Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1301. hozzászólás - 2009.02.17. 11:35:31 (Válasz Lanmandragoran #1297 hozzászólására.)
Először arra gondoltam, hogy ott lehet a baj, hogy a csoport neve nem A csoport, hanem Top Division, nem tudom ponotsan lefordítani. Ugyanis látezik olyan, hogy Division IA, Division IIA.
Jobban belegondolva és utánanézve egy alapvető dologról elfeledkeztünk. Van ugyanis női, U20, U18, és női U18 kategória, amiről nem esik szó a kérdésben.
forrás: http://www.iihf.com/home-of-hockey/championships.html
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1302. hozzászólás - 2009.02.17. 12:11:07
Kicsit ráuntam a sok idióta kérdésre, amiket itt a kiíróik reklamálnak. Csessze meg, tessék gondolkodni, mi az ami nem esik ki értékeléstől, max a 25%-os határ miatt.
Igen, csessze meg, rohadt sok 2+2 típusú kérdés van, ezeket mindet írtani kell, ahol csak tudjuk, mert hülyegyerek beírta anno és az osztálytársai vagy más hülyegyerekek kaptak a potya LE-n és elfogadták.

Ja, feltehetek egy rakat kérdést egy rakat sorozatból, de mi a picsának? Aki nem nézi nem tudja, aki nézi, az sem biztos, hogy tudja. Nem hiszem el, hogy ennyire szegényes ma Magyarországon az oktatás, hogy egy kvízkérdés kitalálásakor ilyenek jutnak az emberek eszébe, hogy "Melyik NEM az XY könyve", "Melyikben NEM szerepelt XY", "Mennyi az összege 3+3-nak"... Tényleg ez lenne egy alapműveltség? Ja, alapműveltség, hogy tanuljuk meg használni a google-t vagy más keresőt. Gratulálok! Az az érzésem, hogy néhány kérdésfeltevőnek ha kevesebb lenne az IQ-ja 3-mal, már fotoszintetizálna.

Mit kell görcsölni párszáz LE miatt? Ha nem tudsz normálisan kérdezni, inkább ne kérdezz! Ne hivatkozz arra, hogy volt már hülye kérdés. Ha elolvasásakor úgy érezted, ez mekkora baromság, akkor másold ki, írd be a kvíz 2 topicba és törlik. Ezzel te is hozzájárultál a kvíz tisztításához. Azzal nem járulsz hozzá, hogy te is idióta kérdést teszel fel, "mert másnak elfogadták".

- Ovónéni, én is belerúghatok Pistikébe? A Móriczka belerúgott, gondolom nekem is lehet...
- Ovónéni, én miért nem pisilhetek a lányok WC-jében? Ez nem igazság. Attól, mert Géza vagyok, nyugodtan engedhetnék...

Nézzen mindenki magába mielőtt panaszkodik, hogy kidobták a kérdését és gondolkozzon el, milyen kvízkérdéseket hallhatott a "Legyen Ön is milliomosban" vagy más hasonló játékokban. Jé, ott nincs 2+2 típusú, max az elején könnyebbek, DE a rossz válaszok nincsenek távol a jó választól, vagy érdekesség. Nem kell minden kérdésnek akadémiainak lenni, hiszen sok olyan érdekesség is előkerülhet, ami jó kérdés itt, de a szaroknak igenis el kell tűnnie.

Ha meg jónak tartott kérdésedet kidobják és itt még többen el is magyarázzák, miért szar, ugyan fogadd már el az érveket!

Az elmúlt 3-4 oldalon sok kérdésnél a hajamat téptem, hogy csodálkozik a kiírója, miért lett kidobva. Ha kell egyenként elmondom bárkinek, de ezt már többen megtették.

Nem szeretek nagyzolni, nem szeretek beképzelt lenni, de idemásolom, az eddigi kérdéseimet. Eddig 2 azonnal törölnim volt, de ezek oktató jellegűek akartak lenni a sok balfék kérdés miatt, tudtam előre. Az összes többit elfogadták, csak a 25%-os határ miatt esett ki 6 db.
Van köztük érdekesség, "illik tudni", jópofa. Biztos van, ami itt többeknek nem tetszene, de szerencsére az értékelőknek anno tetszett.
Jó böngészést

Eme eledelt ette emberek eleje, mennyeknek fejedelme elkergette. 93.48 %
Hogy hívták azt a Szentet, aki megkeresztelte Jézust, s kinek a neve elé a "Keresztelő" szót helyezik? 82.22
Oxford, Cambidge. Két angliai város híres felsőoktatási intézménnyel. Mely sportágban mérik össze tanulóik a tudásukat minden év márciusában 1829 óta? 48.62 %
Ki szerezte Magyarország 100. olimpiai aranyérmét (1972, München)? 32.69%
Melyik erdélyi városban található Mátyás király híres lovasszobra? Itt is született Hunyadi Mátyás. 65.57%
Irinyi János 1836-ban szabadalmaztatta a biztonsági gyufát. Kínában azonban már korábban használtak kénnel átitatott pálcákat. Mikor? 33.04%
Feltételezések szerint milyen csillagászati objektumok vannak a galaxisok közepén? 68.95%
Szent Balázs a III.-IV. század forulóján élt orvos, püspök. Orvosok védőszentje. A róla elnevezett Balázs-áldás mi ellen véd? 67.34 %
A tengerszinttől számítva a legmagasabb hegycsúcs a Csomolungma. Melyik a legtávolabbi csúcs a Föld középpontjától számítva? ~20.00%
Melyik nyelv mesterséges nyelv? 92.42 %
Cseles lemez, melybe belelesve entestedet leled. 75.41%
A szökőévek miatt a február nem egy egyszerű hónap. Milyen névnap van február 30-án? 81.33%
Általában az A4-es kifejezés mindenkinek az alap méretű papírlapot juttatja eszébe (29.7*21 cm). De mekkora az A0-ás méretű papír? 55.68%
Sok mással együtt a világ minden táján használt golyóstollat is egy magyar találta fel. Kicsoda? 50.37%
1981. május 13-án Mehmet Ali Ağca rálőtt II. János Pál pápára. Milyen nemzetiségű volt a merénylő (akinek a pápa utóbb megbocsátott)? 58.27%
Mi volt Mohamed próféta - az iszlám vallás legfőbb prófétája - foglalkozása? 45.03%
Egyperces novellák. Mely írónk írt ilyen néven rövid szösszeneteket, mellyel stílust teremtett? 65.54%
Melyik országban található a Ness tó, az állítólagos szörny (Nessie) lakhelye? 80.4%
Babits Mihály 1938-as gégemetszése után hogyan kommunikált? 57.24%
Mivel lehet azonosítani a következő számsorozatot: "32727827"? 24.42%
A Holdon körülbelül mekkora egy ember súlya, ha a földön 90 kg a tömege? 13.64%
Milyen eredetű étel a pizza? 95.63%
Melyik az egyetlen magyarok által alapított férfi szerzetesrend? 21.43%
Ronald Reagannek az elnöksége előtt volt egy ismert szakmája. Mi volt? 67.11%
Mi a neve Jacques Piccard búvárhajójának, mellyel lemerült a Mariana-árokba és ott életet fedezett fel (ezért tilos atomhulladékot árkokba temetni)? 32.91%
Mit tett Kirké Odüsszeusz társaival? 68.29%
Melyik várost nevezték a nőstény farkas városának? 79.89%
Mi a magyar megfelelője a Libra állatövi csillagképnek? 64.96%
Melyik évben alakult meg a Szolidaritás Független Szakszervezet Lengyelországban Lech Wałęsa vezetésével? 37.82%
Melyik európai városról mondják az alábbiak közül: Arany város? 42.38%
Hányszoros olimpiai bajnok Papp László, a legeredményesebb magyar ökölvívó olimpikon? 64.13%
A felsoroltak közül az egyik film nem nyert 11 Oscar díjat. Melyik? 34.72%
Hol született Freddie Mercury (1946-1994), a Queen volt énekese? 26.81%
Az 1956-os magyarországi eseményekre a nagyvilág nem fordított figyelmet. Milyen más esemény történt abban az évben, ami ezt okozta? 50.46%
A Sydney-i operaház kupolája mit formáz (a tervezője elgondolása alapján)? 71.02%
Melyik filmmel robbant be a filmes világba Kabos Gyula (Ez volt az első filmje)? 57.72%
Mely csillagkép tagja a Sarkcsillag (Ursae Minoris)? 49.23%
Hogyan NEM nevezték régen a Margitszigetet? 64%
Hol található a Grand Canyon? 82.75%
Milyen vasútállomás nincs Budapesten? 91.16%
Ki az egyetlen 3-szoros világbajnok labdarúgó? 57.1%
Melyik pápa uralkodott a leghosszabb ideig (Szent Péteren kívül)? 21.74%
Időrendben melyik volt legrégebben? 51.27%
Melyik két folyó találkozásánál fekszik Szeged? 48.24%
Melyik országot elnevezése a következő: "Felkelő nap országa"? 77.23%
Melyik országban található a Tadzs Mahal? 82.64%
Olimpiai bajnok volt 1988-ban, 1992-ben, 1996-ban. Kedvenc versenyszámában mindhárom olimpián nyert, Magyarország legeredményesebb női úszója. Ki ő? 85.06%
Milyen "extrém" sportot művelt Dan Osman, ami a halálát is okozta? (http://www.freeweb.hu/kvizgame/video/001-dan_osman.wmv) 46.65%
Mi volt a szakmája Jézus nevelőapjának, Józsefnek (Biblia evangéliumai szerint)? 82.48%
Lugosi Béla milyen filmszerepe révén vált ismerté? 75.53%
Hol található a Colosseum? 97.83%
A Pál utcai fiúkban hogy hívták az egyetlen közlegényt? 86.34%
Melyik olimpiát bojkottálta az Egyesült Államok? 67.52%
Ki volt az Egyesült Államok egyetlen, 12 évig hivatalban lévő elnöke? (Jelenleg már 8 év a maximum.) 39.55%
Mi Szatmárnémeti folyója? 50.9%
Hány hónapban van 28 nap 31.38%
Mikor van a "törülközőnap"? 43.22%
Hol született John Ronald Reuel Tolkien? 37.03%
Melyik évben indult útjára a Túlélők Földje levelezős szerepjáték? 41.7%
Melyik évben nyert posztumusz világbajnokságot a Forma 1-ben Jochen Rindt? 37.91%
Melyikük macska? 66.52%
Melyik évben jelent meg a Ford T-Model? 42.13%
Hogy hívják a Bundy család kutyáját, aki később Lucky néven újjászületik? 81.41%
Melyik ország területén találhatóak Angkor romjai? 49.73%

És mindenkinek ajánlom az aláírásom, aki nyafog.
Pontszám: 7
népszerűtlenOrdl84Férfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1303. hozzászólás - 2009.02.17. 12:25:27
Ez már komolyan nevetséges. 3ik kérdésemet is törölték. A kérdésem az alábbi volt.

Mikor választották királlyá Hunyadi Mátyást?

1458. Január 21.
1456. Február 1.
1458. Január 24.
1457. Február 14.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Sztem elég szomorú hogy ezt nem tudja minden ember. Nem baj a lényeg hogy a kvíz kérdések 80%- nem ér semmit, a jó kérdéseket meg törlik. Csak tudnám miért???
Pontszám: 2
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1304. hozzászólás - 2009.02.17. 12:26:18 (Válasz Ordl84 #1303 hozzászólására.)
Hiányzott, hogy hány óra, hány perckor.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
népszerűtlenOrdl84Férfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1305. hozzászólás - 2009.02.17. 12:30:21 (Válasz CaveMaN #1304 hozzászólására.)
Hahahaha. Ezek szerint néhány ember fölöslegesen járt iskolába... Ez az egész kvíz rendszer egy nagy rakás...
Pontszám: 2.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1306. hozzászólás - 2009.02.17. 12:34:04 (Válasz Ordl84 #1303 hozzászólására.)
Miután direkt ki van emelve a kvíz menübe, hogy az évszámos kérdések könnyen kaphatnak lexikális értékelést, ezen nem tudom miért lepődsz meg, mikor a helyes válaszod mellett van egy olyan, ami csupán 3 nappal korábbi dátum. Ennek mindenképpen utána kell nézni, mert már ne is haragudj, de az emberek kb 1%-a (meg a történelemtanárok esetleg) tudja fejből, hogy Mátyást jánuár 24-én választották királlyá, az átlagember talán annyit tud, hogy 1458. január, de valószínűbb hogy csak azt tudja, 1458-ban, a Duna jegén. Ha nem ilyen közeliek lettek volna a válaszok, csak már szerepelt járt volna a kérdésért. Tőlem legalábbis, mert ez az értékelés is részben tőlem származik.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1307. hozzászólás - 2009.02.17. 12:39:02
Ezek szerint te még inkább feleslegesen jártál iskolába, mert olvasni ugyan tudsz, de az olvasottakat értelmezni már nem.
Ne kérdezz olyat, ami lexikális tudást igényel (pl. évszámok) vagy csak egy speciális csoport ismeri rá a választ (HKK, képregények stb).

Kiegészítés a játék indulása után:
Idézet: Miklós - 2008.10.01. 13:16:43
Kvíz: az értékelés szempontjai


- Lexikális tudás. Bizonyos évszámos kérdések elfogadhatóak, de csakis olyanok, amelyek az első kategóriában felsoroltak. Azt, hogy mikor voltak a világháborúk, mindenkinek illik tudnia, de azt viszont nem feltétlenül, hogy egy alig ismert celeb mikor vásárolta az első biciklijét. Ráadásul, ha évszámos kérdést írtok, akkor sokkal kulturáltabb, ha az évszámok között jelentősebb eltérés van, mintha 1-1 nap eltérés van a 4 dátum között. Személyes véleményem szerint az ilyesminek az a legcivilizáltabb módja, ha nem is konkrét évszámot kérdezel, hanem felsorolsz 4 ismert eseményt, és megkérdezed, melyik volt legelőször, vagy legkésőbb.


Mindkét szempont alapján a kérdésed értékelése teljes mértékben jogos.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1308. hozzászólás - 2009.02.17. 12:47:42 (Válasz Lanmandragoran #1306 hozzászólására.)
Én speciel tudom, de csak onnét, hogy az Apám születésnapján történt (én születésnapomon kihalt az Árpád-ház)
Egyébként szeretem, mikor az illető kérdésfeltevő 3 hozzászólással nekiáll vitatkozni a 400-500 (esetenként majd 2000, ugye Lanmandragoran) hozzászólással rendelkező kvízadminokkal. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem lehet igaza, vagyhogy az mindent elmond, ki hányszor ragadott billentyűzetet (mint mindenki, én is voltam kezdő), de ezek az emberek általában most fedezik fel, hogy létezik fórum, és fogalmuk sincs, miről is beszelgetünk mi itt. Természetesen tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek.
A hozzászólást Zoltanszon módosította 2009.02.17. 12:50:28-kor
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1309. hozzászólás - 2009.02.17. 12:53:13 (Válasz Zoltanszon #1308 hozzászólására.)
Tudod, az az 1% a töritanárokon kívül direkt van ott.
Én is tudtam gugli nélkül, bár én meg pont azért, mert a jan. 21-et tudtam kizárni, mivel egy kedves barátnőmet, akit idestova 22 éve ismerek, és olyan mintha a húgom lenne, Ágnesnek hívnak, így ha 21-én lett volna, azt lett volna mihez kötnöm és megjegyzem.

Jóvanna, szeretem járatni a lepcsest, de mentségemre szóljon, ebből a majd 2k-ból több mint a fele csak kvíztopic. És megtisztelő a kvízadmini titulus, de ne mondj ilyeneket ilyen összefüggésben, mert még elhiszik, hogy engem kell utálni a visszadobott kérdésekért.

Pedig csak egy részükért vagyok én a felelős!
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2009.02.17. 12:56:00-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1310. hozzászólás - 2009.02.17. 12:55:04
Egy kicsit kipanaszkodom magam, kéretik nem leharapni a fejem

Eddig 68-ból 3 rossz kérdésem van.

Az egyiket nem is fogadták el, egyet még Hatsep vett ki az adatbázisból (mert többször fordult elő), a harmadiknál meg én voltam a naiv, hogy azt hittem jó a kérdés (25%).

Mit jelent: geil (gejl) ? Ezt nem fogadták el, már nem tudom milyen indokkal. Német szó, a magyarban szlengként fordul elő és annyit jelent, hogy émelyítő (németül is).

A Csillagkapu sorazat évadszámára volt egy kérdésem (még az első napokban), ugye a jó válasz 10 volt. (Rettentő népszerű kérdés volt. )

Melyik filmnek NEM John Williams szerezte a zenéjét? Ezt benéztem, de sebaj. (A négy válasz lehetőségben volt: Reszkessetek betörők , Indiana Jones , Csillagok háborúja és a Willow /hihetetlen, de ehhez nem volt köze/.) Sajnálom, mert nagyon ismert dallamokat köszönhetünk ennek az embernek...

Kiesés szélén:
Mi a szélhámos szó eredeti jelentése? Ami ugye a szélsőhámba fogott lovat jelenti, így szoktatják hozzá a csikót a hámhoz.
(http://groups.msn.com/20ARPADVEZERCscs/kocsszekr.msnw)

Mostanában inkább szavak jelentésére kérdezek rá, abból kisebb bajom lehet. (Legutóbb igencsak paráztam, amikor Pygmalion írójára kérdztem rá...de elfogadták)

Köszönöm, hogy meghallgattatok. Remélem nagyon nem tértem el a topik címétől sem. Jól esett

Pontszám: 5
kedvencsivaNő
Végzetúr tehetség
217 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1311. hozzászólás - 2009.02.17. 12:56:39
Kedves Koc os a Törköly is szőlőből van

Nálam folyton a hibásnak megadott válasszal van baj

Na Türelmet mindenkinek
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1312. hozzászólás - 2009.02.17. 13:01:28 (Válasz siva #1311 hozzászólására.)
A törköly igen, de a rum viszont cukornádból készül, ha jók az emlékeim.

Persze, el kell találni, hogy a jó válasz és a rossz válaszok között ne legyen hatalmas különbség, ami kreativitást igényel, de gondolom így már érthető, és te sem szívesen foglalkozol olyan kérdésekkel, ahol a négyből három válaszról süt, hogy ordas baromság és nam az a jó válasz.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1313. hozzászólás - 2009.02.17. 13:09:49 (Válasz Lanmandragoran #1309 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2009.02.17. 12:53:13
Jóvanna, szeretem járatni a lepcsest, de mentségemre szóljon, ebből a majd 2k-ból több mint a fele csak kvíztopic.
És itt a lényeg. Nekem úgy a 75% van a kvízzel kapcsolatban, ha nem több.

És megtisztelő a kvízadmini titulus, de ne mondj ilyeneket ilyen összefüggésben, mert még elhiszik, hogy engem kell utálni a visszadobott kérdésekért.

Pedig csak egy részükért vagyok én a felelős!
A másik feléért én vagyok, engem lehet utálni. Jjah, és édesanyámat Cecíliának hivják, de ne tessék szidni, mert arra harapok.
Egyébként csak azért emlegettelek Téged direktbe és konkrétan, mert nagyhirtelen Te jutottál eszembe.

Piciklont pedig szeretettel köszöntöm, mint ellenpéldát az általam emlegetett kevés hozzászólással rendelkező, megis mindenkivel vitatkozó és mindent mindenkinél jobban tudó, _úgyisnekemvanigazamtimeghülyékvagytok_ típusú emberekre.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1314. hozzászólás - 2009.02.17. 13:29:33 (Válasz Zoltanszon #1313 hozzászólására.)
Én szoktam írni a kötetlenbe, és a segítségbe is sokat írtam egy időben. De ez off


Biztosan tudom, hogy ciripet és Craslorgot lehet szidni, ők is kiveszik a részüket a kérdések selejtezéséből, meg még van jópár aktív résztvevője a Kvíz topicnak is. Hál istennek, mert nem szeretek csuklani sem én, sem édesanyám.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1315. hozzászólás - 2009.02.17. 13:31:49 (Válasz Lanmandragoran #1312 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2009.02.17. 13:01:28
A törköly igen, de a rum viszont cukornádból készül, ha jók az emlékeim.


A válasz helyes, jár a két köcsög.
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1316. hozzászólás - 2009.02.17. 13:47:37 (Válasz Kocos #1315 hozzászólására.)
És bónuszként egy hangszóró.

[OFF]Idézet: Lanmandragoran - 2009.02.17. 13:29:33
Biztosan tudom, hogy ciripet és Craslorgot lehet szidni, ők is kiveszik a részüket a kérdések selejtezéséből, meg még van jópár aktív résztvevője a Kvíz topicnak is. Hál istennek, mert nem szeretek csuklani sem én, sem édesanyám.
Nekem is van még pár tippem, ki segít Hatsepsutnak.

Idézet: Zoltanszon - 2009.02.17. 13:09:49
A másik feléért én vagyok, engem lehet utálni. Jjah, és édesanyámat Cecíliának hivják, de ne tessék szidni, mert arra harapok.
Egyébként
Nnah és _oda_ hiányzott ez:
[/OFF]
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
népszerűtlenZsoteszFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1317. hozzászólás - 2009.02.17. 13:53:23 (Válasz Lanmandragoran #1297 hozzászólására.)
Nem tudom, hogy kerestél google-ba, de nekem fél percbe telt, és megtaláltam a csoportbeosztást (tudom nem ide tartozik de itt van: http://www.iihf.com/home-of-hockey/championships/world-championships.html).
"Ukrajnát mint helyes választ akkor tudom értelmezni, ha a kérdés magyarra fordítva azt jelenti, hogy az "A" csoport kollektíve a világ legjobb 16 csapatát jelenti, akik bejutottak a svájci döntőbe."
Ezt jól írtad, így van, viszont mivel évszámot írtam, úgy gondoltam ez is elég. Pláne úgy ha valaki meglátja Ukrajnát a válaszok között, rögtön beugrik neki a tavalyi meccsünk. Mivel épp az ukránok legyőzésével lettünk A csoportosak.
Meg közben rájöttem a problémára, a csoportok betűvel vannak elnevezve, és ott valóban csak Kanada van. De nem erre gondoltam, hanem a Top16-ra, ami az "A" csoport (ez a neve nem tudom másképp mondani).
Mindenesetre így elfogadom az értékelést.
Pontszám: 6.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1318. hozzászólás - 2009.02.17. 14:00:32 (Válasz Zsotesz #1317 hozzászólására.)
Ha nem vagy laikus, és legalább körvonalakban tudod, hogy mit kell keresni, gyorsan megy. Nekem semmi arra utaló linket nem adott be, ahol alátámasztották volna azt a sejtésemet, hogy a top 16-ot nevezik A csoportnak. Így, hogy már értem a kérdést, tényleg nem rossz kérdés, de ezt legközelebb úgy kéne feltenni, hogy egy olyan ember is esélyt kapjon a válaszadásra, aki a hokiról annyit tud, hogy Szuper Levente egy világsztár magyar hokikapus.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1319. hozzászólás - 2009.02.17. 15:14:11
Könyörgöm ez miért hibás?? ha nagyon nehéz akkor jelölje meg a speciálist de nem azt, hogy rossz, de ha vki tudja miért lett rossz akkor kérlek írjátok már meg nekem.

Mi nem kell a piskótalap elkészítéséhez?

víz
tojásfehérje
liszt
tojássárgája
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1320. hozzászólás - 2009.02.17. 15:15:56 (Válasz Kissolyom #1319 hozzászólására.)
Milyen piskótához? Hagyományos vagy jilkeshez?
Mint cukrász kérdezem.

Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője