Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
801. hozzászólás - 2009.02.12. 21:17:29 (Válasz winnie #800 hozzászólására.)
Ez a játék elég pörgős 3-4 naponta szintet lehet lépni, szerintem erős tulzás olyan küldetést berakni aminek a teljesítéséhez hónapok kellenek. Ilyen volt a döntetlenes küldi is. Sajnos a jelenlegi küldetésfelhozatal egyre inkább csak az időhúzásról szól, 4 szintlépés 15-20-25 különböző méretű szorny fix szinthez kötött küldik amihez aztán semmit nem kell csinálni megoldódik egy idő után magától stb. a küldetések teljesítése szerintem (még az ismétlődőek is) élvezetes részét jelentik a játéknak és szerintem senki nem örül a mostani tendenciának, hogy lassan havonta csak 1-2 küldit lehet megcsinálni. (mielőtt valaki ebbe is belekötne nem az LE hiányzik, felőlem lehet 2x ennyi küldetés is fele annyi LE-ért mint most csak legyen mit csinálni.)
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
802. hozzászólás - 2009.02.12. 21:29:08 (Válasz Otoaak #801 hozzászólására.)
nekem mondod? el tudom képzelni, hogy az, aki nem 2 naponta léptet állattal szintet, meddig fogja csinálni a 10 szintlépést.

szóval persze, egyrészről igazad van, másrészről pedig igenis kelljen szenvedni a küldetéssel, legyen nehéz, vagyis egyre nehezedő.

ÉS, ami fontos, szerintem, ne gépiesen, nulla kihívást jelentően "nehéz", mert valóban a szintlépés az például ilyen (a vadászat mellett már csak a szintvisszamaradottak szivatása miatt is érvelnék, ott benne van a sikerélmény érzete is, amikor az ember a levegőbe csap a 15. apró szörnynél) a döntetlen ilyen szempontból kihívás volt és nem időhúzás.

az időhúzós küldetésekben egy érdekes van (ami tudom, hogy mazochizmus), hogy ha az ember nekikezd, mást nem vállalhat be, ergó a játék egyetlen kihívást jelentő aspektusa eltűnik.

viszont, egy valamit nem értek. oké, hogy vannak nehéz küldetések (és szerintem ezek közül jó például az epikus tárgy vásárlása, mert nem gépiesen időhúzós, csak nagyon keveseknek), de igazából nem értem, hogy pár leszenvedése után minek egy "10 gyógyital" vagy "3 átokpiramis" alkalmazása.

potya LE. mindig jó, de.

(megjegyzem, természetesen lebeszélhető küldetések sem jók, de az ilyeneket nehéz kiirtani, márpedig az 1500/2000LE milyen kihívás lett volna, de így... (mondom ezt két 1900 és 2000 közti rablással, a bitang mindenit:)
Pontszám: 7.50
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
803. hozzászólás - 2009.02.12. 23:59:43 (Válasz winnie #802 hozzászólására.)
A 10 döntetlenes küldi nem időhúzós hanem nagyon nehéz hasonlóan a kincseskamrához. Én már most tudom, hogy a kincseskamrás küldit nem fogom tudni megcsinálni 2-3 hónapon belül mert nemrég vittem epikus tárgyat a szöviben és 4-6 naponként ölünk 1-et(12-t kell ölni még minimum és leszünk a küldire addigra kb. 10-12-en). Amíg nem lesz mindenkinek tárgya addíg nem vihetek másikat. (de nem is akarok nem lenne korrekt)
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
804. hozzászólás - 2009.02.13. 07:43:42 (Válasz Otoaak #803 hozzászólására.)
"Én már most tudom, hogy a kincseskamrás küldit nem fogom tudni megcsinálni 2-3 hónapon belül"

Tekintve, hogy amúgyis legalább másfél hónap, mire odaérsz, ez nem akkora gáz. Nyilván felveszed előtte a lépj 4 szintet küldetést, az kapásból 20 nap, a 20 kisebb lény szintén két szint, 10 nap, a 25 térkapus lény legyőzése egy hét, és ha mindez megvan, a 40-es éjfatty és a fehér lovag amúgy is megfogna. Nagyon a határon mozogsz most is.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
805. hozzászólás - 2009.02.13. 10:32:15
Én személy szerint nagyon élveztem a küldetéseket, amíg be nem jött, hogy lépjen a (folyton lecsapott) állatom 5 szintet vagy hogy zsinórban nyerjek 10 portyát... mivel én a portya részét szinte teljesen elhanyagolom (nekem nem ad sikerélmény) így egyszerűen nem érdekel... de kénytelen vagyok mégis ezekkel szenvedni... igen, ez szenvedés és semmi élvezet nincs benne! A kapható LE sem motivál.

Abban teljesen egyetértek winnie-vel, hogy ne legyen könnyen kapható a LE, mert ezen a szinten azért már sokat lehet kapni... de azért nem fogok 20 gyógyitalt vásárolni, hogy portyázhassak nyakra-főre, miközben a nyeremény LE vissza sem hozza belefektetettet...

Viszont azt is szivatásnak érzem, hogy legyen 20-as a szinguláris ismeretem (most 0), ha nem akarom kisütni a lélekkutat! (félreértés ne essék, én ki szoktam sütni).

Nem a küldetések nehézségével van a bajom, hanem azzal, hogy néhány kivételtől eltekintve a legnagyobb része immáron szinte kivitelezhetetlen megbeszélés nélkül... és ha csak azt várod már 4 szint óta, hogy mikor esik le a 20. apró állat... hát abban szerintem se élvezet, se kihívás...
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
806. hozzászólás - 2009.02.13. 11:03:48 (Válasz Khetty #805 hozzászólására.)
Idézet: Khetty - 2009.02.13. 10:32:15
Én személy szerint nagyon élveztem a küldetéseket, amíg be nem jött, hogy lépjen a (folyton lecsapott) állatom 5 szintet vagy hogy zsinórban nyerjek 10 portyát... mivel én a portya részét szinte teljesen elhanyagolom (nekem nem ad sikerélmény) így egyszerűen nem érdekel... de kénytelen vagyok mégis ezekkel szenvedni... igen, ez szenvedés és semmi élvezet nincs benne! A kapható LE sem motivál.


Akik meg a portyabol eltek, azok nagyon utaltak a vadassz le x lenyes kuldiket (van beloluk par). Szoval ez nem olyan nagy gond sztem es mindenki meg tudja csinalni (10x tudsz nyerni, ha jocskan lefele tamadsz. nem etikus de kuldi kedveert meg lehet csinalni). LE rablos dolgokat is le lehet beszelni. Viszont a 20 kisebb lenyt nem, pedig hidd el szivesen leveleznek par emberre, ha azzal 10 perc alatt letudnam a kuldit.


a tobbi reszevel egyetertek, sajnos kezdenek unalmasba atfordulni a kuldetesek.
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
807. hozzászólás - 2009.02.13. 11:36:39 (Válasz Endyr #806 hozzászólására.)
A vadássz le ennyi-annyi szörnyet kérdésben egyetértünk Ott tényleg semmit nem tudsz tenni azért, hogy elősegítsd a randomot...
És az is igaz, hogy meg kell találni az egyensúlyt, hogy a portyázós és a vadászós karaktereknek is jó legyen, ezzel sincs semmi gondom...

Például a döntetlenes küldetéssel kapcsolatban annyi jót hallottam, hogy már alig várom!

De az olyanok, hogy legyen 6 állatom? Minek? Állatkertet nyitni? Vagy utána majd lesz olyan, hogy sajtoljam ki mind a 6-ot? Vagy miért? Szóval igazából értelmét nem látom ezeknek...
De a kereskedelem fejlesztésre ösztönző küldetés az nemcsak érdekes kihívás volt, hanem hasznos is... vagy a kivégzős, állatgyilkolós...
Valahogy ezek között kellene megtalálni az egyensúlyt... Merthogy lépjek én vagy az állat akárhány szintet... hát ez szenvedés a javából...
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
808. hozzászólás - 2009.02.13. 12:02:22 (Válasz Khetty #807 hozzászólására.)
Azért vicces, hogy míg a kereskedelem ösztönző küldetést hasznosnak tartod, de az állat 5 szintlépőset szenvedésnek.

Nézz be az állatreform topicba, és rájössz, hogy a játék legnagyobb tápját hagytad ki, és kiderül az is, hogy miért nem megy neked a portya...
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
809. hozzászólás - 2009.02.13. 12:16:41
Szervusztok!

Aki nem szeret portyázni, annak nem kéne a szinguláris ismeretek, csak LE-pazarlás. Irdatlan nagy kicsellózás a nem portyázókkal, ha tényleg ez a kiváltás... dobjon ki 50000 LE-t, vagy többet az ablakon a semmiért, vagy költsön a nemlétező pénzéből nem keveset, hogy kisüthesse a lélekkutat. Értelmes másodlagos funkció kell, nem kiszúrás.

Egy vadászós kari bízhat abban, hogy meg tud válaszolni akár 200 kvízkérdést is, legfeljebb az idő a kérdés... de majdnem több szintnyi LE kell, ha a felesleges szakértelmet feltolja, ami portyakezdeményezéskor működik.

Hasznos lenne az is, hogy a szakértelemhasználatot kérő küldetések ne csak támadva legyenek megcsinálhatók. Tegyenek hozzá inkább még két-három alkalmat, de adják meg a lehetőséget, hogy védekezve is teljesülhessen a küldetés.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
810. hozzászólás - 2009.02.13. 12:24:01 (Válasz Mortimer #808 hozzászólására.)
Nem azt mondtam, hogy a magas szintű állatok nem hasznosak... azt mondtam, hogy egy nem portyázós karakternek szenvedés összehozni
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
811. hozzászólás - 2009.02.13. 12:27:38 (Válasz Awenhai #809 hozzászólására.)
"Süsd ki a lélekkutat,
vagy válaszolj egymás után 20 kvízkérdésre helyesen úgy, hogy közben egyet sem rontasz el!"


Erre a küldire gondoltok?de hisz ehhez nem kell mást csinálni mint kemény 5 percet a játékra fordítani némi koncentrálással(meg a google meg hasonlók ha épp arra van szükség)ez szerintem a nem vadászoknak is 5 perc meg a vadászknak is ha sietnek szóval nem értem ez szerintem egy olyan kerülő út a küldihez amit bárki meg tud csinálni akár anélkül hogy elmenne vadászni(elég ha elindítja utána le is állíthatja ha akarja)
A hozzászólást Hauer92 módosította 2009.02.13. 12:29:01-kor
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
812. hozzászólás - 2009.02.13. 12:30:53
Szervusztok!

Akkor a lélekkútkisütéssel mellélőttem. Rosszul emlékeztem. Ami viszont tény: vadászónak nem kell a szinguláris ismeret, ha azt egy párbajküldi kiváltására tették be, az nagy kitolás.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
813. hozzászólás - 2009.02.13. 12:33:00 (Válasz Hauer92 #811 hozzászólására.)
Igen, bocsi én is összekevertem a két küldetést!
"Támadj meg és győzz le portyában öt nálad magasabb szintű végzeturat, vagy legyen a kontinuumszűkítés szakértelmed legalább 20-as!"
Erre gondoltam, az értelmetlen szakértelem-fejlesztésnél... (bár természetesen ez is kivitelezhető, lebeszélhető küldetés, ha a portyázást választja az ember)... szóval kis munkával ez is kivitelezhető...
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
814. hozzászólás - 2009.02.13. 12:37:01 (Válasz Khetty #813 hozzászólására.)
ez se egy nehéz küldetés szerintem pedig aztán amikor én ennél tartottam portyában sehol nem voltam és mégis fél nap alatt letudtam, bár tény kellett hozzá jó nagy adag szerencse de abba szerintem egy vadászós kari se fog bele halni ha fogja magát megnézi a toplistát és onnan keres néhány olyan embert aki magasabb szintű és gyengébb(valószínüleg)aztán idővel sikerülhet ha más nem hát lesz kivel leütettni magad
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
815. hozzászólás - 2009.02.13. 12:46:12 (Válasz Hauer92 #814 hozzászólására.)
És ismét: nem azt mondtam, hogy nem lehet megcsinálni még csak azt sem, hogy baj, hogy egy kicsit oda kell figyelni rá!
Az sem gond, hogy nehezebb, hiszen ha könnyen adnák a LE-t akkor meg tök unalmas lenne az egész!
Csak annyit mondtam, hogy számomra hirtelen túl nehezek lettek a küldetések és megragadtam olyanoknál, hogy nyerjek egymás után 10 portyát!
Persze ez az én bajom... ki is fogom találni, hogy hogyan tudom megcsinálni... ettől nem tamagocsi az egész, hogy gondolkozni kell a kivitelezésen... ezzel nincs is semmi baj!
Az értelmetlen fejlesztésekkel van egy kis gondom, ahogy előttem írták 50000LE a semmire? (lásd 6 állat és társai)...

Szóval mielőtt még letámadna itt jó pár karakter: nem sírok, eddig sem tettem ezt! Nem kérek könnyítést, mert én olyan szerencsétlen vagyok és nem ágálok olyan fejlesztések ellen, ami "megszívat" engem vagy másokat... ez utóbbira vannak nálam okosabb emberek...
Szimplán leírtam, hogy mit gondolok... ennyi...
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
816. hozzászólás - 2009.02.13. 12:51:54 (Válasz Khetty #815 hozzászólására.)
én se azt mondtam hogy nehéz meg hogy lehetetlen csak egy kicsit segíteni akartam bár látom nem vagy te hülye magadtól is simán megcsinálod amúgy egyet értek azzal hogy a küldetések közt vannak olyanok amiket az ember nagyon szívesen átugrana mert fölösleges dolgora ösztökél(bár ha lehet 6 állatod az lehet a mostani újítások fényében jól fog jönni mert lehet több állattal harclni és akkor mivel elég sokan sajtolnak hát a sajtolásra váró állatkáknak nem maradna hely )
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
817. hozzászólás - 2009.02.14. 20:56:46
Nem lehetne olyat, hogy az állatok 1-1 különleges képességet kapjanak? Vannak szép neveik és képeik, lehetne hozzá kötni egy képességet is. Pl. manafaló vyarg: 2-3% esély körönként, hogy elvonjon k10 VPt. Nem nagy hatás, de színesebbé teszi a játékot, növeli a szerepjátékos élményt.
Üdv:
Gabi
Pontszám: 8
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
818. hozzászólás - 2009.02.15. 08:02:48
Szerintem nem rossz,akkor már nem lenne olyan mind1 h móleon jégféreg v mokku...
Pontszám: 5
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
819. hozzászólás - 2009.02.15. 14:30:32
Szép-szép, de nem csak 3 állat van vegyétek ezt is figyelembe
V1:Eliteninja
Pontszám: 3
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
820. hozzászólás - 2009.02.15. 15:26:14 (Válasz Shiako #817 hozzászólására.)
jó ötlet, olyasmit is lehetne kreálni, hogy amolyan kő/papír/olló rendszerben az állatok speciális képessége érvényesülne vagy nem, attól függően, hogy az ellenfélnek az állata mire "specializálódott" .
Zoidberg - v1
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!