Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2121. hozzászólás - 2012.06.12. 22:15:54 (Válasz Turky #2120 hozzászólására.)
+1 xD
Pontszám: 5.95
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2122. hozzászólás - 2012.06.13. 00:30:38
Szerintem fájna ha sünt....,úgyhogy inkább csak sírok.Továbbra is frusztrál a templom.Immáron a harmadik,tele minden földi jóval, továbbra is három fix ősköves, pedig azthittem,most majd végre...lesz lgy.-m a xenóból, végre elértem az ismételhető küldiket,az se gond, de kaptam megint "nyerj ritka..."-t , fogj el sajtolj ki egymillió lényt,egy nap alatt.....ehhh...
Báró Samedi
Pontszám: 6.80
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2123. hozzászólás - 2012.06.13. 08:39:41 (Válasz Kocos #2109 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.06.12. 16:21:18
Idézet: BaalCain - 2012.06.12. 13:47:17
Lehet döbbenetes hír, de vannak karik amik nem évekkel ezelőtt indultak, kis szövikben vannak


Nos kis szöviben lenni olyan úri huncutság, amit szerintem egy átlag karakter gazdája nem engedhet meg magának. ha mégis megengedi, akkor ennek komoly ára van, amit kénytelen megfizetni. Nincs olyan világ, ahol ne lenne olyan szövi, aki már jól áll épületekkel, de a lélekkútja feltölthető egy 40+-os kari számára is 1-2 hét alatt, és üres helyekkel is rendelkezik. Továbbmegyek, még az is valószínű, hogy akár az egész mostani szövid beférne egy ilyenbe. Az, hogy ezt mégsem lépitek meg valamilyen más előnyre vezethető vissza, például arra,m hogy zárt baráti társaságban, vagy elit karakterek között, vagy jól megválogatott értelmes emberek között akarsz játszani, vagy éppen szerepjátékos okaid vannak. Mindegy is, mi ez az előny, azt neked kell tudnod, hogy ezért az előnyért megéri-e felvállalni a hátrányokat.
Ugyanakkor nyilvánvaló az is, hogy nem várhatod el, hogy a játék szabályait ahhoz igazítsa a játékvezető, hogy neked milyen a játék szempontjából jó eséllyel külső szempontjaid vannak a játékod során.



Továbbra is látszik, h magas szintű karival játszol és közöd sincs az építőátlagos v5ös világhoz.
Pontszám: 7.56
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2124. hozzászólás - 2012.06.13. 08:40:29 (Válasz Azazel #2122 hozzászólására.)
És még szegény süninek milyen lenne...

Az elsőnél azt reméltem, hogy úgy a 4-5. templom már rendben lesz. Attól tartok, túl bizakodó voltam...

Most épp azon fosok, hogy ki kell b.sszak az ablakon 30 őskövet (merugye 330e lét nem fogok), ha szombatig nem lesz olimpia, mert vasárnaptól lemegyek a térképről a templom végéig
Pontszám: 8.47
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2125. hozzászólás - 2012.06.13. 08:55:44 (Válasz Bpetya75 #2124 hozzászólására.)
Annyiszor le lett írva, szóval nyugi. A 14 napos templomnál is FIXEN van kvízolimpia közben, mert 2 kvízolimpia között 13 nap telik el. Így, ha a felvétel napján nem volt, akkor a záródás napján lesz. (Ettől persze nyugodtan oda lehetne írni egy dátumot a kvízolimpiára, hogy mikor van a következő. Nem is értem, miért nincs még mindig ott és inkább itt kérdezik meg szinte naponta, hogy mikor lesz kvízolimpia az infóhiány miatt.
A hozzászólást Craslorg módosította 2012.06.13. 08:56:57-kor
Pontszám: 7.63
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2126. hozzászólás - 2012.06.13. 09:08:34 (Válasz Craslorg #2125 hozzászólására.)
Én bízom benned Cras, de ha jól tudom, a 6*6-os templom 28 napos. Most már a 15. napot koptatom, és még nincs hír az olimpiáról. Ha péntekig sem lesz, akkor bajság van

Rémlik, mintha az előző olimpia közben kértem volna ki ezt a templomot, tehát elvileg még 1 nap kellhet a 14-hez...
Pontszám: 8.47
fórumozóTekingFérfi
Végzetúr mester
334 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2127. hozzászólás - 2012.06.13. 09:39:00
nnna, részemről leszámoltam a templomozással. megkaptam a 4db ősköves (köztük a teljesen idióta gyógyital+nevezd át állatodat), két db esszenciás (szövetségemben nincs még elég épület) három idióta szakértelmes (sebgyógyítás, mászás, csapdaészlelés) és a kedvencem az eddigi 12000 majd 7600 LGYs feladat után itt egy 8200-as +új csizma vagy sisak!

csináltam egy gyors számolást és a relikviakuponon kívül semmi sincs a templomban, amiért érdemes lenne csinálni, ráadásul feketén-fehéren nem jön ki akár őskővel akár lélekenergiával játszok pozitívra a jutalom.

szóval mostantól fejlesztek, ahogy akarok és sz@rok bele a templomba, ami összejön így, annak örülök. ahogy körbekérdeztem, elég sokan vagyunk hasonlóan, úgyhogy ha nem lesznek VALÓBAN változások, qrva gyorsan érdektelenségbe fog fulladni ez a dolog...

más: rejtély számomra, hogy ha nem is kikérni azonnal egy j templomot, de miért nem megoldható, hogy kisebbet kérjek. sztem ezt elég sokan pártolnák. pláne ha arányosan kevesebb "lehetetlen" feladat van a kicsikben.
Pontszám: 6.72
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2128. hozzászólás - 2012.06.13. 09:49:55 (Válasz BaalCain #2123 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2012.06.13. 08:39:41

Továbbra is látszik, h magas szintű karival játszol és közöd sincs az építőátlagos v5ös világhoz.


AZ inspirációs hatás elég gyorsan orvosolja ezt a problémát. Ha nem használsz fel minden erőforrást, tehát szándékosan lassítasz, az már nem a rendszer hibája, hanem a játékstílus mellékhatása.
Ha tévednék (amit nem hiszek), akkor bocs.
Pontszám: 7.91
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2129. hozzászólás - 2012.06.13. 09:58:11 (Válasz Teking #2127 hozzászólására.)
Idézet: Teking - 2012.06.13. 09:39:00
más: rejtély számomra, hogy ha nem is kikérni azonnal egy j templomot, de miért nem megoldható, hogy kisebbet kérjek. sztem ezt elég sokan pártolnák. pláne ha arányosan kevesebb "lehetetlen" feladat van a kicsikben.


Azért, mert a templomi medál a legnagyobb táp benne (amit te meg se említettél azok között amiért érdemes csinálni), és a 2 hetes templommal 2x annyit lehetne gyűjteni egységnyi idő alatt. 1 év alatt meglenne 25 templom, ami +25AF lenne 2 hetente! Rejtély megoldva. Nem bántani akarlak, de kit akarsz meggyőzni arról hogy ez nem éri meg? A jelenlegi formájában ez a legnagyobb állandó táp a játékban. Tényleg nem ellened szól, de már alig várom hogy egy év múlva olvassam az ilyen jellegű hozzászólásokat: "Miért kap 15-20AF-et valaki pluszban?", "Azoknak jár csak a sok AF, akik fizetősök, el tudnak verni x őskövet a templomra folyamatosan." Én is sok mindenen finomítanék a templomban, és nem értek egyet minden küldivel (pl. Miklós hozzáállása, hogy 2 tul növelés szerinte NEM igényel őskövet, csak ha extra peches vagy; ugyan már..) de ezt még akkor is muszáj lenne csinálni ha 2x ilyen nehéz lenne, mert belátható időn belül elkezdődnek a sírások, hogy másnak miért jár ennyi halmozódó táp érte.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.23
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2130. hozzászólás - 2012.06.13. 10:03:40 (Válasz Teking #2127 hozzászólására.)
Tudod ezzel a zúgolódással az a baj, hogy persze, mindenki elégedetlenkedik, meg pakolják alád a Rárót, de utána szépen mindenki vissza somfordál és csinálja a templomot. Te meg nem csinálod. Vannak ilyen hullámok, mikor játékosok tömege zúgolódik, hogy most aztán törlök és sokan mások is így gondolják blabla, de a törlés gombot a sokan mások nem szokták megnyomni.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.04
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2131. hozzászólás - 2012.06.13. 10:22:16 (Válasz Quellon #1997 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2012.06.06. 12:37:10
Lehet, hogy ezzel a felismeréssel/tévedéssel (majd megmondjátok melyik igaz a kettő közül) nem leszek népszerű, de...

... a VT teljesítésekor kapott minden tulra +1 az LE-ben nem hozza vissza azt a pluszköltséget amit a +3 tul növelős küldik okoznak, amennyiben ultraspec nélkül fejlesztjük a kért tulokat?


Ha megtérül az ajándék +8 TÖ ponttal a +6 növelés ultrával és anélküli fejlesztés különbözete, akkor a TÖ növelős küldi amire eddig fújtunk igazából ultra nélkül is könnyű és nyereséges a jutalmak miatt. Persze akinek van pénze szélsőséges esetben havonta 3-4x váltani 10 kőért annak hosszú távon ez is egy kitörési pont, de ez eddig is így volt, tehát veszíteni csak az fog aki nem templomozik.

Mód.: azért kérdezem a hozzáértőktől ahelyett, hogy én számolnám ki, mert tartok tőle, hogy hibáznék a számításban.


Valaki utánaszámolt ennek? Máskor optimalizátor tömegek bukkannak fel, ha valamit ki kell számolni, ez elkerülte a figyelmet vagy becsukjuk a szemünk, nehogy kiderüljön, hogy nem volt igazunk?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.30
fórumozóTekingFérfi
Végzetúr mester
334 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2132. hozzászólás - 2012.06.13. 10:32:30 (Válasz Quellon #2131 hozzászólására.)
én az előző templomomat őskő nélkül (prémiumom már volt) csak LEvel 3 dekrétummal oldottam meg. 350 000 LEt buktam rajta konkrétan, ami messze nem jön vissza a templomi medállal, bárki bármit kalkulál.

a legelső templomomban 25db felesleges őskő felhasználásával (5öt úgy használtam, hogy volt értelme, azért nem számolom bele) 75 000LEt buktam.

hol is éri meg? pont azt érzem gettóságnak benne, hogy a plussz AFért kell nyomulnod, hogy megcsináld, mert a résznyeremények olyan bénák.

mellesleg a maximalizált AF tulajdonságokkal nem értem, hogy miér olyan iszonyú nagy táp az a pl. 25 AF... ezt azért kifejthetnétek. mert ha a bukott LEt (és csak azt) szabadon költhettem volna tulajdonságra, nem tudna senki AFel túlnőni rajtam.

kiegyenlíteni meg a templomi medál AFtápját ugyanúgy, mint mikor nálad alacsonyabb szintű játékost támadsz nem egy programozói ördöngősség! tehát ez az érv sem áll.

nem akarok senkit meggyőzni arról, hogy csinálja vagy ne csinálja, csupán rohadtul el vagyok keseredve, és erre ez a fórum a fórum (ha jól tudom). mellesleg valahogy úgy veszem észre, ahogy a kvíz értékelések átcsaptak nonszenszbe, úgy a kvíz írási hajlandóság is erősen csökkent. sztem itt is ez lesz a vége, kivéve természetesen azok közt, akik úgyis rakás őskövet áldoznak és prémes játékosok stb. stb
A hozzászólást Teking módosította 2012.06.13. 10:42:55-kor
Pontszám: 6.31
fórumozóTekingFérfi
Végzetúr mester
334 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2133. hozzászólás - 2012.06.13. 10:35:24 (Válasz Offsboy #2129 hozzászólására.)
mellesleg a táp ügyre egy pillanatra visszatérve irtó genya módon húzzák ki a zsebedből az LGYt is és a dukátokat is. tehát ha őskő nélkül/minimálban játszol, mennyi is az a rakás táp?
Pontszám: 5.11
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2134. hozzászólás - 2012.06.13. 10:42:51 (Válasz Teking #2133 hozzászólására.)
Dukátokat? Melyik feladatban kell dukátot költeni?
LGY-t valóban nagyon eszi, de amióta alternatíva lett a csizma vásárlás, azóta 1 hónap alatt (100. szintemen) pont össze lehet szedni amit igényel a templom (ha megkapod mind3 LGY-s küldit). Ha nem kapod meg mind3-at, akkor még félre is lehet tenni.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.35
fórumozóTekingFérfi
Végzetúr mester
334 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2135. hozzászólás - 2012.06.13. 10:46:02 (Válasz Offsboy #2134 hozzászólására.)
hányan is ragadhattak vajon bele a licitálj minimum 300 dukátért valami szarra című feladatokba?

100. szinten éppen csak össze tudom gyűjteni az LGYt és venni már nem tudok semmi értelmeset, mert nem tudok 6 hétig gyűjteni 15000 LGYs cuccra, ami kéne nekem. engem két templom LGY igénye olyan szárazra szívott, hoy kalandot nem tudok annyit találni, hogy a harmadikét teljesítsem.
Pontszám: 6.74
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2136. hozzászólás - 2012.06.13. 10:49:37 (Válasz Teking #2132 hozzászólására.)
Én nem azt fejtegettem, hogy az egész megéri-e és kinek igen meg kinek nem, hanem azt, hogy akik csinálják azoknak az ajándék +8 TÖ LE-ben visszahozz-e, ha ultra nélkül fejlesztik a 2x3 TÖ-t vagy nem.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.30
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2137. hozzászólás - 2012.06.13. 10:50:25 (Válasz Teking #2135 hozzászólására.)
Xenó végén választani kell az LGY-s jutalmat. Mellesleg részben igazad van, nekem is fel kellett használnom a 21 LGY csomagom, hogy meg tudjam venni amit tényleg szeretnék.

jav: Xenó, nem kufár csata
A hozzászólást Offsboy módosította 2012.06.13. 10:51:38-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.35
fórumozóTekingFérfi
Végzetúr mester
334 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2138. hozzászólás - 2012.06.13. 10:52:08 (Válasz Quellon #2136 hozzászólására.)
én meg azt fejtegettem, hogy nekem nem hozta vissza. még úgy sem, hogy ingyen volt mind a két váltásom egyszer azaz mindkettőt ultrával fejlesztettem, mert mázlis voltam.
Pontszám: 5.11
fórumozóTekingFérfi
Végzetúr mester
334 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2139. hozzászólás - 2012.06.13. 10:52:34 (Válasz Offsboy #2137 hozzászólására.)
arra is hajtok
Pontszám: 5.11
fórumozóTekingFérfi
Végzetúr mester
334 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2140. hozzászólás - 2012.06.13. 10:56:43 (Válasz Quellon #2136 hozzászólására.)
mellesleg most inspirációdra kiszámoltam: nekem a 2x3 tulajdonság fejlesztése (ha az nem egészség vagy mágia) ultra nélkül fejlesztve ÖNMAGÁBAN többe kerül mint a 8 tulajdonságfejlesztéses jutalom.

kb 200 000 LEvel több, ha nincs szerencsém.
A hozzászólást Teking módosította 2012.06.13. 11:00:35-kor
Pontszám: 5.11
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője