Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2401. hozzászólás - 2009.03.10. 18:50:45 (Válasz cirip #2400 hozzászólására.)
Na igen. Nincs rosszabb mint mikor egy jó kérdést, idétlen válaszokkal tesznek fel.
Lehet még rosszabb mint mikor a kérdés is gagyi, mert ott a feltevő egyszerűen hül e. De mikor kitalál valami jót, és utána már nem képes még egy kicsit erőltetni magát négy értelmes válaszra is.
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 5
irritálóTyphoonFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2402. hozzászólás - 2009.03.10. 20:18:05
Nincsen ebben a kvíz dologban valami baromi nagy bug ?

Ezt a kérdést tettem fel:
"
Melyik Körös nem létezik?

Fekete-Körös
Vörös-Körös*
Kettős-Körös
Hármas-Körös"

Visszajött az Események alatt ez van:
"A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette."

Viszont a kvíz topicban meg ez:
"
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ."

A kérdést visszakaptam ezzel nincs is baj, írok majd egy újat. De azért felteszem a kérdést, ez biztos, hogy jól van így ?

És rossz szokásomhoz híven véleményezem is az értékelőket:
Aki ezt a kérdést túl speciálisnak ítélte az süllyedjen el a pöcegödörben.
Valóban baromi speciális az a réteg aki járt általános iskolába.
A hozzászólást Typhoon módosította 2009.03.10. 20:19:35-kor
Pontszám: 3
népszerűtlenBagolyeszFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2403. hozzászólás - 2009.03.10. 21:26:39
Rendkívul fel vagyok háborodva! Ma ezt kaptam: Ma, 21:08 Figyelmeztetés: Kérjük, próbálj meg olyan kérdéseket feltenni, amelyek megválaszolhatók, és arra is ügyelj, hogy jól jelöld meg, melyik a helyes válasz. Ennek hiányában elveszítheted a lehetőséget, hogy a jövőben kérdést tegyél fel, és így az ebből szerzett lélekenergiától is elesel.

Valakik mero szórakozásból a rossz választ nyomják! Nem megy nekik a játék és ezt így bosszulják meg! Eddig problémám nem volt a kvízekkel, de hirtelenjében már a másodikat utasítják el. Ezzel eljutottam a 6. rossz kérdésig.

Hogy hívják a magyargyűlölő szlovák politikust, aki tankokkal le akarta rohanni Budapestet?

Ján Slota
Spejbl Hurvinek
Jeden Kokot
Milan Rúfus

Ebben mi a hiba?!! Ki az a alulinformált ember, aki erre ne tudná a választ?!!!
34 kvízkérdést feltettem helyesen. Nehogymárt valami gyengeelmu miatt megfosszanak a kvízkérdésfeladástól! Ha ez megtorténik, akkor keservesen csalódni fogok a játékban és valószínuleg abba is hagyom...
Kérem szépen a játék készítoit, hogy mérlegeljék eme helyzetet. Valami reformra van itt szukség.. surgosen, mielott elveszik az ember kedve mindentol. Koszonom
V2. Bagoly

A Martalócok oszlopos tagja.
Pontszám: 4.11
irritálóTyphoonFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2404. hozzászólás - 2009.03.10. 21:31:49 (Válasz Bagolyesz #2403 hozzászólására.)
Én még egyet is értek veled, de gyanítom mi leszünk kevesebben.
Szerintem azért dobták el, mert politikai felhangú, és ezt sok helyen nem nézik jó szemmel.


Idézet: Bagolyesz - 2009.03.10. 21:26:39
Rendkívul fel vagyok háborodva! Ma ezt kaptam: Ma, 21:08 Figyelmeztetés: Kérjük, próbálj meg olyan kérdéseket feltenni, amelyek megválaszolhatók, és arra is ügyelj, hogy jól jelöld meg, melyik a helyes válasz. Ennek hiányában elveszítheted a lehetőséget, hogy a jövőben kérdést tegyél fel, és így az ebből szerzett lélekenergiától is elesel.

Valakik mero szórakozásból a rossz választ nyomják! Nem megy nekik a játék és ezt így bosszulják meg! Eddig problémám nem volt a kvízekkel, de hirtelenjében már a másodikat utasítják el. Ezzel eljutottam a 6. rossz kérdésig.

Hogy hívják a magyargyűlölő szlovák politikust, aki tankokkal le akarta rohanni Budapestet?

Ján Slota
Spejbl Hurvinek
Jeden Kokot
Milan Rúfus

Ebben mi a hiba?!! Ki az a alulinformált ember, aki erre ne tudná a választ?!!!
34 kvízkérdést feltettem helyesen. Nehogymárt valami gyengeelmu miatt megfosszanak a kvízkérdésfeladástól! Ha ez megtorténik, akkor keservesen csalódni fogok a játékban és valószínuleg abba is hagyom...
Kérem szépen a játék készítoit, hogy mérlegeljék eme helyzetet. Valami reformra van itt szukség.. surgosen, mielott elveszik az ember kedve mindentol. Koszonom
Pontszám: 5
népszerűtlenBagolyeszFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2405. hozzászólás - 2009.03.10. 21:58:51
Hát akkor mi van ha politikai fehangú? A politika tetszik-nem tetszik az életünk része. Csak a sok pisis ezt a növény agyával nem birja felfogni. Tudtommal a diplomáciai kapcsolatok egyes klánok között is politikának minősülnek, igyaz kicsiben.
V2. Bagoly

A Martalócok oszlopos tagja.
Pontszám: 3.75
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2406. hozzászólás - 2009.03.10. 22:14:39
Kinek az operája a Tell Vilmos (franciául Guilaumme Tell)?
Gioacchino Rossini
Johann Strauss
Wolfgang Amadeus Mozart
Robert Schumann


Gyönyörű kérdés, egyetlen apróság miatt kapott tőlem helyesírás hibás értékelést, ugyan a magyar wiki szerint helyes a Guilaumme Tell mint cím, a francia wiki szerint Guillaume Tell a helyes írásmód. Remélem olvasni fogja ezt a kérdés feltevője is, és tudni fogja, mit kell javítania.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
irritálóPHOENIXFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2407. hozzászólás - 2009.03.10. 22:42:56
Amiket feltettem kérdéseket, mind jók lettek, de újabban a legkézenfekvőbb kérdéseket is visszadobják az idióták, már bocs. Idulatomban feltettem ezt:

Mit nem csinálhat egy beidomított állatod?

Gyakorlás
Pihenés
Harc
Sakkozás*

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Csakhogy a gyengeelméjűek is tudjanak válaszolni, sőt valaki akár viccesnek is találhatja, azért raktam sakkozást. Erre ez van, nem értem, itt csak pihentagyúak értékelhetnek? Bezzeg, hogy Mucsaröcsögei Zakariás éppen melyik focicsapatban játszik, és hogy Kis Pista melyik focicsapatban vágta le legtöbbször a lábkörmét, az jó kérdés...öcsém...
Vihart és mennydörgést fogsz zabálni és tüzes villámokat sz*rni! Ha így folytatod, veszélyes leszel!!!

Kaland: Áldozatbemutatás
Pontszám: 2.33
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2408. hozzászólás - 2009.03.10. 22:51:43 (Válasz PHOENIX #2407 hozzászólására.)
Idézet: PHOENIX - 2009.03.10. 22:42:56

Csakhogy a gyengeelméjűek is tudjanak válaszolni, sőt valaki akár viccesnek is találhatja, azért raktam sakkozást.

Te szereted, ha gyengeelméjűnek néznek? Néhányan már régóta kérik a "Primitív, túl egyszerű kérdés" indoklást a rossz válasz lehetőségek közé. Tegyél fel egy kevésbé selejtes kérdést, már bocsánat... Épp elég rossz kérdés van a kvízben enélkül is, nem cél, hogy még több legyen.
Pontszám: 5
fórumozóHerczegnoNő
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2409. hozzászólás - 2009.03.11. 09:00:23
Szerény véleményem szerint az lenne a legjobb, ha a játékosok nem osztályozhatnák egymás kérdését. Nem hiszem, hogy nem jön össze annyi pénz ebből a játékból, hogy ne tudnának fizetni értelmes embereket, hogy értékeljék a kvízeket!
Pontszám: 7.25
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2410. hozzászólás - 2009.03.11. 09:12:49 (Válasz PHOENIX #2407 hozzászólására.)
Talán ha normális 4.választ adtál volna...Ráadásul 4.szint alatt nem lehet tudni(sőt annak sem aki nincs szöviben mert gyakorolni kennelben lehet).
Pontszám: 5
kedvencCymricFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2411. hozzászólás - 2009.03.11. 09:21:03
A következő kérdésre "Rossz, hibás kérdés" minősítést kaptam.
Az alábbiak közül melyik NEM tartozik a harcművészetek közé?

Taekwondo
Kung Fu
Karate
Kocsmai verekedés


Valaki fel tudna világosítani, hogy mi lehet az oka?
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2412. hozzászólás - 2009.03.11. 09:23:25
Primitív.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2413. hozzászólás - 2009.03.11. 10:09:45 (Válasz Bagolyesz #2405 hozzászólására.)
Idézet: Bagolyesz - 2009.03.10. 21:58:51
Hát akkor mi van ha politikai fehangú? A politika tetszik-nem tetszik az életünk része. Csak a sok pisis ezt a növény agyával nem birja felfogni. Tudtommal a diplomáciai kapcsolatok egyes klánok között is politikának minősülnek, igyaz kicsiben.


Van olyan politikai kerdes ami elfer a kvizben az nagyon nem olyan.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2414. hozzászólás - 2009.03.11. 10:13:22 (Válasz PHOENIX #2407 hozzászólására.)
Idézet: PHOENIX - 2009.03.10. 22:42:56
Amiket feltettem kérdéseket, mind jók lettek, de újabban a legkézenfekvőbb kérdéseket is visszadobják az idióták, már bocs. Idulatomban feltettem ezt:

Mit nem csinálhat egy beidomított állatod?

Gyakorlás
Pihenés
Harc
Sakkozás*

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Csakhogy a gyengeelméjűek is tudjanak válaszolni, sőt valaki akár viccesnek is találhatja, azért raktam sakkozást. Erre ez van, nem értem, itt csak pihentagyúak értékelhetnek? Bezzeg, hogy Mucsaröcsögei Zakariás éppen melyik focicsapatban játszik, és hogy Kis Pista melyik focicsapatban vágta le legtöbbször a lábkörmét, az jó kérdés...öcsém...


No egyreszt nem cel, hogy az idiotak is tudjanak valaszolni. Masreszt ezt egy elso szintu elvileg nem tudja, ezert nem lehet jo kerdes. Akik ertekelnek bizony ott volrak a szeren.

Nem azok sem jo kerdesek, amiket emlitesz, orulnenk, ha te is segitenel ezeket kiszorni.
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2415. hozzászólás - 2009.03.11. 11:06:22 (Válasz Bagolyesz #2403 hozzászólására.)
Ha rajtam múlik a Jeden Kokot miatt azonnal töröltetem. Nem káromkodunk, még idegen nyelven sem, és még akkor sem, ha nem zártam a szívem csücskébe az embert.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
fórumozóNyanyaNő
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2416. hozzászólás - 2009.03.11. 15:14:01
Feltettem egy kérdést:

Ha regisztrálsz a Végzetúrra, mennyi lesz a Tulajdonságösszeged?

Mind a hét tulajdonságból 20, azaz összesen 140
Mind a hét tulajdonságból 30, azaz összesen 210
Mind a hét tulajdonságból 10, azaz összesen 70
Mind a hét tulajdonságból 1, azaz összesen 7


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Indokot bezzeg nem ír az a valaki. Ez miért rossz kérdés? Megmondaná valaki?
Végzetúr-Kéziszótár
Nyanya módra

Fórum - 4db rum
Taumaturgia - Traumatológia
Hárpia - Hárfa
LE - Légy Eszes
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2417. hozzászólás - 2009.03.11. 15:20:42 (Válasz Nyanya #2416 hozzászólására.)
mert sajna továbbra sincs "Nem üti meg a mércét" indoklás
Pontszám: 5
népszerűtlenLordEggFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2418. hozzászólás - 2009.03.11. 20:26:43
Először ezt a kérdést tettem fel és azt írták,h helyesírási hiba!Oké legyen!
A South Park-ban hogy hívták a tolókocsis gyereket?
Tweek
Timmy
Butters
Jimmy Vulmer
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Aztán gondoltam kijavítom a kérdést, bár én nem vagyok benne biztos,h roszzul írtam.
De azért átírtam pár nevet hátha jó lesz.
Szóval aztán feltettem így:
A "South Park" című sorozatban hogy hívták a tolókocsis gyereket?
Tweek
Timy
Butters
Stan
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Először az volt kiírva,h ilyen kérdés már van az adatbázisban!Most meg az,h speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.....

Most nagyon szívesen káromkodnék!
Ennyi erővel törölhetnénk ezt a kvízes sz.rt!!!!!!!!!!(pedig emiatt fogott meg a játék)
Mert mindenkinek egyéni érdeklődési köre van.Így szerintem a focis vagy bizonyos tudományos vagy helyesírási kérdéseket is lehetne törölni,mert a fenét se érdeklik!
De ha továbbra is maradna a kvíz(mert miért ne maradna hiszen szeretjük) akkor az értékelésnél csak annyi kéne,h Jó kérdés. Rossz kérdés! vagy Javítsd ki a helyesírási hibákat!
Mert ha pl.: 10 South Park rajongó(vagy olyan aki már látott ilyet) értékelt volna akkor máris nem lenne speciális érdeklődésű....
Pontszám: 3
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2419. hozzászólás - 2009.03.11. 20:28:52
Engem 1általán nem érdekel,ráadásul nem is tudom nézni a South Parkot mivel nem kábeltévénk van szvsz ez a kérdés úgy rossz ahogy van.
Pontszám: 5
népszerűtlenLordEggFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2420. hozzászólás - 2009.03.11. 20:37:47
Oké engem meg a focis kérdések nem érdekelnek!Akkor most azok is úgy rosszak ahogy vannak?
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője