Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3601. hozzászólás - 2009.04.11. 00:17:43 (Válasz BlackSheep77HUN #3600 hozzászólására.)
Maga a film, a főszereplő, a támadás, ezek valóban nem lennének speciálisak, de a filmben összesen ötször elhangzó hívójel, az szerintem az.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3602. hozzászólás - 2009.04.11. 01:06:20 (Válasz Szigra #3590 hozzászólására.)
Idézet: Szigra - 2009.04.10. 22:17:19
lehet én vagyok a helikopter és nem sikerült elsőre valamit megértenem, de ez téged nem jogosít fel a flegmaságra...... ha unod már a hülye, értetlen kérdezőket vagy belefáradtál, akkor talán add át a helyed valaki másnak ebben a munkában, amit végzel!


Leirtuk szepen ertelmesen nem egyszer, nem ketszer. Ha nem tudod elolvasni es ertelmezni, onnantol kar rad tobb szot fecserelni.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3603. hozzászólás - 2009.04.11. 01:10:41 (Válasz Bálint gazda #3595 hozzászólására.)
Ez valoban szerepel mar. Nyilvan nem szorul szora ugyanez, de pontosan ugyenerre kerdez ra.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3604. hozzászólás - 2009.04.11. 01:14:14 (Válasz BlackSheep77HUN #3600 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.04.10. 23:46:27
Mi volt Luke Skywalker hívójele a Halálcsillag elleni támadás során?

Arany 1-es
Vörös Vezér
Vörös 2-es
Vörös 5-ös


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ebben a kérdésben mi a speciális? Lehet, hogy van olyan aki nem tudja a választ, de szerintem nincs olyan 5 és 55 év közötti ember a világon és nem csak Mo-n, aki legalább egyszer ne látta volna filmet és ne tudná miről van szó! A kérdésből meg bőven rá lehet jönni, hogy melyik filmről van szó. Direkt nem írtam ki. Szerintem ez a kérdés nem speciális, hanem szimplán nehéz, de nem speciális érdeklődésű!


De van olyan aki em latta. Nem is keves.
Szamomra is ertheetlen hogy lehet igy elni, de van.
En minden olyan kerdest ezzel az ertekelessel szoktam visszadobni, ami egy mu tortenetenek reszleteire kerdez ra. Csak olyat szoktam elfogadni, amit az is tudhat, aki az adott muvet nem olvasta/latta/hallotta.
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3605. hozzászólás - 2009.04.11. 09:09:07 (Válasz Kocos #3604 hozzászólására.)
Számtalan, olyan kérdés van ami részletekre kérdez rá. Főleg fantasy és szerepjáték kérdések. Ezekre én is azt mondanám, hogy speciálítsak, mert tényleg csak a rajongók olvassák, játszák. De egy olyan film, ami már ezerszer ment a TV-ben, (legutoljára kéthete) több Oscar díjat nyert, és még a csapból is ez folyik akkor szerintem, bőven elmondható, hogy mindenki tudhatja mirőlvan szó. A kérdés lényege meg pont az hogy a Vörös-5ös hívójel legendásan ismert, még azok számára is akik egyébként nem tudják mihez kötni. Felénk a tűzoltóautókat is Vörös-5nek hívják nem véletlenül. Még a 80 éves öregaszonyok is aki egyébként azt sem tudják miről van szó. Nincs ebben semmi speciális, hiszen a film ismert a kérdésből rá lehet jönni melyik filmről van szó. Max. azt nem tudhatják, hogy mi a hívójel. Sőt még ösztöntő is hogy ha nem tudod akkor nézd meg.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3606. hozzászólás - 2009.04.11. 09:14:32 (Válasz Kocos #3604 hozzászólására.)
Számtalan, olyan kérdés van ami részletekre kérdez rá. Főleg fantasy és szerepjáték kérdések. Ezekre én is azt mondanám, hogy speciálítsak, mert tényleg csak a rajongók olvassák, játszák. De egy olyan film, ami már ezerszer ment a TV-ben, (legutoljára kéthete) több Oscar díjat nyert, és még a csapból is ez folyik akkor szerintem, bőven elmondható, hogy mindenki tudhatja mirőlvan szó. A kérdés lényege meg pont az hogy a Vörös-5ös hívójel legendásan ismert, még azok számára is akik egyébként nem tudják mihez kötni. Felénk a tűzoltóautókat is Vörös-5nek hívják nem véletlenül. Még a 80 éves öregaszonyok is aki egyébként azt sem tudják miről van szó. Nincs ebben semmi speciális, hiszen a film ismert a kérdésből rá lehet jönni melyik filmről van szó. Max. azt nem tudhatják, hogy mi a hívójel. Sőt még ösztöntő is hogy ha nem tudod akkor nézd meg.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3607. hozzászólás - 2009.04.11. 09:14:37 (Válasz Kocos #3604 hozzászólására.)
Számtalan, olyan kérdés van ami részletekre kérdez rá. Főleg fantasy és szerepjáték kérdések. Ezekre én is azt mondanám, hogy speciálítsak, mert tényleg csak a rajongók olvassák, játszák. De egy olyan film, ami már ezerszer ment a TV-ben, (legutoljára kéthete) több Oscar díjat nyert, és még a csapból is ez folyik akkor szerintem, bőven elmondható, hogy mindenki tudhatja mirőlvan szó. A kérdés lényege meg pont az hogy a Vörös-5ös hívójel legendásan ismert, még azok számára is akik egyébként nem tudják mihez kötni. Felénk a tűzoltóautókat is Vörös-5nek hívják nem véletlenül. Még a 80 éves öregaszonyok is aki egyébként azt sem tudják miről van szó. Nincs ebben semmi speciális, hiszen a film ismert a kérdésből rá lehet jönni melyik filmről van szó. Max. azt nem tudhatják, hogy mi a hívójel. Sőt még ösztöntő is hogy ha nem tudod akkor nézd meg.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5
kedvelt tagwackerFérfi
Végzetúr mester
383 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3608. hozzászólás - 2009.04.11. 09:18:17
Hát ezt mindenképp háromszor kellett leírni...
Pontszám: 5
kedvelt tagQuintFérfi
Végzetúr mester
255 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3609. hozzászólás - 2009.04.11. 09:25:57 (Válasz BlackSheep77HUN #3605 hozzászólására.)
Ha már annyira legendás a hívójel, akkor arra kellett volna rákérdezni, hogy honnan származik a Vörös 5-ös kifejezés. Ugyan arra is rá lehet mondani, hogy spec, de úgy legalább sokkal érdekesebb lenne a kérdés, főleg ha a helyes válasz mellett 3 értelmes, hihető válasz van.
A hozzászólást Quint módosította 2009.04.11. 09:26:51-kor
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3610. hozzászólás - 2009.04.11. 09:40:13 (Válasz BlackSheep77HUN #3605 hozzászólására.)
És akinek fogalma sincs miről szól az egész?Mint pl. én?
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3611. hozzászólás - 2009.04.11. 09:43:25 (Válasz D4vid #3610 hozzászólására.)
Az nézze meg a filmet, vagy még inkább olvassa el.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
közellenségFreedFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3612. hozzászólás - 2009.04.11. 12:04:44
Mennyi Tàmadàst ad a vèdõfal?

+3
+1
+5
0-àt mert vèdekezèst ad


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Egy magyarázatot légyszives hogy miért speciális érdeklődésü:S
Pontszám: 5
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3613. hozzászólás - 2009.04.11. 12:09:12 (Válasz Freed #3612 hozzászólására.)
Minden olyan Végzetúrról szóló kérdés, amit nem tudhat egy első szintű, vagy szövetség nélküli játékos, spec. értékelést fog kapni!
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3614. hozzászólás - 2009.04.11. 12:09:39 (Válasz Freed #3612 hozzászólására.)
Egyszerűen azért, mert végzetruras. Minden végzeturas kérdés rossznak lesz értékelve, amit egy első szintű, nem szövetségi tag nem tudhat, vagy ami a fejlesztések közben megváltozhat (és ilyen azért szép számmal van). Valahol ezt Miklós leírta, hadd ne keressem ki. Egy szó, mint száz, végzeturas kérdést ne tegyél fel.
Pontszám: 5
kedvelt taggszisziFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3615. hozzászólás - 2009.04.11. 14:23:50
1999-ig mely ország felügyelete alatt volt a Panama-Csatorna?

Franciaország
USA
Panama
Nicaragua


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.


Hát én kerestem, de nem találtam a hibát. MI lehet a gond? Köszi
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3616. hozzászólás - 2009.04.11. 14:27:32 (Válasz gsziszi #3615 hozzászólására.)
Panama-csatorna
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3617. hozzászólás - 2009.04.11. 17:42:34 (Válasz wacker #3608 hozzászólására.)
Igen, mindenképpen! Szerinted direkt küldem el 3 alkalommal. Ne nevettesd ki magad.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5
kedvelt taggszisziFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3618. hozzászólás - 2009.04.11. 21:02:40 (Válasz cirip #3616 hozzászólására.)
oké, akkor legközelebb feladom kis c-vel...
Pontszám: 6.50
kedvelt tagwackerFérfi
Végzetúr mester
383 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3619. hozzászólás - 2009.04.11. 21:13:11 (Válasz BlackSheep77HUN #3617 hozzászólására.)
Az elsőt 09:09:07-kor küldted el, ez eddig ok, de aztán 09:14-kor egy percen belül még kétszer is. 5 perc különbség...hmmm

Igen, mindenképpen! Szerinted direkt küldem el 3 alkalommal. Ne nevettesd ki magad.


Szerinted direkt küldem el 3 alkalommal. Talán kérdőjel? Bocs, ez már kukacoskodás kategória.
Pontszám: 5
irritálóMartonw18Férfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3620. hozzászólás - 2009.04.11. 22:39:40
Milyen állat Bulámbuk?

Bagoly
Szarvasbogár
Mókus
Farkas


Na most ebbe' hol van helyesírási hiba? Miért kapot olyan értékelést hogy "azonnal töröljétek!"?????
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője