Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1701. hozzászólás - 2012.05.24. 13:59:07
A már legenerált küldetéseknél nem értem miért nem módosult a szintlépéses küldetés. Akár úgy, hogy teljesítettnek tekinti, akár úgy, hogy eggyel több szintlépést számol el. Engem nem vág földhöz, mert most Xenó jön, azzal simán teljesítem, de simán el tudom képzelni, valakinek pont ezzel lesz teljesíthetetlen a küldetése. Gyakorlatilag ez a küldetés a toplista elején most úgy módosult, hogy lépj három szintet.
Pontszám: 6.95
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1702. hozzászólás - 2012.05.24. 14:00:36 (Válasz Kocos #1701 hozzászólására.)
Most írtam Baratynak ez ügyben. Engem földhözvág. Ma kaptam meg reggel..
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.26
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1703. hozzászólás - 2012.05.24. 14:29:27 (Válasz Kocos #1701 hozzászólására.)
Megjött a válasz, nem lesznek átírva a már futó 2 szintlépős küldik..
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.26
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1704. hozzászólás - 2012.05.24. 15:30:25 (Válasz Xyz443 #1698 hozzászólására.)
Szerinted 200 vadászat alatt összesen hányszor léptem be, mikor félidőben azt is megállapítottam, hogy nem működik a számláló?
Vadászat elindít - frissít - frissít - számláló működik - gép kikapcs - számláló leáll - visszalép - szépeket gondol....
Hidd el hogy nem működik.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.98
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1705. hozzászólás - 2012.05.24. 15:32:09 (Válasz Lanmandragoran #1704 hozzászólására.)
Mert ez egy rejtett portyanerf, a vadászokat arra kényszerítik, hogy maradjanak a gép előtt
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.17
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1706. hozzászólás - 2012.05.24. 15:52:34 (Válasz Kocos #1701 hozzászólására.)
Sajnos ez technikailag nem volt megoldható
Ha valakinek ez előfordul, hogy a topban van, a szintlépése jelentősen megdrágult, de még most, a változás előtt megkapta a szintlépős küldit, írjon nekem és megpróbálok segiteni.
Pontszám: 7.55
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1707. hozzászólás - 2012.05.24. 15:57:26 (Válasz Miklós #1706 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.05.24. 15:52:34
Sajnos ez technikailag nem volt megoldható


Ezt nehezen hiszem el.
Az egyénileg kivitelezett kompenzáció jó (pláne, hogy azért valószínüleg keveseket érint a dolog), viszont az, hogy ehhez az információhoz nem fognak közülük többen hozzájutni, az meg nem.
A hozzászólást Kocos módosította 2012.05.24. 15:58:53-kor
Pontszám: 6.95
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1708. hozzászólás - 2012.05.24. 15:58:28
"A végzet templománál javaslataitok alapján bekerült egy 3. dekrétum használati lehetőség, aminek a költsége ugyanaz, mint a másodiké."

A megannyi jó javaslat mellett, pont egy újabb "őskő-zabáló" fejlesztés került csak be?
NoFear - V1
Pontszám: 8.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1709. hozzászólás - 2012.05.24. 15:59:28 (Válasz NoFear #1708 hozzászólására.)
Idézet: NoFear - 2012.05.24. 15:58:28
"A végzet templománál javaslataitok alapján bekerült egy 3. dekrétum használati lehetőség, aminek a költsége ugyanaz, mint a másodiké."

A megannyi jó javaslat mellett, pont egy újabb "őskő-zabáló" fejlesztés került csak be?


LE-ből is lehet használni, pont annak lehet ez jó, aki nem akar őskövezni.
Pontszám: 6.95
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1710. hozzászólás - 2012.05.24. 16:01:15 (Válasz Kocos #1709 hozzászólására.)
Ez igaz, bár a 2. dekrétum ára elég horror LE-ben nézve, azért nem is említettem, nem hiszem, hogy túl népszerű lesz emiatt.
NoFear - V1
Pontszám: 7.48
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1711. hozzászólás - 2012.05.24. 16:07:28
Lesz még egyéb módosítás is a VT-n vagy ne várjak tovább és ellőhetem a pálcát?
A hozzászólást Hype módosította 2012.05.24. 16:07:47-kor
Hype, v1
Pontszám: 6.49
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1712. hozzászólás - 2012.05.24. 16:16:10 (Válasz Miklós #1706 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.05.24. 15:52:34

Ha valakinek ez előfordul, hogy a topban van, a szintlépése jelentősen megdrágult, de még most, a változás előtt megkapta a szintlépős küldit, írjon nekem és megpróbálok segiteni.


Tehát ha nem vagyok a topban, de nem kapok annyi erőforrást, hogy teljesíteni tudjam akkor így jártam. LGY-t sem szerezhetek annyit 1 hónapban, amennyit el kell költenem, a templomot sem muszáj csinálnom.
Technikailag a templom kezdetekor tárolt TP-t ki kell vonni a jelenlegi TP-ből, és máris megvan hogy kinek hogy állna az új rendszer szerint a "szintlépős" küldi..
Ezen most nagyon bepipultam, ha megszakadok se tudok őskőmentes feladatokat őskő nélkül megcsinálni.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.63
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1713. hozzászólás - 2012.05.24. 16:24:29 (Válasz Kocos #1701 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.05.24. 13:59:07
Gyakorlatilag ez a küldetés a toplista elején most úgy módosult, hogy lépj három szintet.


Csak érdekességképp: nagyjából 2000 CSP-nyi alap vadászat szükséges ahhoz, hogy a két szintet meglépjem.
Pontszám: 6.95
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1714. hozzászólás - 2012.05.25. 11:32:42
Nekem a 4. templomom 2 feladat híjján dettó ugyanaz, mint az előző 3 volt
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 4.94
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1715. hozzászólás - 2012.05.25. 11:48:10 (Válasz Őrmester #1714 hozzászólására.)
Hogy tartasz te már a 4. templomnál? 2medállal?
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.77
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1716. hozzászólás - 2012.05.25. 11:55:56 (Válasz PottomPanna #1715 hozzászólására.)
Ha két hetes temploma van és használt egy pálcát rögtön, mikor az bekerült, akkor elvileg legkorábban tegnap kikérhette a negyediket.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.69
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1717. hozzászólás - 2012.05.25. 12:30:07 (Válasz Kvnoemi #1716 hozzászólására.)
Idézet: Kvnoemi - 2012.05.25. 11:55:56
Ha két hetes temploma van és használt egy pálcát rögtön, mikor az bekerült, akkor elvileg legkorábban tegnap kikérhette a negyediket.


Igazabol 2 hetes templommal, es ugyesen hasznalt palcaval mar majdnem az 5. templonal lehet tartani.
Pontszám: 6.95
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1718. hozzászólás - 2012.05.25. 12:33:51
A végzet templománál javaslataitok alapján bekerült egy 3. dekrétum használati lehetőség, aminek a költsége ugyanaz, mint a másodiké.


Egyetértek NoFear-rel, miért pont ez és pont ilyen szarul valósult meg? 1 hónapig tartott összeírni a javaslataink és ennyi lett belőle? Vagy még majd jön a többi?

Hetekkel ezelőtt írtam - talán nem volt hülyeség - hogy ha nem 15-30(-30) lenne a dekrétumok őskő költésege, hanem 10-10(-10) akkor talán több lenne a bevételetek belőle annak ellenére, hogy nekünk személyenként kevesebb lenne a kiadás - de talán többen élnének vele, mert ugye "horror" LE-t/LGY-t/AFP-t kell különben áldozni.

Akik őskő nélkül játszanak és meg akarják csinálni a VT-t azoknak annyi LE megy el áldozásra és dekrétumra (már ha egyáltalán ki tudják váltani és nem több a kavicsigényes küldi, mint a dekrétumainak száma), hogy egy idő után még a TKP-ban is veszíteni fog annyira legyengül.
Szerintem így nem áll meg az az érv, hogy bárki megcsinálhatja, ha akarja.

Az őskőmentesek játékának megmentésére lehetne a dekrétum LE költsége akkora, hogy azzal ne heréljétek ki őket. Ez nem fogja az őskőbevételetek csökkenteni, mert akik kavicsból játszanak és dekrétumoznak azok ezután sem fognak LE-ből dekrétumozni az ősköves küldik helyett, mert pont minden csepp LE-t meg akarnak takarítani/begyűjteni őskőből amit csak lehet.

Pl.: Az első templomomban volt 4 ősköves küldi, mindet megcsináltam és 1 dekrétumot ellőttem az áldozz x LE-t küldire - ez kb. olyan volt, mintha kisütöttem volna a kutat. Ha pedig 15-30-30 helyett 10-10-10 kő lenne a dekrétum akkor kiváltottam volna a szintemnél nem kisebb varázslatvásárlást is, mint ahogy talán sokan kiváltanák a LE-LGY-AFP áldozásokat mindet, de azért 75 kavics már meggondolandó, főleg, ha előtte már 2-3 alap ősköves küldit is teljesítettünk.

Valamint a kisjutalmak "reformja", azzal mi lesz? Örökre fehér kristályitalokat fogunk kapni meg annyi LE-t ami az állatok fél fogára sem elég, nem hogy a miénkre? A többi még el is megy, mert erőforrás amit tetszőlegesen használunk fel.

És akkor még egy szót sem szóltunk a tulajdonságfejlesztésekről amik elméletben nem őskövesek, de gyakorlatban baromi nagy dilemma és egyén- valamint egyéni fejlesztési terv függő, hogy valaki a 2-3x3 TÖ fejlesztést ultraspeccel vagy anélkül ultradrágán csinálja meg.

Ja és a szimulációs küldi átalakulhatna valami fókuszkristály vásárlásra vagy tárgyba tételre vagy bármi hasznos őskőköltésre, mert a legelvetemültebb milliomosokon kívül nem hiszem, hogy más szimulálna amikor anélkül is pontosan lehet tudni ki ellen és mennyi esély van.

A VT nagyjutalma olyan, hogy hosszútávon aki nem csinálja az hátrányba kerül azokkal akik aktívan templomoznak - de nem feltétlen örömmel.

Szerintetek mit fogyasztunk szívesebben: amit leerőltettek a torkunkon vagy amit megkívánunk?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 9.83
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1719. hozzászólás - 2012.05.25. 14:12:28 (Válasz PottomPanna #1715 hozzászólására.)
A többiek már leírták a választ: az első templommal nem foglalkoztam, 2.-at megcsináltam, pálcáztam, a 3.-at megcsináltam és tegnap jött a 4., amiben szinte (85%-ban) ugyanazokat kell csinálnom, mint korábban, köztük a növeld meg 2 tulajdonságod 3-mal, 2 szakértelmedet 3-mal, sorolhatnám.
A hozzászólást Őrmester módosította 2012.05.25. 14:16:43-kor
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 6.63
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1720. hozzászólás - 2012.05.25. 14:25:35
Pedig én már reménykedtem, hogy szép új változások történtek... A jelenlegi (pici méret) templomomban csak egy ősköves marhaság jött (igaz az a teljesen felesleges 5 szimuláció, hogy ehelyett miért nem lehetett valami értelmeset kérni, azt nem tudom, tök pazarlás) illetve már nem kérte mint eddig az idomítás növelgetést sem, szövetségi társam is elég baráti (nagy méret) templomot kapott, de ezek szerint csak épp mázlink volt, nem változott semmi, sőt kb nem is fog Miklós posztja alapján... Ötletek sokaságát szedte össze a csapat, de megint hónapok lesznek, mire Miklós kezdi majd belátni, hogy volt egy jó ötlete, csak a kivitelezésbe csúszott egy aprócska hiba: oltárira semmi köze a saját maga által tervezett játékhoz....

Mégegyszer, hátha észreveszi:
- Indiana ostorába beletenni a templom által kért tulajdonságok specváltás szerinti növelését a megengedett szintig
- A teljesen értelmetlen szakik növelését (idomítás, transzcend, stb) értelmesekre cserélni
- Max 2 (jó akkor most már 3) ősköves feladat legyen
- A horribilis lélekgyémánt költség leredukálása valami emészthető szintre
- Tök felesleges ősköves feladatok átírása valami másra (most csak a portyaszimuláció ugrik be hirtelen, ha valaki kapott még valami ökörséget, az szóljon már)

Kb ennyi... Talán így, egy helyen már észre is veszi Miklós, ha a sok válaszból nem sikerült kibogarásznia... Talán... (és igen, hiszek a Mikulásban is, meg a húsvéti nyusziban )
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 9.49
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője