Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
kedvelt tagKivert kutyaFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
641. hozzászólás - 2012.04.17. 14:19:50 (Válasz Craslorg #640 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.04.17. 14:16:59
Talán abból, hogy ha nem volt ismert a jutalom, akkor eddig a játékosok 98%-a szempontjából mindig megérte (a maradék 2% pedig olyan extrém taktikán volt vagy olyan extrém jutalmat várt esetleg, ami már vicc kategória volt). Ahol ismert volt, ott pedig el tudtad dönteni, hogy megéri-e neked vagy sem.
Amennyiben mégsem fogja megérni, akkor Miklós szembesülni fog hirtelen megszaporodó törlésekkel és/vagy sokkal kevesebb bejövő őskővel, ezt pedig ő nem fogja akarni.


Nem tudom Te mennyire olvastad pl csak ezt a fórumot végig, de ez nekem nem 2%-nak tűnik...
V5 Kivert kutya
V4 Blöki és egyéb neveken...

Orosz szerveren: Aytuk

Pontszám: 4.73
irritálóUWELFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
642. hozzászólás - 2012.04.17. 14:20:04
Nos

Akinek tetszik csinálja akinek nem az ne csinálja....

Én pl kb ilyen xart vártam

Mivel kevés az erőforrás, semmi egyéni fejlődési lehetőség, nem lehet olyan kreatív dolgokat kitalálni, ami sokkal élménydúsabbá teszi ezt az amúgy is "remek" gamet....

Sejthető volt hogy kb 60-100 kavics elröppen aki meg akarja csinálni a templomot, egy olyan jutalomért amit senki nem tud mire jó.

A szerencsekerekes pechpontok is be lesznek vezetve, de addig is toljad bele a követ ezerrel.....
Pontszám: 6.74
népszerűDark WolfFérfi
Végzetúr
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
643. hozzászólás - 2012.04.17. 14:20:54
"Miklós"

"A császári dekrétum igy működik:
Az első küldetést elpasszolhatod 15 őskő vagy szint*100+szint*szint*10 LE árán.
A második küldetést 30 őskő, vagy a fenti LE mennyiség háromszorosa árán passzolhatod."


Azért ez egy kicsit durva nem???... Számomra elég sanszos hogy portyákból nem fog össze jönnni 79000 LE ... ÉS Valószínűnek tartom hogy 2 szintet sem fogok lépni.... Az ősköves szutyokságokról már nemi s beszélek... Szóval sanszos hogy bármit is teszek, el kell lőjjem a 2 dekrétumot ha előrébb akarok jutni ... No de azért ez mégis durva hogy ez a két szaros tekersz több, mint 280 ezer LE-ba kerül... Arról nemi beszélve hogy az egyik küldi, az áldozz 70310 LE-át ... Ez így több mint 350.000 LE... ÉS a sok kidobott LE olyan Tulajdonságokra, és Szakikra amiket eddig teljesen fölöslegesnek, vagy sokadlagosnak tartottam... De ezekért nem rinyálok, elvégre valahol, előbb utóbb a hasznomra válik a növelésük... De azért az előzőleg említett több mint 350.000 LE .. az egyszerűen lehúzás.. ÉS rohadt nagy szemétségnek tartom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .... Miért nem lehet az az idióta fix áras???? 70.000 és kész... Már az is elég húzós.. Nem hogy a 210.000-res !!!!!!!!!!!!!!
Pontszám: 8.14
népszerűBinikeFérfi
Végzetúr tehetség
197 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
644. hozzászólás - 2012.04.17. 14:29:11 (Válasz Craslorg #639 hozzászólására.)
írtam én egy szóval hogy nem lesz felépítve? nem ... csak nem az lesz az első amit felépítünk ... és kis szövetségnek és a benne lévő kvázi nagyobb szintű embereknek amíg azt el nem érik, addig bizony bukta a templom, mert lehet a kavicsosat sem fogja tudni megcsinálni meg sorolhatnám ... a vita meddő ... szerintem ... inkább maradjunk annyiban hogy egy olyan küldit amihez nagyobb szövetség kell (mert azért több mint 100M LE beépíteni nem kicsi feladat 10 fő 30 és 70 szintű tagokkal figyelve arra hogy karakter romlás se legyen) az ne legyen már benne mert bizony ezzel pár embert lehet hogy hónapokra kizárnak a játék ezen részéről. (persze feltételezve hogy kavicsra sem költ)
Eszek egy kis babot, aztán csapom neked a szelet

V2: JohnCoffey
V3: JohnnieSkywalker
V4: Kukucs; JohnnieSkywalker, JohnCoffey, Gombóc Artúr
Pontszám: 8.55
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
645. hozzászólás - 2012.04.17. 14:29:48 (Válasz Binike #637 hozzászólására.)
Ez is egy olyan dolog, amit ki kell egyensúlyozni.

Evidens volt, hogy lesznek problémák a templommal. Gyerekek! Úttörők vagyunk. Az 5-6-10. templom már sokkal kellemesebb, differenciáltabb lesz, csak el kell jutni odáig. Aki drágának, értelmetlennek, túl nehéznek tartja, az most még ne csinálja. Ennyi. Akit izgat, mint pl engem, az meg csinálja és tegyen észrevételeket, amik alapján javítani lehet rajta.

Jó lesz ez, csak most még kiforratlan. Türelmetlenek voltunk, hogym ikor jön már, most élesben teszteljük és jelezzük a javítani valókat. Ez így műxik. Nem?
Pontszám: 9.45
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
646. hozzászólás - 2012.04.17. 14:34:03 (Válasz Bpetya75 #645 hozzászólására.)
Nem.
Te lennel a fogyaszto, nem a teszter!
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 7.29
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
647. hozzászólás - 2012.04.17. 14:35:39 (Válasz Kivert kutya #641 hozzászólására.)
Momentán még senki nem tudja, hogy mit takar a fődíj, azaz a transzdestrukció, relikviakupon és a templomi medál. Amennyiben erről van valami infót, kérlek jelezd, sokan fognak velem együtt örülni neki.
Pontszám: 7.59
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
648. hozzászólás - 2012.04.17. 14:37:12 (Válasz Kocos #625 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.04.17. 13:32:36

Palota 20, Kennel 30, Labor 1
Ennyi kell hozza. Azert ezek nem elerhetetlen szintek egy kisebb szovinek sem.


Nemá... Magad sem gondolhatod komolyan, hogy egy kisebb szövetségnek (30-40 szintű karakterek) belefér mondjuk a 21 napba, hogy az épületeket is felépíti, és közben a sok felesleges LE-kidobós küldetést IS megcsinálja...

Mindezek mellett a részjutalmak igencsak cart sem érnek (146. szint -> 0,1 AF pont + templony kristall)
Ja, igen és a tulajdonságnövelés lehetőleg 2 specváltást igényel 28 nap alatt...
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.34
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
649. hozzászólás - 2012.04.17. 14:40:41 (Válasz Miklós #599 hozzászólására.)
"Az ősköves küldik kiváltása LE-vel: a császári dekrétum pont ezt a célt szolgálta"

Első kiváltás 135. szinten ~ 200.000 lé.
Második: 400.000 lé

Prémiumos játékos optimális játékra törekedve rákényszerül egy újabb havi fix kiadásra, hiszen vagy kiváltja az eddig vállalt játékkeretén felül 15/45 őskővel a 200.000-es küldetést és/vagy a 4 AF-est, vagy hónapról hónapra gyengül a templom miatt is.
A nem prémiumos (néha 1-1 tárgyat/set-et vásárló), sőt a játékért nem fizető játékosok? Nekik teljesen mindegy, hogy újabb fejlesztés jött ami növeli a szakadékot?

Ugyanez a probléma a szerencsekerékkel is: az eddigi kiadáson felül 60 őskő havonta, a beígért, majdani pechpontokkal bebiztosított tudás könyvéért és a többi ultraritkáért.

Ezek után "Fontos számunkra, hogy senki se érezze úgy, hogy drágul számára a játék."?

Csak néhány becsült adat a játék költségének változása kapcsán:
1. Játék kezdetén (amióta nem emeltetek árat) havonta:
a. prémium tagság, új set/setek, állatfelszerelés: ~100-150 őskő
b. előző ponton felül extra fejés annak, aki vállalja (ősköves állatfelszerelés): mondjuk 150 őskő

2. Játék költségének növekedése
a. prémiumos tárgyak (csakúgy mint eddig az ősköves állatfelszerelés) folyamatos drágulása a játék előrehaladtával
b. gradulátum: 1/a esetén további 40-60 őskő havonta, 1/b esetén 80-120 őskő
c. sisak: 5-10 szintenként a prémiumos tárgyakhoz hasonló "veszed vagy lemaradsz" szisztéma, külön tulajdonságra, szakértelemre, AF pontra... igen, látszik hogy fontos a játékosok elégedettsége, milyen jó érzés is, hogy még vécére is másik sisakot lehet/kell felvenni!
d. szerencsekerék: 50 őskő bemelegítésül és a néhány hónapon belül garantált tudás könyvét és a többi ultraritkát hajszolva havonta +60 őskő
e. eventhez kapcsolódó költségek: az előnyért varázsvessző, nemezis, amik persze eltűnnek az event végén és újra meg lehet/kell venni.
f ? Ki várja jobban a kesztyű/alsónadrág/dohánytartó... megjelenését (hiszen a sisak kapósságát látva biztosan hagyod magad meggyőzni)? Nem biztos hogy a játékosok!

Ha már prémiumosok vagyunk, akkor nekünk ez meg se kottyan, ha nem prémiumos akkor meg kit érdekel?

"többször csökkentettük a tárgyak árát"

1-nél többet esetleg ha mondanál.
Igen, volt költségcsökkentés is, pl. a turbóváltás harmadára csökkentése (nyilván számítások előzték meg és az akkori törléshullám is indokolhatta e "gesztust"), vagy 1-1 költség csökkentése, de azt is fix áron megváltással (pl. állatfelszerelés bérlet).


"áttételesen a szintlépés lassítása is a költségek csökkentését jelentette"

Melyet már hányszor megbántál és fő törekvésed ennek visszacsinálása. Tp-t mindenkinek (de csak hogy jobban fogyjanak a kövek).


"A fórumban nem mindig tudok minden postot elolvasni"

Van olyan topic, ahol ez különösen érződik (pl. a javaslatokra fittyet hányó 20 AF pontos problémamegoldáson: "Barátság karkötő? ElB! Nem kicsit, nagyon!").
A hozzászólást Xena módosította 2012.04.17. 15:34:16-kor
Pontszám: 8.54
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
650. hozzászólás - 2012.04.17. 14:40:53 (Válasz Craslorg #647 hozzászólására.)
A relikviakupont már lehet tudni.

Relikviakupon


Szint: 1
1 kuponért kaphatsz egy bronz relikviát, kettőért a bronz ezüstté változik, háromért az ezüst arannyá, stb.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.25
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
651. hozzászólás - 2012.04.17. 14:41:27 (Válasz Binike #644 hozzászólására.)
Ebben igazad van 10 fővel valóban neccesebb, de ez már más topicokban más témánál is lett jelezve, hogy 35 főből állhat egy szövi (V5-ön 25-ből), miért nem egyesültök más szövivel? Ezt nagy szövik is megteszik, nem értem, hogy kis szövetségek ezt miért nem lépik meg? Két 10 fős szövi egyesül, máris van egy erősebb 20 fős szövi és még mindig marad 15 (5) hely benne, ahova - látva, hogy a szövi nagyobb - fognak jelentkezni. Ezt valóban nem vitattam, hogy egy 30%-os telítettségű szövi valóban kevés ezt időre felépteni, de ez igaz minden más hasonló fejlesztésre.
Pontszám: 9.04
irritálóUWELFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
652. hozzászólás - 2012.04.17. 14:43:27
relikviakupon= egy jó nagy kapal xar
Pontszám: 5.32
kedvelt tagReenahNő
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
653. hozzászólás - 2012.04.17. 14:45:13 (Válasz Miklós #599 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.04.17. 12:29:54
sajnos néhány embernek túl sok ősköves küldit dobott ki a gép. Ezt megígértem, hogy a jövő héten korrigáljuk, a második templomnál már senkinek nem lesz ilyen problémája remélhetőleg.


Tehát a mostani templomoknál, nem lesz már javítva?
személy szerint 5 kavicsos küldit kaptam, így akkor én 1 hónap hátrányban leszek azokkal szemben akik 2-t vagy kevesebbet kaptak. Egy pozitívuma van ennek a majd a következőt javítjuk dolognak, mikor én nekiállhatok a templomnak, már le lesznek tisztázva, a jutalmak.
Pontszám: 7.35
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
654. hozzászólás - 2012.04.17. 14:45:25 (Válasz Viszok009 #650 hozzászólására.)
Akkor már csak kettőt kell megismerni és akkor lehet véleményezni, hogy megérte-e vagy sem. A maradék kettő úgyis az igazi kakukktojás.
Pontszám: 7.59
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
655. hozzászólás - 2012.04.17. 14:45:40
Végigolvastam mindent tegnap óta, és tapasztalom a küldiket is a templomban.
30. szint, 5x5-ös, 21 nap
- 3 db 5 napos nézelődős csak odafigyelős
- 3 db +3 TÖ fejlesztés (egyik sem az ultrásom)
- +3 szerencse 1 nap alatt
- 10 helyes kvíz
- 88 TP egy nap portyából
- bajnokira nevezés
- 2 szintlépés
- 12 kihívás 1 nap
- 1 nap alatt 5 állat
- összes CSP elköltés
- 3 szavazás
- 4 db +3 szakiszint (egyiket sem fejleszteném)
- állatátnevezés - prémes vagyok
- fókusz a spellbe - ősköves de oké - de ha már van benne akkor ne kelljen újra, 1x elég legyen már, hogy perkálunk nektek a munkátokért, ugyanazt ne kelljen többször megfizetni
- 5 ősköves gyógyital - ha csak 2-3 kavicsos küldi lenne akkor ok
- 3 állatfelszerelés - ha elég a vásárlás eladás akkor rendben, mert a kavics utána másra is használható, ha épp nem kellett az (új) állatfelszerelés
- 12.000 LE áldozás - na ez az abszolút szopatás semmi értelemmel, szerintem inkább 15 kavicsot áldozok majd - ha megéri a végső jutalom
- vegyek felesleges varázslatot ami nem kisebb mint a szintem


Összességében van aki rosszabbul járt és még akár jó is lehet a dolog, ha a kis jutalmakat motiválóvá alakítjátok, mert a fehér kristályital és gyógyitalok már 30-as szinten is ló...., emellett a templomkristályból vagy jóval többet osztogassatok vagy csökkentsétek a beváltás költségeit és a felesleges kavics és LE kidobásokat kiveszitek/kicserélitek normális küldikre, mert önként gyengülni és még kavicsot is költeni közben előny helyett hátrányt szerezve szerintetek ki fog?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.57
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
656. hozzászólás - 2012.04.17. 14:48:22 (Válasz Yasmina #636 hozzászólására.)
Idézet: Yasmina - 2012.04.17. 14:06:14
Idézet: Kocos - 2012.04.17. 13:51:54
Idézet: Kivert kutya - 2012.04.17. 13:28:11
Vásárolj új sisakot-Csak őskőért éri meg venni,


Van osko mentes sityak.



Értelmezz Kocos utána írogass választ

Azt írta őskőért éri meg venni, nem azt, hogy nincs másik!!!


Kedves Yas, elsore is ertettem amit irt. De attol, hogy neki jobban megeri oskoves sityakot venni ez a kuldi meg nem oskoves. Barmennyire is elszomorit ez teged.
Pontszám: 6.28
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
657. hozzászólás - 2012.04.17. 14:48:52
Miklós már jelezte, hogy lehet szó a sor/oszlop jutik erősítéséről.
BÖLCS döntés, mert per pillanat bele sem érdemes kezdeni annak, aki nem viszi végig.

Mondjuk én jól jártam, mert a kényelmes, 1 kattos italozás miatt 80%-al túlteljesített Kristályitalos küldiért cserébe 4(!!!) kiszsákocskám is tartalmaz Fehér kristályitalt.
Sebaj.
Cras-al és Bpetyával értek 1-et. Nem csak böjtje lesz ennek érzésem szerint...
Mondjuk ÉN 0,1 AFp-nek is szívesebben örülnék a Fehér helyett (16k kristálypontyhó mán minek?), DE úgy sem lehet olyan karit kreálni, ami mindennek örülne.
Ezér' csak én örülök a karim helyett a Fehérkéknek. Csak a szééép Kristályitóka gyűjteményemet sajnálom... BRUHÁHÁÁ... :S
Pontszám: 7.07
népszerűDark WolfFérfi
Végzetúr
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
658. hozzászólás - 2012.04.17. 14:49:12
Akik még nem szereztek templomkristályt de kíváncsiak mit lehet vele kezdeni



Relikviakupon:
-----------------


Szint: 1

1 kuponért kaphatsz egy bronz relikviát, kettőért a bronz ezüstté változik, háromért az ezüst arannyá, stb.


100 templomkristály

******************************************************************************** ******************************

Templomi relikvia:
--------------------


Szint: 1

Az "Áldozz..." kezdetű templomi küldetéseknél elég feleannyi erőforrást áldoznod.


100 templomikristály

******************************************************************************** *****************************

250 Aranydukát:
------------------
150 templomkristály

******************************************************************************** *****************************


100 Aranydukát:
------------------

80 templomkristály

******************************************************************************** ****************************


A végzet medálja:
---------------------


-1 mp. egy vadászat ideje, +1 építés szakértelem


60 templomkristály


******************************************************************************** *****************************


Tiszta lap:
------------


Minden állatodnak újraoszthatod a szakértelempontjait


40 templomkristály


******************************************************************************** *****************************


10 Őskő:
-----------

30 templomkristály

******************************************************************************** *****************************


Az állatok szeretete:
------------------------


Minden, be nem idomított állatod beidomított lesz, a többi állatod morálja és ép-je maxra kerül.


24 templomkristály


******************************************************************************** *****************************


Sajtoló anomália:
--------------------


Szint: 4
Ha legközelebb kisajtolsz egy állatot, amin állatfelszerelés van, dupla lélekenergiát kapsz (de egy sajtoló anomália elvész)


12 templomkristály


******************************************************************************** *****************************


Kiképzés:
-----------


Minden beidomított állatod lép egy szintet.


10 templomkristály


******************************************************************************** *****************************


10 aranydukát:
-----------------

10 templomkristály


******************************************************************************** *****************************


Esszencia anomália:
-----------------------


Szint: 30
Ha legközelebb kisajtolsz egy állatot, amin valamilyen gradulátum van, +1 esszenciát kapsz (de egy esszencia anomália elvész)



6 templomkristály


******************************************************************************** *****************************


Az őrjöngés itala:
-------------------


Szint: 30
Ha megiszod, a következő portyázásod során, amikor te támadsz, +50 támadást és +50 IQ-t kapsz.



4 templomkristály
Pontszám: 8.74
népszerűDark WolfFérfi
Végzetúr
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
659. hozzászólás - 2012.04.17. 14:51:16
Ezekre 80-as szint környékén lehet számítani .
Pontszám: 8.05
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
660. hozzászólás - 2012.04.17. 14:52:07 (Válasz Craslorg #647 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.04.17. 14:35:39
Momentán még senki nem tudja, hogy mit takar a fődíj, azaz a transzdestrukció, relikviakupon és a templomi medál. Amennyiben erről van valami infót, kérlek jelezd, sokan fognak velem együtt örülni neki.


A relikviakupont ismerjuk. N-edik szintu kufaros relikviat N+1 kuponert max 5. szintre fejleszthetsz.
Pontszám: 6.91
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!