Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűtlenVulpion7Nő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4861. hozzászólás - 2009.05.27. 12:25:13
Eddig 3 kérdést tettem fel, csak a küldetés miatt, nem is akarok többet mostanában, de így elég elkeserítő a dolog
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4862. hozzászólás - 2009.05.27. 12:25:21 (Válasz Habibu Herceg #4859 hozzászólására.)
Nem lehetett volna normális válaszlehetőségeket kitalálni ehhez a jó kis kérdéshez?
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4863. hozzászólás - 2009.05.27. 12:29:13 (Válasz Vulpion7 #4854 hozzászólására.)
Idézet: Vulpion7 - 2009.05.27. 12:05:40
Előre is elnézést a modoromért....
de a jó k.rva anyját annak aki a KVÍZ kérdéseket értékeli, semmi nem jó nekik......
felháborító, valami hibát mindig találnak, de amikor meg jönnek a feltett kvízek röhögnöm kell a vulgális helyesírási hibákon, esetleg mert egy baromság, vagy mert egy 3 éves is tudná....

gratulálnék a sok remek értékelőnek, csak így tovább !!!

Én nem szidom az édesanyád, te se szidd az enyémet, mert néha én is értékelek. Te viszont elmehetsz a picsába a modoroddal, senki nem kíváncsi rá. És igen, ha valamilyen hibát találok, mindig visszadobom helyesírási hibával, ha értékelhetem. Ezzel a kérdező nem veszít semmit, de gondolom ez a mákszemnyi agyadnak már bonyolult.
Ha pedig xar a kérdés és már nem értékelhetem, akkor jelzem Hatsepsut felé. A legjobb módszer erre a kvíz 3 topic én a második legjobb módszert használom.
Pontszám: 6.17
népszerűtlenVulpion7Nő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4864. hozzászólás - 2009.05.27. 12:29:48
Milyen színű csekkeket szoktak leggyakrabban a Postán befizetni?

sárga
kék
fekete
ezüst

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.


Megnyílt az aukciós ház, hányas szinttől használhatod?

Ha legalább 24. szintű vagy
16-os szinttől
33-as szinttől
1-es szinttől

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!


Mit kapsz kevesebbet vadászat során ha láthatatlan vagy?

tapasztalati pontot és lélekenergiát
őskövet
csak tapasztalati pontot
csak lélekenergiát

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Pontszám: 5
népszerűtlenVulpion7Nő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4865. hozzászólás - 2009.05.27. 12:31:03 (Válasz Craslorg #4863 hozzászólására.)
Te egy igazi ős....... vagy Gratulálok magadhoz
Pontszám: 3.60
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4866. hozzászólás - 2009.05.27. 12:31:25 (Válasz Habibu Herceg #4859 hozzászólására.)
Idézet: Habibu Herceg - 2009.05.27. 12:22:42
Ki volt az első nő aki átrepülte az Atlanti-óceánt?

Amelia Earhart
Margaret Hilda Thatcher
Mata Hari
Kiszel Tünde

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.


Gondoltam megint bepróbálkozok, de hát ez van, a kockáknak semmi sem jó...

Nos, ránézésre kibuggyan a jó válasz, pedig ez jó kérdés lehetett volna. Ilyenkor a helyes válasz mellé ne gagyik legyenek a rossz válaszok, hanem esetleg más hölgyek, akik korban hasonló időben éltek és valamiről híresek vagy híresebbek.
Pontszám: 6.50
népszerűtlenVulpion7Nő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4867. hozzászólás - 2009.05.27. 12:33:11
Szerintem nem voltak se könnyű se nehéz kérdések, igaz titkon sugalmazta a válasz hogy melyik a jó
Pontszám: 5.33
fórumozóHabibu HercegFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4868. hozzászólás - 2009.05.27. 12:36:18
Az a baj, ha nem egyértelmű akkor lexikális meg spéci miatt dobják vissza, így meg ilyenekért. Az egész játékosértékelést le kéne állítani, és csak az adminoknak kén ezzel foglalkozniuk, majd ők eldöntik, ill. javítják. Így nagyon nehéz olyan kérdést írni ami át is megy, közbe meg olyanokra kell válaszolnom, hogy mi Hello Kitty kedvenc kajája, és, hogy a Star Trek 126. évadának, 849. részében, krumplifejú zorg kapitány gyerekkori barátját, hogy hívták...
Pontszám: 5.33
irritálóNimfoistenFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4869. hozzászólás - 2009.05.27. 12:37:05
Mit, hol, miért, megmondja most a ......! (folytasd a régi szlogent)?

PIÉRT
ÁFÉSZ
APEH
ANTSZ

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4870. hozzászólás - 2009.05.27. 12:38:23 (Válasz Vulpion7 #4864 hozzászólására.)
Nem szabad olyat kérdezni, amit egy kezdő játékos nem tudhat. Ezeket a kérdéseket az értékelőknek el kell utasítania.
Igazából egészségesebb kihagyni a VÚ-s kérdéseket úgy ahogy vannak, mert roppant változékony a környezet, tehát hiába szerepel valami esetleg a játékleírásban, könnyen lehet hogy már most sem úgy van, vagy egy héten belül változik.
Pontszám: 5.33
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4871. hozzászólás - 2009.05.27. 12:38:49 (Válasz Vulpion7 #4867 hozzászólására.)
Ha valaha elolvastad volna, milyen kvízkérdéseket írjál, bizonyára rájöttél volna, hogy kivétel nélkül minden végzetúrral kapcsolatos kérdés vissza lesz dobva. Na meg azok a kérdések is, amikre szinte odaírják, hogy "ez a jó válasz, nehogy a másikra kattints!". Szóval ezzel a második és harmadik kérdésed "kipipálva" Az elsőhöz kellettek volna normális válaszlehetőségek, akkor talán át is megy. Az élet egyszerű, bár látom neked is hőzöngeni egyszerűbb.
Pontszám: 6.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4872. hozzászólás - 2009.05.27. 12:39:31 (Válasz Vulpion7 #4864 hozzászólására.)
Idézet: Vulpion7 - 2009.05.27. 12:29:48
Milyen színű csekkeket szoktak leggyakrabban a Postán befizetni?

sárga
kék
fekete
ezüst

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.


Megnyílt az aukciós ház, hányas szinttől használhatod?

Ha legalább 24. szintű vagy
16-os szinttől
33-as szinttől
1-es szinttől

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!


Mit kapsz kevesebbet vadászat során ha láthatatlan vagy?

tapasztalati pontot és lélekenergiát
őskövet
csak tapasztalati pontot
csak lélekenergiát

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Csekkbefizetés igencsak gagyi. Kb: Milyen színű a fű. Másrészt pontatlan, mert sokan rózsaszín postautalványon is szoktak fizetni, harmadrészt annak a sárgának a neve: készpénzátutalási megbízás, de ez utóbbi már - elismerem - csak kötözködés.
Az aukciós házról egy első szintű, most kezdő játékos nem tud, hiszen a játék leírásában nincs róla szó.
A vadászatos kérdésednél egy vessző hiányzik, azt javítva el lehet fogadni, mert kivételesen ezzel még nem találkoztam, bár a végzetúrral kapcsolatban rengeteg kérdés kering már, lehet, hogy más, aki éppen értékelni fogja, már találkozott vele és akkor azzal az indoklással kapod vissza.

Megjegyzem a kvízhez egyik kérdésnek sincs sok köze, javaslok 1-2 Vágó műsort, vagy a baromi ötletes topicot, onnan lehet ötleteket meríteni. Vannak hasonlóan egyszerű, de jól megfogalmazott, humoros vagy érdekes válaszokat tartalmazó kérdések és vannak más jó kérdések, amelyekből akár tanulni is lehet.

Hozzáteszem, ha ezzel kezded és nem anyázol, ahnem kultúrált módon kérdezel sokkal szimpatikusabbá válsz minden más fórumozó szemében, de egy anyázással nyitni...
Pontszám: 5
népszerűtlenVulpion7Nő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4873. hozzászólás - 2009.05.27. 12:41:16 (Válasz Craslorg #4872 hozzászólására.)
világ1, no komment
Pontszám: 5
népszerűtlenVulpion7Nő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4874. hozzászólás - 2009.05.27. 12:45:37
De én is nagyon sok VU-s kérdéssel találkozom, olvastam itt is, világ1-en is, akkor és ott 3-4000ret már láttam, de ha nem hát nem, végülis kezdi elveszteni nálam a varázsát a sok korlátozás és egyéb itt olvasható dolog miatt, jah a rózsaszín nem volt direkt a válaszok közt, ide ez a színvonal dukál, a Hello Kitty, a focis, az orvosos, és a Beholderes + fantasys kérdések közé, amit még az sem tudhat aki világ életében fantasy rajongó volt

röviden....
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4875. hozzászólás - 2009.05.27. 12:47:15 (Válasz Vulpion7 #4874 hozzászólására.)
nincs külön V1-es adatbázis, ugyanaz van mindegyiken
és tényleg került be elég sok rossz kérdés, emiatt szigorodott meg most az értékelés
Pontszám: 5.50
népszerűtlenVulpion7Nő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4876. hozzászólás - 2009.05.27. 12:47:21
Csekkbefizetés igencsak gagyi. Kb: Milyen színű a fű - hmm olyan mint mostanában a játék lett a sok negatív változtatás miatt.... meg ahogy nézem ez a legnagyobb topik, csak van valami oka....
Pontszám: 5
népszerűtlenVulpion7Nő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4877. hozzászólás - 2009.05.27. 12:49:19 (Válasz cirip #4875 hozzászólására.)
azt tudom hogy közös a 3 világ adatbázisa, gyorsan kiderült

a random meg elég jó Volt hogy a 20 kérdésből 3x ugyanazt kaptam é volt egy szinte ugyanolyan kérdés, két írásjelnyi különbséggel....
Pontszám: 5
népszerűtlenVulpion7Nő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4878. hozzászólás - 2009.05.27. 12:51:42
Egy szó mint száz, értelme nincs reklamálni, épp csak ráértem, de ez már közel nem az a szórakoztató játék ami volt tavaly novemberben, sajnos....
Pontszám: 3
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4879. hozzászólás - 2009.05.27. 12:55:27 (Válasz Vulpion7 #4878 hozzászólására.)
reklamálni tényleg nincs, de arra jó ez a topic, hogy kiderüljön mit kellett volna máshogy csinálni, és esetleg a következő kérdésfeltevés már sikeres legyen.
Ha még mindig ráérsz, tényleg érdemes olvasgatni a "Baromi jó kérdések..." topicot például
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4880. hozzászólás - 2009.05.27. 12:57:31 (Válasz Vulpion7 #4876 hozzászólására.)
Van! Nagy része az ide reklamációt íróknak WRITE ONLY üzemmódban van.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!