Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1941. hozzászólás - 2012.06.03. 12:47:37
"Végeztesd ki magad háromszor!" Ez vagy ne kerüljön be, vagy legyen alternatívája: végezd ki 10-15 ellenfeled!
Ezt a küldetést számomra lehetetlenség teljesíteni. Nincs senki *az ütőtávomban*, akinek magasabb a kivégzése az enyémnél, nem tudom megoldani, hogy ne az én szakértelmem kattanjon be. Ez nem egy olyan feladat, amit azért nem tudok megoldani, mert nem akarok vadászni/portyázni/térkapuzni/akármit csinálni, hanem azért, mert a játék keretei miatt lehetetlen. => Fixen dekrétumot igényel.
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2012.06.03. 12:48:36-kor
Pontszám: 6.86
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1942. hozzászólás - 2012.06.03. 12:53:43
Amikor a doksit összeállítottam - ahogyan talán látszik is belőle - alapvetően az alternatívás vagy-vagy koncepciót preferáltam. Miklós válaszában a szakértelmes küldiknél szerepel hogy "...talán még a választási lehetőség is megoldható lesz...". Ebből nekem úgy tűnt, hogy talán hajlanak arra hogy bizonyos küldetésekhez alternatíva is legyen.

A kivégzőst nekem sem túl egyszerű megoldani, annál nem lenne rossz ötlet valami alternatíva. A kaland gyógyitalos szerintem nem vészes, persze a célszámokon lehet módosítani.
A hozzászólást Truth80 módosította 2012.06.03. 12:54:25-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.90
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1943. hozzászólás - 2012.06.03. 12:57:17 (Válasz Truth80 #1939 hozzászólására.)
Semmi gond, csak ötletelés megy még!
A javaslatok nagy része - szerintem - életképes. Talán 3-4 van, ami nagyon necces a RND miatt vagy alacsony/magas szinten.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.65
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1944. hozzászólás - 2012.06.03. 12:57:46
Hát az önkivégzés ötletgazdájának is csak gratulálni tudok, még ekkora baromságot..szuicid végzeturak, vagy mi? Mellesleg aki fixen tart magánál valamennyi LE-t, akkor azt is el kellene költenie.
Ywgarrd: amúgy ki tudod végeztetni magad, ha 15% ÉP-n neki mész egy erős ellenfélnek, lehet akármekkora a kivégzésed, neki marad a csata végén 20K ÉP-je, akkor mindenképp te végződsz ki. Ettől függetlenül semmi értelme a küldinek.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.29
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1945. hozzászólás - 2012.06.03. 13:15:57 (Válasz Offsboy #1944 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2012.06.03. 12:57:46
önkivégzés
Erre elsőre kicsit más olvastam.



Miklósnak az ilyen általánosításait szeretem a legjobban:

"sok játékosnak megvan már mind a 35 megaesszencia"

Soknak? És mennyinek nincs? Kíváncsi lennék az arányra, mert nemhinném, hogy az a "sok" kitesz 1%-ot.



"Írjál olyan kalandot vagy kvízkérdést amit az adminisztrátorok elfogadnak!"

WTF? Manapság mindenki örül, hogy nagy nehezen túl van ezen az elvileg egyszerű küldetésen és most felhozzuk újra? Jó hogy nem már a döntetlenest "elevenítjük" fel, garantált 1 dekrétum felhasználás lehetne.
NoFear - V1
Pontszám: 9.00
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1946. hozzászólás - 2012.06.03. 13:24:54 (Válasz Offsboy #1944 hozzászólására.)
Ez igaz. Egyelőre még találok olyat az ütőtávomban, akit max ÉP-ről sem végzek ki, ha nagyon keresek. De azt nem lehet komolyan kérni, hogy ne emeljem a kivégzést a megfelelő szintre. Illetve lehet, csak nem igazán fair. Kb olyan, mintha ilyen küldetés lenne, hogy hagyd túlcsordulni a csp-d 5 napon keresztül/ne portyázz 5 napon keresztül és ehhez hasonlók.
Pontszám: 6.86
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1947. hozzászólás - 2012.06.03. 13:41:46 (Válasz Offsboy #1944 hozzászólására.)
Erősen kétlem hogy Ywgarrd szintjén/ütéstávjában lenne olyan karakter akinek a max ÉP-je eléri a 2k-t, nem hogy 20k élete maradjon a csata végén. Ne mindig mindenben magas szinten gondolkodjunk.

Illetve én meg 100. szint környékén ismerek olyan elvetemült karaktert, akit megtámadni sem érdemes, ha kevesebb mint 30k ÉP-m van, annyi a kivégzése, hogy ha épp csak megkarcol a varázslattal, már kicsinál. És az ő ütéstávjában sem sokan rohangálnak 40-50k max ÉP-vel.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.98
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1948. hozzászólás - 2012.06.03. 13:42:14
Ezek az ötletek kinek vagy kiknek a fejéből pattantak ki? Mekkora játéktapasztalattal? Úgyértem, hogy néha az agyamra megy Ariel, Kóc, vagy a többi ősikon player topposkodása, de mégis olyan játékosok érveljenek változtatások mellett akik azért már játszanak egy ideje a játékkal. Ezekről a küldetésekről nekem az jut eszembe, mikor talis fórumon a 12évesek feltalálják a spekmant vagy a kreatívot. Vagy ha a cél, hogy az amúgy is elcseszett vt-n cseszerintsünk mégegyet, akkor jó irányba haladtok.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.77
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1949. hozzászólás - 2012.06.03. 14:38:53 (Válasz Ywgarrd #1941 hozzászólására.)
Jaja, az a poén, hogy van mikor 4-5-t portyázok és azt veszem észre, hogy a 2-es regenációval max ÉP-m van, apropó most vittem fel 100-ra az egészséget. :-D

Úgy mondjuk eltudnám képzelni, ha Utolsó vériges BV-n is lehetne teljesíteni. Akkor talán van, aki nagyobb Jani.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.34
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1950. hozzászólás - 2012.06.03. 15:43:06 (Válasz Marcush #1920 hozzászólására.)
Idézet: Marcush - 2012.06.02. 23:29:57
Miklós hozzájárult, hogy a javaslatokra adott válaszát közzétegyük, az alábbi linken bárki megnézheti:
https://docs.google.com/document/d/1Er4xPueO1vB35vaciDoLeTbNBTlaiBwKbOKddiBRrac/ edit


Ehhez a ponthoz szólnék hozzá:

Használj el 5 ősköves gyógyitalt / 5 ősköves manaitalt!
elég lenne a „vegyél 5 ősköves italt”, mindegy hogy ebből mennyi a gyógy és mana, ne kelljen feleslegesen elhasználni
Nem, akkor megveszem, és utána rögtön el is adom.


Viszont realisabb megoldas lenne a hasznalj el 5 oskoves italt. Itt oskovesnek tekinthetne az Isteni italt is (abbol ugy sincs sok).

Meg itt van ez is:
Tegyél 7 térkapus fókuszkristályt térkapus ékszerbe!


Nem jon ossze ennyi 28 nap alatt, fenntarthatatlan meg akkor is, ha mindegyik terkapus ekszerbe megy (ami amugy nyilvanvalo pazarlas, mert az ilyet ugyis mindenki epikus cuccba rakja. Igy modositanam:
Tegyél 3 térkapus fókuszkristályt ékszerbe!
A hozzászólást Kocos módosította 2012.06.03. 15:55:06-kor
Pontszám: 6.31
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1951. hozzászólás - 2012.06.03. 15:57:31 (Válasz Ariel #1931 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2012.06.03. 10:54:17
Kalandjaid során használj el 10 italt!

Ennek az ötletgazdának szintén azt kívánom, hogy fél éven át kapja meg a küldit, és ne találjon 10 italos kalandot egyetlen templom alatt sem.


Ezt nem erzem nagyon fenyegetonek, atlag minden harmadik kuldiben van ital (erzesre), tehat cca. 30 kuldit kell szerezni, ami egy honap alatt nem kihivas.

Modositas: ha tenyleg csak 15% korul jon ital a kuldiben, akkor rosszul emlekeztem.
A hozzászólást Kocos módosította 2012.06.03. 15:59:39-kor
Pontszám: 6.31
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1952. hozzászólás - 2012.06.03. 16:03:57 (Válasz Ywgarrd #1941 hozzászólására.)
Idézet: Ywgarrd - 2012.06.03. 12:47:37
"Végeztesd ki magad háromszor!" Ez vagy ne kerüljön be, vagy legyen alternatívája: végezd ki 10-15 ellenfeled!
Ezt a küldetést számomra lehetetlenség teljesíteni. Nincs senki *az ütőtávomban*, akinek magasabb a kivégzése az enyémnél, nem tudom megoldani, hogy ne az én szakértelmem kattanjon be. Ez nem egy olyan feladat, amit azért nem tudok megoldani, mert nem akarok vadászni/portyázni/térkapuzni/akármit csinálni, hanem azért, mert a játék keretei miatt lehetetlen. => Fixen dekrétumot igényel.


A kivegzes nem igy mukodik. 15%-on levetkozve nekirongyolsz egy eros karinak, az ki fog vegezni. Csak akkor kattan be a kivegzesed, ha azzal meg is tudod olni. Nem hiszem, hogy nincs olyan karakter, aki maxEP-bol minimal felszerelesed ellen sem tud tulelni egy csatat.

Mindazonaltal az alternativat tamogatom.
Pontszám: 6.31
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1953. hozzászólás - 2012.06.03. 16:24:45 (Válasz Viszok009 #1928 hozzászólására.)
Nozdormu 330. Tényleg megelőzöl bazz
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.15
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1954. hozzászólás - 2012.06.03. 17:04:00 (Válasz Kocos #1952 hozzászólására.)
Tudom, hogyan működik, de azért sosem árt ismételni.
Ezt így ki tudom vitelezni valóban, de ez a vakszerencsének köszönhető. 10. szint óta nem nyúltam a kivégzésemhez, hamarosan tervezem ismét a fejlesztését. (Na jó, nem vakszerencse, kell sok más hasznos szakértelmet is nyomatni..) A terveim és a számításaim szerint pár szintlépésen belül ismét eljutok arra a szintre, ahol még ezzel a módszerrel is kattanni fog a szakértelem. Azok akiknél ez nem menne felettem lesznek szintben annyival, hogy ne érjem el őket, mert nagyjából hasonló ütemben lépkedjük a szinteket.
Tapasztalatból tudom, hogy így lesz.

De ettől függetlenül ez a küldetés a jelenlegi formájában kissé furcsa, ahogy azt te, sokan mások és én is hangoztatjuk.
Pontszám: 6.86
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1955. hozzászólás - 2012.06.03. 17:43:26 (Válasz PottomPanna #1948 hozzászólására.)
Idézet: PottomPanna - 2012.06.03. 13:42:14
Ezek az ötletek kinek vagy kiknek a fejéből pattantak ki? Mekkora játéktapasztalattal? Úgyértem, hogy néha az agyamra megy Ariel, Kóc, vagy a többi ősikon player topposkodása, de mégis olyan játékosok érveljenek változtatások mellett akik azért már játszanak egy ideje a játékkal. Ezekről a küldetésekről nekem az jut eszembe, mikor talis fórumon a 12évesek feltalálják a spekmant vagy a kreatívot. Vagy ha a cél, hogy az amúgy is elcseszett vt-n cseszerintsünk mégegyet, akkor jó irányba haladtok.


Némelyikkel kapcsolatban nekem is ez fogalmazódott meg...a kamrámat pölö cirka másfél évnyi lemaradás után tudnám telepakolni
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.83
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1956. hozzászólás - 2012.06.03. 17:45:27
"Írjál olyan kalandot vagy kvízkérdést amit az adminisztrátorok elfogadnak!"

WTF? Manapság mindenki örül, hogy nagy nehezen túl van ezen az elvileg egyszerű küldetésen és most felhozzuk újra? Jó hogy nem már a döntetlenest "elevenítjük" fel, garantált 1 dekrétum felhasználás lehetne.


Azért kalandot nem olyan bonyolult írni...csak szerintem nem éri meg a belefektetett kristálypont
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.83
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1957. hozzászólás - 2012.06.03. 20:20:25
Kvízírós küldetés ne legyen. Nekem már olyan sok kvízemet dobták vissza, hogy lehetőségem sincs írni. Ha lenne sem próbálkoznék újra.
A hozzászólást Viskos módosította 2012.06.03. 20:20:40-kor
Pontszám: 7.97
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1958. hozzászólás - 2012.06.03. 20:57:30
Látom, h Miklósnak tetszik a térkapus ékszerve pakolgatós ötlet.
végülis még nem volt aranydukát pazarlás, illeszkedik a koncepcióhoz...


Amikor nincs a szövinek még vmilyen épülete akkor ne az legyen a válasz a gondjukra, h menjen át máshová. az alkimista labor nem triviális

A láthatatlanságnak meg nehogy már a győzz le láthatatlant legyen az alternatívája. Láthatatlan karit éves szinten sem látok erre, a max 4 kari közül. és máshol is lehet aktív karakter inség
És elemi tévedés minden olyan küldi ami azt kéri, h esetleg a mai nap nézz be a végzetúrra. mert lehet holnap meg rájövök milyen nyugis napom is volt előzőnap...
Pontszám: 8.40
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1959. hozzászólás - 2012.06.03. 21:05:06 (Válasz Viskos #1957 hozzászólására.)
A kvízírást én is bojkottálom kb. 15. szint óta, a következőnél végképp elveszíteném a feltevési lehetőségemet
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 6.93
népszerűXenomorf007Férfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1960. hozzászólás - 2012.06.03. 21:12:21
Még -2 rossz értékelés és nem tehetsz fel több kérdést!
Egy kérdésfeltevés előtt még -3 volt, és elfogadták. Most akkor mi van?
Nem úgy lenne jó magyarul, hogy "Még 2 rossz értékelés és nem tehetsz fel több kérdést!"?
Pontszám: 8.75
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!