Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4561. hozzászólás - 2009.05.14. 16:05:22 (Válasz Texex #4560 hozzászólására.)
Még te is írtad pár HSZ-szel korábban, hogy módosítod, miért nem úgy tetted fel újra? Valószínűleg az értékelő is olvas fórumot és ezért dobta vissza megint helyesírással, hogy az alapján javítsd ki.
Pontszám: 5
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4562. hozzászólás - 2009.05.14. 16:07:02 (Válasz Craslorg #4561 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2009.05.14. 16:05:22
Még te is írtad pár HSZ-szel korábban, hogy módosítod, miért nem úgy tetted fel újra? Valószínűleg az értékelő is olvas fórumot és ezért dobta vissza megint helyesírással, hogy az alapján javítsd ki.


De most nem helyes írással jött vissza!!!


Ma, 15:26 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.

Szóval azért nem értem. Újat írjak? Vagy amit a HSZben beszéltünk azt írjam be?


Kell nekem értelmes kéréseken törni a fejem. Inkább írni kéne , F1, vagy focis kérdéseket.
A hozzászólást Texex módosította 2009.05.14. 16:09:50-kor
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4563. hozzászólás - 2009.05.14. 16:11:37 (Válasz Texex #4560 hozzászólására.)
Idézet: Texex - 2009.05.14. 15:57:53
Kvízben:

Mit nevezünk nehézvíznek?

A vizet szén-dioxiddal elegyítik, az így keletkező anyagot nevezik nehézvíznek.
A víz két hidrogénatomját, két deutérium izotópra cserélik. Ezt nevezzük nehézvíznek.
A víz oxigén atomját, ózon molekulává alakítják. Ez a nehézvíz.
Az édesvíz könnyebb a tengervíznél, mert nincs benne annyi só. Ezért nehézvíznek hívják kémikusok.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.

Mit nevezünk nehézvíznek?

A vizet szén-dioxiddal elegyítik, az így keletkező anyagot nevezik nehézvíznek.
A víz két hidrogénatomját, két deutérium izotópra cserélik. Ezt nevezzük nehéz víznek.
A víz oxigén atomját, ózon molekulává alakítják. Ez a nehéz víz.
Az édesvíz könnyebb a tengervíznél, mert nincs benne annyi só.Ezért nehézvíznek hívják kémikusok.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

események

Ma, 15:26 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.

Ma, 08:44 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.


Most akkor mi van? Az eseményekben kérték a javítást amit meg tettem, visszaküldtem. Erre vissza jött hogy már szerepel?


Elnezest az en hibam, azt lattam, hogy mar szerepelt, de azt hittem, hogy elsore el lett fogadva. Kerlek tedd fel ujra.
Pontszám: 5
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4564. hozzászólás - 2009.05.14. 16:14:34 (Válasz Kocos #4563 hozzászólására.)
Köszönöm a választ. Felteszem és legalább javítom még, a HSZes résszel.
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 7.50
fórumozóParaBellumFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4565. hozzászólás - 2009.05.14. 18:05:43
Üdvözletem

Finoman fogalmazva is sík ideg vagyok már a kvíztől Vagy azért rossz mert túl nehéz,vagy az a baj,hogy túl könnyű.Vagy helyesírási gondok(pl Dugonics vagy Dugovics,annak ellenére,hogy mindkettő elfogadott).Néha meg csak simán indokolatlanul elvetik(pl:mivel édesítik a light,zero üditőket).És az egészbe a legfelháboritóbb,hogy olyan kérdések meg simán bennmaradnak a rendszerbe miszerint:2x10+5=? bejelölöm a 25öt erre kiírja,hogy HÚSZ!!! A másik kedvencem a milyen állat a baziliszkusz? Annak ellenére,hogy ez a teremtmény egy közönséges gyík(mitológiába kővé változtat) a választható lehetőségek kakas,hal,ember,oroszlán stb keveréknek állítják be.És még sorolhatnám a hasonló gyöngyszemeket amik átmentek a rostán,míg az én gondosan megtervezett kérdéseim minimum 70%viszadobódnak,új kérdés lehetősége nélkül!
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4566. hozzászólás - 2009.05.14. 18:08:19 (Válasz ParaBellum #4565 hozzászólására.)
akkor most mi is az a kérdés ami miatt ide írtál?
Pontszám: 5
fórumozóÉpítész mérnökFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4567. hozzászólás - 2009.05.14. 18:47:32


Idézet: Sardi.andras
Hány dolog határozza meg egy terület éghajlatát?

1
2
3
4

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Spediálic érdeklődésű réteg?6. osztályos kérdés.


Idézet: Craslorg

Mivaaan!
Ne haragudj, lehet, hogy 6. osztályos, lehet, hogy néhányan mostanában tanulták, de az is biztos, hogy az emberek 95 %-ának gőze nincs róla pontosan.
Ha esetleg nem csak számokat, hanem fogalmakat is írsz mindegyik mellé, még jó is lehetett volna a kérdés.


Na várjunk csak. Akkor nekem sem kell tudni azt, ami általános iskolai tananyag 1989 óta, vagy ami szakközép iskolai tananyag 1993 óta. Honnan tudjam, hogy mi most a tananyag az iskolában, így 34 évesen? Akkor a mostani tananyag számomra speciális érdeklődésű körnek számít. Vagy nem? Hát ezért rossz, ha nem kizárólag hozzáértő 2-3 admin értékeli a kérdéseket.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4568. hozzászólás - 2009.05.14. 18:56:41 (Válasz Építész mérnök #4567 hozzászólására.)
Idézet: Építész mérnök - 2009.05.14. 18:47:32
Na várjunk csak. Akkor nekem sem kell tudni azt, ami általános iskolai tananyag 1989 óta, vagy ami szakközép iskolai tananyag 1993 óta. Honnan tudjam, hogy mi most a tananyag az iskolában, így 34 évesen? Akkor a mostani tananyag számomra speciális érdeklődésű körnek számít. Vagy nem? Hát ezért rossz, ha nem kizárólag hozzáértő 2-3 admin értékeli a kérdéseket.

Ööö... hol írtam ilyet?
Pontszám: 5
fórumozóMisikaFérfi
Végzetúr
61 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4569. hozzászólás - 2009.05.15. 10:21:17
Ez most miért nem ment át, ha különféle Shadowrun, meg hasonló számomra ismeretlen dolgok jó értékelést kapnak

Melyik együttes híres slágere a Living Next Door To Alice című szám?
Smokie *
Queen
Bee Gees
ABBA

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4570. hozzászólás - 2009.05.15. 10:51:55 (Válasz Misika #4569 hozzászólására.)
Ez talán egy ismertebb szám, átmehetett volna, de aki(k) értékelte(ék) szigorúbbak volt(ak).

Ettől függetlenül a jövőben az ilyeneket ne erőltesd, mert nagy valószínűség szerint nem fogják elfogadni.

Más, rossz kérdésre való hivatkozás meg nem túl jó. Inkább jelezd azokat a kvíz 3 topicba és törölni fogja Hatsepsut, a kvízadmin.
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4571. hozzászólás - 2009.05.15. 11:45:20 (Válasz Misika #4569 hozzászólására.)
Szervusztok!

Idézet: Misika - 2009.05.15. 10:21:17
Ez most miért nem ment át, ha különféle Shadowrun, meg hasonló számomra ismeretlen dolgok jó értékelést kapnak

Melyik együttes híres slágere a Living Next Door To Alice című szám?
Smokie *
Queen
Bee Gees
ABBA

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

A manó fog most utánanézni, de mintha nem túl régen született volna egy feldolgozás is, az is bezavarhat. Emellé vannak olyanok, akik számára a születésük előtti idő nem is létezik.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
fórumozóLordKoviFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4572. hozzászólás - 2009.05.15. 15:35:00
Mi Mr Bean medvéjének a neve?

Teddy
Tom
Ted
Bear

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

A helyes válasz az első.De valaki változtathatna ezen a kvízen.Már sok haverommal beszéltem és mindenki azt mondja hogy már nekik is elutasítottak nagyon sok kvíz kérdés.Szerintem sokan csak ráböknek hogy "Rossz, hibás kérdés",nehogy már aki feltette az kapjon érte valamit.Érdekelne hogy mi a rossz a kérdésemben?
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4573. hozzászólás - 2009.05.15. 16:01:18 (Válasz LordKovi #4572 hozzászólására.)
Idézet: LordKovi - 2009.05.15. 15:35:00
Mi Mr Bean medvéjének a neve?

Teddy
Tom
Ted
Bear

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

A helyes válasz az első.De valaki változtathatna ezen a kvízen.Már sok haverommal beszéltem és mindenki azt mondja hogy már nekik is elutasítottak nagyon sok kvíz kérdés.Szerintem sokan csak ráböknek hogy "Rossz, hibás kérdés",nehogy már aki feltette az kapjon érte valamit.Érdekelne hogy mi a rossz a kérdésemben?


Én voltam! Utálom Mr. Beant! Meg azt, hogy a medvéjének a nevét csak én nem tudom, közben ez egy alapinformáció a Föld összes lakosa részére, még Afrika közepén a maszáj haverjaim is ismerik a maci nevét, jobban, mint mondjuk, hogy hol található az Eiffel-torony. Nem is meglepő, mert ez utóbbi elég ismeretlen. Valami kis falucskában tán. Ez van, amit utálok, az nálam rossz. Bár lehet, inkább azonnal törölni kellett volna?
Pontszám: 3
fórumozóLordKoviFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4574. hozzászólás - 2009.05.15. 16:05:04
Ez nem kifogás hogy te utálod.Ezért töröltetném az egész kvízt.Mert az ilyenek miatt nem ér semmit az egész!
Pontszám: 5
fórumozóLordKoviFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4575. hozzászólás - 2009.05.15. 16:08:38
Melyik egy kártyajáték?
Rakiki
Rikiki
Mekiki
Makiki

És az ilyenek meg bekerülnek!Felháborító.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4576. hozzászólás - 2009.05.15. 16:40:07 (Válasz LordKovi #4574 hozzászólására.)
Látom, majdnem sikerült megértened az iróniát...

Segítek:

Én voltam! Utálom Mr. Beant! Meg azt, hogy a medvéjének a nevét csak én nem tudom, közben ez egy alapinformáció a Föld összes lakosa részére, még Afrika közepén a maszáj haverjaim is ismerik a maci nevét, jobban, mint mondjuk, hogy hol található az Eiffel-torony. Nem is meglepő, mert ez utóbbi elég ismeretlen. Valami kis falucskában tán. Ez van, amit utálok, az nálam rossz. Bár lehet, inkább azonnal törölni kellett volna?


A vastag részt értsd úgy, hogy baromira nem ismert információ, még azok számára sem, akik egyébként néha megnézik Mr. Beant, csak általánosságban a rajongói tudják esetleg.

Mr. Beant pedig szeretem...
Pontszám: 5
közellenségTotya20Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4577. hozzászólás - 2009.05.15. 17:57:22
Nem fogadták el a kérdésemet, arra hivatkozva, hogy lexikális tudást igényel, meg érdektelen. De hát kérem, vannak attól sokkal érdektelenebb kérdések, amikhez ténylegesen lexikális tudás kell. Pl. tele van olyan focis kérdésekkel, hogy még sohasem hallottam róla. Szóval az olyanokat mi a fenének engedik??? Engem ez nagyon idegesít. Meg olyan kérdések is vannak, amiknek semmi értelme sincs. Bezzeg az olyanok meg jók!!! Mi a fenéért van akkor a kvíz??? Azért, ha valaki feltesz egy kérdést, akkor azt visszadobják, mert hülyeségnek tartják. Engem meg a footballista kérdések nagyon nem bírnak érdekelni! Úgyhogy nem bánnám, ha nem vennének mindent ilyen szigorúan. Pláne a kvízkérdéseket. Ha nem tetszik akkor mi a francnak lehet feltenni a játékosoknak kérdést??? Tegyenek fel csak az oldal működtetői akkor!!! Azért ez felháborító! A francot igényel lexikális tudást. Tippeljen. Vagy jó vagy nem. Ennyi!
Pontszám: 3
fórumozóLordKoviFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4578. hozzászólás - 2009.05.15. 18:30:09
Teljesen igazad van.Semmi értelme a kvíznek.A magasabb szintüeknek már nincs rá szüksége hogy kapjon 2-3 ezer LE-t,de a kicsiknek számít az-az 1000 is.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4579. hozzászólás - 2009.05.15. 18:38:51 (Válasz Totya20 #4577 hozzászólására.)
Mi volt a kérdésed, ami miatt reklamálsz? Mert ez nem derült ki az írásodból, csak az, hogy a bent lévő focis kérdések neked nem jó. Ezzel egyetértek, ahol lehet én is irtom őket, amit már nem lehet, azt meg be kell írni kvíz 3 topicba és törlik. Sajnos valamikor bekerült, épp ideje kikerülnie...
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4580. hozzászólás - 2009.05.15. 18:43:59 (Válasz LordKovi #4578 hozzászólására.)
Az elfogadott kvízért a kapott LE az első 2-3 szint kivételével lineárisan növekszik. Ez nagyjából szintenként 45 LE-t jelent. Ez 23. szinten éri el az 1000-et. 5. szinten még csak 225. Ez az érték ugyanúgy aránylik az átlagos vadászatért kapott LE-vel 5. szinten, mint 60. szinten. Nincs ilyen jellegű különbség.
Emellett, ha jól megfigyeled van egy lehetőség, hogy "Lemondok a kérdés feltevéséről X lélekenergiáért." Itt az 50%-át megkapod. Ha bizonytalan vagy egyetlen gombnyomással megkíméled magad a kvízírástól és biztos LE-t kapsz a bizonytalan helyett.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!