Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2501. hozzászólás - 2012.07.29. 18:48:27
Gondolom, ha a vadaszatert dupla LE-t kapsz, az is kenyelmi funkcio, mert fele annyit kell vadaszni ugyanannyi LE-ert, ami gyorsabban megvan.
Pontszám: 6.99
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2502. hozzászólás - 2012.07.29. 20:11:53 (Válasz Lanmandragoran #2499 hozzászólására.)
Hát a te karaktereden az sem segítene,ha mindent ingyen kapna.

Nézz már rá az enyémre,mikor volt az "ingyenbe" és azonnal?!?

,ha nő a költségem és márpedig nő akkor sokkal többet várok el mentalitásban és hozzáállásban a játékvezetés részéről. Leírjam harmadjára is? Az, hogy néha heteket kell várni problémamegoldásra az szted rendben van az,hogy értelmetlen őskőpazarlás van az is, meg a többi dolog. Nő a költség, minőséget is várok cserébe. Erre céloztam.

A tempóm pedig elég a templomhoz. Amit tudok megcsinálok amit nem azt nem. Eddig három megcsinálható volt egy nem. Épp a te mentalitásoddal van a probléma. Én defektekre próbálok rávilágítani te meg osztod itt az észt,hogy minden maga a tökély.

---
Cras annyira azért nem jelentős az a plusz LE bevétel. Most attól,hogy kap egy 10 TP-s tárgyat az állat 20 szintre sztem a pörgethetőségi idő csupán lerövidül. Ugyanúgy meg lehet csinálni ezt e nélkül is csak ugye lassabban. Talán pár tized százalék lehet az eltérés,de nem számoltam utána csak gondolom. Szóval még igazad is lehet.
---
Kóc
,ha dupla TP jár érte a dupla LE mellé akkor kényelmi egy bizonyos szemszögből. Másnak meg nyílván kitolás,mert tudna jobbat is produkálni ennél,de rá rá kényszerül a vadászatra. Szóval a példád nem jó.
Pontszám: 7.32
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2503. hozzászólás - 2012.07.29. 22:29:44 (Válasz Fecsu123 #2502 hozzászólására.)
Idézet: Fecsu123 - 2012.07.29. 20:11:53
Cras annyira azért nem jelentős az a plusz LE bevétel. Most attól,hogy kap egy 10 TP-s tárgyat az állat 20 szintre sztem a pörgethetőségi idő csupán lerövidül. Ugyanúgy meg lehet csinálni ezt e nélkül is csak ugye lassabban. Talán pár tized százalék lehet az eltérés,de nem számoltam utána csak gondolom. Szóval még igazad is lehet.


Nekem a 14 TP-s cucc (pár napja 15) a cuccmentességgel szemben kb 60-65%-kal csökkenti le az idejét a 20-as szintre érésnek. 10 dögöt pörgetve 10 óránként tudok egy kenneles küldit összehozni és heti 10 dögöt tudok 20-as szintűként sajtolni. Ez heti ~16 kenneles küldi.
TP-s cucc nélkül heti 6-7 kenneles küldit tudnék csinálni, ami jelenleg ~5-600k LE-nyi mínusz lenne. Ennyit kapok 0 TP-ért pluszban ezzel a módszerrel. Hozzáteszem, engem a helyemen nem zavar a TP, de még így is bőven jó az LE/TP arányom, ha beleszámoljuk ehhez a szükséges vadászatot is.

Mindemellett megértem a te szempontodat is természetesen, főleg, hogy én - bár pókoskodtam egy ideig az egyik világon -, hosszú távon nem műveltem ezt a féle játékot, mert ráuntam, persze tiszteletre méltó azok játéka, akik ezt évek óta csinálják, én néhány bajnoki után a belefáradás jeleire váltottam..
Pontszám: 8.44
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2504. hozzászólás - 2012.07.29. 23:35:44 (Válasz Fecsu123 #2502 hozzászólására.)
Idézet: Fecsu123 - 2012.07.29. 20:11:53
Cras annyira azért nem jelentős az a plusz LE bevétel. [...] Talán pár tized százalék lehet az eltérés,de nem számoltam utána csak gondolom. Szóval még igazad is lehet.


Engedj meg egy muhahát. Muhaha.

Kóc
,ha dupla TP jár érte a dupla LE mellé akkor kényelmi egy bizonyos szemszögből. Másnak meg nyílván kitolás,mert tudna jobbat is produkálni ennél,de rá rá kényszerül a vadászatra. Szóval a példád nem jó.


A dupla TP-t te találtad ki hozzá, így válaszod értékelhetetlen.
Pontszám: 6.80
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2505. hozzászólás - 2012.07.30. 07:29:33
5-600 k LE pluszban az tényleg nem elhanyagolható akkor. Bár magas szinten nem sok tul pont jön ki belőle.


Kóc megengedem..
+,ha nem jár érte dupla TP akkor is ugyanez a válasz. Mert,ha mindenkinek jár akkor kényelmi és van akinek meg nem érdeke,mert tud jobbat. ,de nem ez a lényeg,hanem,hogy cras rámutatott a sajtolás következő szintjére amit még amúgy sem érek el,de érdekesnek tűnik portya utánra.
Pontszám: 8.30
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2506. hozzászólás - 2012.07.30. 07:42:06 (Válasz Fecsu123 #2505 hozzászólására.)
Idézet: Fecsu123 - 2012.07.30. 07:29:33
Mert,ha mindenkinek jár [...]


Nem tudom nem megjegyezni, hogy a beszelgetes fonala arrol szol, hogy jelent-e elonyt az, hogy oskoert +TP ado targyakat olcson lehet venni. Tehat ebbol fakadoan ha ehhez hasonlitok valamit, az nem mindenkinek jar, hanem annak, aki fizet erte.
Pontszám: 6.99
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2507. hozzászólás - 2012.07.30. 11:59:16
Nézd értem a beszélgetés fonalát és mostmár a ti szemszögeteket is. Eddig nem vettem ezt előnynek sőt csak átnéztem rajta.

Az én beszélgetésem fonala a templom volt,de abból lett valami egészen más amit már most sajnálok,de lett előnye is.

,ha viszont az én szemszögemből nézzük ezt a TP-s tárgyat (én csak így néztem ) akkor nekem semmit nem jelent. 1 el sem érem 2,ha elérném sem biztos,hogy jobban járnék még eleinte ezzel. Jelenleg csak akkor vadászom,ha muszáj (event + templom). Van 14 db térkifordítóm és azokkal váltok,ha nagyon kell. Ekkor persze feltöltöm állatokkal a karit és utána visszaváltok EH-ra. Folytatom a bevett mozdulatsorokat. Az elfogott állatokat pedig idomítom és küldiként sajtolom 20 vagy 40 szinten. Eleinte pedig a lépjen állatot 12 szintet csinálom meg rajta meg az idomíts be állatot küldit. Nálam csak ennyit jelent és ebből annyira sokat pluszban nem profitálnék,mert a CSP-t nem költöm el vadászatra így nincs abból gondom,ha később csinálok helyet új elfogásra. Míg egy vadásznak ez rengeteg kiesés,ha nem gyorsan szabadul meg az állatoktól és nem tudja gyorsan pörgetni. Ezt nem vettem számításba ezért lett a félreértés. Az én szemszögemből így csak kényelmi cucc. Most már megvan a vezérfonál?!? (a részedről is gondolom.)
Pontszám: 8.31
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2508. hozzászólás - 2012.08.02. 13:54:51
Elkészültünk azokkal a változásokkal, amelyeket még korábban ígértünk a Végzet Templomával kapcsolatban, javaslataitok alapján.
1.) A "növeld meg egy X szakértelmedet 3-mal" küldetéseket "növeld meg egy X vagy egy Y szakértelmedet 3-mal" küldetésekre vontuk össze. Így egyrészt kevesebb ilyen küldetés lesz templomonként, másrészt lesz választási lehetőség. A küldetés úgy is teljesíthető, hogy X szakértelmet 1-gyel, Y-t kettővel növeled meg.
2.) A "Használd a portyázásnál a szimulációt 5 alkalommal" küldetés helyett bekerült "Használd a portyázásnál a szimulációt 5 alkalommal vagy válts specializációt őskőért!"
3.) A "Használd a csonterősítést 2x" küldetés helyett "Használd a csonterősítést 2x vagy növeld meg az entitásvadászatot 2x" küldetés lett.
4.) A "győzz háborús ellenfél ellen portyában 3-szor" küldi is kapott alternatívát, "használd el az összes portyapontodat!"
5.) Ha letelik az idő a Végzet Templomában, és van olyan jutalom, amit nem vettél át (akár zsákocska, akár ládikó) akkor az idő leteltekor a jutalmakat automatikusan megkapod, nem vész el.

A küldetések visszamenőleg nem változnak, csak az újonnan kapott templomban lesznek így!
A hozzászólást Miklós módosította 2012.08.02. 14:30:59-kor
Pontszám: 7.55
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2509. hozzászólás - 2012.08.02. 14:12:40 (Válasz Miklós #2508 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.08.02. 13:54:51
2.) A "Használd a portyázásnál a szimulációt 5 alkalommal" küldetés helyett bekerült "Használd a portyázásnál a szimulációt 5 alkalommal vagy válts specializációt őskőért!"

Már szimuláltam kedden, de hétvégén vagy hétfőn specet is váltottam volna mert 2 TÖ növelős küldim is van. Megoldható, hogy az 5 kavicsom a szimulációért visszakapom és akár a küldim is teljesítetlen marad amíg vagy újra szimulálok vagy specet váltok? Lehet pofátlan kérés, de nem szeretem az ablakon kidobni a köveim/pénzem. És a szimulációkkal semmilyen előnyhöz nem jutottam valamint a kész küldim visszavonásával nincs semmi visszaélési lehetőségem.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.29
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2510. hozzászólás - 2012.08.02. 14:16:28 (Válasz Miklós #2508 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.08.02. 13:54:51
Elkészültünk azokkal a változásokkal, amelyeket még korábban ígértünk a Végzet Templomával kapcsolatban, javaslataitok alapján.


Miért maradt el az ugyanúgy beígért, szerezz az aukciósházban X dukátot, illetve a licitálj legalább 300 dukáttal küldik korrekciója?
Pontszám: 6.99
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2511. hozzászólás - 2012.08.02. 14:31:32 (Válasz Kocos #2510 hozzászólására.)
Én is abban reménykedtem, hogy a dukátos küldi változni fog. Vasárnap este kapom az új templomot, Ha megint megkapom ezt a küldit, akkor már sorban a 4-ik alkalom lesz, hogy 89-90 dukátot kell kitermelnem az AH-ban.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.73
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2512. hozzászólás - 2012.08.02. 14:35:27
Quellon: erre sajnos nincs lehetőség. A küldetéseket egyébként a már megkapott templomokban sem tudtuk megváltoztatni, csak az ezután kapott templomban lesz így.

Kocos: 300 AD lecsökkentése 100-ra. igazad van, valamiért ez nem szerepelt a jegyzeteimben, pedig emlékszem, hogy megbeszéltük. Mindjárt megcsináljuk ezt is.

A szerezz X dulátot küldetéssel kapcsolatban:
Napi 6 térkapu pontot kapok. 1 térkapunál kb. 30% esélyem van kincsre. Tehát 28 nap alatt 28x6x0.3 = 55 kincset tudok szerezni. Ezek 2/3-át féléves bérlettel darabját 2 dukátért adom el, a maradékot 1 dukátért. Ezenkívül minden nap CSP-ért kérek 2 dukátot. összesen 118 dkátot tudok termelni 1 hónap alatt. Szóvel ez egy teljesíthető küldi, nem? Féléves bérlet nélkül lesz ez a küldetés húzós, elvben előfordulhat, hogy vki nem tudta beszerezni, akkor a havi gyűjthető csak 83. Ok, rendben, berakunk egy 80-as maximumot. (köv templomtól lesz érvényes)
A hozzászólást Miklós módosította 2012.08.02. 14:43:13-kor
Pontszám: 6.73
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2513. hozzászólás - 2012.08.02. 14:45:58
Ok, meg is van... tehát nincs minimum 300, és max. 80 dukát. A minimum 300 nem a köv. templomtól él, ez már a mostaninál is így teljesíthető, a 80 a következőtől.
Pontszám: 6.73
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2514. hozzászólás - 2012.08.02. 14:47:16
Törölt karakter
Tegnap, 22:05:43
Eljött az idő, holnap megvárom a bajnokit, átveszem a 2 ezüstöt a ladytől aztán törlöm a karit.
ennek több oka is van, egyfelől ugy érzem hogy már a VT is eléggé öskő evőre sikerült, másfelől én teljesen felháborodtam h öskőért meg lehet venni a hűség zálogát, anno én és még sokan mások sok dukátot áldoztunk erre a tápos tárgyra, azért kiváncsi leszek mi lesz a következő, ez is csak arról szólt h költsük a köveket nőjön a bevétel, a következményeiről nem is beszélve, illetve a játék nem igazán tartogat már számomra kihivást, unalmas kattingatás, ismétlödő események sora.


Napokon belül a topszövinkből két prémes játékostársam törölt. Az indok mindkettőnél cirka ugyanaz. Át kellene gondolni a miérteket.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 6.94
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2515. hozzászólás - 2012.08.02. 14:50:35 (Válasz Miklós #2512 hozzászólására.)
Rendben, köszi!

Viszont a dukátos számításod nem jó. Biztosnak veszel lehetőségeket. Nekem sincs féléves bérletem pedig a felhalmozott és az event alatti összes erőforrásom is beleöltem, az mégsem pottyant nekem. Így már egyből fele a TKP-s AD, de ha még nem is potyog napi 3 TKP-s kincs akkor aztán mi van? Dekrétum vagy szopás
A hozzászólást Quellon módosította 2012.08.02. 14:52:40-kor
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.44
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2516. hozzászólás - 2012.08.02. 15:06:55 (Válasz Miklós #2513 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2012.08.02. 11:29:11
Baraty, nem tudnád megoldani, hogy az eredményfa automatikusan meglegyen, mint maga a viadal? Bosszantó picit, hogy sose tudni mikor lesz meg pedig nem csak érdekes, de fontos infók is rejlenek benne.


Ez megvalósítható? Esetleg ilyen gyorsan?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.44
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2517. hozzászólás - 2012.08.02. 15:17:47 (Válasz Miklós #2512 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.08.02. 14:35:27
Napi 6 térkapu pontot kapok. 1 térkapunál kb. 30% esélyem van kincsre. Tehát 28 nap alatt 28x6x0.3 = 55 kincset tudok szerezni. Ezek 2/3-át féléves bérlettel darabját 2 dukátért adom el, a maradékot 1 dukátért. Ezenkívül minden nap CSP-ért kérek 2 dukátot. összesen 118 dkátot tudok termelni 1 hónap alatt. Szóvel ez egy teljesíthető küldi, nem? Féléves bérlet nélkül lesz ez a küldetés húzós, elvben előfordulhat, hogy vki nem tudta beszerezni, akkor a havi gyűjthető csak 83. Ok, rendben, berakunk egy 80-as maximumot. (köv templomtól lesz érvényes)


Nekem ez is sok, merthogy a CSP-t rendeltetesszeruen hasznalom el, de ez nyilvan egyeni szoc. problem, majd dekretumozok. 50-es korlátban reménykedtem. Sőt igazából fix számban reménykedtem, mert a dukátszerzés nehézsége és mennyisége is azonos 50-es meg 150-es szinten.
Köszi a kiegészítéseket.

Megj: csak 5,5 TKP jár egy nap, de ez nem módosít lényegesen a számokon.
A hozzászólást Kocos módosította 2012.08.02. 15:22:17-kor
Pontszám: 6.99
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2518. hozzászólás - 2012.08.02. 15:21:30 (Válasz Miklós #2513 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.08.02. 14:45:58
A minimum 300 nem a köv. templomtól él, ez már a mostaninál is így teljesíthető, a 80 a következőtől.


Nálam már most is ez van:
Szerezz az aukciós házban 80 aranydukátot!
számláló: 5 (6.3%)

Na jó, vicceltem, 160. szintű vagyok.
Pontszám: 6.99
népszerűPsyChoTickTackFérfi
Végzetúr tehetség
224 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2519. hozzászólás - 2012.08.02. 15:27:32
0,1 Af pont,1400 le 2tp,Lélekgyémánt csomagocska, hohóóó Tiltott nektár!!
ezeket a rész jutalmakat nem kéne már végre átalakítani? semmit sem érnek és talán ez lenne a léynege a templomnak..ha nem is tudod az egészet megoldani legalább némi haszna legyen
Pontszám: 8.82
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2520. hozzászólás - 2012.08.02. 16:14:13 (Válasz Miklós #2512 hozzászólására.)
Miklós, a dukátos küldetéssel az a gond, hogy jóval tovább tart teljesíteni, mint bármelyik másik küldetést. A 10 manakonstrukció ami még hosszabb, de az is csak 10 napot jelent. Ezzel szemben a dukátokat összeszedni minimum 3 hét, ami a második leghosszabb feladat duplája, ami nagyon sok. Ráadásul eközben folyamatos aktivitást igényel, hiszen az AH-ba minden nap be kell nézni a dukátokért, nincs olyan opció, hogy 50 csp-ért veszek 20 dukátot és 10 napig nem kell benéznem.

Nem érzem, hogy szükséges lenne ennyire a határokig kitolni egy küldetés teljesítési idejét, hiszen minden más küldetés sokkal gyorsabban teljesíthető. Ráadásul ez a küldetés nem is LGY, AFP stb. zabáló küldetés, nem kell "áldozni" érte semmit. Na jó, csp-t kell áldozni, de csak magas szinten. De a szintlépés lassítása óta nem hiszem, hogy olyan fontos lenne még pár százalékkal lassítani a tempót ilyen formában.
Ha pedig mégis a csp fogyasztása a cél, akkor legyen a küldetés az, hogy szerezz X dukátot az AH-ban, vagy Y csp-ért vállalj munkát az AH-ban. Y ne legyen több 20-nál.

A küldetés teljesítési idejét mindenképp rövidíteni kellene, mert nagyon kilóg a sorból.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.73
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője