pár hónap "nehéz" és utána beáll/hat ez a költség?
Vezessétek már le légy szíves vagy akár olyan játékosok akiknek megvan a tapasztalat és nem titkolják mire és mennyit költenek.

Mód.: prémtag vagyok, de az első 30 szint prém felszerelését még nem tartottam fontosnak V1-es állóvízben, már belőttem melyikeket, hányas szinttől éri meg megvennem és azokba a fókuszok.
Szerencsekerék bérlet+3xforog/nap és a *templom ősköveseit is megcsinálom+15-ért kiváltom a 12.000 LE áldozást. A 100 kavicsos relikek és famok buktatják az én 2500-as költségvetésem? Azok így hirtelen nem férnek bele vagy csak túl fáradt vagyok, majd kiderül.
*Amennyiben a végső jutalom megéri.
A hozzászólást Quellon módosította 2012.04.19. 00:27:12-kor
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.87
irritálóUWELFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
828. hozzászólás - 2012.04.19. 06:22:02 (Válasz Miklós #826 hozzászólására.)
A pechpontokról megint nincs szó......
Pontszám: 5.83
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
829. hozzászólás - 2012.04.19. 06:26:39 (Válasz Quellon #827 hozzászólására.)
Ha minden vásárlásnál van megfelelőmennyiségű kiégetted és 350 ősköveket vásárolsz, akkor ennyiből kijön úgy, hogy mindent megveszel, most az új állatcuccokkal még kevesebb is lesz, több idő lesz összegyűjteni a kiégetteket. Emellett ha a szülinapi 1 hétben fizetsz be, akkor még olcsóbb. Van még egy módszer, amivel még olcsóbbá lehet tenni, de ahhoz szükséges TF-es karakter és hozzá számla.
Pontszám: 7.60
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
830. hozzászólás - 2012.04.19. 06:57:10 (Válasz Miklós #826 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.04.18. 23:57:02
Ezenfelül tervezzük még hogy a KH ne támadja azt, akin SK van de még nem jutottunk odáig, talán ez már teljeskörű megoldást jelent.


Olcso KH vedelem.
Pontszám: 6.92
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
831. hozzászólás - 2012.04.19. 07:02:45 (Válasz UWEL #828 hozzászólására.)
Idézet: UWEL - 2012.04.19. 06:22:02
A pechpontokról megint nincs szó......


Mondjuk azzal szinte semmit nem bukunk ha majd kesobb jon csak, mivel visszamenolegesen fog jarni. Ha 200 eredmenytelen porid lesz addigra akor rogton esik majd 2 UR a bevezetese utan.

Persze a masik oldalrol elore latom mar a pechpontok hatulutojet is. Amikor valaki 3 ev mulva jelzi, hogy neki mar 50 UR esett, es meg egyik tap relikviat sem kapta meg, masnak meg ugye az volt az elso.
A hozzászólást Kocos módosította 2012.04.19. 07:04:06-kor
Pontszám: 6.92
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
832. hozzászólás - 2012.04.19. 07:05:22 (Válasz Craslorg #829 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.04.19. 06:26:39
Ha minden vásárlásnál van megfelelőmennyiségű kiégetted és 350 ősköveket vásárolsz, akkor ennyiből kijön úgy, hogy mindent megveszel, most az új állatcuccokkal még kevesebb is lesz, több idő lesz összegyűjteni a kiégetteket. Emellett ha a szülinapi 1 hétben fizetsz be, akkor még olcsóbb. Van még egy módszer, amivel még olcsóbbá lehet tenni, de ahhoz szükséges TF-es karakter és hozzá számla.


Iden husvetkor mondjuk elmaradt a kedvezmenyes befizetes, szoval ez a modszer nem biztos, hogy mukodni fog.
Pontszám: 6.92
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
833. hozzászólás - 2012.04.19. 07:17:18
Cras!
Hogyan olcsóbb TF-es számlával/karival?
Ugyanis egyre nehezebb összeharácsolni 350 kiégettet 2 befizetés között.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.42
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
834. hozzászólás - 2012.04.19. 07:24:10 (Válasz Alendaar #833 hozzászólására.)
Tolj 80-100-as lopást, akkor nem kell harácsolni csak úgy dől a kavics, és nem is sok LE ezt összehozni!
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.72
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
835. hozzászólás - 2012.04.19. 07:30:41 (Válasz Kocos #830 hozzászólására.)
A "koszi nem kerek a khból" bepipálásánál drágább
Pontszám: 6.31
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
836. hozzászólás - 2012.04.19. 07:32:23 (Válasz Kocos #831 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.04.19. 07:02:45
Idézet: UWEL - 2012.04.19. 06:22:02
A pechpontokról megint nincs szó......


Mondjuk azzal szinte semmit nem bukunk ha majd kesobb jon csak, mivel visszamenolegesen fog jarni. Ha 200 eredmenytelen porid lesz addigra akor rogton esik majd 2 UR a bevezetese utan.

Persze a masik oldalrol elore latom mar a pechpontok hatulutojet is. Amikor valaki 3 ev mulva jelzi, hogy neki mar 50 UR esett, es meg egyik tap relikviat sem kapta meg, masnak meg ugye az volt az elso.


Ha 200 pechpontja van és kisebb értékű UR-t pörget, akár 3-4-5 is kipöröghet neki egymás után, mire 100 alá kerül a pechpontja.
A másik eset a roppant ciki verzió, bár 1 év alatt 720 pechpont gyűjthető és mivel csak a táposoknak lesz magas pechpontértékük, így a sok kicsivel már lehet, hogy majd ugyanolyan előnyt összehoz, mint 1 naggyal. (Nem számoltam ki, hogy mi mit hozhat.)
Pontszám: 7.60
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
837. hozzászólás - 2012.04.19. 07:33:12 (Válasz Kocos #832 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.04.19. 07:05:22
Idézet: Craslorg - 2012.04.19. 06:26:39
Ha minden vásárlásnál van megfelelőmennyiségű kiégetted és 350 ősköveket vásárolsz, akkor ennyiből kijön úgy, hogy mindent megveszel, most az új állatcuccokkal még kevesebb is lesz, több idő lesz összegyűjteni a kiégetteket. Emellett ha a szülinapi 1 hétben fizetsz be, akkor még olcsóbb. Van még egy módszer, amivel még olcsóbbá lehet tenni, de ahhoz szükséges TF-es karakter és hozzá számla.


Iden husvetkor mondjuk elmaradt a kedvezmenyes befizetes, szoval ez a modszer nem biztos, hogy mukodni fog.


Emlékeim szerint a kedvezményes vásárlás a szülinapi héten szokott lenni, szeptemberben (+20% kavics). Persze lehet, hogy tavaly már volt húsvétkor is.
Pontszám: 7.60
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
838. hozzászólás - 2012.04.19. 07:35:29 (Válasz Quellon #827 hozzászólására.)
Quellon, te annyira alacsony szinten már ismételhető küldizel? Valamint kapásból +14 TP-s cucokkal és 60-as inteligenciával tudod pörgetni? (Így jön ki 10 blökivel 8,5 napos sajtolással a kb 140 kavics havonta az új rendszernek hála!)
Ebben az összegben van az a tartalék, a havi 1 db 100 köves relik bőven belefér.
Pontszám: 6.31
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
839. hozzászólás - 2012.04.19. 07:38:56 (Válasz Alendaar #833 hozzászólására.)
Privátban leírtam.
Pontszám: 7.60
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
840. hozzászólás - 2012.04.19. 07:39:29 (Válasz Almási Viktor #834 hozzászólására.)
Sajnos a KH-tól még így sem lehet lopni.
Pontszám: 7.60
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője