Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1161. hozzászólás - 2012.04.24. 10:33:51 (Válasz Truth80 #1160 hozzászólására.)
Azok szépen kilőhetik tekerccsel ezt a küldit...

Amúgy a láthatatlanságos küldetés iszonyat terhelést ad a "farmoknak" hullámokban, tuti ez a templom célja?

Még csak 10 óra van, és már kezdenek fogyni a célpontok, kénytelen leszek átkapcsolni int kedvencről konti turbóra...

Ma, 10:03 Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!. A jutalmadat, 19980 lélekenergiát, 0 aranydukátot és 10 kristálypontot átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Ma, 09:59 Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!. A jutalmadat, 17760 lélekenergiát, 0 aranydukátot és 10 kristálypontot átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Ma, 09:39 Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Okozz kritikus ütést 60 alkalommal portyázáskor úgy, hogy te támadsz!. A jutalmadat, 14800 lélekenergiát, 0 aranydukátot és 10 kristálypontot átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Ma, 07:51 Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!. A jutalmadat, 19980 lélekenergiát, 0 aranydukátot és 10 kristálypontot átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Ma, 07:48 Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!. A jutalmadat, 17760 lélekenergiát, 0 aranydukátot és 10 kristálypontot átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Ma, 07:39 Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Lépjen állatod szintet 12 alkalommal!. A jutalmadat, 19980 lélekenergiát, 0 aranydukátot és 10 kristálypontot átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Ma, 07:36 Teljesítetted a következő ismételhető küldetést: Okozz kritikus ütést 60 alkalommal portyázáskor úgy, hogy te támadsz!. A jutalmadat, 14800 lélekenergiát, 0 aranydukátot és 10 kristálypontot átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Pontszám: 6.31
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1162. hozzászólás - 2012.04.24. 10:35:52
Mondjuk nekem van 100 küldetésem, és ha csak a két portyást pörgetném, meg tudnám csinálni. Nem is panaszképp írtam, mert ez az egyetlen feladat az egész táblán, amit ki kell váltanom, de biztos sokan vannak, akik számára lehetetlen, és ha bejön több hasonló kaliberű nekik, akkor lőhetik az egészet. Logikus lenne, ha vért hugyozva, az optimális útról letérve, de meg lehessen csinálni a küldetéseket, no de a logika meg ez a játék már rég külön utakon járnak:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.18
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1163. hozzászólás - 2012.04.24. 11:30:39 (Válasz Kocos #1157 hozzászólására.)
V3 Alvariel top3
1. Büyük 129
2. Thalia 101
3. Rendoz Romil 94

Magamból kiindulva - csak simán játszogatom, nem ráfeküdve a küldik minél nagyobb számára - ennél többet is simán össze lehet hozni.
Valószínűleg Büyüknek sincs elég ellenfele, hogy igazán lehessen pörgetni az ismételhető küldetéseket.
A hozzászólást Alendaar módosította 2012.04.24. 11:31:41-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.42
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1164. hozzászólás - 2012.04.24. 12:49:20 (Válasz Crimson #1162 hozzászólására.)
Idézet: Crimson - 2012.04.24. 10:35:52
Mondjuk nekem van 100 küldetésem, és ha csak a két portyást pörgetném, meg tudnám csinálni. Nem is panaszképp írtam, mert ez az egyetlen feladat az egész táblán, amit ki kell váltanom, de biztos sokan vannak, akik számára lehetetlen, és ha bejön több hasonló kaliberű nekik, akkor lőhetik az egészet. Logikus lenne, ha vért hugyozva, az optimális útról letérve, de meg lehessen csinálni a küldetéseket, no de a logika meg ez a játék már rég külön utakon járnak:)


Monjduk aki ismetelhetozik az meg is tudja csinalni.
10 allat elfog, 20-as szintre felllep, (190 szintlepes) es ott sajtol kapasbol 25 kuldi. Ez minden cucc nelkul megvan egy honap alatt. Tehat aki ismetelhetozik, annak ez biztosan nem kivaltando kuldi.
Pontszám: 6.92
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1165. hozzászólás - 2012.04.24. 13:15:11 (Válasz Kocos #1164 hozzászólására.)
Áh, én nem játszom ilyen optimálisan, just for fun, csak azért is kiváltom, még a végén szégyellném magam, hogy simán ment az egész tábla:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.63
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1166. hozzászólás - 2012.04.24. 13:28:30
Megnyugtatlak, hogy ez igy nagyon nem optimalis megoldas, szoval csinalhatod nyugodtan.
Pontszám: 6.92
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1167. hozzászólás - 2012.04.24. 13:35:44 (Válasz Kocos #1166 hozzászólására.)
Whoa, akkor nekem való:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.94
népszerűRoberto100Nő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1168. hozzászólás - 2012.04.24. 13:40:41
Kicsit visszább olvasva láttam 2 megjegyzést amit nem tudok megállni szó nélkül:D

Az egyik hogy a templom mindent kihasználtat velünk és színesíti a játékot, én még mindig azt mondom hogy a játék pontosabban az erősség lényege hogy minél kevesebb TP-ből minél nagyobb táp, ellenben a templomnál ezt nem látom hogy kevés tp-ből nagy táp, nem mondom, hogy ezt a kevés tp-t hónapokig kell gyűjtögetni lehet az 1 hét is, de minél több erőforrást szedni belőle, ellenben a templom amit ad annak jelentős részét el is veszi, igen amiért szenvedsz egy csomót az majd valamikor X szint múlva kihozza hatását ám de az X. szinttel későbbi korszakot is meg kell érni
És nem a VÚnak hanem magának a karaktereknek, nem mondom hogy butítsuk le teljesen a templomot de az LGY áldozáson és az ősköves küldiken felül bőven lenne mit finomítani és ha jobban megnézi miklós a fórumát akkor láthatja hogy van néhány standard arc aki támogatja a jelenlegi rendszert és van egy vagon panaszkodó arc akik igen sokfélék.
Én speciel megértem valamilyen szinten mindkét oldal nézeteit de az enyhítésre és a nagyobb szabadságra voksolok továbbra is mert a templom nagyon korlátozza a fejlesztési és felesleges össze vissza fejlesztési útvonalat!

Mindamellett láttam hogy a legyen új hsz-ed a szövi fórumon, illetve írj levelet társaidnak le lett langyizva meg szólva holott a szocializálódásnak hatalmas jelentősége van, a mi szövetségünkben speciel nem egy embert tartottunk már csatasorban és nem mellékesen ezek egy része adott miklósnak egy kis kavicsot is a zsebébe!

Viszont sok helyen a komunikációs csőd tapasztalható ami eluntatja a játékot mert úgy már totál single playerbe nyomja és egy idő után halál uncsi lesz és befejezi töröl, egész szövetségek halnak ki ilyen problémák miatt úgyhogy szerintem a hozzászólós meg levélküldős dolog igenis fontos részét képezné az aktivitás megtartásának a hangulat javításának 1-1 közösségen belül

ÉS lehet über béna meg ratyi és könnyű küldetés DE annál HASZNOSABB!

Az aktív közösség az inaktív közösséget egy idő után kiszórja és eljön az idő mikor mindenhonnan ki lesznek szórva és akkor ezek összeverődnek egymás mellett elunják az életüket és jönnek az inaktív emberek még több szellemharcos...

Nem feltétlen jelent teljes mértékben megoldást ez a hsz és levél téma de ha 1 emberrel több lesz aktív szerintem már megérte, jó persze 1 ember nem nagy statisztika de szövetségi szinten jelentős lehet és azért az 1 ember enyhén alulreprezentált szerepben tündököl...

Halk megjegyzésem a legnagyobb templomoknál a hsz-ek számát nem 10-re tenném hanem 100-ra ha egy valaki normális szövetségi tag simán teljesít 100 hozzászólást ha meg nem akkor ezzel részben rá van kényszerítve a szocializációra aminek következtében talán rájön hogy nem a majmok bolygója szövetségben van hanem értelmes arcok veszik körül akik jó arcok is lehetnek akár!

Ebből kifolyólag a VU találkozón lehet többen futnak össze pl és ez akár NEKTEK is nagyobb bevételt jelent, és a találkozó színvonalát összességében emeli a nagyobb létszám!
Pontszám: 7.43
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1169. hozzászólás - 2012.04.24. 14:07:05 (Válasz Roberto100 #1168 hozzászólására.)
Idézet: Roberto100 - 2012.04.24. 13:40:41
Mindamellett láttam hogy a legyen új hsz-ed a szövi fórumon, illetve írj levelet társaidnak le lett langyizva meg szólva holott a szocializálódásnak hatalmas jelentősége van, a mi szövetségünkben speciel nem egy embert tartottunk már csatasorban és nem mellékesen ezek egy része adott miklósnak egy kis kavicsot is a zsebébe!

Viszont sok helyen a komunikációs csőd tapasztalható ami eluntatja a játékot mert úgy már totál single playerbe nyomja és egy idő után halál uncsi lesz és befejezi töröl, egész szövetségek halnak ki ilyen problémák miatt úgyhogy szerintem a hozzászólós meg levélküldős dolog igenis fontos részét képezné az aktivitás megtartásának a hangulat javításának 1-1 közösségen belül

ÉS lehet über béna meg ratyi és könnyű küldetés DE annál HASZNOSABB!


Nah. Először is hadd kérjelek meg kedves Roberto100, hogy ne adj szavakat a számba.
Az, hogy lelangyosoztam a fent említett két közösségépítő küldetésjavaslatot, még nem jelenti azt, hogy über béna / ratyi lenne. Csak langyos.
Hogy ebbe te pejoratív jelentést látsz bele, az már a te magánproblémád.

Akinek meg nincs mondanivalója, az szted mit fog írogatni?
Megjósolom, hogy ha bekerül ez a két küldetés, lesz egy topic nyitva itt, meg szövetségi fórumon is, ahova majd mennek a '.' jellegű küldetés-hozzászólások.
Rosszabb esetben a viccoldalakról fog megindulni a gyüjtögetés.

Nem mindenkinek jelenti a szómenés a közösséget. Van életem a VÚ-n kívül is. Itt speciel játszani szeretnék...
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.05
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1170. hozzászólás - 2012.04.24. 14:51:44 (Válasz Roberto100 #1168 hozzászólására.)
Idézet: Roberto100 - 2012.04.24. 13:40:41
Mindamellett láttam hogy a legyen új hsz-ed a szövi fórumon, illetve írj levelet társaidnak le lett langyizva meg szólva holott a szocializálódásnak hatalmas jelentősége van, a mi szövetségünkben speciel nem egy embert tartottunk már csatasorban és nem mellékesen ezek egy része adott miklósnak egy kis kavicsot is a zsebébe!


En leszolom, ha kell. Az tappal kiharcolt kommunikacio senkinek nem lesz oromere. Sem annak akinek erre nincs igenye, sem annak akinek egyebkent is lenne igenye. Az elobbi megkeruli majd a problemat, az utobbi meg nem gyoz halaszni a sok kamuposzt kozott.
Magam is nagy rajongoja vagyok a kozossegi eletnek, de ezt ilyen modon fellenditeni nem lenne esszeru.
A hozzászólást Kocos módosította 2012.04.24. 15:48:59-kor
Pontszám: 7.77
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1171. hozzászólás - 2012.04.24. 15:13:29 (Válasz Roberto100 #1168 hozzászólására.)
Miklóst nagybetűvel írjuk bazze!, akár szimpatizálsz vele, akár nem!
Az értelmetlen posztolás meg tovább lassítaná az amúgy sem izmos szervert...

Leírták már sokan előttem:
1. cél a minél több erőforrás együttes használata (akár tetszik, akár nem)
2. lehet totál optimalizálni, nem kötelező a templom
3. lesz korrekció a küldetések/jutalmak terén, de hülyeségeket nem kellene erőltetni (a javaslatod ebben a formában sajnos oda tartozik)
A hozzászólást Alendaar módosította 2012.04.24. 15:18:08-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.81
népszerűWarlord8712Nő
Végzetúr tehetség
156 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1172. hozzászólás - 2012.04.24. 16:22:27
egy kérdésem lenne. A templom ugyebár ad egy szerencsét is. Akkor az építésem is +1 szerencsének megfelelően fog növekedni?
Pontszám: 6.52
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1173. hozzászólás - 2012.04.24. 16:27:42 (Válasz Warlord8712 #1172 hozzászólására.)
Nem növekszik az építésed.
Pontszám: 7.60
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1174. hozzászólás - 2012.04.25. 08:56:01
v1-en, a legkezdőbb templomnál már csak a kvízolimpia kihirdetésére kell várni, és megvan a ládika. Itt csak egy ősköves küldetés volt, a prémium tagságos, amit vu a kezdő kariknak amúgy is finanszíroz az első hétre. Illetve itt egész egyszerű volt elkölteni az összes csp-t Ergo az első templomos medáljukat a friss tagok minden komolyabb fájdalom és erőfeszítés nélkül megkapják, az egyetlen feltétel tényleg csak az, hogy legyenek aktívak és játsszanak is. Köszönet!
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 8.56
népszerűMeggyFérfi
Végzetúr tehetség
181 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1175. hozzászólás - 2012.04.25. 10:50:25
V1- Pok - Költsd el az összes cselekvéspontod.

Amit csinálok, az hogy 1es szakit csp-ért újraturbózgatok. Ez most összesen 800 felesleges oldalletöltés lesz. Ennyit a szerverlagról.
14
Pontszám: 7.18
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1176. hozzászólás - 2012.04.25. 10:58:17 (Válasz Meggy #1175 hozzászólására.)
Idézet: Meggy - 2012.04.25. 10:50:25
V1- Pok - Költsd el az összes cselekvéspontod.

Amit csinálok, az hogy 1es szakit csp-ért újraturbózgatok. Ez most összesen 800 felesleges oldalletöltés lesz. Ennyit a szerverlagról.


Csinálsz esszenciát töki.
Pontszám: 7.95
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1177. hozzászólás - 2012.04.25. 11:02:07 (Válasz Lavender #1174 hozzászólására.)
Holnapra én is kész vagyok a 6X6-ossal, már csak két küldetés jutalmát kell átvenni a 30-ból és egy manakonsti ami hátra van.
Egy küldetést váltottam ki, a szerencsenövelést, mert a Landragórnál nem akartam erre költeni, ráadásul cirka 500K nyers LE kellett volna hozzá.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.88
népszerűMeggyFérfi
Végzetúr tehetség
181 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1178. hozzászólás - 2012.04.25. 11:30:08 (Válasz Kocos #1176 hozzászólására.)
És akinél nincs labor?!
14
Pontszám: 7.18
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1179. hozzászólás - 2012.04.25. 11:43:46 (Válasz Meggy #1178 hozzászólására.)
pók szövi ftw xD
Pontszám: 7.75
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
1180. hozzászólás - 2012.04.25. 12:59:25 (Válasz Meggy #1178 hozzászólására.)
Idézet: Meggy - 2012.04.25. 11:30:08
És akinél nincs labor?!


Az epit. Vagy tudatturboz, es terhel. De az epites azert hasznosabb.
Pontszám: 6.93
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője