Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2661. hozzászólás - 2012.09.12. 18:11:22
Aha, értem.
Köszi.
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 5.30
kedvencKakhabadiFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2662. hozzászólás - 2012.09.13. 18:03:37 (Válasz Hlegba #2661 hozzászólására.)
na meg jól keresel Szabi..nem is értem mit sírsz:)
Pontszám: 6.67
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2663. hozzászólás - 2012.09.19. 11:57:03
A rabolj x LE-t feladatban a lélekszívást nem számolja be. Jó lenne valami korrekció jóváírás ennél a feladatnál a lélekszívott összegre, mert ha LE szívással lemegy a megtámadottnál lévő LE a transzcendálisa alá vagy a közelébe akkor nincs illetve alig van rablás hiába sikerült jo esetben több ezret is levenni tőle.
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 7.98
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2664. hozzászólás - 2012.09.19. 12:28:47 (Válasz Barbey #2663 hozzászólására.)
Az LE-szívás nem LE rablás, jogos, hogy nem számolja be. Transzcendentális adta védelem alá háborún kívül nem mehet be az LE-szívás, csak pont addig. EH pedig megoldja a problémát. Aki VF-es, annak pedig könnyebbek a vadászattal elérhető küldik, így mindkét oldalnak áldozatra van szüksége bizonyos templomi küldetések kapcsán (kivéve a 3. oldalnak, aki EH-s, de vadászik is, illetve akit nem érdekel a templom).
Pontszám: 7.68
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2665. hozzászólás - 2012.09.19. 12:41:49 (Válasz Craslorg #2664 hozzászólására.)
Bocsánat, de az előző postomban helytelenül írtam a VT feladat meghatározását. A leírásban az áll hogy, Szerezz az általad indított portyában összesen X lélekenergiát. Úgy érzem, hogy az általam indított portyákban a Le szívással szerzett LE eléggé jól fedi a megfogalmazást.
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 7.98
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2666. hozzászólás - 2012.09.19. 12:57:45 (Válasz Barbey #2665 hozzászólására.)
Ebben az esetben - valóban ez a szöveg - egyszerűbb lesz a szöveget módosítani, pláne, hogy ha az LE-szívást is számolja, akkor az csökkentheti is a szükséges mennyiséget, ha tőled szívnak, így csak megkavarná az amúgy sem egyszerű templomos kódot. Persze jó lenne, ha beszámítaná, de nem kergetnék hiú reményeket, maximum térkifordítókat, ha még nincs AF pontod, amit buknál.
Pontszám: 7.68
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2667. hozzászólás - 2012.09.19. 19:16:57
Nem úgy volt, hogy a láthatatlanság helyett is lesz valami alternatív küldetés? Már hatodik alkalommal kapom meg, és egyre jobban idegesít...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.78
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2668. hozzászólás - 2012.09.19. 19:31:32 (Válasz Ariel #2667 hozzászólására.)
Én is szopok vele egy ideje, de - egyelőre - nincs fölös dukátom köpenyre...
"Nesze neked aktivitás" jellegű ez a feladat!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.23
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2669. hozzászólás - 2012.09.27. 13:59:52
A "lépjen állatod szintet 3 portyában" küldetésnél, ha egy portyában több állat lép szintet az nem játszik?
V1
Pontszám: 7.56
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2670. hozzászólás - 2012.09.27. 14:19:41 (Válasz Archibald Cunningham #2669 hozzászólására.)
Szerintem elvileg kellene mukodnie. Probalkozz egy tickettel. Ha jol emlekszem, nekem az elso templomnal ez rendben volt.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.96
irritálóTrimble2Férfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2671. hozzászólás - 2012.09.27. 14:22:43 (Válasz Archibald Cunningham #2669 hozzászólására.)
Nem működik, ehhez 3 külön portya kell.
Fejleszd az oszlopod mozgalom egészséges tagja.
Pontszám: 4.56
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2672. hozzászólás - 2012.09.27. 14:23:43 (Válasz Truth80 #2670 hozzászólására.)
Kipróbáltam, nem megy.. azért írtam.. De a leírásból, talán következik is...
V1
Pontszám: 7.56
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2673. hozzászólás - 2012.09.27. 14:28:57
Három külön portya kell hozzá, nekem már a legelső templomtól fogva is...
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 7.70
népszerűMahafFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2674. hozzászólás - 2012.09.29. 17:26:03
Ott van a feladat leírásban.

"lépjen állatod szintet 3 portyában"

3 portyában, és nem 3 állat.
Azért mert csak.
v1 Mahaf
Pontszám: 8.75
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2675. hozzászólás - 2012.10.01. 19:57:34
Üdv Miklós!

Nekem lenne egy felvetésem,ha még nem tette meg más. Ezt állandóan beszívom és már kezd elég idegesítő lenni,de abban is biztos vagyok,hogy nem csak nekem.

Amikor lejár a templom és végeztem vele akkor általában marad hátra pár nap mindig. Ezután nagy ritkán rá rá kattintok vagy csak megszokásból vagy bambaságból.
Viszont,ha nem figyelek,hogy mikor jár le a régi és véletlenül rákattintok akkor ott fogad a nagy szürke paca az új templommal pedig én még nem akartam elkezdeni,mert épp mondjuk maradnék még 10 napot egy bizonyos szinten,hogy ne lépjek túl a bajnoki kategórián vagy épp azon a héten nem fogok ráérni játszani stb..

Ezért egyből buktam pár napot a templomból és lehetséges,hogy nem fogom tudni megcsinálni,de 10 nappal később pedig igen.

Szóval nagyon megköszönném,ha lenne egy olyan gombocska,hogy "kérem az új templomot" ne pedig magától ketyegjen itt nekem. Szeretném ezt magamnak elindítani és magamnak beosztani az időmet. Ezzel biztosan nem vagyok egyedül.

*Mód: vagy esetleg pirosodjon ki a fül,hogy tudjam itt az új templom.

Üdv.
A hozzászólást Fecsu123 módosította 2012.10.01. 20:00:46-kor
Pontszám: 8.87
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2676. hozzászólás - 2012.10.01. 20:08:14 (Válasz Fecsu123 #2675 hozzászólására.)
Inkább pirosodjon, mert én és még (jó)páran meg azon nem akarunk napokat bukni, hogy csak akkor indul, ha kérjük. Nekünk inkább az lenne a jó, ha amint lejár az egyik azonnal indulna a következő és besárgulna/pirosodna vagy bármi módon jelezne attól függetlenül, hogy rákattintunk-e vagy sem.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.43
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2677. hozzászólás - 2012.10.01. 20:29:48
És igen, újra a templom! Még mindig semmi, így akkor én is azt kérem - harmadszorra!!! -, hogy a játék eddigi működéséhez hasonló módon, ha valami újra aktív, letelt, stb (lásd lejárt prém tagság, lejárt állatszelídítés, beidomított/elkészült állat, elérhető új tárgyak szintugrás után a lélekkufárnál, elérhető új fejezet a legendából, ha nem aktív a pihenés, kipirosodik a vadászat, ha szereztem egy kalandot, kipirosodó kalandgomb, ha elérhető a kvízolimpia, de még nem neveztem, piros kvízgomb...) kapjon a templom is piros gombot!

Lényeg a lényeg, szeretném, ha e rövidke sort kiegészíthetnénk a lejárt, de még nem aktivizált, azaz belépésre váró templomokhoz tartozó akciógomb használatával, azaz pirosodjon ki, ha már megjelent az új, de még nem léptem bele! Így tudja mindenki pontosan, hogy mikor kell belépni, ezzel boldog lehet az is, aki alig várta, hogy pirosodjon, és az is, aki tervezni szeretné a belépést, és próbál ügyelni arra, nehogy rányomjon a piros gombra. Miért? Mert mindenki úgy játszik, ahogy szeretne, és ezt jó lenne tiszteletben tartani. Köszönöm!

off: saját hsz, szövetségi fórum. háttérinfó: ötkor kelek, este már csak vagyok. köszönöm a megértést!
Ma, 19:46:15
Miklósék felé egyetlen kívánságom van, de csak nem akar teljesülni! az a rohadék gomb a templomhoz... félkómásan rányomtam valamire, és már csak azt láttam, hogy a szemem előtt van egy csomó szürke négyzet... awww.....
A hozzászólást Lavender módosította 2012.10.01. 20:31:02-kor
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 8.98
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2678. hozzászólás - 2012.10.03. 13:39:17 (Válasz Fecsu123 #2675 hozzászólására.)
Idézet: Fecsu123 - 2012.10.01. 19:57:34
Üdv Miklós!

Nekem lenne egy felvetésem,ha még nem tette meg más. Ezt állandóan beszívom és már kezd elég idegesítő lenni,de abban is biztos vagyok,hogy nem csak nekem.

Amikor lejár a templom és végeztem vele akkor általában marad hátra pár nap mindig. Ezután nagy ritkán rá rá kattintok vagy csak megszokásból vagy bambaságból.
Viszont,ha nem figyelek,hogy mikor jár le a régi és véletlenül rákattintok akkor ott fogad a nagy szürke paca az új templommal pedig én még nem akartam elkezdeni,mert épp mondjuk maradnék még 10 napot egy bizonyos szinten,hogy ne lépjek túl a bajnoki kategórián vagy épp azon a héten nem fogok ráérni játszani stb..

Ezért egyből buktam pár napot a templomból és lehetséges,hogy nem fogom tudni megcsinálni,de 10 nappal később pedig igen.

Szóval nagyon megköszönném,ha lenne egy olyan gombocska,hogy "kérem az új templomot" ne pedig magától ketyegjen itt nekem. Szeretném ezt magamnak elindítani és magamnak beosztani az időmet. Ezzel biztosan nem vagyok egyedül.

*Mód: vagy esetleg pirosodjon ki a fül,hogy tudjam itt az új templom.

Üdv.




ma, 13:24
Miklós
Szia,
Értem, tehát egy olyanra gondolsz, hogy amikor belépsz a templomhoz, és újat akarna adni, akkor megjelenjen egy confirm, hogy Biztos akarsz új templomot kezdeni? Persze ez elvben megoldható, felírom a fejlesztési listára.

Üdv,
Miklós
ma, 13:44
Fecsu123
Szia

Így van ilyesmire gondoltam. Vagy talán egyszerűbb az a megoldás,hogy kipirosodik a végzet temploma kis fülecske,hogy itt az új templom.
Pontszám: 8.30
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2679. hozzászólás - 2012.10.03. 13:48:07 (Válasz Fecsu123 #2678 hozzászólására.)
Ha ez bekerül, akkor az is legyen választható, hogy NE kelljen pont abban a percben belépni, amikor lejár a régi, hanem automatikusan indítsa az újat!
Pontszám: 8.45
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2680. hozzászólás - 2012.10.03. 14:04:26 (Válasz Craslorg #2679 hozzászólására.)
Erősen támogatom.
Pontszám: 6.35
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője