Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
341. hozzászólás - 2009.01.01. 21:26:42 (Válasz Cofee #339 hozzászólására.)
Idézet: Cofee - 2008.12.31. 14:21:19
A Ez a mostani szisztéma csak az élen álló 50 karakternek jó mert őket senki sem bánthatja! Mindez az előny azért, mert 1 hónappal hamarabb kezdett játszani mint én.


ez a mostani szisztéma rengeteg karakternek jó, mert bár a legtöbbeket ütik fentről, de ők is tudnak ütni lefele. ha pihensz és levernek rólad 3*600-at, az meg se kottyan, támadni attól még tudsz. bár más kérdés, hogy a 30PP-t nehéz elhasználni úgy.
Pontszám: 5.33
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
342. hozzászólás - 2009.01.02. 21:07:59 (Válasz Byzon #290 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2008.12.29. 12:54:48
Igaz nem is foglalkozok vele (idő hiányában) túl sokat, de soha eszembe sem jutott, hogy akkor most engem "központilag segíteni" kéne.

Nem kérsz sose segítséget? Lol. Hiszen most is azt teszed.
Ők erősítést kérnek, ti meg az ő gyengítésüket. Pont ugyanaz amit csináltok.
Bár ezen nincs semmi meglepő, ki akarna már magának ártani.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 5
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
343. hozzászólás - 2009.01.02. 21:16:47 (Válasz Cofee #339 hozzászólására.)
Az élen járó 50 karakter bántja egymást éppen eleget.
Pontszám: 5
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
344. hozzászólás - 2009.01.02. 23:24:34 (Válasz Liadas #343 hozzászólására.)
Mi csak tudjuk........
Pontszám: 5
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
345. hozzászólás - 2009.01.02. 23:39:16
2 ötlet:

1. a fentről lefele támadás: minél lejjebb támadsz, annál több portyapontba kerüljön, azt kész. (így is jóval kevesebb LE-t zsákmányolhat valaki, aki nagyon magas szintű, az minimális LE-t tud csak rabolni.)

2. az ősköveket valahogy központilag kéne megoldani. Világ1-2-3 mindelhol egy karakter, az rengeteg idő mire mindnek veszek pár száz őskövet. a saját profilomba kéne, hogy kerüljön, és onnét tudnám osztani a karaktereimnek.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 7.80
népszerűDarwinFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
346. hozzászólás - 2009.01.03. 12:51:20
Idézet: Tiha - 2009.01.02. 23:39:16
2 ötlet:

1. a fentről lefele támadás: minél lejjebb támadsz, annál több portyapontba kerüljön, azt kész. (így is jóval kevesebb LE-t zsákmányolhat valaki, aki nagyon magas szintű, az minimális LE-t tud csak rabolni.)


Erre a saját példámat tudom csak felhozni. Amíg 15. szint alatti voltam, napi 1-2 ezer LE-t is be tudtam szedni a portyából, és velem egyszintű ellenfél is akadt százszámra (okké, nekem könnyű, a munkám miatt napi 8-9 órát gép előtt ülök). De most 24. szinten, ha velem egyszintűeket akarok ütni, akkor jó, ha találok 10-15 célpontot a saját szintemen. Ha eggyel feljebb megyek, ez a szám talán 30-ra felugrik, de ha nem akarok tutira kikapni a portyában, akkor csak 20-22-re. Nagyjából tizedére csökkent a megtámadható végzeturak száma, a portyapontokkal azért ez ne történjen meg, ha lehet. Ha magasabb szintre akarok ütni, mondjuk 26-27, akkor belebotlok a legerősebb hordák valamelyikébe, akik közül ugyan lehet célpontot találni, hogy nyerni tudj, de a játékosaik tudása és a szövetségeink közötti szint elég neccessé teszi a dolgot.
“Aki nem mutogatja magát – ragyogni kezd. Aki nem dicsekszik – sikeres lesz. Aki nem követel tiszteletet, azt elfogadják vezetőnek. Aki nem küzd senkivel, azzal senki sem képes megküzdeni.”
Pontszám: 5
népszerűDarwinFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
347. hozzászólás - 2009.01.03. 15:03:50 (Válasz Dragon HUNter #344 hozzászólására.)
Azért az élen járó 50 karaktert sem kell sajnálni. Engem nagyon gyakran ütnek 4-5 szinttel magasabbak (ez jelenleg 28-29. szintet jelent), aminek jó, ha a negyedét meg tudom nyerni. Az állatom egy ilyen csata alkalmával veszít 20-30 ÉP-t, és ő nem regenerálódik úgy, mint én. Én egy olyan megoldást javasolnék, hogy aki több szinttel lejjebb támad (nem 1, hanem mondjuk 3-4), annak ugyanúgy legyenek mínuszai, mint ha harmadszor támadna, tehát pl. 3 szinttel lejjebb -10%, 4 szinttel lejjebb -20% és így tovább!
A hozzászólást Darwin módosította 2009.01.03. 15:06:59-kor
“Aki nem mutogatja magát – ragyogni kezd. Aki nem dicsekszik – sikeres lesz. Aki nem követel tiszteletet, azt elfogadják vezetőnek. Aki nem küzd senkivel, azzal senki sem képes megküzdeni.”
Pontszám: 5.67
népszerűZirrianFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
348. hozzászólás - 2009.01.03. 17:21:28
Mivel nem tudom hova írni, ide írnám be az ötletem.

Egy szakértelem, vagy épület, amiben a tárgyaidra lehet valamilyen jelzőt adni. Pl.: a gyorsaság szöges mithril buzogánya. Ez a prémiumos tárgyakra nem vonatkozna (hülyén nézne ki az erő trollagyara pl.), és egy tárgyon csak egy ilyen lehetne. Szakértelembe pl. kovácsolás, épületben meg mondjuk a varázskohó.
Márpedig itt béke és tökéletesség lesz. Ha beledöglötök, akkor is.
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
349. hozzászólás - 2009.01.03. 17:42:22 (Válasz Zirrian #348 hozzászólására.)
Idézet: Zirrian - 2009.01.03. 17:21:28
Mivel nem tudom hova írni, ide írnám be az ötletem.

Egy szakértelem, vagy épület, amiben a tárgyaidra lehet valamilyen jelzőt adni. Pl.: a gyorsaság szöges mithril buzogánya. Ez a prémiumos tárgyakra nem vonatkozna (hülyén nézne ki az erő trollagyara pl.), és egy tárgyon csak egy ilyen lehetne. Szakértelembe pl. kovácsolás, épületben meg mondjuk a varázskohó.


van ilyen, fókuszkristály a neve - a nevet hozzá lehet képzelni, az gondolom nem oszt, nem szoroz.
Pontszám: 4.40
népszerűDarwinFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
350. hozzászólás - 2009.01.03. 17:54:35
Szerintem Zirrian arra gondolhatott, hogy őskő híján is lehessen valamilyen bónuszt kapni, és ha már nem őskövet áldoz rá az ember, akkor egy Szakértelemre áldozza az LE-t, vagy egy épületbe. Zirrian, javíts ki, ha tévednék
“Aki nem mutogatja magát – ragyogni kezd. Aki nem dicsekszik – sikeres lesz. Aki nem követel tiszteletet, azt elfogadják vezetőnek. Aki nem küzd senkivel, azzal senki sem képes megküzdeni.”
Pontszám: 6.50
népszerűZirrianFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
351. hozzászólás - 2009.01.03. 18:36:38 (Válasz Darwin #350 hozzászólására.)
Igen erre, gondoltam, meg valamivel színesebbé tehetné a játékot, ha nem mindenki ugyanolyan fegyverrel rohangálna.
És ez a fókuszkristály mellé is beférne. Szerintem, legalábbis.
Márpedig itt béke és tökéletesség lesz. Ha beledöglötök, akkor is.
Pontszám: 5
népszerűZirrianFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
352. hozzászólás - 2009.01.03. 18:39:46 (Válasz winnie #349 hozzászólására.)
winnie, hidd el, tudom mi az, szept. 20-a környékén kezdtem, de azért nem csak a tápolásról szól ez az egész játék, hanem vannak benne érdekes szerepjátékos elemek is, amik miatt az emberek ottragadnak a gép előtt, hogy elolvassák a legendát, hogy a térkapuzást ne nyűgnek tekintsé, hanem kicsit készüljenek rá (alacsonyabb szinteken), és hoyg az epikus szörny se egy rakat adathalmaz legyen, a legyőzéshez meg nem a kisebb társaid rugdoso, hogy üssék, hanem igazi csapatmunka keretében támadjátok meg.

Ennyit szerettem volna hozzáfűzni, aki esetleg máshogy vélekedik, privateben oldja meg velem, ne offoljuk tele a topicot.
Márpedig itt béke és tökéletesség lesz. Ha beledöglötök, akkor is.
Pontszám: 7.75
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
353. hozzászólás - 2009.01.03. 19:32:14
Volt szó a háborúknál a döntetlenről. Ez a fejlesztés mikor kerül be a játékba? A világ2-n van olyan klán akikkel már november 27-e óta háborúban állunk, az eredmény 0-4.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.25
fórumozóNoti88Férfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
354. hozzászólás - 2009.01.04. 01:08:33
Amúgy ennek a játéknak a fejlődését, én is a szerepjátékos elemek jobb és több beépítésében látom! Maga a játék jó, megfogja már most az embereket! Igaz én őskövezem, de kiábrándító dolog, ha a sok pénzért a sokkal erősebb "játék" érvényesülne! Ezt a dolgot minimalizálni kéne és szerepjátékos plusszokat kaphatnának a fizető tagok!
Amúgy meg a protyákkal semmi probléma nincsen, mondjuk számomra a kevés számuk aggasztó!
Ne keresd a bajt!:-)
Pontszám: 8.25
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
355. hozzászólás - 2009.01.04. 08:26:17 (Válasz Noti88 #354 hozzászólására.)
Csupán szerepjátékos plusszokért senki az ég világon nem fog őskövet venni.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 2.67
népszerűZirrianFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
356. hozzászólás - 2009.01.04. 10:46:20 (Válasz CaveMaN #355 hozzászólására.)
A saját kép és az állat elnevezése is szerepjátékos
Bevallom én emiatt is lettem prémes.
Márpedig itt béke és tökéletesség lesz. Ha beledöglötök, akkor is.
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
357. hozzászólás - 2009.01.04. 11:21:12 (Válasz Zirrian #356 hozzászólására.)
Ezekhez elég épp akkor prémiumosnak lenni amikor elnevezed, feltöltöd. Utána 3 hónappal mikor jön az új állat befizetsz megint 1 hétre. Az egy dolog, hogy ez is beleszámít, de csak ezért hosszútávon nem vesz ősköveket senki.

OFF
Nem mellesleg, ahhoz képest, hogy ez a téma a várható fejlesztésekről szól... Hát abból van a legkevesebb.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.01.04. 11:56:37-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 4
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
358. hozzászólás - 2009.01.04. 12:16:25
Hali!

Érdeklődék hogy mire várható a szintkülönbség csökkentése a támadásoknál? Engem 23-as szinten nagyon zavar, hogy szétvernek a 28-asok...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
359. hozzászólás - 2009.01.05. 07:39:02
Így én sem tudom meddig játszok még: tegnap elkezdtem este pihenni: 3db 28-as támadott be, 600-t sebeztek, állatom leverték, így reggel sem tudok portyázni, mert 15 ép-m van pihenés letelte után! És az én karakterem 125k plusszban van portyából! Nem tudom a nálam gyengébbek mit csinálnak a szitkozódáson kívül....
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 5
kedvelt tagViharsarokFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
360. hozzászólás - 2009.01.05. 08:18:54
Helló
Lehetne olyat csinálni,ha pl 28-s támad 23-st ne 1 PP kerüljön hanem 5-be.
Tehát minél kisebbet támad annál több PP-be kerüljön.
Viharsarok (ex-Avatar)
TGY
3. világ Aromolika
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!