Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
népszerűTimmyNő
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
561. hozzászólás - 2012.04.17. 09:57:27
Hát annyi LE-ért, amennyibe kerül a dekrétum, jó pár TÖ pontot is lehet "venni" szerintem.
Pontszám: 5.56
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
562. hozzászólás - 2012.04.17. 09:59:10 (Válasz Vermák #506 hozzászólására.)
Tiltakozom! Az nagyon nagy gond lenne, ha Landragór ismét tolódna. És nem is korrekt, hiszen rengetegen készülünk rá. Az event már egy bejáratott dolog, talán ott már nem lesz ennyi gubanc.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 6.72
népszerűXyz443Férfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
563. hozzászólás - 2012.04.17. 09:59:15
Éjszakás voltam, tegnap telóról nyomtam, ma hajnalban is. 3 után megtöltöttem a kamrát, csináltam kalandot, kihívást, vadászatot. Megkaptam a sisakszilánkokat, de a templom nem számolta. Hazaértem, benéztem gépről és a belépős/megnézős küldiket elkezdte számolni. Nem lehet, hogy ha a júzer böngészőjében nincsen flash, akkor nem is müxik a tenplom? Csak erre tudok tippelni. Valaki cáfoljon vagy erősítsen meg!
Pontszám: 8.33
kedvencAsfalothFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
564. hozzászólás - 2012.04.17. 10:02:47
Sem a szerencsekereket, sem a mágikus gyógyítást nem számolta nekem...

Más:
Biztos sokan fogtok utálni ezért, de teszt jelleggel indítottam v1-en egy kis karaktert, és láss csodát, a 4x4-es mátrixban nincs egy ősköves küldetésem sem Csak az idő szab határt céljaim elérésében
Ööö....asszem....v3
Pontszám: 5
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
565. hozzászólás - 2012.04.17. 10:05:01 (Válasz PottomPanna #560 hozzászólására.)
Igen.2 alkalommal.De nem fizetősként mit kezdek a 3-4 csak őskőért megoldható feladattal??
Báró Samedi
Pontszám: 7.39
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
566. hozzászólás - 2012.04.17. 10:11:01
Tévedés volt
A hozzászólást Uranos módosította 2012.04.17. 10:21:01-kor
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 4.65
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
567. hozzászólás - 2012.04.17. 10:14:10
Na akkor nálam is jelentkezett egy kis hiba, a kalandokat nem helyesen számolja a gép!

A küldetést ma vettem fel, teljesíts 15 kalandot, a templom ugye tegnap óta megy...

Állapot:
Küldetés állapota: A küldetés felvétele óta eddig 11 kalandot oldottál meg.
Oldj meg 24 kalandot: számláló állapota 6


Na most hogy is van ez, miért nem számolt 5 kalandot?!
Így tényleg elég lassan lehet megoldani a templomot, ha csak minden második kalandot fogadja el
Pontszám: 7.07
népszerűTimmyNő
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
568. hozzászólás - 2012.04.17. 10:18:26
Nekem is hasonló a helyzet a kalandokkal
Pontszám: 5.56
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
569. hozzászólás - 2012.04.17. 10:21:08
Megnéztem, kiakadtam, lehiggadtam, elemeztem, terveztem. A végeredmény nálam a következő:

A templom tetszik, megcsinálható, bár nem könnyen és áldozatok árán. Ez rendben is van, hiszen erre lett tervezve. Nem az a cél, hogy mindenki mindegyiket megcsinálja hibátlanul. Ezért kár is morogni. Amik viszont szerintem mindenképpen korrekciót igényelnének:

- Az őskőigényes küldiket kiválthatóvá kéne tenni LE-vel. A legkövetkezetesebb megoldás talán az volna, hogy meg kéne határozni egy őskő LE értékét (természetesen szintarányosan), és egész egyszerűen vagy az alap küldi lenne teljesített (pl. vari fókusz X őskő), vagy ha nem akarok őskövezni akkor a küldire való kattintással X őskőnyi LE áldozattal teljesítetté válik a feladat. Így nem lenne gond az őskőigényes küldikből, és mindenki eldönthetné hogy jobban fejlődik őskőért, vagy lassabban de ingyen.

- Nagyon fontos volna, hogy megérje a részküldikért is dolgozni. Mivel a teljes templom közel sem mindenkinek teljesíthető, a részajik meg túrót nem érnek, így csak az fog vele egyáltalán foglalkozni, aki biztos benne, hogy végigcsinálja. Ha azonban a sor/oszlop ajándékok érnének valamit, akkor lenne értelme mindenkinek próbálkozni. Például a LE jutalmakhoz fölösleges TP-t osztogatni, hiszen aki megkapja már áldozott eleget. A 0,1 AF pont vicc, 1 egész már elfogadható lenne. A fehér kristályital minimum zöld legyen és a többi marhaságot is jó volna nagyobbra cserélni. Szerintem csak így lenne realitása a dolognak.

Nekem nagyon tetsző javaslat:
Idézet: Ariel - 2012.04.16. 23:26:49
A tulajdonságnövelés a specváltások miatt tényleg költséges tud lenni. De ezen simán lehetne még finomítani. Pl ha a küldetés ikonjára klikkelsz, és ez megnöveli +1-el az adott tulajdonságot, mintha rajta lenne a specializáció és egyéb költségcsökkentő hatások. Természetesen ha megvan a +3, utána már nem működne ez a hatás.

Akinek van 3-4 tulajdonságfejlesztős feladata, az elhiszem, hogy szívja a fogát...
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 9.03
irritálóGiganticusNő
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
570. hozzászólás - 2012.04.17. 10:24:36
nekem eddig minden simán megy. Viszont egyetértek azokkal akik tiltakoznak bizonyos feladatok miatt.
Miért kell nekem X tulajdonságot vagy szakértelmet fejleszteni ha nem illik a terveim közé ?
Inkább egy bizonyos VÁLASZTOTT tulajdonságot vagy VÁLASZTOTT szakértelmet kellene megemelni.
Ez egy olyan játék amiben szinte mindenkinek másfajta céljai vannak. Ezért biztos, hogy nem lehet mindenkinek a kedvére tenni, de azért kedves programozók próbáljuk meg ha lehetséges.

Annyit pedig pluszban javasolnék, hogy amikor egy ilyen gyökeresen új dolgot vezettek be akkor először valami lightosabb verzió jöjjön ki, ha pedig már műxik a dolog akkor jöhetne az igazi.
Ezen például úgy lehetne segíteni, ha a 36 feladatot mondjuk én rendezhetném sorba. De támogatok bármi más 5letet is.
A 3-as szerveren a karakterem lassan kezd hasonlítani a nevére.
Pontszám: 6.00
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
571. hozzászólás - 2012.04.17. 10:25:51 (Válasz Birka #516 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2012.04.17. 07:50:41
-A kincspont rendszer fölösleges, akkor minek hajtson rá az ember? (Tudom hogy vannak megegyezésre alkalmatlan társulatok, miattuk van bent gondolom.)


A kincspont rendszer teljesen jo. A megegyezeses rendszer pedig szuksegszeruen mindig igazsagtalan. Tehat az igazsagossagra alkalmatlan tarsulatok hasznalnak egyezkedest, a tobbiek pedig valamilyen fix rendszer, ami lehet egyszeruen csak a KP, vagy egy a KPüt is hasznlo rendszer, vagy egy attol fuggetlen.
Pontszám: 6.28
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
572. hozzászólás - 2012.04.17. 10:30:54
Egy masik bug:
Életpont: 31.782 / 31.768 ÉP
Életpontod alacsony, nem támadhatsz, és nem támadhatnak!
Legközelebb 24:40 idő múlva támadhatsz.
Pontszám: 6.92
fórumozóAndriskapuhhFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
573. hozzászólás - 2012.04.17. 10:34:02
Végzet Templom feladat:

"Nevezz be a bajnoki viadalra!"

Na de a viadal most zajlott le! 14 napon belül nem lesz másik, tehát eleve teljesíthetetlen küldi.
Pontszám: 5
kedvencGalvanelemFérfi
Végzetúr tehetség
119 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
574. hozzászólás - 2012.04.17. 10:37:07 (Válasz Andriskapuhh #573 hozzászólására.)
1 héttel előtte lehet nevezni.

A bajnoki időpontjai mindig hónap 2. és 16.
Pontszám: 8.05
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
575. hozzászólás - 2012.04.17. 10:43:21 (Válasz CDALLAS #540 hozzászólására.)
Idézet: CDALLAS - 2012.04.17. 08:47:54
Ha már belekényszerítik a dolgozót ebbe a 12+24 órás tétlenségbe (láthatatlanság), legalább az epikust elérhetővé kéne tenni. Nem beszélve arról, hogy lesz, akinek emiatt fájón hiányozni fog a sisak szilánk aznapi része.


Ezt a lathatatlanos kuldit en sem igazan ertem. Minden kuldi az aktiv jatekot probalja jutalmazni, kiveve ezt az egyet.

Plusz:
Jo lenne az egyes kuldiket is jutalmazni. Peldaul 1 kis kuldi 1 tk, 1 sor/oszlop 10 tk, relikvia: 30 tk, minden koltseg *10. Persze bevezeteskor az eddig megszerzett tk-kat 10-zel felszorozni, es mindenkinek meg annyi tk-t kiosztani amennyi kis kuldije keszen van. Ezzel a modszerrel, ha csak marginalis mennyisegu jutalmat is, de biztos, hogy mindenki kap valamit.
Pontszám: 7.94
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
576. hozzászólás - 2012.04.17. 10:47:27
A láthatatlanos küldi valóban egy elfuserált küldi, nagyon sok negatív hatása van a játékra nézve. Nem lesz napi aktivitás, nem lehet epikust ütni, bukható a szilánk és még sok minden. Magyarán ez a küldi úgy baromság, ahogy van, ezt még most le kell cserélni mindenkinél valamire, aki kapta (kivéve, aki az elmúlt napban megcsinálta vagy folyamatban van neki). A passzivitást ne díjazzuk már!
Pontszám: 9.04
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
577. hozzászólás - 2012.04.17. 10:54:07
A láthatatlanság tényleg el lett nézve. Spec én még az este aktiváltam és estére le is ketyeg,de szívás.

Ami észrevettem,de nem írok e miatt hátha csak egyszeri hiba volt:

Éjfél után nem sokkal nem számolta be a pihenést és a manaépítést, előtte viszont igen.
Pontszám: 8.72
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
578. hozzászólás - 2012.04.17. 10:59:40
Azért ezt a láthatatlanság dolgot egy icipicit eltúlozzátok. Én még sosem próbáltam, most először vagyok hatatlan. (Legalább előttem tesztelitek a bugokat. ) Csak be kell tervezni az idejét, erőforrásgyűjtére épp jó. Négy hét alatt azért csak van egy nap, amit kibírtok! És ez legalább semmibe nem kerül. A kerék is és a szilánkgyűjtés is ugyanúgy letudható, csak egyik nap reggel, másnap este. Na bumm...
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.03
kedvencATi_20Férfi
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
579. hozzászólás - 2012.04.17. 11:00:39
nagyobb durranásra számítottam a templommal kapcsolatban mert ez ahhoz képest nem egy teljesíthetetlenen feladat
Bizonyára jól mondják, hogy minden
tárgyban kimeríthetetlen jelentés van;
minden szem annyit lát benne,
amennyi látóképessége van.




Pontszám: 5
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
580. hozzászólás - 2012.04.17. 11:04:38 (Válasz Kvnoemi #578 hozzászólására.)
Részben igazad van, nekem a láthatatlanos küldi nem gáz, de előfordulhat akiknek igen. Pókok vagy szilánkgyűjtögetők.

Mivel a láthatatlanságba való menés feltétele hogy x órája nem portyáztál (se kihívás), így az "egyik nap reggel másik nap este" elmélet borulni látszik.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.74
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője