Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2381. hozzászólás - 2012.07.11. 22:33:55 (Válasz Ariel #2379 hozzászólására.)
Ez ebben a formában nem teljesen igaz. A TP-szerzésért már egyszer megkapja a karakter az AFP-t. A templom jutalma mindenképpen extra mennyiséget termel, függetlenül attól, hogy egy karakter végrehajtja-e a feladatot, vagy kiváltja. Ha vadászattal, bármilyen egyéb módon teljesíti a küldetést, az érte járó TP mellé kap AFP-t is. Ha valaki kiváltja bármilyen módon, akkor értelemszerűen a kiváltott TP-mennyiségért nem kap AFP-t. A jutalom semmit sem befolyásol ezeken a tényeken, a jutalomként kapott AFP minden esetben extraként keletkezik TP-vel való párosítás nélkül.
Számomra ez inkább egy taktikázási lehetőségnek tűnik.

A módosítás akkor volna létjogosult, ha a jutalomként kapott AFP-hez párosítana arányos TP-t. Azt pedig nem látom, miért és mire volna jó.
Pontszám: 6.93
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2382. hozzászólás - 2012.07.11. 22:47:44 (Válasz Tigristappancs #2375 hozzászólására.)
Idézet: Tigristappancs - 2012.07.11. 17:16:03
Hát nem tudom, valami oka biztos van, hogy valakinek nem megy az elfogás, másnak meg igen.


Tehetség kérdése.
Pontszám: 7.79
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2383. hozzászólás - 2012.07.11. 23:34:45 (Válasz Birka #2342 hozzászólására.)
Biri! Érdeklödhetek miért nem komálod a templomot? Elöször nem csipáztam én sem, de aztán csak kipróbáltam. Meg lehet csinálni öket simán eddig max egy dekrétumot használtam csak el templomonként. Az igaz hogy az optimalizátoroknak mint ami te vagy egyáltalán nem fekszik a dolog, de:
A Te taktikád annyira tökéletes hogy az AF amit veled szemben plusszban beszereznek, SOHA nem fogja veszélyeztetni a taktikádat... Maximum meglátják a lábad nyomát a porban mielött a szél eltünteti.

Elszállnak az AFP-al? Ez mekkora elönyt fog okozni nekik egy olyan okos "gyerköc" ellen mint amilyen te is vagy?
A templom mint magad is említetted rengeteg tevékenységet követel. A kariknak akik nyomatják ezerrel rengeteg TP szednek be... Messze vannak a te optimalizátor/küldizös taktikád teljesítményétöl illetve bevételétöl.
Nehogy már ezen agyalj...
Mit érnek az AF elönnyel, ha összetalálkoznak egy olyan karakterrel amilyet te szoktál kinevelni.
Nem értem a problémádat Biri!
Hagyd öket gyüjtögetni a medálokat és a rossz LE/TP arányt eröltetni. Költik velem együtt a kavicsot, Miklóst ne zargassuk már ez ügyben.
Az elöny amiröl beszélsz nem létezik, az már így is megvan a relikek és a prém által... számít ez egy kicsit is ez a plusz?
Nekem a templom nélkül is jóval több AF csorog be mint azoknak akik nem prémesek és nem sikeresek az eventen. Ami becsorog ezen felül a templomból az nem oszt nem szoroz. A fent említett dolgok miatt aki templomozik az gyengíti magát a te felfogásod szerint.
Jó ez ahogy most van, nem kéne szerintem bolygatni a dolgot.
Pontszám: 9.38
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2384. hozzászólás - 2012.07.12. 06:57:56
Nem akarok nagyon belefolyni, de azért megjegyezném, hogy szerintem butaság a karakterek torzulásán elmélkedni amikor minden kiemelkedő karakter és kiemelkedési lehetőség, stratégia egy fajta torzulás az átlaghoz, sablonhoz képest.

Szerintem nem szabad megfojtani a VT-val való kiemelkedés lehetőségét.
Már csak azért sem, mert ilyen alapon kinyírhatnák a pókokat azzal, hogy a rabolt LE mértékével arányos TP-t kapnának, annyit, hogy a LE/TP egyenlő legyen a vadászatéval - ha kezdetektől így lett volna akkor (azt hiszem) kb. egyenlő értékű lett volna a PP és CSP, nem váltak volna szét az utak, hogy csak ezt vagy csak azt használja és az erőforrások elhasználása csak azt befolyásolta volna, ki milyen ütemben halad, így nem lettek volna olyan "torzulások", mint a legdurvább pókok.

Vagy ha az ismételhető küldikből csak Xdb-ot lehetne szintenként megcsinálni. Birka te most az ellen ágáltál, hogy túl kevés TP-t szerez az AFP-k mellé a szintvisszatartottan megoldott VT-vel, de te mit csinálsz? Szintvisszatartottan qrva sok LE-t zsebelsz be az ismételhetőkből minimum TP-ért.

Szerintem direkt jó, hogy a VT kizárja egyes stratégiáknak magát és a jutalmait, mert különben csak tovább erősödnének a már "félisten" karakterek, így meg talán van lehetőség, hogy vetélytársaik nőhessenek ki a tömegből csak más úton.

Remélem nem írtam baromságokat, de ha igen vezessétek le, hogy megértsem hogy is van ez
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 9.08
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2385. hozzászólás - 2012.07.12. 09:39:06 (Válasz Quellon #2384 hozzászólására.)
Egyáltalán nem írtál butaságot, vágod a szitut!
Pontszám: 8.76
fórumozóTekingFérfi
Végzetúr mester
334 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2386. hozzászólás - 2012.07.12. 17:51:13
tudom h folyton rinyázok, de áruljanak már az adminok valamit:

nem hozom fel a tuti ősköves küldetéseimet az új templomban (bár negyedszerre is megkaptam az ősköves gyógyitalokat), de mire jó a rakás vásárlós feladat? varázslat, csizma, állatfelszerelés (kristályitalt megint nem említem). azt még megérteném, hogy legyen a szintemnek megfelelő. van is. de miért nem lehet valahogy úgy, hogy ne kelljen már egy pocsékabbat vásárolnom (amit úgyis eladok) csak a feladatért? miért nem lehet megoldani valahogy úgy, hogy legyen szintnek megfelelő/annál x szinttel nagyobb, de ha van akkor vagy legyen elfogadva, vagy beáldozom a LEt is, de őskövet vagy lélekgyémántot rohadtul nem szívesen pazarlok megint.

másik az állatfelszerelés. jól értem, hogy az adj állatodnak felszerelést 3x, az nem vásárlást és eladást jelent? gondoltam ! akkor megint mire jó? van 6db fix állatom, akit használok. mindegyiknél cucc, amit használok. nyilván befogottnak adhatok gradulátumot (ha akarnék) vagy cserélgethetem a cuccokat, amikkel elégedett vagyok... ezzel is tele a hócipőm!
A hozzászólást Teking módosította 2012.07.12. 17:52:03-kor
Pontszám: 7.62
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2387. hozzászólás - 2012.07.12. 18:14:17 (Válasz Teking #2386 hozzászólására.)
A templom fő célja az volt, hogy a napi cselekedeteidet színesebbé tedd hatására, ne csak a megszokott monotonitást nyomd körbe-körbe.
Ebbe bele tartoznak olyan feladatok, amiket kisebb szinten izgalmasak, nagyobb szinten a hátad közepére se...
Pontszám: 5.88
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2388. hozzászólás - 2012.07.17. 08:40:23
Most csinálom a negyedik 5x5-ös templomot.

A gondom az, hogy minden jutalomban ugyanaz a szakifejlesztés van, +3 kivégzés, ráadásul részfeladatként mind a négy templomban is volt ilyen feladat....

A kérdésem az lenne: Nem lehetne esetleg azzal is színesíteni a Templomot, hogy nem mindig ugyanaz a szaki kerül be a jutalomba/nagyládába?

Mert spec. pont a kivégzés szakértelem az, ami nekem nem kell....

A VT-t egyébként bírom, bajom nincs vele, ez csak egy ötlet, kérés, észrevétel, nem PANASZ!
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.38
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2389. hozzászólás - 2012.07.17. 09:55:44
Birka:

"DE lássuk be, hogy a csak azért se fizetek játékosok ne verjék a blattot..."

Verni a blattot = kártyázni. Nem értem, miért ne zsugázhatnának szegény nem fizetős júzerek :-P
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.55
fórumozóNagycapaFérfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2390. hozzászólás - 2012.07.18. 09:00:17 (Válasz Syabo #2388 hozzászólására.)
A gondom az, hogy minden jutalomban ugyanaz a szakifejlesztés van, +3 kivégzés, ráadásul részfeladatként mind a négy templomban is volt ilyen feladat....

A kérdésem az lenne: Nem lehetne esetleg azzal is színesíteni a Templomot, hogy nem mindig ugyanaz a szaki kerül be a jutalomba/nagyládába?

Mert spec. pont a kivégzés szakértelem az, ami nekem nem kell....

1. ha sokszor megcsinálod, magas lesz a kivégzésed
2. Én mindegyik templomban legalább 6 szakifejlesztős mutatványt kaptam. Nem baj, legalább fejlődik az is. Tehát van sok szakifejlesztés bent, de neked peched volt.
Pontszám: 6.94
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2391. hozzászólás - 2012.07.18. 09:20:18 (Válasz Nagycapa #2390 hozzászólására.)
Köszi Cápa!

te tök véletlenül nem vagy politikus ?
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.38
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2392. hozzászólás - 2012.07.18. 17:09:02
Üdv!
Felhasználtam a pálcikámat, de bár ne tettem volna.
3 köves feladat ismét(nem első alkalommal pedig ÁLLÍTÓLAG már nincs ilyen, most is csak véletlenül ), negyedszer is megkaptam az áldozz fel 4 af-t de miből?????
Nincs sok időm a játékra a kevés összejött af-t is viszi a templom folyamatosan, fejlesztésre nemigazán jut.
Áldozz fel lét is persze, miért is ne, spec váltás a 3 ősköves mellé ismét.
Azért ennyit már nem ér meg lassan a templom ám.
+ ismét használj el 5 esszenciát, olyat lehet, hogy 4-et beváltok katalizátorra? Számolja?
Sorry, de kicsit gáz ez a temlom így.

Üdv: Hlegba
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 6.38
fórumozóFiremancsFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2393. hozzászólás - 2012.07.23. 00:19:59 (Válasz Tigristappancs #2380 hozzászólására.)
Most pofára estem!!!
Az 5 állatból 4 befogva.
A 10 sajtolásból 9 kész várom a 10.utolsó befogást sajtolni de elfogyott a csp.
Gondoltam addig portyázgatok párat,erre asdara miatt portya alatt elvesztettem 1 csp-t.Nem várhattam tovább csp-re ki kellett sajtolnom egy 20.szint feletti állatom hogy meglegyen a tíz ÉS NINCS MEG A 10 MERT ELMÚLT ÉJFÉL PÁR MÁSODPERCEL
Pontszám: 6.85
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2394. hozzászólás - 2012.07.24. 08:17:16
Ezt igazán meg lehetne csinálni,hogy ne bugozzon. Éjfél után raktam be 50 vadászatot a küldetés miatt, most megnéztem és egyet sem számolt ez a rakás ...r.

Mod: Ráadásnak még a TP-t se pörgette a számláló.

A kufár miatt váltok most EH-ra és vissza nem fogok egy darabig, írok a bug-ra és remélem jóváírják a hibát,mert csúnya hisztizésbe kezdek ám
A hozzászólást Fecsu123 módosította 2012.07.24. 08:22:45-kor
Pontszám: 7.32
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2395. hozzászólás - 2012.07.24. 09:35:47 (Válasz Firemancs #2393 hozzászólására.)
Asdara miatt 1 csp-t buktál? Eléggé pofátlan a srác
Pontszám: 8.37
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2396. hozzászólás - 2012.07.24. 11:45:23
Lesz valami megoldás a háborús templomküldetésre az event alatt?
(Győzz háromszor általad indított portyában olyan végzetúr ellen, akivel háborúban vagy!)

A dekrétum nem érdekel, azt másra találták ki. Ez egy megoldható küldetés, erre most valamely alternatíva kellene, mert ez így nem fair.

Modjuk jó lenne helyette 10 kufárgyőzelem vagy valami hasonló...
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.51
népszerűFőispánFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2397. hozzászólás - 2012.07.24. 11:49:50 (Válasz pityu #2396 hozzászólására.)
Az nem jó megoldás,ha kiválasztasz a toplistából egy inaktív szövetséget és annak egy tagját támadod?
Pontszám: 8.13
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2398. hozzászólás - 2012.07.24. 11:50:59 (Válasz Főispán #2397 hozzászólására.)
Kiváló, ha a környéken van ilyen, de sajnos magasabb szinten ez roppant ritka.
Pontszám: 7.66
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2399. hozzászólás - 2012.07.24. 12:06:30 (Válasz Főispán #2397 hozzászólására.)
Nem muszáj inaktív.és az event alatt válasszon a PORTYALISTÁN szereplő,támadható karakter alapján szövit a háborúhoz

Én is így csináltam,és meg is lett volna,ha nem vagyok olyan b*,hogy rögtön utána váltok 30pp.-re,mert így most nem üthetem...
Báró Samedi
Pontszám: 7.54
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2400. hozzászólás - 2012.07.24. 12:40:07 (Válasz Fecsu123 #2394 hozzászólására.)
Idézet: Fecsu123 - 2012.07.24. 08:17:16
mert csúnya hisztizésbe kezdek ám


Ezt kár is volt leírnod.
Pontszám: 6.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője