Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
21. hozzászólás - 2012.04.06. 07:50:34 (Válasz Aurri #16 hozzászólására.)
Szerintem teljesen fölösleges az inaktív karakterek kivégzéssel való törlésére fejlesztési időt szánni, ha a törlésük egyébként is könnyen megoldható. Ráadásul az inaktív karakterek legalább 90%-a az első 5 szinten található, amit az új játékosok 1-2 hét alatt maguk mögött hagynak. Így az egész nem lenne más, mint pár régi játékos új pók karakterének hobbija, amivel csak évek alatt tűnnének el az inaktív karakterek, és nem a valós célt szolgálná a fejlesztés.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.35
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
22. hozzászólás - 2012.04.06. 07:54:47 (Válasz Awenhai #18 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.04.05. 14:24:09
Templomonként legfeljebb 2 (általad túl nehéznek talált) feladatot lehet átugrani, vagyis teljesítettnek jelölni, ennek a költsége választásod szerint lélekenergia vagy őskő.


Szerintem egyértelmű
Pontszám: 8.30
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
23. hozzászólás - 2012.04.06. 08:19:33
Az 1. szintű inaktív karikat szoktuk törölni. A magasabb szintűeket nem, mert ezekből azért nincs olyan sok, legalább van célpont, és aki már játszott vmennyit mindig van esély, hogy újra fog.

Igen, van olyan küldetés, amihez őskő kell (de csak minimális), többek között épp ezért van bent az, hogy 2 feladatot át lehet ugrani LE-ért. Mivel a küldetések randomok, van egy minimális esély (de csak a nagyobb templomnál) hogy akár 3 ilyen küldit is bead a gép. Viszont a templomkristályokat akár valódi őskőre is be lehet váltani, amivel ez remélhetőleg pont ellensúlyozható lesz hosszabb távon.
Pontszám: 8.94
népszerűBilobilNő
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
24. hozzászólás - 2012.04.06. 08:41:13 (Válasz Miklós #23 hozzászólására.)
hagyjuk...
A hozzászólást Bilobil módosította 2012.04.06. 08:41:39-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagLord LajosFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
25. hozzászólás - 2012.04.06. 08:48:54
Már alig várom hogy kipróbálhassam a templomot!
Amúgy meg ez a topic nem azért nyílt hogy azt vitassátok meg hogy, miként kellene törölni a kicsi inaktív tagokat, erre a célra más topicot használjatok!
Pontszám: 5
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
26. hozzászólás - 2012.04.06. 08:50:48 (Válasz Miklós #23 hozzászólására.)
Kellenének már azok a hírmorzsák Szépen apránként csepegnek csak.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 6.74
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
27. hozzászólás - 2012.04.06. 08:55:12 (Válasz Truth80 #26 hozzászólására.)
Már csak 2-3 nap és beteszik.
Addig csak kibírjuk a dolgot, utána pedig vélhetően mennek a dolgok wikire, és utána már bárki számára elérhetőek lesznek az információk.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.49
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
28. hozzászólás - 2012.04.06. 09:06:49 (Válasz Sztano178 #17 hozzászólására.)
A katakombás templomszünet szerintem jó ötlet.

Viszont a "fújjTP"-s hozzáállás nagyon unalmas és idegesítő, ha nem akarsz TP-t akkor ne csinálj semmit, úgy tuti nem kapsz! Nem tűnt fel, hogy ebben a játékban a fejlődés/haladás lenne a lényeg?
Ez az egész lassú fejlődés, szintvisszatartás, antiTP-s taktikák mind azon alapulnak, hogy nem vagytok versenyképesek a normál tempós játékban vagy mert bénák vagytok vagy mert nincs annyi időtök (ha van más lehetőség is írjátok meg, érdekelne mi okozhat még ilyen torzulást), de akkor lehet nem ilyet kéne játszani.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 6.22
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
29. hozzászólás - 2012.04.06. 09:08:37 (Válasz Bilobil #24 hozzászólására.)
Ez egy valóban hasznos hozzászólás volt, bár én kíváncsi lennék rá, hogy mire "legyintettél".
Pontszám: 7.54
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
30. hozzászólás - 2012.04.06. 09:12:56 (Válasz Craslorg #29 hozzászólására.)
Ha jól emlékszem, akkor az őskőköltség volt a "téma"...
Pontszám: 6.76
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
31. hozzászólás - 2012.04.06. 09:13:49
A templomban lesz áldozóoltár?

Stipi-stopi, Másit én áldozom fel.
Pontszám: 6.67
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
32. hozzászólás - 2012.04.06. 09:24:44
Várom ezt a fejlesztést, mint már másutt említettem, és remélem, hogy sok értelmes cuccot sikerül szereznem, nem csak gyogyóitalt, meg potyázás italt , mint a szerencsekeréken

Szerintem is jó ha 1. szintől engeditek a népnek .

Szerintem ez az inaktív kari kivégzése lehetőség felvetése olyan, mint az Őskáosz, érthetetlen probléma, tehát nem is értettem mért lenne ez jó Engem nem érdekel, h aktív vagy inaktív csak amikor inaktív akkor sok Le legyen nála

Remélem 1/3 vagy 1/2 őskőre állítjátok az ősköves opciókat, mert én személyszerint 1-2 őskövet soknak tartok ilyen előnyszerzéseknél. Zsugori vagyok, mint Dagobert bácsi
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 5.71
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
33. hozzászólás - 2012.04.06. 10:00:22 (Válasz Yaksee #30 hozzászólására.)
Az ok, de én a kifejtésre lettem volna kíváncsi, lévén az érvek és ellenérvek alapján tud esetleg kialakulni bennem vélemény vagy módosulni a meglévő. Ha 36 küldiből van 2-3 ami ősköves DE kiváltható LE-vel, akkor nem érzem ezt túl nagy áldozatnak.
Pontszám: 6.72
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
34. hozzászólás - 2012.04.06. 10:07:12 (Válasz Craslorg #33 hozzászólására.)
Vagy fizikailag megabajgatunk, és egyszerűen csak azt fogod gondolni, amit mi szeretnénk.

És még örülni is fogsz neki.
Pontszám: 6.67
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
35. hozzászólás - 2012.04.06. 10:08:08 (Válasz Craslorg #33 hozzászólására.)
Sőt templomkristállyal vagy mivel amit majd az elkészült küldikért kapunk lehet őskövet is szerezni.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 6.98
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
36. hozzászólás - 2012.04.06. 10:15:06 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.04.05. 14:24:09
Ha egy adott sorban vagy oszlopban minden küldetést megcsináltál, akkor kapsz rögtön egy kisebb jutalmat (szerencsekerék gyakori ill. ritka jutalmak)


A szerencsekeréknél már kiderült, hogy azonos kategórián belül is nagy eltérések vannak a jutalmak között. Bár az eddig még nem világos, hogy egy 6-os sor teljesítése is ugyan annyi jutalommal jár-e, mint egy 4-es sor teljesítése, de ha ehhez még az is társul, hogy fehér kristályital, vagy 0,1 AFP a jutalom egy heti küldizésért, az elég bosszantó tud lenni.
Vagy ki kellene venni a gyengébb jutalmakat az adott kategóriából, vagy úgy súlyozni őket, hogy ne érezze azt az ember, hogy kitolt vele a random.
Ezt akár a szerencsekeréknél is meg lehetne tenni. Rengetegszer pörgetek fehér kristályitalt, mégsem jók semmire, az 5 kristálypont nem sokat ér ott, ahol már 50-100 pontot kell költeni egy próbára.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.68
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
37. hozzászólás - 2012.04.06. 10:21:58
Van egy olyan érzésem, mintha egy régi ötletemre hajazna, ha csak távolról is. Mindenesetre nekem ezért is nagyon tetszik.
Pontszám: 5.95
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
38. hozzászólás - 2012.04.06. 10:23:28 (Válasz Craslorg #3 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.04.05. 14:35:48
Ugyan legyen már valami meglepetés is.


Tökre meglepődnék most is. Komolyból.
Pontszám: 7.76
népszerűBinikeFérfi
Végzetúr tehetség
197 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
39. hozzászólás - 2012.04.06. 10:52:43
lehetne egy észrevételem?

Ha már templomkristállyal lehet őskövet szerezni akkor nem e lehetne-e
- az ősköves küldetéseket átvariálni templomkristályossá
- templomkristályt pedig őskőért is venni

így legalább a nem érezné a kavics nélküli játékos kicsit kirekesztve magát ebből. Egyébként minden attól függ a jelenlegi rendszerben mennyi az a LE mennyiség amiért át lehet ugrani a küldit és persze a jutalom is kérdéses és ezek együttese mennyiben éri meg ezt csinálni mert pl sok LE a küldi kiváltás és a nyeremény ehhez képest gyenge akkor nincs miért csinálni csak prémeseknek
Eszek egy kis babot, aztán csapom neked a szelet

V2: JohnCoffey
V3: JohnnieSkywalker
V4: Kukucs; JohnnieSkywalker, JohnCoffey, Gombóc Artúr
Pontszám: 5.89
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
40. hozzászólás - 2012.04.06. 11:04:35 (Válasz Binike #39 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.04.05. 14:24:09
Ha egy adott sorban vagy oszlopban minden küldetést megcsináltál, akkor kapsz rögtön (...) egy ún. templomkristályt. A templomkristályok beválthatók egy listában megadott jutalmakra.

Az ötleted jó lenne alapjában véve, de mivel a templomkristály nem csak őskőre lesz beváltható, hanem más dolgokra is ezért nem biztos, hogy jó ha őskőből lehetne vásárolni. Valószínűleg nem véletlen lett így kitalálva ahogy Miklós írta.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 6.96
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője