Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
681. hozzászólás - 2012.04.17. 17:30:21 (Válasz Miklós #599 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.04.17. 12:29:54
KVNoemi: a részküldik komolyabb díjazása, hogy aki nem teljesíti a templomot, az is jobban járjon, jó ötlet, átgondoljuk, mivel lehetne még a részküldi jutalmakat bővíteni.


Akkor most át se vegyük a részküldikért a jutalmakat - ha esetleg időközben bővülne a jutalmak köre - vagy utólag is beírhatók?
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.85
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
682. hozzászólás - 2012.04.17. 17:38:28 (Válasz Crimson #680 hozzászólására.)
A hit előhozta a Mestert is. De jó téged olvasni.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.03
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
683. hozzászólás - 2012.04.17. 17:43:31
Mondjuk tényleg jó ötlet leene ha tetszőleges tulajdonságot és szakit kellene növelni, mert a nem kellene specet váltani. Anélkül drága a fejlesztés.
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 5.04
népszerűFőispánFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
684. hozzászólás - 2012.04.17. 18:00:06
Nem teljesül a 'lépj be a játékba 8 egymás utáni napon minden nap!' feladat.
Nem számolja.
Pontszám: 5
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
685. hozzászólás - 2012.04.17. 18:08:25
Az már látható hogy a várva várt fejlesztés osztatlan sikert nem aratott. Ennek elsődleges okait a nyilvánvalóan karakterrongáló küldetéskben (áldozz x erőforrást, vegyél x-et, csinálj y értelmetlen dolgot ami erőforrásba kerül, fejlessz z tulajdonságot/szakit amire lehet semmi szükséged nem lenne éppen) valamint az igen rosszul időzített őskő költség emelkedésben látom.

A nem feltétlenül optimális küldetéseket már megszoktuk, de azok tényleg kihívások voltak nyers LE jutalomért, és azért pusztán őskővel/erőforráspocséklással teljesíthetők nem nagyon voltak köztük (és nem mellesleg korlátlan idő állt rendelkezésre a megoldásukhoz). Itt 2 kiváltható, de a nem csekély LE-költség maradandó hátrányt okoz hosszú távon a karinak, vagy nem csekély (havi 45) őskő költséggel jár, ami havi szinten vetekszik a szerencsekerék 60 ősköves áremelkedésével (hol van már a prémium tagság havi 24 ősköves díja...). Igen ezek nem kötelező dolgok, tudjuk. DE ha valaki szeretne a karakterének minnél kevesebb kárt okozni (nyilvánvalóan ez a cél egy karaterfejlesztgető játékban), akkor ki fogja váltani száméra 2 legfájdalmasabb küldetést (így vagy úgy) és jó eséllyel még ezen felül is lesz számára fájdalmas áldozat (pl. AF pont áldozást kifejezetten szadista dolognak tartom).

A fejlesztés alapvetően pedig nagyon jó lenne, szép a színes szagos táblázat és a rengeteg párhuzamosan futó kveszt is tornáztatja kicsit a tekervényeket (azért agyérgörcsöt nem fogunk kapni közben ahogy elnéztem), a játék egyértelműen színesedik, szóval alapvetően ez egy pozitív fejelsztés LENNE. Ha ezekre az apróságokra (amik valójában egyáltalán nem azok) odafigyelt volna a kiadó.

Köszönjük a gyors reakciókat, hogy honoráljátok majd a vadászó és portyázó játékosokat, hogy elvileg nem lesz 2-nél több ősköves jutalom, ill. hogy az időközi jutalmak tuningolásra kerülnek. EZ mind szükségszerű és népszerű intézkedés lesz.

Átgondolnám azt hogy 1 tulajdonságfejlesztős küldetésnél többet egy kari ne kaphasson (vagy a második már számítson bele az ősköves küldik közé), a be nem tervezett spec. nélküli tulfejlesztés nem kis költségvonzattal, vagy masszív LE-hátránnyal jár.

Kérlek gondoljátok át egyúttal, hogy a szintén sokat cincált szerencsekerék nyereményeit is egyúttal átcsinosítjátok a templom időközi jutalmaival szinkron(ha jól látom úgyis egy kalapból mennek ki), máris jobb lenne a közhangulat (pl. fehér kristályital, 3 kiégett kavics, 3 szilánk, támadas itala szintű "nesze semmi, fogd meg jól+ típusú nyeremények átgondolása). Szerintem simán dobhatna a piramis ritka cuccokat is, a legtöbb sor tejelsítése egyértelmű áldozattal jár a karakterektől.
A hozzászólást Aurri módosította 2012.04.17. 18:12:17-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.90
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
686. hozzászólás - 2012.04.17. 18:27:26 (Válasz Aurri #685 hozzászólására.)
Szívemből szóltál.
Pontszám: 6.56
kedvelt tagHombre1970Férfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
687. hozzászólás - 2012.04.17. 18:33:55 (Válasz Aurri #685 hozzászólására.)
Szépen összeszedted a dolgokat, teljes mértékben egyetértek veled!
Malabar V1 (Azúr Légió)
Malabar V5 (Zafír Istenek)
Pontszám: 6.42
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
688. hozzászólás - 2012.04.17. 18:38:35 (Válasz Aurri #685 hozzászólására.)
Szerintem elsődleges szempont a küldetések átalakítása lenne, a karaktergyilkos darabokat sos ki kellene venni közülük.
Aztán a sorok végén figyelő vadászat / támadás itala szintű marhaságokat is ki kellene cserélni, éppen elég esik a szerencsekerékből.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.42
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
689. hozzászólás - 2012.04.17. 19:05:02
Azon meditálgattam, hogy vajon a templomi medál adná-e a "+1 mindenre" című tulajdonságbónuszt, hasonlóan a bajnoki plecsnikhez? Így tudnám elképzelni, persze amíg még konkrét infó nem lesz róla, vagy valaki nem szerez egyet, addig ez is csak egy teória marad, ahogy a transzdestrukciós találgatásom.

Kieg.: Köszönet a wikidotos infókért! Nagyon gyorsan felkerültek, és ennek köszönhetően végre tudom már, mire jók a templomkristályok! És egy jelentéktelen észrevétel, hogy v5-ön 50. szinten már nekem is 6x6-os a templom 4 héttel, nem csak 51. szinttől. Vagy nálam van hiba a gépezetben.
A hozzászólást Lavender módosította 2012.04.17. 19:12:15-kor
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.89
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
690. hozzászólás - 2012.04.17. 19:14:50 (Válasz Lavender #689 hozzászólására.)
Idézet: Lavender - 2012.04.17. 19:05:02
Azon meditálgattam, hogy vajon a templomi medál adná-e a "+1 mindenre" című tulajdonságbónuszt, hasonlóan a bajnoki plecsnikhez?


Ha jól értelmezem, Miklós szerint nem. Az lesz az egyik meglepi
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.85
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
691. hozzászólás - 2012.04.17. 19:21:31
A kis jutalmak erositesere jo otlet lenne, ha mindegyik ritka lenne.
Pontszám: 6.92
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
692. hozzászólás - 2012.04.17. 19:21:47 (Válasz Isten Kardja #690 hozzászólására.)
Az akkor tényleg meglepi. Még egy bő hetet kell várni kb, hogy kiderüljön, amennyiben tényleg csak egy leendő, remélhetőleg boldog tulajdonostól fogjuk csak megtudni a titkot Ajánlom, hogy nagyon meglepődjön
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 8.23
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
693. hozzászólás - 2012.04.17. 19:22:47 (Válasz Isten Kardja #690 hozzászólására.)
Idézet: Isten Kardja - 2012.04.17. 19:14:50
Idézet: Lavender - 2012.04.17. 19:05:02
Azon meditálgattam, hogy vajon a templomi medál adná-e a "+1 mindenre" című tulajdonságbónuszt, hasonlóan a bajnoki plecsnikhez?


Ha jól értelmezem, Miklós szerint nem. Az lesz az egyik meglepi


Tekintve, hogy a +1 tult amugy is megkapod jutalomkent, ez elegge furan nezne ki.
Pontszám: 7.96
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
694. hozzászólás - 2012.04.17. 19:26:41 (Válasz Kocos #693 hozzászólására.)
Nem volt kőbe vésve még, hogy a tulajdonságnövekedés külön jutalom, vagy a templomi medál folyománya. Én csak azt írtam, hogy úgy tudom elképzelni.
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.56
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
695. hozzászólás - 2012.04.17. 19:36:24 (Válasz Birka #468 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2012.04.16. 23:51:13
Ariel, ne kábíts pleez.

150-esm meggyőzést növeltem 50-es vastag bőrt +2 felejteni való szakit, erő+mágia mellé + áldoznom kell lét.
Habnak a tortán V5 miatt a 606 kincspontot építenem kell ami 1 milka nyers lé, amt nagyon nem akartam mostanában.

Összességében a +1 minden túlra eltörpül Ha nem lenne a medál neki se kezdtem volna...


Tehát most azt próbálod beadni nekem, hogy miután önszántadból 150-et húztál a meggyőzésen és 50-et a vastagbőrön, azon szívod a fogad, hogy még 3-al növelni kell őket?
Valamint azt, hogy képtelen vagy epikusból kincspontot produkálni, mert a szövetségetek annyira rugalmatlan, hogy nem tudtok alacsonyabb szintű lényt visszahívni, azért, hogy teljesíthető legyen a küldetés? Nem túl hihető a dolog...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.73
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
696. hozzászólás - 2012.04.17. 20:36:39 (Válasz Lavender #692 hozzászólására.)
Ha netán csak lejáratkor lehet átvenni a nagyjutalmat, akkor van az több is.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.59
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
697. hozzászólás - 2012.04.17. 21:13:55 (Válasz Kocos #607 hozzászólására.)
Nem fizetek

Inkább csokit veszek belőle,annak még a gyerekeim is örülnek...néha inog a "léc" ,de ha eddig megálltam , ezután is meg fogom.Inkább bekerül a templom is a "nekemsoselessszolyanom" dobozba.
Báró Samedi
Pontszám: 8.93
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
698. hozzászólás - 2012.04.17. 21:42:39
Véleményem a fejlesztésről. Első átnézésre nem tetszik.

A játék nem igényel sok időt.... ezek után,
Miért kell ráerőszakolni a játékosokra játékstílusukkal, ritmusukkal teljesen ellentétes dolgokat?

Szerezz a szerencsekerékkel ritka vagy ultraritka kincset. Hmm... és ha nem ad?
Vásárolj varázslatot aminek a szintje nem alacsonyabb. Köszönöm de, nagyon jó a varázslatom gondolom más is van ilyen helyzetben.
Gyözz háromszor szövetségetekkel háborúban lévő ellenfél ellen... Bármily hihetetelen békés szövetség vagyunk... nem szeretjük a háborút.
Áldozz fel 56000 LE-t. Pontosan nem tudom csak sejtem, hogy veszteni kell portyán ennyit. Ezt azért mégsem kellene.
tulajdonságnövelés... ultraspec nélkül elkég nagy kib.... ehhez meg váltani kellene a specializációt.
Kaland szakik növelése, a kaland így is elég kristálypontot zabál szépen fog emelkedni...



A transzdestrukcióról sejtésem van (remélem nem az amire gondolok) felvilágosítást adna valaki.

Többen panaszkodtak a szerencsekerék őskő felhasználására , hogy ez már nem fér bele a keretbe most jött még havonta plussz hozzá egy kicsi.

Még a végére megjegyezném miért kellett ezt határidősre tenni? Aki hamarabb végez az hamarabb kapja a következőt, aki meg nem csinálja az esetleg a megadott idő letelte után szabad választás szerint újat kezdhetene vagy folytathatná amíg kész nincs.
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 9.00
kedvencBartosgabiFérfi
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
699. hozzászólás - 2012.04.17. 21:44:28 (Válasz Kvnoemi #696 hozzászólására.)
Ha végeztél a feladatokkal,kattints a ládára és átveheted a jutalmadat!
V5-Yar Afzal
V1-Yar Afzal
Pontszám: 8.10
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
700. hozzászólás - 2012.04.17. 21:47:43 (Válasz Bartosgabi #699 hozzászólására.)
Nem tudom megvenni az INDIANA korbács/ostora relikviát, pedig péntekre kéne, mert akkora leszek kész a táblával...

Merre van?
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!