Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1661. hozzászólás - 2012.05.22. 14:08:02 (Válasz ATi_20 #1659 hozzászólására.)
Nekem az előzőben is volt, és a mostaniban is van tegyél a varázslatodba fókuszkristályt. A probléma majdnem ugyanez. Ha a varázslatot el nem is dobom, de most csak azért vegyek bele új/másik fókuszkristályt, mert ismét sikerült egy ugyanilyen küldit kikapni.
Nagyon tetszik, hogy kevesebb az ősköves küldetés, viszont helyette van 8féle szakinövesztésem. Igaz, viszonylag értelmes szakik, de ezek között is sok az ismétlés. Mindez csak azért izgatja a fantáziámat, mert adja magát a kérdés, hogy a templomba bekerülő kérdéseket nem szűri valami aszerint, hogy melyik volt már legalább az ezt megelőző templomban? Ha mondjuk 5templomon keresztül kellene mászást-csapdaészlelést-zárnyitást fejleszteni, az már lehet nem lenne annyira szimpatikus, még akkor sem, ha a többit nem növelik, lassan így is magasabbak, mint más hasznosabb szakijaim. Ha mindez így van, akkor könnyen felértékelődhet a felejtés szaki... Jah, és újabb random-bosszankodás: ellőttem az 50vadászatos küldit is láthatóan (de volt az inkább 60vadászat is), hogy meglegyen a kb3500TP-s küldi is. Mindehhez csak 1állatot sikerült befognom. Szép kis arány .
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.84
kedvelt tagDenisa86Nő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1662. hozzászólás - 2012.05.22. 14:08:58
Bocsika, nem olvastam végi a kommenteket, de nekem az lenne a kérdésem-kérésem, hogy ha egy oszlopot illetve sort tudok megcsinálni, akkor is jár e valami érte? Engem személy szerint kicsit bosszant, hogy 5 olyan feladat van amihez őskő kell. Tudom, hogy a játékkészítők ebből élnek, de én meg kb két éve azért kezdtem ezt a játékot, mert anélkül is élvezhető, sőt élvezetes, hogy költeni kellene rá. Ha mondjuk egy olyan köldi lenne a templomban amihez venni kellene őskövet, hamarabb beadnám a derekamat, de így...
Pontszám: 6
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1663. hozzászólás - 2012.05.22. 14:19:21 (Válasz Lavender #1661 hozzászólására.)
Miért a legtáposabb variba veszel tápos fókuszkristályt? Vegyél a vakító fénybe a legolcsóbból egyet (~4 kavics talán) és máris olcsóbb.
Pontszám: 7.62
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1664. hozzászólás - 2012.05.22. 14:20:14 (Válasz Denisa86 #1662 hozzászólására.)
Olvasd el a templom leírását, le van írva. Az oszlopok tetején és a sorok végén vannak az adott oszlop, illetve sor teljesítéséért járó jutalmak, amiket átvehetsz, ha végeztél az adott sorral, oszloppal.
Pontszám: 7.62
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1665. hozzászólás - 2012.05.22. 14:25:56 (Válasz Denisa86 #1662 hozzászólására.)
És akárhányszor lesz egy ilyen küldim, dobjam ki, és vegyem meg ugyanazt a "leggyengébb" varázslatos-fókuszkristályt? Ennél még az ősköves manaitaloknak is több értelme van, önvédelemre vagy építésre jó legalább. Én csak azt kérdezném, hogy nem lehetne a templomba bekerülő küldiket szűrni valahogy? Vagy ez eleve nem is volt szempont, ugyanúgy, ahogy ismétlődő küldik is vannak, a templomoknak is lesznek/vannak eleve elrendelt küldetései, mint például ismét verjem el az összes csp-t is...
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 8.56
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1666. hozzászólás - 2012.05.22. 14:41:24 (Válasz Lavender #1665 hozzászólására.)
Ha végre eljutunk odáig, hogy tényleg max 2 direktbe ősköves feladat legyen, akkor azért nem túl nagy az esélye annak, hogy egymás után ugyanazt kapd meg. Ha meg mégis, akkor ott van a szabad döntés lehetősége. Dekrétum vagy nem csinálod meg.

Abban egyetértek veled, hogy jó lenne egy efféle szűrés, de (bár tény, hogy nem értek hozzá) túl bonyolultnak vélem a megvalósítását. A sokféle feladattal lehet ellene a leegyszerűbben védekezni, ami ugye korántsem biztos védelem.
A hozzászólást Bpetya75 módosította 2012.05.22. 14:42:12-kor
Pontszám: 8.45
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1667. hozzászólás - 2012.05.22. 14:55:48
Növeld meg a taumaturgiádat 3-mal a karakterlapodon!

Ha felveszek egy +taut adó ékszert, amitől nő a taumaturgia 3-at, akkor miért nem kapom meg a küldetést?
Pontszám: 5.56
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1668. hozzászólás - 2012.05.22. 15:35:13 (Válasz Viskos #1667 hozzászólására.)
Idézet: Viskos - 2012.05.22. 14:55:48
Növeld meg a taumaturgiádat 3-mal a karakterlapodon!

Ha felveszek egy +taut adó ékszert, amitől nő a taumaturgia 3-at, akkor miért nem kapom meg a küldetést?


Ez most komoly? Mert viccnek kicsit erős.
Pontszám: 8.47
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1669. hozzászólás - 2012.05.22. 15:46:16 (Válasz Kocos #1668 hozzászólására.)
Pontosítani kell a küldetést... Növeld meg az egészségedet/taumaturgiádat/erődet/stb... a karakterlapodon a kis zöld keresztecskére kattintva 3-szor...
Pontszám: 7.65
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1670. hozzászólás - 2012.05.22. 15:47:38 (Válasz Yaksee #1669 hozzászólására.)
Persze. És vu-s regisztráció előtt egy iq és eq tesztet töltetni a regisztrálni vágyókkal, hogy alap fogalmakat azért megértsenek.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.04
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1671. hozzászólás - 2012.05.22. 16:47:13
Egyébként én nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a templomi jutalmakkal egy év múlva. A Vf-eseknek is ömleni fog az AF, nemhogy az EH-soknak..két lehetőséget látok,
1. új AF képességek bevezetése, amik ára jóval drágább mint a mostaniaké, hiszen a kapott AF a templomi medál miatt exponenciálisan fog nőni, és a JV-nek se célja 2 havonta revízió alá venni az AF képességeket;
2. nerfelik a medált, hogy csak x db-ig adjon +AF-et, utána mást ad.
Az elsőnek az előnye hogy többől lehet választani ha fejleszteni akarunk, viszont aki nem templomozik az fényévekkel később szerzi meg (tudom, hogy távolság, csak a szófordulat miatt.. )
A második verzió esetén célszerű olyan tápot betenni helyette, ami legalább akkora buli mint a +AF, különben nem lesz annyira motiváló a templom őskő-nyelő mivolta miatt.
Mindenesetre nekem nagyon olyan szaga van, hogy aki nem csinálja a templomot, az szép lassan behozhatatlan hátrányba kerül.
Vagy csak én értékelem túl ezt az egészet és minden marad így ahogy van
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.17
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1672. hozzászólás - 2012.05.22. 20:20:39 (Válasz Offsboy #1671 hozzászólására.)
Igaz, nem értek a programozáshoz, és a játékhoz sem annyira, mint itt sokan közületek. Viszont a templommal kapcsolatban én is úgy látom, hogy annak, aki komolyan játszani akar, egyszerűen kötelező. Egyébként is nehéz behozni a már bent játszó mezőnyt, ez tovább bonyolítja a helyzetet. Ok, hogy mindenki dönthet, hogy mennyire veti bele magát, én is csinálom a másodikat most, így ezt a hozzászólást sem panasznak szánom, csak elmeditálgatok csendesen
A templom egészen egyszerűen felborítja az eddigi stratégiákat, mármint az új játékosokat már eleve erre szoktatja rá, ami tökéletesen érthető, semmi sincs ingyen. Annak, aki meg régebb óta játszik, módosítania kell a saját stratégiáit, alkalmazkodni keményen a templomhoz, amennyiben és ameddig foglalkozik vele. Én most szorgalmasan gyűjtögetem a legújabb taktikáimat magamban, hogyan lehet túlélni a templomot, illetve mennyiben van erre szükségem, hogyan kell trükközni, hogy az egyéni fejlődésemet ne verje keresztbe. Az tuti, hogy a templom, az eventekhez hasonlóan elsősorban a karit fejleszti, emiatt kevesebb juthat a szövinek, kivéve persze az egy napon növelt szerencséket, de ennyi erővel havi egyszer építhetek LÉ-ből, utána meg elég a manakonsti, amivel újabb küldetés teljesítve...
A biztos mindenesetre az, hogy a templomot csak annak érdemes csinálni, akinek van is rá ideje, tud tényleg napi szinten játszani, tud előre tervezni, és úgy meg is éri az egész küszködés. Jó móka és tanulás szempontjából hasznos is lehet a kezdőknek, és annak, aki végül a templomozásban leli majd kedvét, biztos lesz ilyen is, és kíváncsian várni fogom, mik lesznek a tapasztalatai kb fél év múlva.
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 8.93
kedvelt tagYynkFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1673. hozzászólás - 2012.05.22. 20:53:59 (Válasz Offsboy #1671 hozzászólására.)
Akkor én kimondom kereken, ez a templom egy FOS. Az egész a pénzről szól,csakis a pénzről.
Lehet emiatt szidni,de ez így van. Két köves küldi lesz csak,simán át lehet ugrani? Ehhez képest van 5,és 40+ az őskő költsége a templomnak. Eddig egyszer vettem őskövet a játékban,5200 HUF értékben,azóta is megvan(1,5 éve),most meg pár hónap alatt fogyjon el egy ilyen miatt?
"-Ne csináld a templomot akkor"
Többen is írták,hogy behozhatatlan előny...és tényleg. Egy év múlva +10% közelharci sebzés elég durva,nem is beszélve az AF-ről.Aki pedig évekre tervez,az meg kitörölheti magának innentől kezdve? Vicc ez az egész.

Zajlik sok "felesleges" fejlesztés,inkább azt kéne már megcsinálni ami el van cseszve.
V5 Yynk
Pontszám: 7.07
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1674. hozzászólás - 2012.05.22. 21:39:41 (Válasz Yynk #1673 hozzászólására.)
Ezek aztán érvek voltak valóban. xD
Pontszám: 8.13
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1675. hozzászólás - 2012.05.22. 21:47:21 (Válasz Kocos #1668 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.05.22. 15:35:13
Idézet: Viskos - 2012.05.22. 14:55:48
Növeld meg a taumaturgiádat 3-mal a karakterlapodon!

Ha felveszek egy +taut adó ékszert, amitől nő a taumaturgia 3-at, akkor miért nem kapom meg a küldetést?


Ez most komoly? Mert viccnek kicsit erős.
Ugyanez elmondható a szaki növelésre is. Ez a vicc azért jó, mert ha komolyan gondolom, akkor rossz a küldetés leírása. Vagy alap tau növelésről szóljon, vagy tau fejlesztésről. Ha pedig azt mondom, hogy csak az nem érti, aki nem akarja, akkor előbb-utóbb elő kell írni a wiki olvasást, hogy megértsd a dolgokat a képernyőn. Egy kezdő játékosnak pont erre van ideje és kedve játék helyett. Már ha tudja hol van a wiki egyáltalán.

Még mindig az LGY templomi küldetés bosszant. 74. szinten előírja, hogy vegyek LGY-s cuccot legalább 4300-ért. Nézzük a lehetőségeket:
- LGY-ért kapható páncél, pajzs, stb. kiesett, a legutóbbi templomnál pont ezt vettem meg. Ráadásul jelentős őskő költsége is van egy ilyen vásárlásnak. Persze vehetek valami haszontalant amit utána eladok.
- egyéb LGY-ért vehető őskőmentes tárgyak: mérsékelten haszontalan cipő 10500 LGY, esetleg totál haszontalan cipő 4500-ért, kalandgömb 6000 LGY, ezüstkulcs 7500 LGY.
- egyéb LGY-ért és őskőért beszerezhető tárgyak: öv 7000 LGY, indiana ostor 12000 LGY, feketepiac 14000 LGY, konverter 20000 LGY
Akárhogy is nézem, a küldetés 4300 LGy-s tétele teljesíthetetlen normális játékmenettel. Ennél már sokkal egyszerűbb és kevésbé bosszantó a LGY feláldozós küldetés. 3 szintenként nem lehet új használati tárgyat venni LGY-ért. Vehetek olyat amit utána egyből kukázok, vagy veszek valamit értelmeset sokkal többért. A havonta sokkal többhöz havonta sokkal több LGY termelés is kell.
Pontszám: 7.59
kedvelt tagYynkFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1676. hozzászólás - 2012.05.22. 22:37:18 (Válasz Tigristappancs #1674 hozzászólására.)
Érvek? Csak egy üzenet a JV-nek,hogy ez a templomosdi mekkora lehúzás. Lehet,hogy téged nem izgat,de van akit igen
V5 Yynk
Pontszám: 6.96
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1677. hozzászólás - 2012.05.22. 23:21:44 (Válasz Viskos #1675 hozzászólására.)
Egy észrevétel. Az ostor 6000-be kerül. Felezték az árát.
Pontszám: 8.46
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1678. hozzászólás - 2012.05.23. 02:11:54 (Válasz Bpetya75 #1677 hozzászólására.)
Idézet: Bpetya75 - 2012.05.22. 23:21:44
Egy észrevétel. Az ostor 6000-be kerül. Felezték az árát.
Akkor csak a magyaron felezték, mert a szlovákon még mindig 12000.
Pontszám: 6.38
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1679. hozzászólás - 2012.05.23. 06:55:37 (Válasz Viskos #1678 hozzászólására.)
Már bocs a kitérőért mindenkitől, de van szlovák is?
Magyar, angol, orosz, szlovák...mi van még?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.07
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1680. hozzászólás - 2012.05.23. 07:01:29 (Válasz Viskos #1678 hozzászólására.)
Na majd most jön a kárpótlást követelők hada...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.60
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője